О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 284
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и в целях приведения в соответствие с нормативными правовыми актами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности" следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 119, 121, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 141, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 158, 159, 160, 160-1, 160-3, 160-4, 160-5, 160-6, 160-7, 160-8, 160-10, 160-11, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 160-15, 160-16, 160-17, следующего содержания:
"160-15               ОАО "Международный аэропорт "Актобе";
160-16                ОАО "Казжелдорснаб";
160-17                ЗАО "Промсвязь";
в разделе "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 161, изложить в следующей редакции:
"161 АКМ-001105       ОАО "ПХ "Астана кус";
строку, порядковый номер 168, изложить в следующей редакции:
"168 АЛМ-000082       ОАО "Селекционный центр "Асыл";
строки, порядковые номера 162, 163, 164, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 205-7, 205-8, 205-9, 205-10, следующего содержания:
"205-7                ЗАО "Испытатель";
205-8                 ЗАО "Аграрная кредитная корпорация";
205-9                 ЗАО "КазАгроФинанс";
205-10                ОАО "Асыл-тулiк";
в разделе "Министерству финансов Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 217, исключить;
в разделе "Министерству юстиции Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 218-1, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 218-2, 218-3, следующего содержания:
"218-2                ОАО "АК "Зан";
218-3                 ЗАО "Институт законодательства Республики
Казахстан";
в разделе "Министерству образования и науки Республики Казахстан":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 284 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығын орындау үшiн және нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгіне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 119, 121, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 141, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 158, 159, 160, 160-1, 160-3, 160-4, 160-5, 160-6, 160-7, 160-8, 160-10, 160-11-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 160-15, 160-16, 160-17-жолдармен толықтырылсын:
"160-15   "Ақтөбе" халықаралық әуежайы" AAҚ;
160-16    "Қазтемiржолжабдықтау" AAҚ
160-17    "Өнеркәсiпбайланыс" ЖАҚ";
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 161-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"161   AКM-001105    "Астана құс" ҚШ" ААҚ;
реттiк нөмiрi 168-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"168   АЛМ-000082    "Асыл" селекциялық орталығы" AAҚ";
реттiк нөмiрлерi 162, 163, 164, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 205-7, 205-8, 205-9, 205-10-жолдармен толықтырылсын:
"205-7    "Сынаушы" ЖАҚ;
205-8     "Аграрлық кредит корпорациясы"
205-9     "ҚазАгроҚаржы" ЖАҚ;
205-10    "Асыл-түлiк" ААҚ";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 217-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 218-1-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 218-2, 218-3-жолдармен толықтырылсын:
"218-2    "Заң" АК" ААҚ;
218-3     "Қазақстан Республикасының Заң институты" ЖАҚ";
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген бөлiмде:

строки, порядковые номера 220, 221, 222, исключить;
в разделе "Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 224, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 224-19, 224-20, 224-21, 224-22, следующего содержания:
"224-19               ЗАО "Кателко";
224-20                ЗАО "Казак газеттерi";
224-21                ЗАО "Республиканская газета "Казахстанская
правда";
224-22                ОАО "Казбаспасоз";
в разделе "Министерству здравоохранения Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 225, 226, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 226-4, 226-5, следующего содержания:
"226-4                ОАО "Химфарм";
226-5                 ОАО "Медицинская служба транспорта";
в разделе "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту":
строки, порядковые номера 228-1, 228-2, исключить;
раздел "Управлению делами Президента Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 238-6, следующего содержания:
"238-6                ЗАО "Корпорация развития столицы";
раздел "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 236-11, 236-12, 236-13, 236-14, следующего содержания:
"236-11               ОАО "Казчерметавтоматика";
236-12                ОАО "Казахский радиотехнический завод";
236-13                ОАО "Темирбетон";
236-14                ЗАО "Центр малого бизнеса";
раздел "Комитету по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" дополнить строками, порядковые номера 264-1, 264-2, следующего содержания:
"264-1                ОАО "Стройэнергомонтаж";
264-2                 ОАО "Долина".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрлерi 220, 221, 222-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 224-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 224-19, 224-20, 224-21, 224-22-жолдармен толықтырылсын:
"224-19   "Кателко" ЖАҚ;
224-20    "Қазақ газеттерi" ЖАҚ;
224-21    "Казахстанская правда" республикалық газетi" ЖАҚ;
224-22    "Қазбаспасөз" ААҚ";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 225, 226-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 226-4, 226-5-жолдармен толықтырылсын:
"226-4 "Химфарм" ААҚ;
226-5 "Медициналық көлiк қызметi" ААҚ";
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 228-1, 228-2-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" деген бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 238-6-жолмен толықтырылсын:
"238-6    "Астананы дамыту корпорациясы" ЖАҚ";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгіне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 236-11, 236-12, 236-13, 236-14-жолдармен толықтырылсын:
"236-11   "Қазқараметавтоматика" ААҚ;
236-12    "Қазақ радиотехника зауыты" AAҚ;
236-13    "Темiрбетон" ААҚ;
236-14    "Шағын бизнес орталығы" ЖАҚ";
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 264-1, 264-2-жолдармен толықтырылсын:
"264-1    "Құрылысэнергомонтаж" ААҚ;
264-2     "Аңғар" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі