О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Акмолинская государственная медицинская академия" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2003 года N 249
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Акмолинская государственная медицинская академия" Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Казахская государственная медицинская академия" Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную перерегистрацию Предприятия в органах юстиции.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Ақмола мемлекеттiк медицина академиясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 наурыздағы N 249 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Ақмола мемлекеттiк медицина академиясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Қазақ мемлекеттік медицина академиясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі