Об утверждении Плана мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе государственного визита Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Китайскую Народную Республику 22-25 декабря 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 311
В целях реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе государственного визита Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Китайскую Народную Республику 22-25 декабря 2002 года и обеспечения дальнейшего развития казахстанско-китайского сотрудничества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе государственного визита Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Китайскую Народную Республику 22-25 декабря 2002 года (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан и заинтересованным организациям (по согласованию) принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан не реже одного раза в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения Плана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2003 года N 311
План мероприятий
по реализации соглашений и договоренностей,
достигнутых в ходе государственного визита
Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А.
в Китайскую Народную Республику
22-25 декабря 2002 года
-------------------------------------------------------------------
N  !      Мероприятие       !   Срок   !       Ответственные
п/п!                        !исполнения!       за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1   Подготовка к подписанию
проектов следующих
международных договоров:
1) Программа              I полуго-  Министерство иностранных
казахстанско-китайского   дие        дел Республики Казахстан
сотрудничества на         2003 года  (созыв)
2003-2008 годы                       Министерство юстиции
Республики Казахстан
Министерство экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Министерство финансов
Республики Казахстан
Министерство образования и
науки Республики Казахстан
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Министерство энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Министерство индустрии и
торговли Республики
Казахстан
Министерство труда и
социальной защиты
населения Республики
Казахстан
Министерство обороны
Республики Казахстан
Министерство культуры,
информации и общественного
согласия Республики
Казахстан
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
Министерство охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
Агентство таможенного
контроля Республики
Казахстан
Акимат Восточно-
Казахстанской области
Акимат Алматинской области
ЗАО "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по
согласованию)

Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Қытай Халық Республикасына 2002 жылғы 22-25 желтоқсандағы мемлекеттiк сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 311 қаулысы
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Қытай Халық Республикасына 2002 жылғы 22-25 желтоқсандағы мемлекеттiк сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру және Қазақстан-Қытай ынтымақтастығын одан әрi дамытуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Қытай Халық Республикасына 2002 жылғы 22-25 желтоқсандағы мемлекеттiк сапары барысында қол жеткізілген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары және мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды орындау жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi кемiнде жарты жылда бiр рет Жоспардың орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2003 жылғы 31 наурыздағы
N 311 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың
Қытай Халық Республикасына 2002 жылғы 22-25 желтоқсандағы
мемлекеттiк сапары барысында қол жеткізілген келiсiмдер
мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
жоспары
------------------------------------------------------------------
Р/с!      Іс-шара        !Орындау мерзiмi! Орындауға жауаптылар
N !                     !               !
------------------------------------------------------------------
1   Мынадай халықаралық
шарттардың жобаларын
қол қоюға дайындау:
1) Қазақстан - Қытай    2003 жылдың   Қазақстан Республикасының
ынтымақтастығының     I жарты жылдығы Сыртқы iстер министрлiгi
2003-2008 жылға                       (шақыру)
арналған бағдарламасы                 Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi
Қазақстан Республикасының
Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым
министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Көлiк және коммуника.
циялар министрлiгi
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минерал.
дық ресурстар министрлiгi
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда
министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасының
Кедендiк бақылау агенттiгi
Шығыс Қазақстан облысының
әкiмшiлiгi
Алматы облысының
әкiмшiлiгi
"ҚазМұнайГаз" ұлттық
компаниясы" ЖАҚ
(келiсiм бойынша)

2) Соглашение о           в течение  Агентство таможенного
сотрудничестве и          2003 года  контроля Республики
взаимопомощи в области               Казахстан
валютного контроля                   Национальный Банк
Республики Казахстан
(по согласованию)
Министерство финансов
Республики Казахстан
Агентство финансовой
полиции Республики
Казахстан
3) Соглашение о           в течение  Агентство финансовой
сотрудничестве и обмене   2003 года  полиции Республики
информацией в области                Казахстан
борьбы с экономическими              Министерство финансов
преступлениями и                     Республики Казахстан
нарушениями налогового               Национальный Банк
законодательства                     Республики Казахстан
(по согласованию)
4) Соглашение в области     - // -   Министерство сельского
карантина и здоровья                 хозяйства Республики
животных (ветеринарии)               Казахстан
5) Соглашение о             - // -   Министерство сельского
сотрудничестве в области             хозяйства Республики
карантина и защиты                   Казахстан
растений
6) Соглашение о             - // -   Министерство охраны
сотрудничестве в области             окружающей среды
охраны окружающей среды              Республики Казахстан
7) Соглашение между         - // -   Министерство образования
министерствами                       и науки Республики
образования Республики               Казахстан
Казахстан и Китайской
Народной Республики о
сотрудничестве в области
образования
8) Соглашение между         - // -   Министерство транспорта и
правительствами                      коммуникаций Республики
Республики Казахстан и               Казахстан
Специального
административного района
Сянган Китайской
Народной Республики о
международном воздушном
сообщении
2   Согласование с китайской
стороной сроков и
возможных вариантов
реализации следующих
проектов:
1) строительство          II         Министерство энергетики
нефтепровода Республика   полугодие  и минеральных ресурсов
Казахстан - Китайская     2003 года  Республики Казахстан
Народная Республика с                ЗАО "Национальная
учетом обязательств                  компания "КазМунайГаз"
обеих сторон по                      (по согласованию)
Генеральному Соглашению
2) увеличение поставок     - // -    Министерство энергетики
казахстанской нефти в                и минеральных ресурсов
Китайскую Народную                   ЗАО "Национальная
Республику через                     компания "КазМунайГаз"
нефтеперегонную станцию              (по согласованию)
Атасу (Карагандинская
область) по железной
дороге
3.  Техническое и             в течение  Министерство энергетики и
экономическое изучение    2003 года  минеральных ресурсов
проекта строительства                Республики Казахстан
газопровода Алматы-Тарим             ЗАО "Национальная
в рамках реализации                  компания "КазМунайГаз"
проекта газопровода                  (по согласованию)
Центральная Азия -
Китайская Народная
Республика с учетом
строительства
внутрикитайского
газопровода Тарим-Шанхай
4.  1) реализация             I полуго-  Министерство индустрии и
предложений               дие 2003   торговли Республики
казахстанской стороны в   года       Казахстан
сфере приграничного                  Акимат Алматинской области
взаимодействия и                     Агентство таможенного
создание Центра                      контроля Республики
приграничной торговли на             Казахстан
участке "Хоргос"                     Комитет национальной
Панфиловского района                 безопасности Республики
Алматинской области с                Казахстан (по
последующей возможной                согласованию)
организацией Зоны
приграничной торговли
с Китайской Народной
Республикой

2) Валюталық бақылау   2003 жылдың   Қазақстан Республикасының
саласындағы ынтымақ.      ішінде     Кедендiк бақылау агенттiгi
тастық пен өзара көмек               Қазақстан Республикасының
туралы келiсім                       Ұлттық Банкi
(келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгі
Қазақстан Pecпубликасының
Қаржы полициясы агенттігі
3) Экономикалық         2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
қылмыстарға және салық    ішінде     Қаржы полициясы агенттiгі
заңнамасын бұзушылыққа               Қазақстан Республикасының
қарсы күрес саласын.                 Қаржы министрлігі
дағы ынтымақтастық пен               Қазақстан Республикасының
ақпарат алмасу туралы                Ұлттық Банкi
келiсiм                              (келiсiм бойынша)
4) Жануарлардың             -//-     Қазақстан Республикасының
карантинi мен саулығы                Ауыл шаруашылығы
(ветеринария) саласын.               министрлiгi
дағы келісім
5) Өсiмдiктердің            -//-     Қазақстан Республикасының
карантинi мен оларды                 Ауыл шаруашылығы
қорғау саласындағы                   министрлiгi
ынтымақтастық туралы
келiсiм
6) Қоршаған ортаны          -//-     Қазақстан Республикасының
қорғау саласындағы                   Қоршаған ортаны қорғау
ынтымақтастық туралы                 министрлiгi
келiсiм
7) Қазақстан                -//-     Қазақстан Республикасының
Республикасы мен Қытай               Бiлiм және ғылым
Халық Республикасының                министрлiгi
бiлiм министрлiктерi
арасындағы бiлiм беру
саласындағы ынтымақтастық
туралы келiсім
8) Қазақстан Республикасы   -//-     Қазақстан Республикасының
мен Қытай Халық                      Көлiк және коммуникация.
Республикасының Сянган               лар министрлiгi
арнайы әкiмшiлiк
ауданының үкiметтерi
арасындағы халықаралық
әуе қатынасы туралы келiсiм
2   Мынадай жобалардың iске
асу мерзiмдерi мен мүмкін
нұсқаларын қытай
тарабымен келiсу:
1) Бас Келiсiм бойынша   2003 жылдың Қазақстан Республикасының
екi тараптың мiндетте.    II жарты   Энергетика және минералдық
мелерiн есепке ала        жылдығы    ресурстар министрлiгi
отырып, Қазақстан                    "ҚазМұнайГаз" ұлттық
Республикасы - Қытай                 Компаниясы" ЖАҚ
Халық Республикасы                   (келiсiм бойынша)
мұнай құбырының
құрылысын салу
2) темiр жол бойынша        -//-     Қазақстан Республикасының
Атасу мұнай жөнелту                  Энергетика және минералдық
станциясы (Қарағанды                 ресурстар министрлiгі
облысы) арқылы Қытай                 "ҚазМұнайГаз" ұлттық
Халық Республикасына                 компаниясы" ЖАҚ
қазақстандық мұнай                   (келiсiм бойынша)
жеткiзілімдерiн ұлғайту
3   Қытайiшілік Тарим-       2003 жылдың Қазақстан Республикасының
Шанхай газ құрылысын        iшiнде   Энергетика және минералдық
есепке ала отырып,                   ресурстар министрлiгi
Орталық Азия - Қытай                 "ҚазМұнайГаз" ұлттық
Халық Республикасы газ               компаниясы" ЖАҚ
құбырының жобасын iске               (келiсiм бойынша)
асыру шеңберiнде
Алматы-Тарим газ
құбырының құрылысының
жобасын техникалық
және экономикалық
тұрғыдан зерделеу
4   1) шекара маңындағы     2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
өзара iс-қимылдар         I жарты    Индустрия және сауда
саласында қазақстандық    жылдығы    министрлігi
тараптың ұсыныстарын                 Алматы облысының әкiмшiлiгі
iске асыру және Алматы               Қазақстан Республикасының
облысы Панфилов                      Кедендiк бақылау агенттігi
ауданының "Хоргос"                   Қазақстан Республикасының
телімінде кейіннен                   Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Қытай Халық                          (келiсiм бойынша)
Республикасымен шекара
маңындағы сауда
аймағын ықтимал
ұйымдастыра отырып,
Шекара маңындағы
сауда орталығын құру

2) подготовка и внесение  I квартал  Министерство индустрии и
в Правительство           2003 года  торговли Республики
Республики Казахстан                 Казахстан
проекта Распоряжения
Премьер-Министра
Республики Казахстан "О
создании рабочей группы
по выработке позиции по
развитию приграничной
торговли в Республике
Казахстан"
5   Активизация работы        I полуго-  Министерство сельского
совместной казахстанско-  дие 2003   хозяйства Республики
китайской Рабочей группы  года       Казахстан
по рациональному                     Министерство охраны
использованию и охране               окружающей среды
ресурсов трансграничных              Республики Казахстан
рек                                  Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
6   Реализация                I полуго-  Министерство труда и
предоставленной           дие 2003   социальной защиты
китайской стороной        года       населения Республики
безвозмездной помощи на              Казахстан
сумму 10 млн. китайских              Министерство иностранных
юаней на осуществление               дел Республики Казахстан
социально значимых
проектов
7   Проведение
соответствующих
внутригосударственных
процедур по вступлению
в силу следующих
документов, подписанных
в ходе визита:
1) Договор о              I полуго-  Министерство иностранных
добрососедстве, дружбе    дие 2003   дел Республики Казахстан
и сотрудничестве между    года
Республикой Казахстан и
Китайской Народной
Республикой
2) Соглашение между         - // -   Министерство обороны
Республикой Казахстан и              Республики Казахстан
Китайской Народной
Республикой о
предотвращении опасной
военной деятельности
3) Соглашение между         - // -   Комитет национальной
Республикой Казахстан и              безопасности Республики
Китайской Народной                   Казахстан (по
Республикой о                        согласованию)
сотрудничестве в борьбе
против терроризма,
сепаратизма и
экстремизма
4) Соглашение о             - // -   Министерство сельского
сотрудничестве по                    хозяйства Республики
проведению защитных                  Казахстан
мероприятий по борьбе с
саранчовыми и другими
сельскохозяйственными
вредителями и болезнями
8   Активизировать            на пос-    Министерство транспорта и
переговоры с              тоянной    коммуникаций Республики
Министерством железных    основе     Казахстан
дорог Китайской                      ЗАО "Национальная
Народной Республики по               компания "Казакстан темiр
увеличению грузопотока               жолы" (по согласованию)
по северному коридору                Агентство таможенного
Трансазиатской                       контроля Республики
железнодорожной                      Казахстан
магистрали и                         Комитет национальной
проработать вопрос о                 безопасности Республики
возможности                          Казахстан (по согласованию)
установления сквозной
единой тарифной ставки
по всему маршруту
9   Провести с китайской      II квартал Министерство транспорта
стороной в рамках         2003 года  и коммуникаций Республики
Подкомиссии по вопросам              Казахстан
транспорта и пунктов
пропуска казахстанско-
китайской
межправительственной
комиссии по торгово-
экономическому
сотрудничеству
переговоры по вопросу
паритетного развития
автомобильных перевозок
между Республикой
Казахстан и Китайской
Народной Республикой
10  Выработать единую         I квартал  Агентство таможенного
систему таможенного       2003 года  контроля Республики
учета и таможенной                   Казахстан
статистики между
Республикой Казахстан и
Китайской Народной
Республикой, а также
ввести в практику
оперативный обмен
информацией в области
таможенного дела
11  Обсуждение с китайской    I полу-    Министерство иностранных
стороной условий          годие 2003 дел Республики Казахстан
переезда Посольства       года       Акимат города Астаны
Китайской Народной
Республики в город
Астану
12  Продолжение с китайской   в течение  Министерство индустрии
стороной переговоров об   2003 года  и торговли Республики
увеличении поставок в                Казахстан
Китайскую Народную                   Акимат Восточно-
Республику автомобилей               Казахстанской области
"Нива" казахстанского
производства
13  Подготовка к проведению   I полуго-  Министерство иностранных
очередного саммита        дие 2003   дел Республики Казахстан
стран-участниц            года       Министерство финансов
Шанхайской организации               Республики Казахстан
сотрудничества (далее-               Министерство экономики и
ШОС) в городе Астане и               бюджетного планирования
проработка вопроса о                 Республики Казахстан
создании Секретариата
ШОС в городе Пекине и
Региональной
антитеррористической
структуры в городе
Бишкеке
14  Обеспечение               на пос-    Министерство индустрии и
казахстанско-китайского   тоянной    торговли Республики
информационно-            основе     Казахстан
консалтингового Центра               Казахстанский центр
(город Пекин)                        содействия инвестициям
необходимыми                         "Казинвест" (по
информационными и                    согласованию)
инвестиционными
материалами
15  Рассмотрение              I полуго-  Министерство внутренних
предложений Китайской     дие 2003   дел Республики Казахстан
Народной Республики о     года       Комитет национальной
проведении                           безопасности Республики
антитерорристических                 Казахстан (по согласованию)
учений в рамках                      Министерство обороны
Шанхайской организации               Республики Казахстан
сотрудничества                       Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
16  Проработка визита в       I полуго-  Министерство иностранных
Республику Казахстан      дие 2003   дел Республики Казахстан
Генерального Секретаря    года       Управление делами
ЦК КПК Ху Цзиньтао                   Президента Республики
Казахстан (по
согласованию)
17  Проведение с Китайской    в течение  Министерство иностранных
Народной Республикой      2003 года  дел Республики Казахстан
консультаций по вопросу              Министерство экономики и
дальнейшего продвижения              бюджетного планирования
Совещания по                         Республики Казахстан
взаимодействию и мерам
доверия в Азии и
проведения следующего
саммита Совещания в
Китайской Народной
Республике
18  Рассмотрение вопроса об   I полуго-  Министерство культуры,
активизации культурно-    дие 2003   информации и общественного
гуманитарного             года       согласия Республики
сотрудничества с                     Казахстан
Китайской Народной
Республикой и внесение
соответствующих
предложений
19  Продолжить переговорный   на пос-    Министерство иностранных
процесс с китайской       тоянной    дел Республики Казахстан
стороной с целью          основе     Агентство по миграции и
упрощения процедур                   демографии Республики
оформления выездных                  Казахстан
документов лицам
казахской
национальности,
желающим выехать в
Казахстан на постоянное
место жительства
-------------------------------------------------------------------

2) Қазақстан Республи.  2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
касы Премьер-Министрi.   І тоқсаны   Индустрия және сауда
нiң "Қазақстан Респуб.               министрлiгі
ликасында шекара
маңындағы сауданы
дамыту бойынша
ұстанымды әзiрлеу
жөнiндегi жұмыс тобын
құру туралы" өкiмiн
дайындау және оны
Қазақстан Республика.
сының Үкiметiне енгiзу
5   Трансшекаралық өзен.    2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
дердiң ресурстарын        I жарты    Ауыл шаруашылығы
ұтымды пайдалану және     жылдығы    министрлiгі
оларды қорғау жөнiндегi              Қазақстан Республикасының
бiрлескен Қазақстан-                 Қоршаған ортаны қорғау
Қытай жұмыс тобының                  министрлiгi
жұмысын жандандыру                   Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
6   Қытай тарабы 10 млн.    2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
қытай юаны сомасында      I жарты    Еңбек және халықты
ұсынған өтеусіз көмектi  жылдығы     әлеуметтiк қорғау
әлеуметтiк мәнi бар                  министрлiгi
жобаларды iске асыруға               Қазақстан Республикасының
жұмсау                               Сыртқы iстер министрлігі
7   Сапар барысында қол
қойылған мынадай
құжаттардың күшiне енуi
үшiн тиiстi мемлекет.
ішілік рәсiмдердi
өткізу:
1) Қазақстан Республи.  2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
касы мен Қытай Халық     І жарты     Сыртқы iстер министрлiгi
Республикасы арасындағы  жылдығы
Тату көршiлiк, достық
және ынтымақтастық
туралы шарт
2) Қазақстан Республи.     -//-      Қазақстан Республикасының
касы мен Қытай Халық                 Қорғаныс министрлігі
Республикасы арасындағы
Қауiптi әскери iс-
әрекеттi болдырмау
туралы келiсім
3) Қазақстан Респуб.       -//-      Қазақстан Республикасының
ликасы мен Қытай Халық               Ұлттық қауiпсiздiк
Республикасы арасындағы              комитетi
Терроризмге, сепаратизмге            (келiсiм бойынша)
және экстремизмге қарсы
күрестегi ынтымақтастық
туралы келiсiм
4) Шегiртке тектестерге     -//-     Қазақстан Республикасының
және басқа да ауыл                   Ауыл шаруашылығы
шаруашылығы зиянкестерi              министрлiгі
мен ауруларын қарсы
күрес бойынша қорғау
iс-шараларын жүргiзу
жөнiндегi ынтымақтастық
туралы келiсiм
8   Трансазиялық темiр жол      тұрақты  Қазақстан Республикасының
магистралiнiң солтүстiк     негiзде  Көлiк және коммуникациялар
дәлiзi бойынша жүк                   министрлiгi
тасымалын ұлғайту                    "Қазақстан темiр жолы"
жөнiнде Қытай Халық                  ұлттық компаниясы" ЖАҚ
Республикасының Темiр                (келiсiм бойынша)
жол министрлiгiмен                   Қазақстан Республикасының
келiссөздердi жандандыру             Кедендiк бақылау агенттiгi
және бүкiл бағыты бойынша            Қазақстан Республикасының
толассыз бiрыңғай                    Ұлттық қауiпсiздiк
тарифтiк ставканы орнату             комитетi (келiсiм бойынша)
мүмкiндiгi туралы мәселенi
пысықтау
9   Сауда-экономикалық      2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөнiндегi  ІІ тоқсаны  Көлiк және коммуникациялар
қазақстан-қытай                      министрлiгi
үкiметаралық комиссия.
сының көлiк және өткiзу
пункттерi мәселелерi
жөніндегi шағын комис.
сиясының шеңберiнде
қытай тарабының
Қазақстан Республикасы
мен Қытай Халық
Республикасы арасында
автомобиль тасымалдарын
тепе-тең дамыту
мәселесi бойынша
келiссөздер өткiзу
10  Қазақстан Республикасы  2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
мен Қытай Халық          І тоқсаны   Кедендiк бақылау агенттiгi
Республикасы арасында
кедендiк есепке алу
мен кедендiк статисти.
каның бiрыңғай жүйесiн
әзiрлеу, сондай-ақ
кеден iсi саласында
жедел ақпарат алмасуды
практикаға енгiзу
11  Қытай тарабының Қытай   2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
Халық Республикасы       I жарты     Сыртқы iстер министрлiгi
Елшiлiгiн Астана         жылдығы     Астана қаласының
қаласына көшіру                      әкiмшілігі
жағдайын талқылауы
12  Қытай Халық Республи.   2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
касына Қазақстанда        iшiнде     Индустрия және сауда
шығарылатын "Нива"                   министрлiгi
автомобильдерінің                    Шығыс Қазақстан облысының
жеткізілімдерiн                      әкiмшiлiгi
ұлғайту туралы қытай
тарабымен келiссөз.
дердi жалғастыру
13  Астана қаласында        2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
Шанхай ынтымақтастық      I жарты    Сыртқы iстер министрлiгi
ұйымына (бұдан әрi -      жылдығы    Қазақстан Республикасының
ШЫҰ) қатысушы елдердiң               Қаржы министрлiгi
кезектi саммитiн                     Қазақстан Республикасының
өткiзуге дайындық                    Экономика және бюджеттік
және Пекин қаласында                 жоспарлау министрлiгi
ШЫҰ Хатшылығын және
Бiшкек қаласында
Аймақтық терроризмге
қарсы құрылымды құру
туралы мәселенi
пысықтау
14  Қазақстан-Қытай            тұрақты   Қазақстан Республикасының
ақпараттық-консалтингтiк   негізде   Индустрия және сауда
орталығын (Пекин қаласы)             министрлiгi
қажеттi ақпараттық және              "Қазинвест" инвестицияларға
инвестициялық материал.              жәрдемдесу жөнiндегi
дармен қамтамасыз ету                қазақстандық орталық
(келiсiм бойынша)
15  Қытай Халық Республи.    2003 жылдың Қазақстан Республикасының
касының Шанхай ынтымақ.   I жарты    Iшкi iстер министрлiгі
тастық ұйымы шеңберiнде   жылдығы    Қазақстан Республикасының
терроризмге қарсы                    Ұлттық қауіпсiздiк
жаттығуларды өткiзу                  комитетi
туралы ұсыныстарын                   (келiсiм бойынша)
қарау                                Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлiгі
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлігі
16  ҚКП ОК Бас Хатшысы      2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
Xу Цзиньтаоның           I жарты     Сыртқы iстер министрлiгi
Қазақстан Республика.    жылдығы     Қазақстан Республикасы
сына сапарын пысықтау                Президентiнің Іс
басқармасы
17  Азиядағы өзара iс-      2003 жылдың  Қазақстан Республикасының
қимыл және сенiм          iшінде     Сыртқы iстер министрлiгi
шаралары жөнiндегi                   Қазақстан Республикасының
кеңестi одан әрi                     Экономика және бюджеттiк
iлгерiлету және                      жоспарлау министрлiгi
Кеңестiң келесi
саммитiн Қытай Халық
Республикасында өткiзу
мәселесi бойынша Қытай
Халық Республикасымен
консультациялар жүргiзу
18  Қытай Халық Республи.    2003 жылдың Қазақстан Республикасының
касымен мәдени-iзгiлiк    I жарты    Мәдениет, ақпарат және
ынтымақтастықты жандан.   жылдығы    қоғамдық келiсiм
дыру туралы мәселенi                 министрлiгі
қарау және тиісті
ұсыныстар енгiзу
19  Қазақстанға тұрақты       тұрақты    Қазақстан Республикасының
тұруға тілек білдiрген,   негiзде    Сыртқы iстер министрлігі
ұлты қазақ адамдардың                Қазақстан Республикасының
жол жүру құжаттарын                  Көшi-қон және демография
peciмдеу рәсiмдерiн                  жөнiндегi агенттiгi
оңайлату мақсатында
қытай тарабымен
келiссөз процесiн
жалғастыру
------------------------------------------------------------------