О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 143б
В целях рационального использования бюджетных средств Правительство
Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
января 2002 года N 143
P020143_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на
2002 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 17 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
цифру "304" заменить цифрой "577";
после слов "230 тыс. человек," дополнить словами "дети 5 лет и ранее
непривитые по медицинским отводам - 273 тыс. человек";
в приложении 24 к указанному постановлению:
в пункте 4 после слова "районных" дополнить словом ", городских";
в пункте 5 после слова "районных" дополнить словом ", городских";
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 после слов "УЗИ - 1 единица" дополнить словами
", стационарный пленочный флюорограф - 2 единицы, УЗИ портативный - 3
единицы";
в пункте 7 после слова "районных" дополнить словом ", городских";
в приложении 42 к указанному постановлению:
в пункте 5 после слова "программы:" дополнить словами "подготовка
предпроектной документации,";
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
после слов "услуг по" дополнить словами "разработке предпроектной
документации,";
после слова "ремонту" дополнить словами "и реконструкции";
цифру "14" заменить цифрой "16";
после слова "госпиталь" дополнить словами ", НИИ травматологии и
ортопедии, Республиканская психиатрическая больница строгого наблюдения.";
в пункте 7 после слова "ремонт" дополнить словами "и реконструкция".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 тамыз N 143б
Бюджет қаражатын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 P020143_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 17-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" 6-тармағында:
5-бағанда:
"304" деген сан "577" деген санмен ауыстырылсын;
"жаңа туған нәрестелер," деген сөздерден кейін "273 мың адам - 5
жастағы және медициналық айғақтар бойынша бұрын егілмеген балалар," деген
сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
4-тармақта "Аудандық" деген сөзден кейін ", қалалық" деген сөзбен
толықтырылсын;
5-тармақта "Аудандық" деген сөзден кейін ", қалалық" деген сөзбен
толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары"
6-тармағында:
5-бағанда "УЗИ - 1 бірлік" деген сөздерден кейін ", стационарлық
пленкалы флюорограф - 2 бірлік, портативті УЗИ - 3 бірлік" деген сөздермен
толықтырылсын;
7-тармақта "Аудандық" деген сөзден кейін ", қалалық" деген сөзбен
толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
5-тармақта "міндеті:" деген сөзден кейін "жобалау алдындағы құжаттаманы дайындау," деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" 6-тармағында:
5-бағанда:
"Денсаулық сақтау" деген сөздердің алдынан "Жобалау алдындағы
құжаттаманы әзірлеу," деген сөздермен толықтырылсын;
"жөндеуден" деген сөзден кейін "және қайта жаңартудан" деген
сөздермен толықтырылсын;
"14" деген сан "16" деген санмен ауыстырылсын;
"госпиталь" деген сөзден кейін ", Травматология және ортопедия ҒЗИ,
Республикалық қатаң бақылаудағы психиатриялық аурухана." деген сөздермен
толықтырылсын;
7-тармақта: "жөндеу" деген сөзден кейін "және қайта жаңарту" деген
сөздермен толықтырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.