О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 557
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса   Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О введении в действие Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс)"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 11-12, ст. 169; N 15-16, ст. 224; 2002 года, N 1, ст. 2) следующее дополнение:
дополнить статьей 3-1 следующего содержания:
"Статья 3-1. Налоговые обязательства, установленные Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" в отношении земельных участков, легализуемых в порядке, определяемом законодательным актом Республики Казахстан, возникают у лиц, легализующих земельные участки, с момента признания земельных участков легализованными.".
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 557 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
жоба
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті
төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының
Кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа
енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына толықтыру енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы
1-бап. "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық кодексi) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 11-12, 169-құжат; N 15-16, 224-құжат; 2002 ж., N 1, 2-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 3-1-баппен толықтырылсын:
"3-1-бап. "Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексiнде (Салық кодексi) белгiленген салық мiндеттемелерi Қазақстан Республикасының заң актісінде айқындалатын тәртіппен жария етiлетін жер телiмдерiне қатысты жер телiмдерiн заңды деп таныған сәттен бастап жер телiмдерiн жария ететiн адамдарда туындайды.".
2-бап. Осы Заң жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi