О Бекбосунове С.М., Елекееве И.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2003 года N 504
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Бекбосунова Сабыржана Мадиевича вице-министром юстиции Республики Казахстан, освободив от этой должности Елекеева Ирака Касымовича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

С.М.Бекбосынов, И.Қ.Елекеев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 мамырдағы N 504 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Сабыржан Мәдиұлы Бекбосынов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын, Ирак Қасымұлы Елекеев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі