О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1162 и от 3 февраля 2003 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 555
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (утратил силу - N 824 от 3.08.2004 г.  )
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 43:
в графе "Наименование законопроекта" слова "О донорстве крови и трансплантологии органов в Республике Казахстан" заменить словами "О донорстве крови и ее компонентов". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 августа 2004 г. N 824 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 2 қарашадағы N 1162 және 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 555 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1)  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03. N 824 Қаулысымен)
2) "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117  қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 43-жолда:
"Заң жобасының атауы" деген бағандағы "Қазақстан Республикасында донорлық қан және органдардың трансплантологиясы туралы" деген сөздер "Қан және оның құрамдас бөлiктерiнің донорлығы туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшінe енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі