Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-участников Организации "Центральноазиатское Сотрудничество" 27 декабря 2002 года в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 1364
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению встречи глав государств-участников Организации "Центральноазиатское Сотрудничество" 27 декабря 2002 года в городе Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-участников Организации "Центральноазиатское Сотрудничество" 27 декабря 2002 года в городе Астане (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Астаны, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение встречи глав государств-участников Организации "Центральноазиатское Сотрудничество" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе 038 "Обслуживание официальных делегаций".
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2002 года N 1364
План
мероприятий по подготовке и проведению
встречи глав государств Организации
"Центральноазиатское Сотрудничество"
27 декабря 2002 года в городе Астане
-------------------------------------------------------------------
N  !     Мероприятия      !  Сроки   !  Ответственные исполнители
п/п!                      !исполнения!
-------------------------------------------------------------------
1   Подготовка программы   до 24      Министерство иностранных дел
проведения встречи     декабря    Республики Казахстан,
2002 года  Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
2   Согласование состава      -//-    Протокольная служба
делегаций: официальная            Президента Республики
делегация (1+4),                  Казахстан (по согласованию),
сопровождающие лица               Министерство иностранных дел
(до 10 человек),                  Республики Казахстан
сотрудники охраны
(до 5 человек),
пресса, составление
графика заезда и
отъезда участников
встречи
3   Организационно-
протокольное зак-
репление делегаций:

2002 жылғы 27 желтоқсанда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесуін дайындау және өткізу жөніндегi іс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 24 желтоқсан N 1364
2002 жылғы 27 желтоқсанда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесуiн өткiзуге дайындықты тиiмді ұйымдастыруды және үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған 2002 жылғы 27 желтоқсанда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесуiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Астана қаласының әкiмi, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) мен мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына қатысушы мемлекеттер басшыларының кездесуiн өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2002 жылға арналған республикалық бюджетте 038 "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсін.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Peспубликасы
Үкіметінің
2002 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1364 қаулысымен
бекiтiлген
2002 жылғы 27 желтоқсанда Астана қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына қатысушы мемлекеттеp басшыларының кездесуiн дайындау және өткізу жөнiндегi iс-шаралар
ЖОСПАРЫ
-------------------------------------------------------------------
р/с|     №Іс-шаралар            |Орындау|       Жауапты
N |                            |мерзiмi|    орындаушылар
-------------------------------------------------------------------
1  Кездесудi өткiзу бағдарлама.   2002    Қазақстан Республикасының
сын дайындау                   жылғы   Сыртқы істер министрлігі,
24     Қазақстан Республикасы
желтоқ. Президентінің Протокол
санға   қызметі (келісім
дейін   бойынша)
2  Делегациялардың құрамын         -//-   Қазақстан Республикасы
келiсу: ресми делегация                Президентінің Протокол
(1+4), бiрге жүретiн                   қызметі (келісім бойынша),
адамдар (10 адамға дейiн),             Қазақстан Республикасының
күзет қызметкерлерi (5                 Сыртқы істер министрлігі
адамға дейiн), баспасөз,
кездесуге қатысушылардың
келу және кету кестесiн
жасау
3  Делегацияларды ұйымдас.        2002
тыру-хаттамалық бекiту:        жылғы
24

1) делегация             -//-     Министерство индустрии и
Киргизской                        торговли Республики
Республики;                       Казахстан;
2) делегация                      Министерство энергетики и
Республики                        минеральных ресурсов
Таджикистан;                      Республики Казахстан;
3) делегация                      Министерство транспорта и
Республики Узбекистан             коммуникаций Республики
Казахстан
4   Организация встреч и   27-28      Протокольная служба
проводов официальных   декабря    Президента Республики
делегаций и            2002 года  Казахстан (по согласованию),
сопровождающих лиц,               Министерство иностранных дел
организация чайного               Республики Казахстан,
стола в аэропорту,                аким города Астаны,
в том числе через                 Управление делами Президента
VIP-зал                           Республики Казахстан
(по согласованию), Служба
охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию),
Республиканская гвардия
Республики Казахстан (по
согласованию), Пограничная
служба Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию),
Агентство Таможенного
контроля Республики Казахстан
5   Оформление аэропорта   к 26       Аким города Астаны,
города Астаны флагами  декабря    Министерство иностранных дел
и транспорантами       2002 года  Республики Казахстан
6   Обеспечение пролета    27         Министерство транспорта и
специальных самолетов, декабря    коммуникаций Республики
осуществляющих         2002 года  Казахстан, Комитет
перевозки делегаций               национальной безопасности
Республики Узбекистан,            Республики Казахстан
Кыргызской Республики             (по согласованию),
и Республики                      Министерство обороны
Таджикистан над                   Республики Казахстан,
территорией                       Министерство иностранных дел
Республики Казахстан              Республики Казахстан
7   Обеспечение стоянки,      -//-    Министерство транспорта и
обслуживания и                    коммуникаций Республики
заправки специальных              Казахстан
самолетов,
осуществляющих
перевозки делегаций
Республики Узбекистан,
Кыргызской Республики
и Республики
Таджикистан
8   Организация питания и    -//-     Управление Делами
транспортное обслужи-             Президента Республики
вание делегаций,                  Казахстан (по согласованию)
сопровождающих лиц и
передовой группы
9   Сопровождение машинами  -//-      Министерство внутренних дел
дорожной полиции                  Республики Казахстан,
Министерства                      Комитет национальной
внутренних дел                    безопасности Республики
Республики Казахстан              Казахстан (по согласованию)
по маршрутам
следования
10  Обеспечение            27         Служба охраны Президента
безопасности           декабря    Республики Казахстан
охраняемых лиц и       2002 года  (по согласованию),
делегаций в аэропорту,            Министерство внутренних дел
по маршрутам                      Республики Казахстан,
следования, в местах              Комитет национальной
проведения мероприятий            безопасности Республики
и проживания (по                  Казахстан (по согласованию)
программе)
11  Медицинское             -//-      Управление делами
обслуживание членов               Президента Республики
официальных делегаций             Казахстан (по согласованию)
и сопровождающих лиц
12  Организация размещения 24-27      Управление Делами
глав делегаций, членов декабря    Президента Республики
делегаций,             2002 года  Казахстан (по согласованию),
сопровождающих лиц,               Министерство иностранных дел
передовой группы,                 Республики Казахстан
прессы в гостиницах и
гостевых резиденциях
города Астаны
13  Оборудование помещений к 26       Управление делами
для организации        декабря    Президента Республики
встречи глав           2002 года  Казахстан (по согласованию),
государств (оснащение             Протокольная служба
организационной                   Президента Республики
техникой, телефонной              Казахстан (по согласованию),
связью, канцелярскими             Министерство иностранных дел
товарами); техническое            Республики Казахстан, Служба
оформление зала                   охраны Президента Республики
(государственные                  Казахстан (по согласованию),
флаги, настольные                 Комитет национальной
таблички и флажки,                безопасности Республики
цветы, микрофоны)                 Казахстан (по согласованию),
аким города Астаны
14  Изготовление бэйджей    -//-      Управление делами
для членов делегаций,             Президента Республики
сопровождающих лиц,               Казахстан (по согласованию),
прессы и охраны                   Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
15  Проведение пресс-      27         Пресс-служба Администрации
конференции с участием декабря    Республики Казахстан
глав государств-       2002 года  (по согласованию),
участников Организации            Министерство культуры,
"Центральноазиатское              информации и общественного
Сотрудничество",                  согласия Республики
освещение в средствах             Казахстан
массовой информации
(приглашения, пулы),
общие фотосъемки
16  Подготовка проектов    до 25      Министерство иностранных дел
документов, информации декабря    Республики Казахстан,
и справочно-           2002 года  заинтересованные министерства
аналитических                     и ведомства Республики
материалов и                      Казахстан
выступлений Президента
Республики Казахстан
к встрече глав
государств-участников
Организации
"Центральноазиатское
Сотрудничество".
17  Организация            27         Протокольная служба
официального приема    декабря    Президента Республики
от имени Президента    2002 года  Казахстан (по согласованию),
Республики Казахстан:             Управление делами

1) Қырғыз Республикасының      желтоқ. Қазақстан Республикасының
делегациясы;                   санға   Индустрия және сауда
дейiн   министрлігі;
2) Тәжiкстан Республикасының           Қазақстан Республикасының
делегациясы;                           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі;
3) Өзбекстан Республикасының           Қазақстан Республикасының
делегациясы.                           Көлiк және коммуникация.
лар министрлiгi.
4  Ресми делегациялар мен бiрге   2002    Қазақстан Республикасы
жүретiн адамдарды күтiп        жылғы   Президентiнің Протокол
алуды және шығарып салуды      27-28   қызметі (келiсiм бойынша),
ұйымдастыру, әуежайда, оның    желтоқ. Қазақстан Республикасының
iшінде VIР-зал арқылы шай      санда   Сыртқы iстер министрлігі,
дастарханын ұйымдастыру                Астана қаласының әкімi,
Қазақстан Республикасы
Президентiнің Іс
басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Президентi.
нің Күзет қызметi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Республикалық ұланы
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Pecпубликасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Шекара
қызметi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Кедендiк
бақылау агенттiгі
5   Астана қаласының әуежайын     2002    Астана қаласының әкiмi,
жалаулармен және траспорант.  жылғы   Қазақстан Республикасының
тармен безендiру               26     Сыртқы істер министрлiгі
желтоқ.
санға
дейін
6  Өзбекстан Республикасының,     2002    Қазақстан Республикасының
Қырғыз Республикасының және    жылғы   Көлік және коммуникация.
Тәжiкстан Республикасының       27     лар  министрлігі,
делегацияларын тасымалдауды    желтоқ. Қазақстан Республикасының
жүзеге асыратын арнайы         сан     Ұлттық қауіпсіздік
ұшақтардың Қазақстан                   комитеті (келiсiм
Республикасының аумағы                 бойынша), Қазақстан
үстінен ұшып өтуiн қамтамасыз          Республикасының Қорғаныс
ету                                    министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
7  Өзбекстан Республикасының,     -//-    Қазақстан Республикасының
Қырғыз Республикасының және            Көлік және коммуникация.
Тәжікстан Республикасының              лар министрлігі
делегацияларын тасымалдауды
жүзеге асыратын арнайы
ұшақтардың тұрағын, оларға
қызмет көрсетуді және
жанармай құюды қамтамасыз ету
8  Делегацияларды, бiрге жүретiн  2002    Қазақстан Республикасы
адамдарды және алдыңғы топты   жылғы   Президентінің Іс басқарма.
тамақтандыруды ұйымдастыру      27     сы (келісім бойынша)
және оларға көліктік қызмет    желтоқ.
көрсету                        сан
9  Қазақстан Республикасының      -//-    Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер министрлiгi жол             Ішкі істер министрлігі,
полициясының машиналарымен             Қазақстан Республикасының
жүретiн бағыттар бойынша               Ұлттық қауіпсіздік
алып жүру                              комитеті (келiсiм
бойынша)
10 Күзетілетін адамдар мен        -//-    Қазақстан Республикасы
делегациялардың әуежайда,              Президентінің Күзет
жүретiн бағыттары бойынша,             қызметі (келiсiм
iс-шаралар өткізiлетiн және            бойынша), Қазақстан
тұратын орындарында (бағдар.           Республикасының Ішкі істер
лама бойынша) қауіпсiздiгін            министрлігі, Қазақстан
қамтамасыз ету                         Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
(келiсiм бойынша)
11 Ресми делегациялардың          2002    Қазақстан Республикасы
мүшелерi мен бiрге жүретін     жылғы   Президентінің Іс басқарма.
адамдарға медициналық қызмет    27     сы (келiсiм бойынша)
көрсету                        желтоқ.
сан
12 Делегациялар басшыларын,       2002    Қазақстан Республикасы
делегациялар мүшелерін,        жылғы   Президентінің Іс басқарма.
бiрге жүретiн адамдарды,       24-27   сы (келiсiм бойынша),
алдыңғы топты, баспасөздi      желтоқ. Қазақстан Республикасының
Астана қаласының қонақ үйле.   сан     Сыртқы істер министрлігі
рiнде және қонақ резиденция.
ларында орналастыруды
ұйымдастыру
13 Мемлекеттер басшыларының       2002    Қазақстан Республикасы
кездесуін ұйымдастыру үшiн     жылғы   Президентінің Іс басқарма.
үй-жайларды жабдықтау           26     сы (келiсiм бойынша),
(ұйымдастыру техникасымен,     желтоқ. Қазақстан Республикасы
телефон байланысымен, кеңсе    санға   Президентінің Протокол
тауарларымен жарақтандыру);    дейін   қызметі (келiсiм
залды техникалық безендiру             бойынша), Қазақстан
(мемлекеттiк жалаулар,                 Республикасының Сыртқы
үстелге қойылатын белгілер             істер министрлігі,
мен жалаушалар, гүлдер,                Қазақстан Республикасы
микрофондар)                           Президентінің Күзет
қызметі (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
(келiсiм бойынша), Астана
қаласының әкімі
14 Делегациялар мүшелерiне,       -//-    Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдарға,               Президентінің Іс басқарма.
баспасөзге және күзетушілерге          сы (келiсiм бойынша),
арналған бэйдждер дайындау             Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
15 "Орталық Азия Ынтымақтас.      2002    Қазақстан Республикасының
тығы" ұйымына қатысушы         жылғы   Президенті Әкімшілігінің
мемлекеттер басшыларының        27     Баспасөз қызметі (келiсiм
қатысуымен баспасөз конферен.  желтоқ. бойынша), Қазақстан
циясын өткiзу, бұқаралық       сан     Республикасының
ақпарат құралдарында жариялау          Мәдениет, ақпарат және
(шақыру, пулдар), жалпы                қоғамдық келісім
фотосуретке түсiру                     министрлігі
16 "Орталық Азия Ынтымақтастығы   2002    Қазақстан Республикасының
ұйымына қатысушы мемлекеттер   жылғы   Сыртқы істер министрлігі,
басшыларының                   25      Қазақстан Республикасының
кездесуiне құжаттардың,        желтоқ. мүдделі министрліктері
ақпарат пен анықтамалық-талдау санға   мен ведомстволары
материалдарының және           дейін
Қазақстан Республикасының
Президентi сөйлейтiн сөздердің
жобаларын дайындау
17 Қазақстан Республикасы         2002    Қазақстан Республикасы
Президентiнің атынан:          жылғы   Президентiнің Протокол

1) для глав делегаций             Президента Республики
(определение и                    Казахстан (по согласованию),
оформление места                  Министерство культуры,
проведения приема,                информации и общественного
рассадка, согласование            согласия Республики
квот для делегаций,               Казахстан, аким города
охранные мероприятия,             Астаны, Министерство
подготовка меню,                  иностранных дел Республики
концертная программа);            Казахстан
2) для членов
делегаций;
3) для представителей
средств массовой
информации
18  Организация культурной   -//-     Министерство культуры,
программы для глав и              информации и общественного
членов делегаций                  согласия Республики
Казахстан, Протокольная
служба Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан,
Управление делами Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
19  Приобретение           к 26       Управление делами
подарочных наборов для декабря    Президента Республики
глав государств, а     2002 года  Казахстан (по согласованию),
также изготовление                Министерство культуры,
программ и другой                 информации и общественного
печатной продукции                согласия Республики
Казахстан
20  Обеспечение средствами в период   Министерство иностранных дел
связи сотрудников,     визита     Республики Казахстан
закрепленных за каждой
делегацией

1) делегациялар басшылары       27     қызметі (келiсiм
үшiн (қабылдауды жүргiзетiн    желтоқ. бойынша), Қазақстан
орынды айқындау және           сан     Республикасы Президенті.
безендiру, өз орындарына               нің Іс басқармасы
отырғызу, делегациялар үшін            (келiсiм бойынша),
квоталарды келiсу, күзету              Қазақстан Республикасының
iс-шаралары, ас мәзiрiн                Мәдениет, ақпарат және
дайындау, концерттiк                   қоғамдық келісім
бағдарлама);                           министрлігі, Астана
2) делегациялар мүшелерi               қаласының әкімі, Қазақстан
үшiн;                                  Республикасының Сыртқы
3) бұқаралық ақпарат құралда.          істер министрлігі
рының өкілдерi үшін ресми
қабылдау ұйымдастыру
18 Делегациялардың басшылары мен  2002    Қазақстан Республикасының
мүшелерiне арналған мәдени     жылғы   Мәдениет, ақпарат және
бағдарламаны ұйымдастыру        27     қоғамдық келісім
желтоқ. министрлігі, Қазақстан
сан     Республикасы Президентінің
Протокол қызметі (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс
басқармасы (келiсiм
бойынша)
19 Мемлекеттер басшылары үшін     2002    Қазақстан Республикасы
сыйлық жиынтықтарын сатып      жылғы   Президентінің Іс басқар.
алу, сондай-ақ бағдарламалар    26     масы (келiсiм бойынша),
мен басқа да баспа өнімдерiн   желтоқ. Қазақстан Республикасының
дайындау                       санға   Мәдениет, ақпарат және
дейін   қоғамдық келісім
министрлігі
20 Әр делегацияға бекiтiлген      сапар   Қазақстан Республикасының
қызметкерлердi                 кезеңін. Сыртқы істер министрлігі
байланыс құралдарымен          де
қамтамасыз ету
-------------------------------------------------------------------