О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года N 1660
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 18. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года N 1660 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 47, ст. 559) следующее дополнение:
в ставках сбора за государственную регистрацию юридических лиц, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 1 после слова "объединений," дополнить словами "а также общественных объединений инвалидов,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1660 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 15 қаңтар N 18. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу үшін алым төлеу ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 желтоқсандағы N 1660 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 47, 559-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу үшін алым төлеу ставкаларында:
1-тармақтың 3) тармақшасы "бірлестіктерінен," деген сөзден кейін "сондай-ақ мүгедектердің қоғамдық бірлестіктерінен," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі