О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1465
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 577. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1117.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 № 1117.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1465 "Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 40, ст. 508) следующее дополнение:
пункт 2 дополнить словами "в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1465 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 577 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1117 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1465  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 40, 508-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақ "оның төрт" деген сөздерден кейін ", соның ішінде бір бірінші" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі