О мерах по подготовке проектно-сметной документации по проекту "Защита города Астаны от затопления паводковыми водами реки Еciл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1387
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и определить генеральным подрядчиком по подготовке проектно-сметной документации проекта "Защита города Астаны от затопления паводковыми водами реки Еciл" производственный кооператив "Институт Казгипроводхоз".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Астана қаласын Есіл өзенінің тасқын суы басып қалуынан қорғау" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама дайындау жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 желтоқсан N 1387
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің ұсынысы қабыл алынсын және "Астана қаласын Есіл өзенінің тасқын суы басып қалуынан қорғау" жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын дайындау жөніндегі бас мердігер болып "Қазгипросушар институты" өндірістік кооперативі белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі