О передаче объекта "Памятник Кенесары" в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2003 года N 424
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в коммунальную собственность города Астаны объект "Памятник Кенесары", находящийся на балансе Управления делами Президента Республики Казахстан и расположенный в городе Астане по улице А. Бокейхана.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию), акиму города Астаны в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по приему-передаче вышеуказанного объекта.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Кенесары ескерткiшi" объектiсiн Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 мамырдағы N 424 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының теңгерiміндегi және Астана қаласы, Ә.Бөкейхан көшесiнде орналасқан "Кенесары ескерткiшi" объектiсi Астана қаласының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы (келiсiм бойынша), Астана қаласының әкiмi заңнамада белгiленген тәртiппен жоғарыда аталған объектiнi қабылдап алу-беру жөнiнде қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі