О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации республиканского государственного учреждения "Национальная академия наук Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2003 года N 233
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации республиканского государственного учреждения "Национальная академия наук Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
"О реорганизации республиканского государственного
учреждения "Национальная академия наук
Республики Казахстан"
В целях совершенствования системы научного обеспечения агропромышленного комплекса страны постановляю:
1. Реорганизовать республиканское государственное учреждение "Национальная академия наук Республики Казахстан" путем присоединения к нему республиканского государственного казенного предприятия "Национальный академический центр аграрных исследований Республики Казахстан" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақcтан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 233 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы
Елдiң агроөнеркәсiптiк кешенiн ғылыми қамтамасыз ету жүйесiн жетiлдiру мақсатында қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесi оған Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты iске асыру жөнiндегi қажеттi шараларды қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi