О Волкове А.Ю.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2003 года N 433
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Волкова Алексея Юрьевича вице-министром иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Ю.Волков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 433 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Алексей Юрьевич Волков Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі