О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2003 года N 223
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнения в Гражданский кодекс
Республики Казахстан (Особенная часть)"
Статья 1. Внести в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 16-17, ст. 642; N 23, ст. 929; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 10, ст. 244; N 22, ст. 408; 2001 г., N 23, ст. 309; N 24, ст. 338; 2002 г., N 10, ст. 102; Закон Республики Казахстан от 8 января 2003 года "О внесении изменения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть), опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 11 января 2003 года и "Казахстанская правда" 11 января 2003 года) следующее дополнение:
пункт 5 статьи 830 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) иным лицам в соответствии с законодательными актами об обязательном страховании".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 июля 2003 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 наурыздағы N 223 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) толықтыру енгiзу туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 16-17, 642-құжат; N 23, 929-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 10, 244-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат; 2003 жылғы 11 қаңтарда "Егемен Қазақстан" газетiнде және 2003 жылғы 11 қаңтарда "Казахстанская правда" газетiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексiне (Ерекше бөлiм) өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңы ) мынадай толықтыру енгізiлсiн:
830-баптың 5-тармағы мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) мiндеттi сақтандыру туралы заң актiлерiне сәйкес өзге де тұлғаларға берiледi.".
2-бап. Осы Заң 2003 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi