О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2002 года N 1087
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 1392
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2002 года N 1087 "О приватизации государственных пакетов акций некоторых организаций горно-металлургической отрасли Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в подпункте 2) пункта 1:
слово "третьего" заменить словом "второго";
дополнить словами "с возвратом части ранее выплаченного авансом вознаграждения за переданный в доверительное управление государственный пакет акций, рассчитанной с учетом фактического срока действия указанного контракта".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 қазандағы N 1087 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 желтоқсан N 1392
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы кен-металлургия саласының кейбір ұйымдары акцияларының мемлекеттік пакеттерін жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 қазандағы N 1087 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"үшінші" деген сөз "екінші" деген сөзбен ауыстырылсын;
"орындауды" деген сөзден кейін "көрсетілген келісім-шарттың нақты қолданылуы мерзімін ескере отырып, есептелген акциялардың мемлекеттік пакетін сенімгерлік басқаруға бергені үшін бұрын алдын ала төленген сыйақының бір бөлігін қайтара отырып," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі