О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 88 и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2002 года N 523
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года N 280
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 88 "О создании рабочей группы по рассмотрению предложений, вносимых государственными органами в уголовно-процессуальное законодательство Республики Казахстан".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2002 года N 523 "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 88 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 144) следующее изменение:
пункт 1 исключить.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 6 қарашадағы N 88 өкiмiнің күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 15 мамырдағы N 523 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 наурыздағы N 280 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының қылмыстық және қылмыстық іс жүргiзу заңнамасына мемлекеттiк органдар енгiзетiн ұсыныстарды қарау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 6 қарашадағы N 88 өкiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2001 жылғы 6 қарашадағы N 88 өкiмiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 мамырдағы N 523 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 144-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақ алынып тасталсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі