О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2002 года N 1222
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2003 года N 455. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2023 года № 149.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.02.2023 № 149.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2002 года N 1222 "Об учреждении Торгового представительства Правительства Республики Казахстан в Российской Федерации" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 42, ст. 416) следующие изменения:
в заголовке и в пунктах 1, 2 и 3 слово "Правительства" исключить;
в пункте 3 цифру "3" заменить цифрой "8".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 19 қарашадағы N 1222 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 16 мамырдағы N 455 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.02.2023 № 149 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің Сауда өкiлдiгiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 19 қарашадағы N 1222 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 42, 416-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсін:
тақырыбындағы және 1, 2-тармақтардағы "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің" деген сөздер "Қазақстан Республикасының" деген редакцияда жазылсын және 3-тармақтағы "Үкiметі" деген сөз алынып тасталсын;
3-тармақтағы "3" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшінe енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі