О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1997 года N 1670
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2003 года N 95
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1997 года N 1670 "Об утверждении Программы комплексной утилизации боеприпасов, не используемых в Вооруженных Силах Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 2 желтоқсандағы N 1670 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 27 қаңтар N 95
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде пайдаланылмайтын оқ-дәрілерді кешенді пайдаға асыру бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 2 желтоқсандағы N 1670 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі