Об определении поставщика подрядных работ по реконструкции участка "Шымкент-Туркестан" автомобильной дороги "граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1388
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Ак-жол" поставщиком подрядных работ по реконструкции участка "Шымкент-Туркестан" автомобильной дороги "граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент", как имеющих важное стратегическое значение.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға) - Шымкент" автомобиль жолының "Шымкент-Түркістан" учаскесін қайта жаңарту бойынша мердігерлік жұмыстар жеткізушісін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 желтоқсан N 1388
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Стратегиялық маңызы бар ретінде "Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға) - Шымкент" автомобиль жолының "Шымкент-Түркістан" учаскесін қайта жаңарту бойынша мердігерлік жұмыстарының жеткізушісі болып "Ақ жол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі