О приватизации государственного пакета акций открытого акционерного общества "СНПС-Актобемунайгаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 419
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) принять меры по досрочному расторжению Контракта о передаче акций открытого акционерного общества "СНПС-Актобемунайгаз" (далее - Общество) в доверительное управление, заключенному с компанией Access Industries (Eurasia), LLC;
2) осуществить продажу государственного пакета Общества в количестве 2 484 653 (два миллиона четыреста восемьдесят четыре тысячи шестьсот пятьдесят три) штуки акций на фондовой бирже, функционирующей на территории Республики Казахстан;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 419 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекешелендiру туралы" заң күшi бар 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Access Industries (Eurasia), LLС компаниясымен жасалған "СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ашық акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қоғам) акцияларын сенiмгерлік басқаруға беру туралы келiсiм-шартты мерзiмiнен бұрын бұзу жөнiнде шаралар қабылдасын;
2) Қоғамның акциялары мемлекеттiк пакетінің саны 2 484 653 (екi миллион төрт жүз сексен төрт мың алты жүз елу үш) дана акциясын Қазақстан Республикасының аумағында жұмыс iстейтiн қор биржасында сатуды жүзеге асырсын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі