О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1343
В соответствии со статьей 24  Закона  Республики Казахстан от 25 апреля 2001 года "О Банке Развития Казахстана" и  Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Утратил силу - от 20 сентября 2006 года N  885 ).
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству финансов Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 217-1, исключить;
дополнить разделом "Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" и строкой, порядковый номер 268, следующего содержания:
"Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
268. ЗАО "Банк Развития Казахстана";
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2001 года N 659 "О создании закрытого акционерного общества "Банк Развития Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 18, ст. 232):
пункты 5 и 6 исключить;
3)  (утратил силу - от 20 сентября 2006 года N  885 ). <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения постановлением Правительства РК от 20 сентября 2006 года N  885 .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстанның Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 желтоқсан N 1343
"Қазақстанның Даму Банкi туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 сәуiрдегi  Заңының 24-бабына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1.  күші жойылды
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.20. N  885 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысына :
иелiк ету және пайдалану құқығы салалық министрлiктерге, өзге де мемлекеттiк органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерiнiң және қатысудың мемлекеттiк үлестерiнiң тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 217-1-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне" деген бөлiммен және мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 268-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне:
268. "Қазақстанның Даму Банкi" ЖАҚ";
2) "Қазақстанның Даму Банкi" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 мамырдағы N 659  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 18, 232-құжат):
5 және 6-тармақтар алынып тасталсын;
3)  күші жойылды
Ескерту. 2-тармақтың 3) тармақшасы мен 2) тармақшасының үшiншi, төртiншi, бесiншi абзацтарының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.20. N  885 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі