О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 596
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1439
В соответствии со статьями 3 18 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года N 596 "Отдельные вопросы государственных предприятий Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в пункте 2 слова ", а также органом, осуществляющим по отношению к ним функции субъекта права государственной собственности" исключить;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Определить государственные предприятия исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан поставщиком производимых ими товаров (работ, услуг) для организаций уголовно-исполнительной системы, как имеющих важное стратегическое значение".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 мамырдағы N 596 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1439
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорындар туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығының 3, 18-баптарына және "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңының 21-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті мемлекеттік кәсіпорындарының жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 мамырдағы N 596  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
2-тармақта ", сондай-ақ оларға қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асырушы орган" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелерінің, мемлекеттік кәсіпорындары қылмыстық-атқару жүйесінің ұйымдары үшін маңызды стратегиялық мәні бар ретінде олар өндіретін тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) жеткізуші болып белгіленсін".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі