О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года N 538
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2003 года N 232. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681 (P030681).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.07.2003 № 681.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию систем государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года N 538 "Об утверждении перечней отдельных товаров, помещаемых под некоторые таможенные режимы либо запрещенных к помещению под отдельные таможенные режимы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 18, ст. 193) следующие изменения:
в абзацах втором и третьем пункта 1 слова "Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Министерством энергетики и минеральных ресурсов и Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан;";
в заголовке Перечня отдельных товаров, при помещении которых под таможенный режим переработки на таможенной территории, сроки и обязательное количество выхода продуктов переработки, образующихся в результате операций по переработке товаров, устанавливаются Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденного указанным постановлением, слова "Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Министерством энергетики и минеральных ресурсов и Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан;";
в заголовке Перечня отдельных товаров, при помещении которых под таможенный режим переработки вне таможенной территории, сроки и обязательное количество выхода продуктов переработки, образующихся в результате операций по переработке товаров, устанавливаются Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденного указанным постановлением, слова "Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Министерством энергетики и минеральных ресурсов и Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі N 538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 наурыздағы N 232 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір кедендік режимдерге орналастырылатын немесе жекелеген кедендік режимдерге орналастыруға тыйым салынған жекелеген тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі N 538 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., 18, 193-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың екінші және үшінші абзацтарындағы "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мен Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарларды кедендік аумақта қайта өңдеудің кедендік режиміне орналастыру кезінде тауарларды қайта өңдеу жөніндегі операциялардың нәтижесінде пайда болатын қайта өңдеу өнімдерінің шығу мерзімдері мен міндетті көлемін Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі белгілейтін жекелеген тауарлардың тізбесінің атауындағы "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мен Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Кедендік аумақтан тысқары жерлерде қайта өңдеудің кедендік режиміне орналастыру кезінде тауарларды қайта өңдеу жөніндегі операциялардың нәтижесінде пайда болатын қайта өңдеу өнімдерінің шығу мерзімдері мен міндетті көлемін Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі белгілейтін жекелеген тауарлардың тізбесінің атауындағы "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мен Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі