Об утверждении Перечня специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 450.
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О туристской деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый Перечень специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2003 года N 450
Перечень специализированных служб, оказывающих необходимую помощь туристам, терпящим бедствие на территории Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы N 450 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берілiп отырған Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 14 мамырдағы
N 450 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының аумағында апатқа ұшыраған туристерге қажеттi көмек көрсететiн мамандандырылған қызметтердiң тiзбесi

Сноска. Перечень - в редакции постановления Правительства РК от 29.08.2023 № 727.
№ п/п
Наименование
Дислокация
Принадлежность
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Республиканский оперативно-спасательный отряд"
город Алматы
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
2.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны"
город Астана
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
3.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям области Абай"
город Семей
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
4.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области"
город Кокшетау
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
5.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области"
город Қонаев
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
6.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области"
город Актобе
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
7.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области"
город Атырау
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
8.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области"
город Усть-Каменогорск
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
9.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области"
город Тараз
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
10.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям области Жетісу"
город Талдыкорган
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
11.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области"
город Уральск
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
12.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области"
город Караганда
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
13.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области"
город Костанай
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
14.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области"
город Кызылорда
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
15.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области"
город Актау
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
16.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области"
город Павлодар
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
17.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
18.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Туркестанской области"
город Туркестан
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
19.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям города Шымкента"
город Шымкент
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
20.
Республиканское государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям области Ұлытау"
город Жезказган
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
21.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Служба спасения города Алматы" аппарата акима города Алматы
город Алматы
аппарат акима города Алматы

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 727 қаулысымен.
Р/с
Атауы
Орналасқан жері
Тиесілігі
1
2
3
4
1.
"Республикалық жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі
Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
2.
"Астана қаласы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
3.
"Абай облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Семей қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
4.
"Ақмола облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
5.
"Алматы облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қонаев қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
6.
"Ақтөбе облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
7.
"Атырау облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
8.
"Шығыс Қазақстан облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
9.
"Жамбыл облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
10.
"Жетісу облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
11.
"Батыс Қазақстан облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
12.
"Қарағанды облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
13.
"Қостанай облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қостанай қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
14.
"Қызылорда облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
15.
"Маңғыстау облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Ақтау қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
16.
"Павлодар облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
17.
"Солтүстік Қазақстан облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
18.
"Түркістан облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
19.
"Шымкент қаласы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
20.
"Ұлытау облысы төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Жезқазған қаласы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
21.
Алматы қаласы әкімі аппаратының "Алматы қаласының құтқару қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алматы қаласы
Алматы қаласы әкімінің аппараты