О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1438
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 41, 53, 55, 56, 57 и 59 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1438
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірлері 41, 53, 55, 56, 57 және 59-жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі