О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 135
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2002 года N 135б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 135 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы на 2002 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 1 слова "76160 тысяч тенге (семьдесят шесть миллионов сто шестьдесят тысяч тенге)" заменить словами "77517 тысяч тенге (семьдесят семь миллионов пятьсот семнадцать тысяч тенге)";
в таблице пункта 6 в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" цифру "40" заменить цифрой "44".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қаңтардағы N 135 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 қараша N 135б
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қаңтардағы N 135 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
1-тармақтағы "76610 мың (жетпіс алты миллион бір жүз алпыс мың) теңге" деген сөздер "77517 мың (жетпіс жеті миллион бес жүз он жеті мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтың кестесіндегі "Бюджеттік бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 5-бағандағы "40" деген сан "44" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі