О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года N 649
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2002 года N 1325
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года N 649 "О создании Республиканского государственного  предприятия "ФУМЭКС" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 221) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 слова "обеспечению фумигации и экспертизы растений, продукции растительного происхождения и иной подкарантинной продукции" заменить словами "проведению мероприятий в области защиты и карантина растений";
в пункте 2:
слова "а также органом, осуществляющим" исключить;
слова "функции субъекта права государственной собственности," исключить;
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) фитосанитарного мониторинга особо опасных вредных организмов;";
в подпункте 2) слова "с карантинными вредителями, болезнями растений и сорняками" заменить словами "по выявлению, локализации, ликвидации очагов распространения карантинных объектов и обеззараживание подкарантинной продукции, в том числе фумигация";
подпункт 2-1) исключить;
дополнить подпунктами 2-3), 2-4) следующего содержания:
"2-3) производственные испытания рекомендуемых к регистрации пестицидов (ядохимикатов) для их апробации в производственных условиях;
2-4) проверка сельскохозяйственной продукции на содержание остаточных количеств пестицидов (ядохимикатов), нитратов, нитритов и солей тяжелых металлов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 649 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 19 желтоқсан N 1325
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "ФУМЭКС" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 26 мамырдағы N 649 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 22, 221-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта "өсiмдiктердi, өсiмдiк тектi өнiмдердi және өзге де карантинге жатқызылған өнiмдердi залалсыздандыруды және сараптама жасауды қамтамасыз ету" деген сөздер "өсiмдiктердi қорғау және олардың карантинi саласында iс-шаралар жүргiзу" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi кәсiпорынға қатысты мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн";
4-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) аса қауiптi зиянды организмдердiң фитосанитарлық мониторингiн;";
2) тармақшада "карантиндiк зиянкестерге, өсiмдiктердiң ауруларына және арамшөптерге қарсы iс-шаралар жүргiзу" деген сөздер "карантиндiк объектiлердiң таралу ошақтарын анықтау, оқшаулау, жою жөнiндегi iс-шаралар жүргiзу және карантинге жатқызылған өнiмдi залалсыздандыру оның iшiнде фумигациялау" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-1) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-3), 2-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"2-3) тiркеуге ұсынылған пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiрiстiк жағдайда сапасын анықтау үшiн өндiрiстiк сынақтан өткiзу;
2-4) ауыл шаруашылығы өнiмiнде пестицидтердiң (улы химикаттардың), нитраттардың, нитриттердiң және ауыр металдар тұздарының қалдық сандары болуын тексеру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi