О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Румынии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2003 года N 494
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Дипломатической миссии Республики Казахстан в Румынии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
Об открытии Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Румынии
В целях укрепления и развития казахстанско-румынского сотрудничества в различных областях, с учетом международных и национальных интересов Республики Казахстан постановляю:
1. Открыть в городе Бухаресте (Румыния) Дипломатическую миссию Республики Казахстан.
2. Установить должностной инвалютный оклад советнику-посланнику Республики Казахстан в Румынии в размере 2375 (две тысячи триста семьдесят пять) долларов США в месяц.
3. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің "Румынияда Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 мамырдағы N 494 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Румынияда Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын ашу туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Румынияда Қазақстан Республикасының Дипломатиялық
миссиясын ашу туралы
Қазақстан Республикасының халықаралық және ұлттық мүдделерін ескере отырып, әртүрлі салалардағы қазақстан-румын ынтымақтастығын нығайту әрі дамыту мақсатында қаулы етемін:
1. Бухарест қаласында (Румыния) Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы ашылсын.
2. Румыниядағы Қазақстан Республикасының кеңесші-уәкіліне айына 2375 (екі мың үш жүз жетпіс бес) АҚШ доллары мөлшерінде шетелдік валютадағы лауазымдық жалақы белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті