О распределении сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета 2003 года на образование
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 267
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2003 год:
на введение с 1 сентября 2003 года типовых штатов государственных организаций образования согласно приложению 1;
на обеспечение гарантированного норматива сети государственных учреждений образования согласно приложению 2.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить целевое использование бюджетных средств и до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство образования и науки Республики Казахстан отчет об использовании выделенных целевых трансфертов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2003 года N 267
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на введение типовых
штатов государственных общеобразовательных школ <*>
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Правительства РК от 7 ноября 2003 г. N 1113 .
____________________________________________________________________
N !        Наименование       ! Количество !  Сумма, тыс. тенге
п/п!                           ! штатных    !
!                           ! единиц     !
--------------------------------------------------------------------
1.  Акмолинская область          1306               50255
2.  Актюбинская область           556               23950
3.  Алматинская область          2287              105116
4.  Атырауская область            447               19134
5.  Восточно-Казахстанская
область                       680               29822
6.  Жамбылская область           1379               54289
7.  Западно-Казахстанская
область                       589               26829
8.  Карагандинская область        948               41092
9.  Костанайская область         1107               49247
10   Кызылординская область       1511               78566
11.  Мангыстауская область         312               13705
12.  Павлодарская область          759               33425
13   Северо-Казахстанская
область                      1509               56303

2003 жылғы республикалық бюджеттен бiлiм беруге берiлетiн мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 наурыздағы N 267 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мыналарға берiлетiн 2003 жылға арналған мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу бекiтiлсiн:
1-қосымшаға сәйкес 2003 жылғы 1 қыркүйектен бастап мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарының үлгi штаттарын енгiзуге;
2-қосымшаға сәйкес мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi желiсiнiң кепiлдiктi нормативiн қамтамасыз етуге.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн және есеп берiлетiннен кейiнгi айдың 15-күнiне дейiн Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгiне бөлiнген мақсатты трансферттердiң пайдаланылуы туралы есеп берсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 18 наурыздағы
N 267 қаулысына
1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк жалпы
бiлiм беру мектептерінің үлгi штаттарын енгiзуге
берілетін мақсатты трансферттердiң сомаларын бөлу <*>
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.11.07. N 1113 қаулысымен .
__________________________________________________________________
Р/с |              Атауы               |  Штаттық   | Сомасы,
N   |                                  | бiрлiктер  | мың теңге
|                                  |   саны     |
__________________________________________________________________
1.   Ақмола облысы                      1306         50255
2.   Ақтөбе облысы                      556          23950
3.   Алматы облысы                      2287         105116
4.   Атырау облысы                      447          19134
5.   Шығыс Қазақстан облысы             680          29822
6.   Жамбыл облысы                      1379         54289
7.   Батыс Қазақстан облысы             589          26829
8.   Қарағанды облысы                   948          41092
9.   Қостанай облысы                    1107         49247
10.  Қызылорда облысы                   1511         78566
11.  Маңғыстау облысы                   312          13705
12.  Павлодар облысы                    759          33425
13.  Солтүстiк Қазақстан облысы         1509         56303

14.  Южно-Казахстанская область   2257               88289
15.  город Алматы                  687               22420
16.  город Астана                    0                   0
--------------------------------------------------------------------
Всего                       16334              692442
--------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2003 года N 267
Распределение
сумм целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение
гарантированного норматива сети
государственных учреждений образования
____________________________________________________________________
N !      Наименование               !      Сумма,
п/п!                                 !     тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------
1 !             2                   !          3
--------------------------------------------------------------------
Всего                                            572 319
1.  Акмолинская область                               17 492
2.  Актюбинская область                               98 866
3.  Алматинская область                               83 335
4.  Атырауская область                дополнительных средств
не требуется
5.  Восточно-Казахстанская область    дополнительных средств
не требуется
6.  Жамбылская область                                83 147
7.  Западно-Казахстанская область     дополнительных средств
не требуется
8.  Карагандинская область            дополнительных средств
не требуется
9.  Костанайская область                              14 045
10.  Кызылординская область                            29 769
11.  Мангистауская область                             11 901
12.  Павлодарская область                              84 548
13.  Северо-Казахстанская область                      22 817
14.  Южно-Казахстанская область                        94 561

14.  Оңтүстiк Қазақстан облысы          2257         88289
15.  Алматы қаласы                      687          22420
16.  Астана қаласы                      0            0
Барлығы                            16334        692 442
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 18 наурыздағы
N 267 қаулысына
2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік білім беру мекемелері желісінің кепілдікті нормативін қамтамасыз етуге берілетін мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу
__________________________________________________________________
Р/с|             Атауы                           |  Сомасы,
N |                                             |  мың теңге
__________________________________________________________________
1                  2                                    3
__________________________________________________________________
Барлығы                                      572 319
1.  Ақмола облысы                                  17 492
2.  Ақтөбе облысы                                  98 866
3.  Алматы облысы                                  83 335
4.  Атырау облысы                                 қосымша қаражат
талап етiлмейдi
5.  Шығыс Қазақстан облысы                        қосымша қаражат
талап етiлмейдi
6.  Жамбыл облысы                                  83 147
7.  Батыс Қазақстан облысы                        қосымша қаражат
талап етiлмейдi
8.  Қарағанды облысы                              қосымша қаражат
талап етiлмейдi
9.  Қостанай облысы                                 14 045
10. Қызылорда облысы                                29 769
11. Маңғыстау облысы                                11 901
12. Павлодар облысы                                 84 548
13. Солтүстік Қазақстан облысы                      22 817
14. Оңтүстік Қазақстан облысы                       94 561

15.  город Алматы                                      12 988
16.  город Астана                                      18 850
--------------------------------------------------------------------

15. Алматы қаласы                                   12 988
16. Астана қаласы                                   18 850