О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 580
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "562836287" заменить цифрами "638101094";
цифры "11089412" заменить цифрами "14442668";
цифры "678536417" заменить цифрами "751992137";
цифры "35859273" заменить цифрами "41021616";
цифру "2" заменить цифрами "1,9";
2) пункт 3 дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) в срок до 1 июля 2003 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения об утверждении перечня республиканских инвестиционных проектов, разработка и экспертиза технико-экономического обоснования которых осуществляются за счет средств республиканского бюджета;
4) в срок до 15 июля 2003 года совместно с министерствами образования и науки, здравоохранения в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о строительстве дополнительных объектов образования и здравоохранения в районах Жамбылской области, пострадавших 23 мая 2003 года от землетрясения, за счет перераспределения средств, складывающихся в течение финансового года в результате экономии бюджетных средств по итогам конкурсов по осуществлению государственных закупок работ и услуг, связанных со строительством объектов образования и здравоохранения на селе, а также в связи с несвоевременной реализацией инвестиционных проектов.";
3) абзац второй подпункта 4) пункта 6 исключить;
4) секретно;
5) пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Агентству Республики Казахстан по миграции и демографии в срок до 1 июля 2003 года разработать и в установленном законодательством порядке внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов, прибывающим по квоте иммиграции на 2003 год, а также 246 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции на 2002 год, и 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан.";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 580 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"562836287" деген сандар "638101094" деген сандармен ауыстырылсын;
"11089412" деген сандар "14442668" деген сандармен ауыстырылсын;
"678536417" деген сандар "751992137" деген сандармен ауыстырылсын;
"35859273" деген сандар "41021616" деген сандармен ауыстырылсын;
"2" деген сан "1,9" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақ мынадай мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) 2003 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде техникалық-экономикалық негiздемесiн әзiрлеу мен сараптама жасау республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесiн бекiту туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн.;
4) 2003 жылғы 15 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Бiлiм және ғылым, Денсаулық сақтау министрлiктерiмен бiрлесiп ауылда бiлiм беру және денсаулық сақтау объектiлерiн салуға байланысты, сондай-ақ инвестициялық жобалардың уақтылы iске асырылмауына байланысты жұмыстар мен қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру жөнiндегi конкурстардың қорытындысы бойынша бюджет қаражатын үнемдеу нәтижесiнде қаржы жылының iшiнде қалыптасқан қаражатты қайта бөлу есебiнен 2003 жылғы 23 мамырда жер сiлкiнiсiнен зардап шеккен Жамбыл облысының аудандарында қосымша бiлiм беру және денсаулық сақтау объектiлерiн салу туралы шешiмнiң жобасын заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.";
3) 6-тармақтың 4) тармақшасының 2-абзацы алынып тасталсын;
4) құпия;
5) 15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi 2003 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде 2003 жылға арналған көшi-қон квотасы бойынша келiп жатқан оралмандар отбасыларына, сондай-ақ 2002 жылға арналған көшi-қон квотасына енгiзiлген оралмандардың 246 отбасыларына және Қазақстан Республикасы азаматтары - Түркiстан ауылынан қоныс аударушылардың 8 отбасына беру үшiн тұрғын үй сатып алуға, салуға, қайта жаңартуға және күрделi жөндеуден өткiзуге 2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражатты облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бөлу туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн.";

6) приложение 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Центральным исполнительным органам в срок до 1 июля 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2003 года N 580
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1379
Республиканский бюджет Республики Казахстан
на 2003 год
-------------------------------------------------------------------
Категория                                              !
Класс                                               !   Сумма,
Подкласс                Наименование             ! тыс.тенге
Специфика                                     !
-------------------------------------------------------------------
1     !                      2                   !      3
-------------------------------------------------------------------
Поступления                                  710173753
I. Доходы                                    638101094
1            Налоговые поступления                        579964940
01        Подоходный налог на доходы                   269312332
1      Корпоративный подоходный налог               269312332
01  Корпоративный подоходный налог               160819371
юридических лиц-резидентов
02  Корпоративный подоходный налог                10566678
с юридических лиц-нерезидентов
03  Корпоративный подоходный налог                 4018696
с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты
04  Корпоративный подоходный налог                11834971
с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты
05  Корпоративный подоходный налог                75220987
с юридических лиц-организаций сырьевого
сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан
06  Корпоративный подоходный налог                 1939139
с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора
по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан
07  Корпоративный подоходный налог                 4912490
с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора
по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан
05        Внутренние налоги на товары, работы          267459825
и услуги

6) көрсетiлген қаулыға 1 және 2-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орталық атқарушы органдар 2003 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру туралы ұсыныстар енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 19 маусымдағы N 580 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының 2003 жылға арналған
республикалық бюджеті
-------------------------------------------------------------------
Санаты                     Атауы                         Сомасы,
Сыныбы                                                мың теңге
Ішкi сыныбы
Ерекшелiгi
-------------------------------------------------------------------
1                         2                              3
-------------------------------------------------------------------
Түсімдер                                  710173753
І. Кірістер                               638101094
1         Салық түсiмдерi                                579964940
01      Кiрiстерге салынатын табыс салығы              269312332
1     Корпоративтік табыс салығы                     269312332
01  Резидент заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтiк табыс салығы                     160819371
02  Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын        10566678
корпоративтiк табыс салығы
03  Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем       4018696
көзiнен ұсталатын корпоративтiк табыс салығы
04  Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын,       11834971
төлем көзiнен ұсталатын корпоративтiк табыс
салығы
05  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген    75220987
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
06  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген     1939139
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының
төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
07  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген     4912490
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының
төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
05      Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер          267459825
көрсетуге салынатын iшкi салықтар

1      Налог на добавленную стоимость               208598520
01  Налог на добавленную стоимость на             59562537
произведенные товары, выполненные работы
и оказанные услуги на территории
Республики Казахстан
02  Налог на добавленную стоимость на товары,     86381008
импортируемые на территорию Республики
Казахстан, кроме налога на добавленную
стоимость на товары, происходящие
и импортируемые с территории Российской
Федерации
04  Налог на добавленную стоимость за              9885626
нерезидента
05  Налог на добавленную стоимость на товары,     50731345
происходящие и импортируемые с территории
Российской Федерации
06  Налог на добавленную стоимость,                1291542
доначисленный в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости товаров, импортируемых
в Казахстан, кроме налога на добавленную
стоимость на товары, происходящие и
импортируемые из России
07  Налог на добавленную стоимость,                 746462
доначисленный в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости товаров, происходящих и
импортируемых с территории Российской
Федерации
2      Акцизы                                         4716525
29  Сырая нефть, включая газовый конденсат,         765300
произведенная на территории Республики
Казахстан
41  Все виды спирта, импортируемые на                44310
территорию Республики Казахстан
42  Водка, импортируемая на территорию               74400
Республики Казахстан
43  Ликеро-водочные изделия, крепленые соки          23600
и крепленые напитки с объемной долей
этилового спирта от 12 до 30 процентов и
выше, импортируемые на территорию
Республики Казахстан
44  Вина, импортируемые на территорию                83200
Республики Казахстан
45  Коньяки, импортируемые на территорию             26283
Республики Казахстан
46  Шампанские вина, импортируемые на                  860
территорию Республики Казахстан
47  Пиво, импортируемое на территорию               549400
Республики Казахстан
48  Слабоалкогольные крепленые напитки,              12800
крепленые соки с объемной долей этилового
спирта от 1,5 до 12 процентов,
импортируемые на территорию Республики
Казахстан
49  Икра осетровых и лососевых рыб,                   2100
импортируемая на территорию Республики
Казахстан
50  Табачные изделия, импортируемые на              304650
территорию Республики Казахстан
55  Легковые автомобили (кроме автомобилей          473600
с ручным управлением, специально
предназначенных для инвалидов),
импортируемые на территорию Республики
Казахстан
57  Ювелирные изделия из золота, платины или         35380
серебра, импортируемые на территорию
Республики Казахстан

1     Қосылған құн салығы                            208598520
01  Қазақстан Республикасының аумағында             59562537
өндiрiлген тауарларға, орындалған
жұмыстарға және көрсетiлген қызметтерге
салынатын қосылған құн салығы
02  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын      86381008
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан
Республикасының аумағына импортталатын
тауарларға салынатын қосылған құн салығы
04  Резидент емес үшiн қосылған құн салығы           9885626
05  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын      50731345
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығы
06  Ресейден шығарылатын және импортталатын          1291542
тауарларға салынатын қосылған құн салығынан
басқа, Қазақстанға импортталатын тауарлардың
кедендiк құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген қосылған құн салығы
07  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын        746462
және импортталатын тауарлардың кедендiк
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген қосылған
құн салығы
2       Акциздер                                         4716525
29  Қазақстан Республикасының аумағында
өндірілген, газ конденсатын қоса алғанда,
шикі мұнай                                        765300
41  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       44310
латын спирттiң барлық түрi
42  Қазақстан Республикасының аумағына                 74400
импортталатын арақ
43  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       23600
латын ликер-арақ бұйымдары, этил спиртiнiң
көлемдi үлесi 12-ден 30 процентке дейiн және
одан жоғары күшейтiлген шырындар мен
күшейтiлген сусындар
44  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       83200
латын шараптар
45  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       26283
латын коньяктар
46  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         860
латын шампан шараптары
47  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.      549400
латын сыра
48  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       12800
латын этил спиртiнiң көлемдi үлесi 1,5-нан
12 процентке дейiн алкоголі аз күшейтілген
сусындар, күшейтілген шырындар
49  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        2100
латын бекіре және албырт балықтардың уылдырығы
50  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.      304650
латын темекi бұйымдары
55  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.      473600
латын жеңiл автомобильдер (мүгедектерге
арнайы арналған, қолмен басқарылатын
автомобильдерден басқа)
57  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       35380
латын алтыннан, платинадан немесе күмiстен
жасалған зергерлiк бұйымдар

58  Виноматериалы, импортируемые на территорию         350
Республики Казахстан
60  Бензин (за исключением авиационного),          2277330
импортируемый на территорию Республики
Казахстан
70  Акцизы, доначисленные в результате                 756
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости всех видов спирта,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан
71  Акцизы, доначисленные в результате                 589
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости водки, импортируемой
на территорию Республики Казахстан
72  Акцизы, доначисленные в результате                 232
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости ликеро-водочных
изделий, крепленых соков и крепленых
напитков с объемной долей этилового
спирта от 12 до 30 процентов и выше,
импортируемых в Казахстан
73  Акцизы, доначисленные в результате                1422
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости вин, импортируемых
на территорию Республики Казахстан
74  Акцизы, доначисленные в результате                 451
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости коньяка,
импортируемого на территорию Республики
Казахстан
75  Акцизы, доначисленные в результате                  13
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости шампанских вин,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан
76  Акцизы, доначисленные в результате                3076
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости пива, импортируемого
на территорию Республики Казахстан
77  Акцизы, доначисленные в результате                 219
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости слабоалкогольных
крепленых напитков, крепленых соков
с объемной долей этилового спирта
от 1,5 до 12 процентов, импортируемых
в Республику Казахстан
78  Акцизы, доначисленные в результате                  21
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости икры осетровых и
лососевых рыб, импортируемой на
территорию Республики Казахстан
79  Акцизы, доначисленные в результате                2651
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости табачных изделий,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан
81  Акцизы, доначисленные в результате                6779
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости легковых
автомобилей (кроме автомобилей с ручным
управлением, специально предназначенных
для инвалидов), импортируемых на
территорию Республики Казахстан
82  Акцизы, доначисленные в результате                 606
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости ювелирных изделий
из золота, платины или серебра,
импортируемых на территорию Республики
Казахстан

58  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         350
латын шарап материалдары
60  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.     2277330
латын бензин (авиациялықты қоспағанда)
70  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         756
латын спирттiң барлық түрлерiнiң кедендiк
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген акциздер
71  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         589
латын арақтың кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
72  Қазақстанға импортталатын ликер-арақ                 232
бұйымдарының, этил спиртiнiң көлемдi үлесi
12-ден 30%-ке дейiн және одан жоғары күшейтiлген
шырындардың және күшейтiлген сусындардың
кедендiк құнына тәуелсiз сараптама
жүргізу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
73  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        1422
латын шараптардың кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
74  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         451
латын коньяктардың кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
75  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.          13
латын шампан шараптарының кедендiк құнына
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
76  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        3076
латын сыраның кедендiк құнына тәуелсiз
сараптама жүргізу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
77  Қазақстан Республикасына импортталатын этил          219
спиртiнiң көлемді үлесi 1,5-тен 12 процентке
дейiн алкоголi аз күшейтiлген сусындардың,
күшейтiлген шырындардың кедендiк құнына
тәуелсiз сараптама жүргізу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
78  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.          21
латын бекiре және албырт балықтар уылдырығы.
ның кедендiк құнына тәуелсiз сараптама
жүргiзу нәтижесiнде жете есептелген акциздер
79  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        2651
латын темекi бұйымдарының кедендiк құнына
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген акциздер
81  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.        6779
латын жеңіл автомобильдердің (мүгедектерге
арнайы арналған, қолмен басқарылатын
автомобильдерден басқа) кедендік құнына
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген акциздер
82  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.         606
латын алтыннан, платинадан немесе күмістен
жасалған зергерлік бұйымдардың кедендік
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген акциздер

85  Акцизы, доначисленные в результате               26147
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости бензина
(за исключением авиационного),
импортируемого на территорию Республики
Казахстан
3      Поступления за использование природных и      53657052
других ресурсов
02  Налог на сверхприбыль                           270000
05  Бонусы                                         4036468
06  Роялти                                         5017630
08  Доля Республики Казахстан по разделу            463120
продукции по заключенным контрактам
09  Плата за использование радиочастотного          747600
спектра
10  Плата за пользование судоходными водными         43353
путями
11  Плата за пользование животным миром             159900
13  Плата за использование особо охраняемых          24281
природных территорий республиканского
значения
26  Роялти от организаций сырьевого сектора       39350736
(юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики
Казахстан)
28  Доля Республики Казахстан по разделу           3543964
продукции по заключенным контрактам от
организаций сырьевого сектора (юридических
лиц по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан)
4      Сборы за ведение предпринимательской и          487728
профессиональной деятельности
06  Сбор за проезд автотранспортных средств по      428500
территории Республики Казахстан, кроме
сбора за проезд по платным государственным
автомобильным дорогам местного значения
12  Сбор за государственную регистрацию              19668
радиоэлектронных средств и высокочастотных
устройств
13  Сбор за выдачу разрешения на использование        7000
радиочастотного спектра телевизионным и
радиовещательным организациям
15  Сбор за государственную регистрацию               2950
морских, речных и маломерных судов
16  Сбор за государственную регистрацию              21299
лекарственных средств
17  Сбор за государственную регистрацию               1168
гражданских воздушных судов
19  Плата за размещение наружной (визуальной)         7143
рекламы в полосе отвода автомобильных
дорог общего пользования республиканского
значения
06        Налоги на международную торговлю и внешние    40224839
операции
1      Таможенные платежи                            31945139
01  Таможенные пошлины на ввозимые товары,        27077545
за исключением таможенных пошлин на
ввозимые товары, взимаемых с физических
лиц с применением единой ставки таможенной
пошлины
02  Таможенные пошлины на вывозимые товары         4386030
03  Таможенные пошлины, доначисленные               421564
в результате проведения независимой
экспертизы таможенной стоимости ввозимых
товаров
04  Таможенные пошлины на ввозимые товары,           60000
взимаемые с физических лиц, в результате
введения единой ставки таможенной пошлины

85  Қазақстан Республикасының аумағына импортта.       26147
латын бензиннiң (авиациялықты қоспағанда)
кедендік құнына тәуелсіз сараптама жүргізу
нәтижесiнде жете есептелген акциздер
3     Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны      53657052
үшін түсетiн түсiмдер
02  Үстеме пайдаға салынатын салық                    270000
05  Бонустар                                         4036468
06  Роялти                                           5017630
08  Жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмдер бөлу     463120
жөнiндегi Қазақстанның үлесi
09  Радиожиiлiк спектрiн пайдаланғаны үшiн төлем      747600
10  Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны           43353
үшiн төлем
11  Жануарлар дүниесiн пайдаланғаны үшiн төлем        159900
13  Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын         24281
табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшiн төлем
26  Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан          39350736
Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе
бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти
28  Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан           3543964
Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе
бойынша заңды тұлғалардың) жасалған
келiсiм-шарттар бойынша өнiмдер бөлу жөнiндегі
Қазақстанның үлесі
4     Кәсiпкерлік және кәсiби қызметтi жүргiзгенi       487728
үшiн салынатын алым
06  Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік           428500
автомобиль жолдарымен жүргені үшін алынатын
алымнан басқа, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша автокөлік құралдарының жүргенi
үшiн алынатын алым
12  Радиоэлектрондық құралдарды және жоғары            19668
жиiлiктi қондырғыларды мемлекеттік тіркеу
үшiн алым
13  Телевизиялық және радио хабарын тарататын           7000
ұйымдарға радио жиiлiктi спектрдi пайдалануға
рұқсат бергені үшін алым
15  Теңiз, өзен және шағын көлемдi кемелердi            2950
мемлекеттiк тiркеу үшiн алым
16  Дәрi-дәрмектердi мемлекеттiк тiркеу үшiн           21299
алым
17  Азаматтық әуе кемелерiн мемлекеттік тiркеу          1168
үшiн алым
19  Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланатын         7143
автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде
сыртқы (көрнекi) жарнамалар орналастырғаны
үшiн төлемақы
06      Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға      40224839
салынатын салықтар
1     Кеден төлемдерi                                 31945139
01  Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен     27077545
жеке тұлғалардан өндіріп алынатын әкелiнетiн
тауарларға салынатын кеден баждарын қоспағанда
әкетілетін тауарларға кеден баждары
02  Әкетiлетiн тауарларға салынатын кеден баждары    4386030
03  Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына            421564
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген кедендiк баждар
04  Кеден бажының бірыңғай ставкасын енгізу
нәтижесінде жеке тұлғалардан өндіріп
алынатын әкелінетін тауарларға салынатын
кеден баждары                                      60000

2      Прочие налоги на международную торговлю и      8279700
операции
01  Поступления от осуществления таможенного       8074994
контроля и таможенных процедур
02  Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер       22118
отечественных товаропроизводителей
03  Поступления от осуществления таможенного        177218
контроля и таможенных процедур,
доначисленные в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости ввозимых товаров
04  Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер        5370
отечественных товаропроизводителей,
доначисленные в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости ввозимых товаров
07        Прочие налоги                                   745600
1      Прочие налоги                                   745600
09  Прочие налоговые поступления в                  745600
республиканский бюджет
08        Обязательные платежи, взимаемые за             2222344
совершение юридически значимых действий и
(или) выдачу документов уполномоченными
на то государственными органами или
должностными лицами
1      Государственная пошлина                        2222344
01  Консульский сбор                               2216856
13  Государственная пошлина за проставление           5488
апостиля
2            Неналоговые поступления                       51524488
01        Доходы от предпринимательской деятельности    45998214
и собственности
1      Фактическая прибыль ведомственных               400000
предприятий от реализации товаров и услуг
с прибылью
01  Доля прибыли республиканских                    400000
государственных предприятий
2      Неналоговые поступления от юридических лиц    45140434
и финансовых учреждений
01  Поступления от дохода Национального Банка      5631661
Республики Казахстан
02  Вознаграждения (интересы), полученные по       1000000
депозитам Правительства Республики
Казахстан
03  Поступление дивидендов на пакеты акций,        5921348
являющихся республиканской собственностью
04  Вознаграждения (интересы) за размещение           7454
средств государственных внешних займов на
счетах в банках второго уровня
11  Плата за предоставление в пользование           442186
информации о недрах
13  Поступления доходов от государственных             120
лотерей, кроме доходов от лотерей,
проводимых по решениям местных
представительных органов
26  Поступления арендной платы за пользование      4235000
военными полигонами
27  Поступления арендной платы за пользование     27720000
комплексом "Байконур"
28  Поступления от аренды имущества                 182665
республиканской собственности

2     Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын    8279700
басқа да салықтар
01  Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді      8074994
жүзеге асырудан түсетін түсімдер
02  Отандық тауар өндiрушiлердi қорғау шаралары        22118
ретінде алынатын баждар
03  Әкелінетін тауарлардың кедендік құнына            177218
тәуелсіз сараптама жүргізу нәтижесінде жете
есептелген, кедендік бақылауды және кедендік
рәсімдерді жүзеге асырудан түсетін түсімдер
04  Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына              5370
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген, отандық тауар өндiрушiлердi қорғау
шаралары ретiнде алынатын баждар
07      Басқа да салықтар                                 745600
1     Басқа да салықтар                                 745600
09  Республикалық бюджетке түсетiн басқа да салық     745600
түсiмдерi
08      Заңдық мәндi іс-әрекеттердi жасағаны үшiн және   2222344
(немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдардың немесе лауазымды адамдардың
құжаттар бергенi үшiн алынатын мiндеттi төлемдер
1     Мемлекеттiк баж                                  2222344
01  Консулдық алым                                   2216856
13  Апостиль қойғаны үшiн мемлекеттiк баж               5488
2         Салыққа жатпайтын түсiмдер                      51524488
01      Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен түсетiн        45998214
кiрiстер
1     Ведомстволық кәсiпорындардың тауарлар мен         400000
қызметтердi пайдамен сатудан түсетiн iс
жүзiндегi пайдасы
01  Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар            400000
пайдасының үлесi
2     Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерiнен      45140434
түсетiн салыққа жатпайтын түсiмдер
01  Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң           5631661
кiрiсiнен түсетiн түсiмдер
02  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң депозиттерi    1000000
бойынша алынған сыйақылар (мүдделер)
03  Республикалық меншiк болып табылатын             5921348
акциялардың пакеттерiне дивидендтердің
түсімі
04  Мемлекеттiң сыртқы заемдар қаражатын екiншi         7454
деңгейдегi банктер шоттарына орналастырудан
түсетін сыйақылар (мүдделер)
11  Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға         442186
берiлгенi үшiн ақы
13  Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi              120
бойынша өткiзiлетiн лотереялардан түсетін
кiрiстерден басқа, мемлекеттiк лотереялардан
түсетiн кiрiстердiң түсiмi
26  Әскери полигондарды пайдаланғаны үшiн            4235000
жалгерлiк төлемнен түсетін түсiмдер
27  "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн            27720000
жалгерлiк төлемнен түсетiн түсiмдер
28  Республикалық меншiк мүлкiн жалға беруден         182665
түсетiн түсiмдер

3      Прочие доходы от предпринимательской            457780
деятельности и собственности
01  Поступления от возмещения потерь                346600
сельскохозяйственного и лесохозяйственного
производства при изъятии
сельскохозяйственных и лесных угодий для
использования их в целях, не связанных с
ведением сельского и лесного хозяйства
02  Поступления от реализации услуг,                111180
предоставляемых государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета
02        Административные сборы и платежи, доходы        101574
от некоммерческих и сопутствующих продаж
3      Прочие платежи и доходы от некоммерческих       101574
и сопутствующих продаж
03  Поступления денег от проведения                  16000
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета
05  Поступления от реализации конфискованного        85574
имущества, имущества, безвозмездно
перешедшего в установленном порядке
в республиканскую собственность, в том
числе товаров и транспортных средств,
оформленных в таможенном режиме отказа
в пользу государства
03        Поступления по штрафам и санкциям              1016893
1      Поступления по штрафам и санкциям              1016893
01  Административные штрафы и санкции,              811900
взимаемые центральными государственными
органами, их территориальными
подразделениями
04  Поступление изъятых доходов, полученных от       14400
безлицензионной деятельности, в отношении
которой установлен лицензионный порядок,
за исключением доходов, полученных
от деятельности казино, тотализаторов и
игорного бизнеса
06  Исполнительская санкция                          69812
07  Поступление сумм санкций, применяемых к            820
банкам второго уровня за нарушение
экономических нормативов и сроков
предоставления статистической отчетности,
установленных Национальным Банком
Республики Казахстан
09  Поступление от банков или организаций,            1000
осуществляющих отдельные виды банковских
операций, сумм пени и штрафов за
несвоевременное исполнение норм налогового
законодательства
12  Прочие санкции и штрафы, взимаемые              118961
государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского бюджета
04        Вознаграждения (интересы) по кредитам          1049644
1      Вознаграждения (интересы), полученные за        364471
предоставление кредитов из
республиканского бюджета юридическим лицам
01  Вознаграждения (интересы) по кредитам,          173491
выданным в рамках программы организации
лизинга
02  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            2310
выданным для софинансирования
инвестиционных проектов

3     Кәсiпкерлік қызмет пен меншіктен түсетiн басқа    457780
да кiрiстер
01  Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл        346600
және орман шаруашылықтарын жүргiзуге
байланысты емес мақсаттарға пайдалану үшiн
алған кезде ауыл шаруашылығы және орман
шаруашылығы өндiрiстерiнiң зияндарын өтеуден
түсетiн түсiмдер
02  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын         111180
мемлекеттiк мекемелер көрсететiн қызметтердi
сатудан түсетiн түсiмдер
02      Әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер, коммерциялық      101574
емес және iлеспе саудадан алынатын кiрiстер
3     Коммерциялық емес және iлеспе саудадан            101574
алынатын басқа да төлемдер мен кiрiстер
03  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          16000
мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн
ақшаның түсiмi
05  Тәркiленген мүлiктi, белгiленген тәртiппен         85574
республикалық меншiкке өтеусiз өткен мүлiкті,
оның iшiнде кедендiк бас тарту режимiнде
мемлекеттiң пайдасына ресiмделген тауарлар
мен көлiк құралдарын сатудан түсетiн түсiмдер
03      Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн        1016893
түсiмдер
1     Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн        1016893
түсiмдер
01  Орталық мемлекеттiк органдар, олардың аумақтық    811900
бөлiмшелерi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар мен
санкциялар
04  Казино, тотализаторлар және ойын бизнесi           14400
қызметiнен алынған кiрiстердi қоспағанда, өзіне
қатысты лицензиялық тәртiп белгiленген
лицензиясыз қызметтен түскен кiрiстердi
алудан түсiм
06  Атқарушылық санкция                                69812
07  Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi               820
белгiлеген экономикалық нормативтердi және
статистикалық есептiлiктi берудiң мерзiмдерiн
бұзғаны үшiн екiншi деңгейдегi банктерге
қолданылатын санкциялар сомаларының түсiмi
09  Салық заңнамасы нормаларын уақытылы                 1000
орындамағаны үшiн банктерден немесе банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге
асыратын ұйымдардан өсiмпұл және айыппұл
сомаларының түсуi
12  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын         118961
мемлекеттiк мекемелер салатын басқа да
санкциялар мен айыппұлдар
04      Кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)           1049644
1     Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен          364471
кредиттер бергенi үшiн алынған сыйақылар
(мүдделер)
01  Лизингтi ұйымдастыру бағдарламасының              173491
шеңберiнде берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделep)
02  Инвестициялық жобаларды бірлесiп қаржыландыру       2310
үшiн берiлген кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)

03  Вознаграждения (интересы) по кредитам,          130620
выданным в рамках программного займа АБР
для сельскохозяйственного сектора
04  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            9666
выданным ЗАО "Эксимбанк Казахстан" для
финансирования инвестиционных проектов
05  Вознаграждения (интересы) по кредитам,           37784
выданным на производство животноводческой
продукции и ее закуп
06  Вознаграждения (интересы) по прочим              10600
кредитам
2      Вознаграждения (интересы) по кредитам,            6300
выданным из республиканского бюджета
физическим лицом через финансовых
агентов Правительства Республики Казахстан
01  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            6300
выданным в рамках программы жилищного
строительства и приобретения жилья
3      Вознаграждения (интересы) по кредитам,            2163
выданным из республиканского бюджета
местным исполнительным органам
03  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            2163
выданным на иные цели
4      Вознаграждения (интересы) по кредитам,          156145
выданным из республиканского бюджета за
счет средств правительственных внешних
займов юридическим лицам
01  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            4632
выданным для реализации проекта
технической помощи
02  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            3500
выданным для реализации проекта развития
предприятий и финансового сектора
03  Вознаграждения (интересы) по кредитам,           42610
выданным для реализации проекта поддержки
малого и среднего бизнеса
04  Вознаграждения (интересы) по кредитам,           15870
выданным для реализации проекта
постприватизационной поддержки сельского
хозяйства
05  Вознаграждения (интересы) по кредитам,           50870
выданным для реализации проекта
технической помощи нефтяной отрасли
06  Вознаграждения (интересы) по кредитам,            2842
выданным для реализации проекта
строительства международного аэропорта
в городе Астане
07  Вознаграждения (интересы) по кредитам,           35821
выданным для реализации проекта
усовершенствования ирригационных и
дренажных систем
5      Вознаграждения (интересы) по кредитам,          298059
выданным из республиканского бюджета за
счет средств правительственных внешних
займов местным исполнительным органам
01  Вознаграждения (интересы) по кредитам,          130507
выданным для реализации проекта развития
городского транспорта
02  Вознаграждения (интересы) по кредитам,          167552
выданным для реализации проекта
водоснабжения и санитарии города Атырау
6      Вознаграждения (интересы) по оплаченным          42031
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям

03  АДБ бағдарламалық заемы шеңберiнде                130620
ауылшаруашылық секторы үшiн берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
04  "Эксимбанк Қазақстан" ЖАҚ-на инвестициялық
жобаларды қаржыландыру үшін берілген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)              9666
05  Малшаруашылық өнімдерін шығаруға және
сатып алуға берілген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)                               37784
06  Басқа да кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)    10600
2     Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаржы             6300
агенттерi арқылы жеке тұлғаларға республика.
лық бюджеттен берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
01  Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу         6300
бағдарламасының шеңберiнде берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
3     Жергілікті атқарушы органдарға республикалық
бюджеттен берілген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)                                2163
03  Басқа да мақсаттарға берілген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)                        2163
4     Заңды тұлғаларға үкіметтiк сыртқы заемдардың      156145
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен
берiлген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
01  Техникалық көмек жобасын iске асыру үшiн            4632
берiлген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
02  Кәсіпорындар мен қаржы секторын дамыту жобасын
іске асыру үшін берілген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)                                3500
03  Шағын және орта бизнестi қолдау жобасын iске       42610
асыру үшiн берiлген кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
04  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi         15870
қолдау жобасын iске асыру үшiн берiлген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
05  Мұнай саласына техникалық көмек көрсету            50870
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
06  Астана қаласында халықаралық әуежай салу            2842
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
07  Ирригациялық және дренаждық жүйелердi              35821
жетiлдiру жобасын iске асыру үшiн берiлген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
5     Жергiлiктi атқарушы органдарға үкiметтiк          298059
сыртқы заемдардың қаражаты есебiнен
республикалық бюджеттен берілген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
01  Қала көлiгiн дамыту жобасын iске асыру үшiн       130507
берiлген кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделер)
02  Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның          167552
санитариясы жобасын iске асыру үшiн берiлген
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
6     Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттiк кепiлдiктер     42031
бойынша талаптар бойынша сыйақылаp (мүдделер)

01  Вознаграждения (интересы) по оплаченным          42031
юридическими лицами требованиям по
государственным гарантиям
7      Вознаграждения (интересы) по внешним            180475
кредитам, выданным правительствам
иностранных государств
01  Вознаграждения (интересы) по внешним            180475
кредитам, выданным правительствам
иностранных государств
05        Прочие неналоговые поступления                 3358163
1      Прочие неналоговые поступления                 3358163
02  Доля Республики Казахстан при                    24700
распределении дополнительной и добавочной
пошлин
04  Поступление сумм от добровольной сдачи или         562
взыскания незаконно полученного имущества
или стоимости незаконно предоставленных
услуг лицам, уполномоченным на выполнение
государственных функций, или лицам,
приравненным к ним
06  Возмещение осужденными к лишению свободы         70800
стоимости питания, вещевого имущества и
коммунально-бытовых, лечебно-профилакти-
ческих услуг, ущерба, причиненного
государству, исправительному учреждению,
дополнительных затрат, связанных с
пресечением побега
09  Прочие неналоговые поступления                 2902901
в республиканский бюджет
23  Поступления дебиторской, депонентской            50600
задолженности государственных учреждений,
финансируемых из республиканского бюджета
25  Возврат неиспользованных средств, ранее         308600
полученных из республиканского бюджета
3            Доходы от операций с капиталом                 6611666
01        Продажа основного капитала                     1198150
1      Продажа основного капитала                     1198150
04  Поступления от продажи имущества,               198150
закрепленного за государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета
06  Поступления от реализации вооружения и         1000000
военной техники
02        Продажа товаров из государственных             5413400
запасов
1      Продажа товаров из государственных запасов     5413400
03  Поступления от реализации зерна из             5413400
государственных ресурсов
03        Продажа земли и нематериальных активов             116
1      Продажа земли и нематериальных активов             116
02  Продажа нематериальных активов                     116
II. Полученные официальные трансферты         57629991
4            Полученные официальные трансферты             57629991
01        Трансферты из нижестоящих органов             57629991
государственного управления
2      Трансферты из областных бюджетов,             57629991
бюджетов городов Астаны и Алматы

01  Заңды тұлғалар төлеген мемлекеттiк                 42031
кепiлдiктер бойынша талаптар бойынша
сыйақылаp (мүдделер)
7     Шет мемлекеттердiң үкіметтеріне берілген          180475
сыртқы кредиттер бойынша сыйақылар
(мүдделеp)
01  Шет мемлекеттердің үкіметтеріне берілген          180475
сыртқы кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
05      Салыққа жатпайтын өзге де түсімдер               3358163
1     Салыққа жатпайтын басқа да түсімдер              3358163
02  Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезiндегi        24700
Қазақстан Республикасының үлесi
04  Заңсыз алынған мүлiктi еркiмен тапсырудан            562
немесе өндiрiп алудан немесе мемлекеттiк
функцияларды орындауға уәкiлеттiк берiлген
тұлғаларға немесе оларға теңестiрiлген
тұлғаларға заңсыз көрсетiлген қызметтердiң
құнынан алынатын сомалардың түсiмі
06  Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың          70800
тамақтың, заттай мүлiктiң және коммунал.
дық-тұрмыстық, емдеу-алдын алу қызметтерiнiң
құнын, мемлекетке, түзеу мекемесiне келтірілген
залалды, қашып кетуге жол бермеуге байланысты
қосымша шығындарды өтеуi
09  Республикалық бюджетке түсетiн салыққа            2902901
жатпайтын басқа да түсiмдер
23  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          50600
мемлекеттiк мекемелердiң дебиторлық,
депоненттiк берешегiнiң түсуi
25  Бұрын республикалық бюджеттен алынған,             308600
пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
3         Капиталмен жасалған операциялардан алынатын       6611666
кiрiстер
01      Негiзгi капиталды сату                            1198150
1     Негiзгi капиталды сату                            1198150
04  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          198150
мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мүлiктi
сатудан түсетiн түсiмдер
06  Қару-жарақ пен әскери техниканы сатудан          1000000
түсетiн түсiмдер
02      Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату              5413400
1     Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату              5413400
03  Мемлекеттiк ресурстардан астық сатудан түсетiн   5413400
түсiмдер
03      Жердi және материалдық емес активтердi сату          116
1     Жердi және материалдық емес активтердi сату          116
02  Материалдық емес активтердi сату                     116
II. Алынған ресми трансферттер                  57629991
4         Алынған ресми трансферттер                      57629991
01      Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан   57629991
алынатын трансферттер
2     Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы       57629991
қалаларының бюджеттерiнен алынатын трансферттер

04  Бюджетное изъятие из областного бюджета         428735
Актюбинской области
06  Бюджетное изъятие из областного бюджета       20114903
Атырауской области
09  Бюджетное изъятие из областного бюджета         497040
Западно-Казахстанской области
13  Бюджетное изъятие из областного бюджета       10651255
Мангистауской области
14  Бюджетное изъятие из областного бюджета         974293
Павлодарской области
17  Бюджетное изъятие из бюджета города Алматы    24963765
III. Возврат кредитов                         14442668
5            Возврат кредитов                              14442668
01        Возврат внутренних кредитов                    9681772
1      Возврат кредитов, выданных из                  2951735
республиканского бюджета юридическим лицам
01  Возврат кредитов, выданных в рамках             325164
программы организации лизинга
02  Возврат кредитов, выданных РГП                   16255
"Реабилитационный фонд" на санацию и
реабилитацию неплатежеспособных
предприятий
03  Возврат кредитов, выданных ЗАО "Эксимбанк       117050
Казахстан" для финансирования
высокоэффективных инвестиционных проектов
04  Возврат централизованных (директивных)             100
кредитов, переданных ЗАО "Фонд финансовой
поддержки сельского хозяйства"
05  Возврат кредитов, выданных на основе            228548
ретроактивного кредитования
06  Возврат кредитов, выданных на                   128268
сельскохозяйственное производство через
систему сельских кредитных товариществ
08  Возврат просроченной задолженности                 990
по директивным кредитам
09  Возврат просроченной задолженности                2500
по кредитам, выданным по результатам
внутриреспубликанского зачета
10  Возврат просроченной задолженности                 100
по кредитам, выданным на пополнение
собственных оборотных средств
11  Возврат кредитов, выданных за счет средств         850
Фонда преобразования экономики
12  Возврат кредитов, выданных для                  110231
софинансирования сельскохозяйственных
проектов
13  Возврат кредитов, выданных для                  154096
софинансирования инвестиционных проектов
14  Возврат кредитов, выданных в рамках            1865983
программного займа АБР для
сельскохозяйственного сектора
15  Возврат прочих кредитов                           1600
2      Возврат кредитов, выданных из                   132000
республиканского бюджета физическим лицам
через финансовых агентов Правительства
Республики Казахстан
03  Возврат кредитов, выданных в рамках             132000
программы жилищного строительства и
приобретения жилья

04  Ақтөбе облысының облыстық бюджетiнен алынатын     428735
бюджеттiк алу
06  Атырау облысының облыстық бюджетiнен алынатын   20114903
бюджеттiк алу
09  Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетiнен     497040
алынатын бюджеттiк алу
13  Маңғыстау облысының облыстық бюджетiнен         10651255
алынатын бюджеттiк алу
14  Павлодар облысының облыстық бюджетiнен            974293
алынатын бюджеттiк алу
17  Алматы қаласының бюджетiнен алынатын бюджеттiк  24963765
алу
III. Кредиттердi қайтару                        14442668
5         Кредиттердi қайтару                             14442668
01      Iшкi кредиттердi қайтару                         9681772
1     Заңды тұлғаларға республикалық бюджеттен         2951735
берілген кредиттердi қайтару
01  Лизингтi ұйымдастыру бағдарламасы шеңберiнде      325164
берiлген кредиттердi қайтару
02  Төлемге қабiлетсiз кәсiпорындарды сауықтыруға      16255
және оңалтуға "Медетшi қор" РМК-ға берiлген
кредиттердi қайтару
03  Тиiмдiлігі жоғары инвестициялық жобаларды         117050
қаржыландыру үшiн "Қазақстан Эксимбанкi"
ЖАҚ-қа берiлген кредиттерді қайтару
04  "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры"             100
ЖАҚ-қа берiлген орталықтандырылған
(директивалық) кредиттердi қайтару
05  Ретроактивтiк кредит беру негiзiнде берiлген      228548
кредиттерді қайтару
06  Ауылдық кредит серiктестiктерiнiң жүйесi          128268
арқылы ауылшаруашылық өндiрiсiне берiлген
кредиттердi қайтару
08  Директивалық кредиттер бойынша мерзiмi өткен         990
берешектi қайтару
09  Iшкi республикалық есептеме нәтижелерi бойынша      2500
берiлген кредиттер бойынша мерзімі өткен
берешектi қайтару
10  Меншiктi айналым қаражатын толықтыруға               100
берiлген кредиттер бойынша мерзiмi өткен
бepeшекті қайтару
11  Экономиканы қайта құру қорының қаражаты              850
есебiнен берiлген кредиттердi қайтару
12  Ауылшаруашылық жобаларын бiрлесiп қаржыландыру    110231
үшiн берiлген кредиттердi қайтару
13  Инвестициялық жобаларды бiрлесiп қаржыландыру     154096
үшiн берiлген кредиттердi қайтару
14  АДБ-нiң бағдарламалық заемы шеңберiнде           1865983
ауылшаруашылық секторына берiлген кредиттердi
қайтару
15  Басқа да кредиттерді қайтару                        1600
2     Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң қаржы           132000
агенттерi арқылы жеке тұлғаларға
республикалық бюджеттен берілген кредиттердi
қайтару
03  Тұрғын үй құрылысы және тұрғын үй сатып алу       132000
бағдарламасы шеңберiнде берiлген кредиттердi
қайтару

3      Возврат кредитов, выданных из                  5653800
республиканского бюджета местным
исполнительным органам
01  Возврат кредитов, выданных на организацию      4500000
проведения весенне-полевых и уборочных
работ
02  Возврат кредитов, выданных на покрытие         1053800
кассового разрыва
03  Возврат кредитов, выданных бюджету               50000
Актюбинской области на подготовку
к осенне-зимнему периоду г. Актюбинска
04  Возврат кредитов, выданных бюджету               50000
Карагандинской области на ремонт и
реконструкцию объектов водоснабжения и
теплоснабжения, приобретение топлива для
теплоисточников западного района
г. Темиртау
4      Возврат кредитов, выданных из                   544031
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов
юридическим лицам
01  Возврат кредитов, выданных для реализации        13091
проекта технической помощи
03  Возврат кредитов, выданных для реализации       281773
проекта поддержки малого и среднего
бизнеса
05  Возврат кредитов, выданных для реализации       218680
проекта технической помощи нефтяной
отрасли
07  Возврат кредитов, выданных для реализации        30487
проекта усовершенствования ирригационных и
дренажных систем
5      Возврат кредитов, выданных из                   400206
республиканского бюджета за счет средств
правительственных внешних займов местным
исполнительным органам
01  Возврат кредитов, выданных для реализации       399956
проекта развития городского транспорта
03  Возврат кредитов, выданных для реализации          250
проекта реконструкции системы водоснабжения
и водоотведения г. Алматы
02        Возврат требований по оплаченным               3866573
государственным гарантиям
1      Возврат юридическими лицами требований по      3866573
оплаченным государственным гарантиям
01  Возврат требований по оплаченным               3866573
государственным гарантиям
04        Возврат внешних кредитов                        894323
1      Возврат внешних кредитов, выданных              894323
правительствам иностранных государств
01  Возврат внешних кредитов, выданных              894323
правительствам иностранных государств
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Функц. группа                                             Сумма
Администратор              Наименование              тыс. тенге
Программа
Подпрограмма
-------------------------------------------------------------------
1       !                    2                    !      3
-------------------------------------------------------------------
Расходы                                     793013753
IV. Затраты                                 751992137

3     Жергiлiктi атқарушы органдарға республикалық     5653800
бюджеттен берiлген кредиттердi қайтару
01  Көктемгi егіс және егін жинау жұмыстарын         4500000
ұйымдастыруға берілген кредиттерді қайтару
02  Кассалық алшақтықты жабуға берiлген кредит.      1053800
тердi қайтару
03  Ақтөбе қаласын күзгі-қысқы кезеңге
дайындауға Ақтөбе қаласының бюджетіне
берілген кредиттерді қайтару                       50000
04  Теміртау қаласының батыс ауданын сумен
жабдықтау және жылумен жабдықтау
объектілерін жөндеуге және қайта жаңартуға,
жылу көздері үшін отын сатып алуға
Қарағанды облысының бюджетіне берілген
кредиттерді қайтару                                50000
4     Заңды тұлғаларға үкiметтiк сыртқы заемдардың      544031
қаражаты есебінен республикалық бюджеттен
берiлген кредиттердi қайтару
01  Техникалық көмек жобасын iске асыру үшiн           13091
берiлген кредиттердi қайтару
03  Шағын және орта бизнестi қолдау жобасын iске      281773
асыру үшiн берiлген кредиттердi қайтару
05  Мұнай саласына техникалық көмек көрсету           218680
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттердi
қайтару
07  Ирригациялық және дренаж жүйелерiн жетiлдiру       30487
жобасын iске асыру үшiн берiлген кредиттердi
қайтару
5     Жергiлiктi атқарушы органдарға үкiметтiк          400206
сыртқы қарыздардың қаражаты есебiнен
республикалық бюджеттен берiлген кредиттердi
қайтару
01  Қала көлiгiн дамыту жобасын iске асыру үшiн       399956
берiлген кредиттердi қайтару
03  Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан
суды бұру жүйесін қайта жаңарту жобасын іске
асыру үшін берілген несиелерді қайтару               250
02      Төленген мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша         3866573
талаптарды қайтару
1     Төленген мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша         3866573
талаптарды заңды тұлғалардың қайтаруы
01  Төленген мемлекеттік кепiлдiктер бойынша         3866573
талаптарды қайтару
04      Сыртқы кредиттердi қайтару                        894323
1     Шет мемлекеттердiң үкiметтеріне берiлген          894323
сыртқы кредиттердi қайтару
01  Шет мемлекеттердiң үкiметтерiне берiлген          894323
сыртқы кредиттердi қайтару
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Функционалдық топ                                         Сомасы,
Әкімші                  Атауы                         мың теңге
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
-------------------------------------------------------------------
1                       2                               3
-------------------------------------------------------------------
Шығыстар                                      793013753
IV. Шығындар                                  751992137

1             Государственные услуги общего характера      44535468
101        Администрация Президента Республики            485350
Казахстан
001     Административные затраты                       439185
001  Аппарат центрального органа                    431547
030  Аппарат специального представительства           7638
на космодроме "Байконур"
030     Прогнозно-аналитическое обеспечение             40112
стратегических аспектов внутренней и
внешней политики государства
030  Казахстанский институт стратегических           40112
исследований при Президенте Республики
Казахстан
201     Укрепление материально-технической базы           634
Казахстанского института стратегических
исследований при Президенте Республики
Казахстан
602     Обеспечение вычислительной и                      606
организационной техникой специального
представительства на космодроме
"Байконур"
603     Обеспечение компьютерной и                       4813
организационной техникой Казахстанского
института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан
102        Хозяйственное управление Парламента           1581850
Республики Казахстан
001     Административные затраты                      1339500
001  Аппарат центрального органа                   1339500
034     Обеспечение литерных рейсов                     57100
035     Разработка и экспертиза проектов законов,       50000
инициируемых депутатами Парламента
Республики Казахстан
036     Проведение Трансазиатского форума               47000
Парламентской ассамблеи
200     Приобретение мебели для служебного жилья        18250
депутатам
600     Обеспечение вычислительной и                    70000
организационной техникой Парламента
Республики Казахстан
104        Канцелярия Премьер-Министра Республики         398730
Казахстан
001     Административные затраты                       322350
001  Аппарат центрального органа                    322350
032     Обеспечение литерных рейсов                     46380
600     Обеспечение компьютерной и                      30000
организационной техникой Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
106        Национальный центр по правам человека           22732
001     Административные затраты                        15750
001  Аппарат центрального органа                     15750
200     Материально-техническое обеспечение              3442
Национального центра по правам человека
600     Обеспечение вычислительной и                     3540
коммуникационной техникой Национального
центра по правам человека
201        Министерство внутренних дел Республики           5510
Казахстан

1          Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету  44535468
101     Қазақстан Республикасы Президентінiң             485350
Әкiмшілігі
001   Әкімшілік шығындар                               439185
001 Орталық органның аппараты                        431547
030  "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдіктің     7638
аппараты
030   Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының           40112
стратегиялық аспектілерiн болжамды-талдамалық
қамтамасыз ету
030  Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы       40112
Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты
201  Қазақстан Республикасы Президентiнiң                634
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер
институтының материалдық-техникалық базасын
нығайту
602  "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкiлдiктi       606
есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
603  Қазақстан Республикасының Президентi               4813
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер
институтын компьютерлiк және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
102     Қазақстан Республикасы Парламентiнiң            1581850
Шаруашылық басқармасы
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1339500
001 Орталық органның аппараты                       1339500
034  Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету                 57100
035  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң              50000
депутаттары бастамашы болған заң жобаларын
әзiрлеу және сараптама жүргізу
036  Парламенттік Ассамблеяның Трансазиялық            47000
форумын өткiзу
200  Депутаттардың қызметтік тұрғын үйлеріне
жиһаз сатып алу                                   18250
600  Қазақстан Республикасының Парламентiн             70000
есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң       398730
Кеңсесi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               322350
001 Орталық органның аппараты                        322350
032  Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету                 46380
600  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң        30000
Кеңсесiн компьютер және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
106     Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық           22732
001  Әкімшілік шығындар                                15750
001 Орталық органның аппараты                         15750
200  Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықты          3442
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
600  Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталықты          3540
есептеу және коммуникациялық техникамен
қамтамасыз ету
201     Қазақстан Республикасының Ішкі iстер               5510
министрлiгi

037     Обеспечение политических интересов страны        5510
в области общественного порядка
030  Бюро по координации борьбы с                     5510
организованной преступностью
204        Министерство иностранных дел Республики      11595729
Казахстан
001     Административные затраты                      4199778
001  Аппарат центрального органа                    182091
004  Аппараты органов в других странах             4017687
(посольства, представительства,
дипломатические миссии)
006     Выполнение обязательств прошлых лет            201894
030  Выполнение обязательств по погашению           201894
кредитов, полученных на приобретение
объектов недвижимости в собственность
Республики Казахстан
030     Участие в уставных и других органах СНГ        244259
030  Долевые взносы в уставные и другие органы      228664
СНГ
031  Содержание аппарата Постоянного                 15595
представителя Республики Казахстан при
Евразийском экономическом сообществе
031     Участие в международных организациях           857944
035     Консульские услуги по оформлению                10000
документов
039     Делимитация государственной границы             63241
030  Делимитация государственной границы              6648
031  Проведение переговоров по делимитации           56593
государственной границы
040     Демаркация государственной границы              55238
030  Демаркация государственной границы              45238
031  Проведение переговоров по демаркации            10000
государственной границы
044     Поддержание связи с загранучреждениями          35739
046     Реализация национальной имиджевой              153520
стратегии
051     Изготовление визовых наклеек                    79427
052     Обеспечение службы Государственного               900
протокола Республики Казахстан
средствами связи
054     Оплата услуг международной почтовой связи       42646
030  Оплата услуг международной почтовой связи       20000
031  Обеспечение доставки правительственной и        22646
дипломатической корреспонденции в
загранучреждения Республики Казахстан
055     Медицинское страхование сотрудников во         135205
время длительной загранкомандировки
057     Обеспечение исполнения Государственного         25000
протокола Республики Казахстан
069     Создание системы защищенной связи               89677
с дипломатическими представительствами
Республики Казахстан за рубежом
201     Материально-техническое оснащение              218324
дипломатических представительств
Республики Казахстан за рубежом
202     Приобретение недвижимости за рубежом для      1435002
размещения дипломатических
представительств Республики Казахстан

037  Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси            5510
мүдделерiн қамтамасыз ету
030 Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күресті үйлестіру        5510
жөніндегі бюро
204     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер         11595729
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              4199778
001 Орталық органның аппараты                        182091
004 Басқа елдердегі органдардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық
миссиялар)                                      4017687
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          201894
030 Жылжымайтын мүлікті Қазақстан Республикасының    201894
меншігіне сатып алуға алынған кредиттерді өтеу
жөніндегі міндеттемелерді орындау
030  ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына       244259
қатысу
030 ТМД жарғылық және басқа да органдарына үлестік   228664
жарналар
031 Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономика.  15595
лық қауымдастық жанындағы тұрақты өкілінің
аппаратын ұстау
031  Халықаралық ұйымдарға қатысу                     857944
035  Құжаттарды ресiмдеу жөнiндегi консулдық           10000
қызметтер
039  Мемлекеттiк шекараны межелеу                      63241
030 Мемлекеттік шекараны межелеу                       6648
031 Мемлекеттік шекараны межелеу бойынша келіссөздер
жүргізу                                           56593
040  Мемлекеттiк шекараға қада қағу                    55238
030 Мемлекеттік шекараға қада қағу                    45238
031 Мемлекеттік шекараға қада қағу бойынша            10000
келіссөздер жүргізу
044  Шет мемлекеттердегі мекемелермен байланыс
орнату                                            35739
046  Ұлттық бедел стратегиясын iске асыру             153520
051  Визалық жапсырмалар дайындау                      79427
052  Қазақстан Республикасы Мемлекеттік протокол         900
қызметiн байланыс құралдарымен қамтамасыз ету
054  Халықаралық почта байланысының қызметтерiне       42646
ақы төлеу
030 Халықаралық почта байланысының қызметтеріне       20000
ақы төлеу
031 Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелеріне  22646
үкіметтік және дипломатиялық хат-хабарды
жеткізуді қамтамасыз ету
055  Ұзақ шетелдiк iссапар кезiнде қызметкерлердi     135205
медициналық сақтандыру
057  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк                25000
протоколының атқарылуын қамтамасыз ету
069  Қазақстан Республикасының шетелдегi               89677
дипломатиялық өкiлдiктерiмен қорғалған
байланыс жүйесiн құру
201  Қазақстан Республикасының шетелдегi              218324
дипломатиялық өкiлдiктерiн материалдық-тех.
никалық жарақтандыру
202  Қазақстан Республикасының дипломатиялық         1435002
өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде
жылжымайтын мүлік сатып алу

204     Приобретение автомашин для посольств            70000
301     Реконструкция и капитальный ремонт зданий       88315
дипломатических представительств за
рубежом, находящихся в республиканской
собственности
303     Строительство административного здания        1503000
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в городе Астане
305     Строительство объектов обслуживания            371620
дипломатического городка в городе Астане
306     Строительство инженерных сетей 2-ой           1700000
очереди дипломатического городка в городе
Астане
500     Сопровождение информационных систем              5000
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
601     Обеспечение вычислительной и                    10000
организационной техникой Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
208        Министерство обороны Республики Казахстан      174935
036     Обеспечение политических интересов страны      174935
в области обороны
217        Министерство финансов Республики             11933413
Казахстан
001     Административные затраты                      7723925
001  Аппарат центрального органа                    602657
002  Аппараты территориальных органов              7121268
035     Оплата услуг платежных систем и                231736
телекоммуникационных услуг
036     Приватизация, управление госимуществом,        500000
постприватизационная деятельность и
регулирование споров, связанных с этим и
с кредитованием, учет, хранение
имущества, полученного или взысканного
в счет исполнения обязательств по
кредитам и госгарантиям
037     Обеспечение финансовых органов                  18590
нормативными правовыми актами
047     Оплата услуг по обеспечению приема              60000
в бюджет наличных денег
069     Осуществление аудита инвестиционных             27370
проектов
100  Аудит проектов за счет внутренних               27370
источников
079     Выполнение функций лицензиаров                  18220
201     Материально-техническое обеспечение             23283
налоговых органов Министерства финансов
Республики Казахстан
500     Сопровождение информационной системы            92000
ведения реестра государственной
собственности
501     Сопровождение информационных систем           1043591
органов Министерства финансов
Республики Казахстан
030  Сопровождение информационных систем            224841
Министерства финансов Республики
Казахстан
031  Сопровождение информационной системы           280904
Казначейства
032  Сопровождение информационных систем,           537846
телекоммуникаций общего назначения и
систем налогового администрирования

204  Елшіліктер үшiн автомашиналар сатып алу           70000
301  Республикалық меншiктегі шетелдегi                88315
дипломатиялық өкiлдiктердiң ғимараттарын
қайта жаңарту және күрделi жөндеу
303  Астана қаласында Қазақстан Республикасы         1503000
Сыртқы iстер министрлiгінiң әкiмшiлiк
ғимаратын салу
305  Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа       371620
қызмет көрсету объектiлерiн салу
306  Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың     1700000
2-кезектi инженерлiк желiлерiн салу
500  Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер                5000
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
601  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер            10000
министрлiгін есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс               174935
министрлiгi
036  Елдiң қорғаныс саласындағы саяси мүдделерiн      174935
қамтамасыз ету
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    11933413
001  Әкiмшiлiк шығындар                              7723925
001 Орталық органның аппараты                        602657
002 Аумақтық органдардың аппараттары                7121268
035  Төлем жүйелерi мен телекоммуникациялық қызмет
көрсетулерге ақы төлеу                           231736
036  Жекешелендiру, меммүлiктi басқару,               500000
жекешелендiруден кейiнгi қызмет, оған және
кредит беруге қатысты дауларды реттеу,
кредиттер мен мем.кепiлдiктер бойынша
мiндеттемелердi орындау есебiне алынған
немесе өндiрiп алынған мүлiктi есепке алу,
сақтау
037  Қаржы органдарын нормативтiк құқықтық             18590
актiлермен қамтамасыз ету
047  Бюджетке қолма-қол ақша қабылдауды қамтамасыз     60000
ету жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу
069  Инвестициялық жобалар аудитiн жүзеге асыру        27370
100 Ішкі көздердің есебінен жобалардың аудитін        27370
жүзеге асыру
079  Лицензиялардың функцияларын орындау               18220
201  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң       23283
салық органдарын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету
500  Мемлекеттiк меншiк тiзiлiмiн жүргiзудiң           92000
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
501  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     1043591
органдарының ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
030 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің      224841
ақпараттық жүйелерін сүйемелдеу
031 Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін сүйемелдеу     280904
032 Ақпаратттық жүйелерді, жалпы мақсаттағы          537846
телекоммуникацияларды және салық әкімшілігін
жүргізу жүйелерін сүйемелдеу

505     Сопровождение информационной системы             4080
"Контроль за оборотом и производством
акцизной продукции"
600     Создание информационных систем органов        1889904
Министерства финансов Республики
Казахстан
030  Создание информационных систем органов         770596
Министерства финансов Республики
Казахстан
031  Создание и развитие информационных            1119308
систем, телекоммуникаций общего
назначения и систем налогового
администрирования
605     Развитие информационной системы                 16708
"Контроль за оборотом и производством
акцизной продукции"
702     Проведение процедур реорганизации и             75204
банкротства
703     Печатание акцизных и учетно-контрольных         49296
марок, бланков строгой отчетности
705     Оценка, хранение и реализация имущества,        80000
поступившего в собственность государства
по отдельным основаниям
706     Приобретение официальных источников             13354
информации, используемых для
государственного контроля при применении
трансфертных цен
707     Обеспечение налогового администрирования        46152
крупных налогоплательщиков
710     Реализация мероприятий по восстановлению        20000
бюджета города Сатпаева
220        Министерство экономики и бюджетного            853729
планирования Республики Казахстан
001     Административные затраты                       200202
001  Аппарат центрального органа                    200202
030     Совместные аналитические исследования с         64400
международными финансовыми организациями
031     Организация проведения заседаний                 4805
Республиканской бюджетной комиссии
032     Прикладные научные исследования в области       75000
экономики
200     Укрепление материально-технической базы         52919
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
201     Оснащение рабочего органа Республиканской       66935
бюджетной комиссии
500     Сопровождение информационных систем             48240
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
600     Создание информационных систем                 141228
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
601     Создание ситуационной системы                  200000
государственного управления
225        Министерство образования и науки              3111364
Республики Казахстан
001     Административные затраты                       166012
001  Аппарат центрального органа                    166012
030     Фундаментальные и прикладные научные          2566592
исследования
031  Субсидирование научных организаций для          73855
приобретения оборудования

505  "Акциздiк өнiмдердiң айналымын және оларды         4080
өндiрудi бақылау" ақпараттық жүйесiн
сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     1889904
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру
030 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі     770596
органдарының ақпараттық жүйелерін құру
031 Ақпараттық жүйелерді, жалпы мақсаттағы теле.    1119308
коммуникацияларды және салық әкімшілігін
жүргізу жүйелерін құру және дамыту
605  "Акциз өнiмдерiнiң айналымын және оларды          16708
өндiрудi бақылау" ақпараттық жүйесiн дамыту
702  Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсiмдердi      75204
жүргiзу
703  Акциздік және есептеу-бақылау маркаларын,         49296
қатаң есептегi бланкiлердi басып шығару
705  Жекелеген негiздер бойынша мемлекеттің            80000
меншiгiне түскен мүлiктi бағалау, сақтау
және сату
706  Трансферттiк бағаларды қолдану кезiнде            13354
мемлекеттiк бақылау үшiн пайдаланылатын
ресми ақпараттар көзiн сатып алу
707  Ірi салық төлеушiлердiң салықтық                  46152
әкiмшiлік етуін қамтамасыз ету
710  Сәтпаев қаласының бюджетін қалпына келтіру
жөніндегі іс шараларды іске асыру                 20000
220     Қазақстан Республикасының Экономика және         853729
бюджеттiк жоспарлау министрлігі
001  Әкiмшiлiк шығындар                               200202
001 Орталық органның аппараты                        200202
030  Халықаралық қаржы ұйымдарымен бiрлескен           64400
талдамалық зерттеулер
031  Республикалық бюджет комиссиясының                 4805
отырыстарын жүргiзудi ұйымдастыру
032  Экономика саласындағы қолданбалы ғылыми           75000
зерттеулер
200  Қазақстан Республикасы Экономика және             52919
бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
материалдық-техникалық базасын нығайту
201  Республикалық бюджет комиссиясының жұмыс
органын жарақтандыру                              66935
500  Қазақстан Республикасының Экономика және          48240
бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнің
ақпараттық жүйелерін сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасының Экономика және         141228
бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнің
ақпараттық жүйелерін құру
601  Мемлекеттiк басқарудың ахуал жүйесiн құру        200000
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым      3111364
министрлiгi
001  Әкiмшілік шығындар                               166012
001 Орталық органның аппараты                        166012
030  Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер        2566592
031 Жабдықтар сатып алу үшін ғылыми ұйымдарға         73855
субсидия бөлу

032  Проведение фундаментальных, инициативных      1520413
и рисковых научных исследований
по грантам через Фонд науки
033  Проведение прикладных научных                  972324
исследований
032     Обеспечение доступности                        121215
научно-технической информации
033     Хранение научно-исторических ценностей           3811
030  Мемориальный музей академика                     3811
К.И. Сатпаева
034     Аттестация научных кадров                       19608
035     Анализ состояния и прогнозирование              71699
развития науки
030  Национальная академия наук Республики           71699
Казахстан
036     Государственные премии и стипендии              44293
в области науки, техники и образования
079     Выполнение функций лицензиаров                     89
205     Развитие материальной базы Мемориального          300
музея академика К.И. Сатпаева
206     Развитие материальной базы Национальной         15000
академии наук Республики Казахстан
601     Обеспечение вычислительной и                     5600
организационной техникой Министерства
образования и науки Республики Казахстан
700     Замена, установка новых и захоронение           87145
отработанных источников ионизирующего
излучения
702     Обеспечение научной литературой                 10000
Центральной научной библиотеки
233        Министерство индустрии и торговли               20000
Республики Казахстан
052     Проведение рекламно-информационной работы       20000
по привлечению инвестиций
406        Счетный комитет по контролю за                  80427
исполнением республиканского бюджета
001     Административные затраты                        68760
001  Аппарат центрального органа                     68760
500     Информационно-вычислительное обслуживание        1990
Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
600     Обеспечение вычислительной и                     3677
организационной техникой Счетного
комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета
602     Создание информационной базы данных              6000
по объектам финансового контроля
606        Агентство Республики Казахстан по             2032339
статистике
001     Административные затраты                       803856
001  Аппарат центрального органа                    113274
002  Аппараты территориальных органов               690582
031     Создание информационно-статистических         1112483
баз данных о социально-экономическом
положении республики
030  Информационно-статистические центры            828604
031  Сбор и обработка статистических данных         185212

032 Ғылым қоры арқылы гранттар бойынша іргелі,      1520413
бастамашылық және тәуекел ғылыми зерттеулер
жүргізу
033 Қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргізу             972324
032  Ғылыми-техникалық ақпаратқа қол жетiмдiлiктi     121215
қамтамасыз ету
033  Ғылыми-тарихи құндылықтарды сақтау                 3811
030 Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық мұражайы       3811
034  Ғылыми кадрларды аттестаттау                      19608
035  Ғылымның жай-күйiн талдау және дамуын             71699
болжамдау
030 Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы 71699
036  Ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы        44293
мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау                 89
205  Академик Қ.И.Сәтпаевтың мемориалдық                 300
мұражайының материалдық базасын дамыту
206  Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым            15000
академиясының материалдық базасын дамыту
601  Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым         5600
министрлiгін eceптeу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
700  Иондалған сәулелену көздерiн ауыстыру,            87145
жаңаларын құрастыру және таусылғанын көму
702  Ұлттық ғылыми кітапхананы ғылыми әдебиетпен
қамтамасыз ету                                    10000
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және          20000
сауда министрлiгi
052  Инвестицияларды тарту жөнiнде жарнама.            20000
лық-ақпараттық жұмыстар жүргiзу
406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау        80427
жөніндегі есеп комитетi
001  Әкімшілік шығындар                                68760
001 Орталық органның аппараты                         68760
500  Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау         1990
жөнiндегі есеп комитетiне ақпараттық-есептеу
қызметін көрсету
600  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау         3677
жөнiндегi есеп комитетiн есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
602  Қаржы бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық       6000
деректер базасын құру
606     Қазақстан Республикасының Статистика            2032339
жөніндегі агенттігi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               803856
001 Орталық органның аппараты                        113274
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 690582
031  Республиканың әлеуметтiк-экономикалық жағдайы   1112483
туралы деректердiң ақпараттық-статистикалық
деректер базасын құру
030 Ақпараттық-статистикалық орталықтар               828604
031 Статистикалық деректерді жинау және өңдеу         185212

032  Публикация и распространение                    98667
статистической информации и форм
статистической отчетности
500     Сопровождение информационных систем             81000
органов государственной статистики
030  Информационно-техническое обслуживание          81000
и сопровождение информационной системы
органов государственной статистики
600     Создание информационных систем органов          35000
государственной статистики
608        Агентство Республики Казахстан по делам        111040
государственной службы
001     Административные затраты                        82392
001  Аппарат центрального органа                     33792
002  Аппараты территориальных органов                48600
031     Функционирование системы информатизации и       14648
тестирования кадров государственной
службы республики
030  Центр информатизации и тестирования             14648
государственных служащих
500     Сопровождение информационной                    10500
государственной системы управления
кадрами
600     Развитие информационной государственной          3500
системы управления кадрами
610        Агентство Республики Казахстан                  69047
по государственным закупкам
001     Административные затраты                        37474
001  Аппарат центрального органа                     37474
033     Проведение мониторинга и информационное         19312
обеспечение государственных закупок
500     Сопровождение информационных систем              9659
Агентства Республики Казахстан
по государственным закупкам
600     Создание информационных систем Агентства         2602
Республики Казахстан по государственным
закупкам
619        Агентство таможенного контроля Республики     4664208
Казахстан
001     Административные затраты                      2412352
001  Аппарат центрального органа                    152250
002  Аппараты территориальных органов              2260102
030     Обеспечение таможенных органов                   1896
нормативными правовыми актами
031     Обеспечение таможенного контроля                30949
с применением служебно-розыскных собак
030  Кинологический центр                            30949
032     Оплата вознаграждения независимому             600000
эксперту за дополнительно поступившие
таможенные платежи и налоги в бюджет
033     Обеспечение деятельности таможенной              8500
службы Республики Казахстан за рубежом
030  Представительство таможенной службы              8500
Республики Казахстан при таможенной
службе Российской Федерации
034     Совершенствование экспертной службы             21000
таможенных органов

032 Статистикалық ақпаратты және статистикалық        98667
есептілік нысандарын жариялау және тарату
500  Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық    81000
жүйелерiн сүйемелдеу
030 Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық    81000
жүйесіне ақпараттық-техникалық қызмет көрсету
және сүйемелдеу
600  Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық    35000
жүйелерiн құру
608     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет     111040
iстерi жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                82392
001 Орталық органның аппараты                         33792
002 Аумақтық органдардың аппараттары                  48600
031  Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын        14648
ақпараттандыру және сынақтан өткiзу жүйесiнiң
жұмыс iстеуi
030 Мемлекеттік қызметшілерді ақпараттандыру және     14648
тестілеу орталығы
500  Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк       10500
жүйесiн сүйемелдеу
600  Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк        3500
жүйесiн дамыту
610     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу   69047
жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                37474
001 Орталық органның аппараты                         37474
033  Мемлекеттiк сатып алу мониторингiн жүргiзу және   19312
оларды ақпараттық қамтамасыз ету
500  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу    9659
жөнiндегі агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу       2602
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн
құру
619     Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау      4664208
агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              2412352
001 Орталық органның аппараты                        152250
002 Аумақтық органдардың аппараттары                2260102
030  Кедендiк органдарды нормативтiк құқықтық           1896
актiлермен қамтамасыз ету
031  Қызметтiк-iздестiру иттерiн қолданып, кедендiк    30949
бақылауды қамтамасыз ету
030 Кинология орталығы                                30949
032  Тәуелсiз сарапшыға кедендiк төлемдер мен         600000
салықтардың бюджетке қосымша түскенi үшiн
сыйақы төлеу
033  Қазақстан Республикасы кеден қызметінің            8500
шетелдегi қызметін қамтамасыз ету
030 Ресей Федерациясының Кеден қызметі жанындағы       8500
Қазақстан Республикасы Кеден қызметінің өкілдігі
034  Кеден органдарының сараптама қызметiн жетiлдiру   21000

030  Центральная таможенная лаборатория              21000
200     Материально-техническое обеспечение            676822
таможенных органов
300     Строительство здания таможенного поста          35000
на территории СЭЗ "Морпорт Актау"
301     Строительство таможенных постов и              355631
объектов таможенной инфраструктуры
500     Сопровождение таможенной информационной        359980
системы "ТАИС"
600     Развитие таможенной информационной             162078
системы "ТАИС"
637        Конституционный Совет Республики                51478
Казахстан
001     Административные затраты                        48894
001  Аппарат центрального органа                     48894
500     Информационно-вычислительное обслуживание        1440
Конституционного Совета Республики
Казахстан
600     Обеспечение вычислительной и                     1144
организационной техникой Конституционного
Совета Республики Казахстан
690        Центральная избирательная комиссия            2294193
Республики Казахстан
001     Административные затраты                        50340
001  Аппарат центрального органа                     50340
030     Проведение выборов                            2236033
031  Проведение выборов депутатов Сената              2453
Парламента Республики Казахстан
032  Проведение выборов депутатов Мажилиса            8625
Парламента Республики Казахстан
033  Проведение выборов депутатов маслихатов       2224955
031     Правовое обучение избирателей и                  2812
организаторов выборов
032     Обеспечение сохранности выборных                 1508
материалов Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
600     Обеспечение вычислительной и                     3500
организационной техникой Центральной
избирательной комиссии Республики
Казахстан
694        Управление делами Президента Республики       5049394
Казахстан
001     Административные затраты                       112644
001  Аппарат центрального органа                    112644
034     Обеспечение литерных рейсов                   2196195
035     Обеспечение функционирования                  1032002
государственных резиденций
036     Содержание правительственных зданий            731647
038     Обслуживание официальных делегаций             214000
046     Изготовление государственных наград,            35000
документов к ним, почетных дипломов и
нагрудных знаков
203     Обновление парка автомашин для                 376688
государственных органов
205     Специальное оснащение ангаров для              241650
воздушных судов, осуществляющих литерные
рейсы

030 Орталық кеден зертханасы                          21000
200  Кеден органдарын материалдық-техникалық          676822
қамтамасыз ету
300  "Ақтау-Теңiзпорты" АЭА аумағында кеден            35000
бекетiнiң ғимаратын салу
301  Кеден бекеттерін және кедендік инфрақұрылым
нысандарын салу                                  355631
500  "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу    359980
600  "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн дамыту        162078
637     Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi   51478
001  Әкiмшiлiк шығындар                                48894
001 Орталық органның аппараты                         48894
500  Қазақстан Республикасының Конституциялық           1440
Кеңесiне ақпараттық-есептеу қызметтерiн көрсету
600  Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiн   1144
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз
ету
690     Қазақстан Республикасының Орталық сайлау        2294193
комиссиясы
001  Әкiмшiлiк шығындар                                50340
001 Орталық органның аппараты                         50340
030  Сайлаулар өткiзу                                2236033
031 Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты          2453
депутаттарының сайлауын өткізу
032 Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі        8625
депутаттарының сайлауын өткізу
033 Мәслихаттар депутаттарының сайлауын өткізу      2224955
031  Сайлаушыларды және сайлаулар ұйымдастырушыларды    2812
құқықтық оқыту
032  Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссия.    1508
сының сайлау материалдарының сақталуын
қамтамасыз ету
600  Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын  3500
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс         5049394
басқармасы
001  Әкiмшiлiк шығындар                               112644
001 Орталық органның аппараты                        112644
034  Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету               2196195
035  Мемлекеттiк резиденциялардың жұмыс iстеуiн      1032002
қамтамасыз ету
036  Үкiметтiк ғимараттарды күтіп-ұстау               731647
038  Ресми делегацияларға қызмет көрсету              214000
046  Мемлекеттiк наградаларды, олардың құжаттарын,     35000
құрмет дипломдарын және омырауға тағатын
белгiлердi дайындау
203  Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн   376688
жаңарту
205  Литерлiк рейстердi жүзеге асыратын әуе           241650
кемелеріне арналған ангарларды арнайы
жарақтандыру

500     Сопровождение информационных систем             39837
Управления делами Президента Республики
Казахстан
600     Развитие информационных систем Управления       69731
делами Президента Республики Казахстан
2             Оборона                                      44257853
208        Министерство обороны Республики Казахстан    39687316
006     Выполнение обязательств прошлых лет            500000
030  Кредиторская задолженность по                  500000
обязательствам, выполняемым за счет
средств республиканского бюджета
030     Прикладные научные исследования и               50000
опытно-конструкторские работы
оборонного характера
032     Подготовка допризывников по                    200000
военно-техническим специальностям
033     Обеспечение охраны военных объектов             50000
034     Создание информационной системы                450000
управления Вооруженными Силами
038     Картографо-геодезическое обеспечение           100000
040     Мероприятия по обеспечению боевой              250000
подготовки
041     Обеспечение функционирования                  2645496
инфраструктуры Вооруженных Сил
042     Развитие инфраструктуры Вооруженных           4063104
Сил
043     Погашение задолженности за приобретенную       490577
военную технику
045     Реализация межгосударственных договоров       3742200
об аренде военных полигонов
051     Модернизация, приобретение и                  3412000
восстановление вооружения, военной и иной
техники, систем связи
052     Межгосударственные воинские перевозки           53000
пограничных войск и грузов для их
обеспечения в интересах охраны внешних
границ государств-участников СНГ
053     Увеличение уставного капитала РГП              161000
"Бронетанковый ремонтный завод"
054     Увеличение уставного капитала РГП "Центр       190000
по геоинформационному обеспечению
Вооруженных Сил Республики Казахстан"
076     Обеспечение обороноспособности страны        23029939
001  Аппарат центрального органа                    363400
004  Аппараты органов в других странах              233816
(посольства, представительства,
дипломатические миссии)
030  Аппараты военных комиссариатов                1448280
031  Содержание воинских частей                   13964979
032  Обеспечение воинских частей перевозками        600000
033  Организация питания личного состава           2200000
034  Обеспечение воинских частей медикаментами      500000
и продукцией медицинского назначения
035  Обеспечение воинских частей                   2000000
горюче-смазочными материалами
036  Обеспечение воинских частей                   1100000
обмундированием, мягким инвентарем и
массовыми средствами гигиены

500  Қазақстан Республикасының Президентi Іс           39837
Басқармасының ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасының Президентi Іс           69731
Басқармасының ақпараттық жүйелерiн дамыту
2          Қорғаныс                                       44257853
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi 39687316
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          500000
030 Республикалық бюджет қаражаты есебінен орында.   500000
латын міндеттемелер бойынша кредиторлық берешек
030  Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми            50000
зерттеулер мен тәжiрибелiк-конструкторлық
жұмыстар
032  Әскерге шақырылатындарды әскери-техникалық       200000
мамандықтар бойынша даярлау
033  Әскери объектiлердi қорғауды қамтамасыз ету       50000
034  Қарулы Күштердi басқарудың ақпараттық            450000
жүйесiн құру
038  Картографиялық-геодезиялық қамтамасыз ету        100000
040  Әскери дайындықты қамтамасыз ету жөнiндегi       250000
iс-шаралар
041  Қарулы Күштер инфрақұрылымының жұмыс iстеуiн    2645496
қамтамасыз ету
042  Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту          4063104
043  Сатып алынған әскери техника үшiн берешектi      490577
өтеу
045  Әскери полигондарды жалға бepу туралы           3742200
мемлекетаралық шарттарды iске асыру
051  Қару-жарақты, әскери және өзге де техниканы,    3412000
байланыс жүйелерін жаңғырту мен сатып алу
және қалпына келтіру
052  ТМД-ға қатысушы мемлекеттердiң сыртқы             53000
шекараларын күзету мүддесiнде шекара
әскерлерiн және оларды қамтамасыз етуге
арналған жүктердi мемлекетаралық әскери
тасымалдаулар
053  "Бронетанк жөндеу зауыты" РМК-нің жарғылық       161000
капиталын ұлғайту
054  "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін          190000
геоақпараттық қамтамасыз ету орталығы" РМК-нің
жарғылық капиталын ұлғайту
076  Елдiң қорғаныс қабiлетiн қамтамасыз ету        23029939
001 Орталық органның аппараты                        363400
004 Басқа елдердегі органдардың аппараттары          233816
(елшіліктер, өкілдіктер, дипломатиялық миссиялар)
030 Әскери комиссариаттардың аппараттары            1448280
031 Әскери бөлімдерді ұстау                        13964979
032 Әскери бөлімдерді тасымалдармен қамтамасыз ету   600000
033 Жеке құрамның тамақтануын ұйымдастыру           2200000
034 Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен және
медициналық мақсаттағы өнімдермен қамтамасыз ету 500000
035 Әскери бөлімдерді жанар-жағар май материал.     2000000
дарымен қамтамасыз ету
036 Әскери бөлімдерді киім-кешекпен, жұмсақ
мүліктермен және жалпы гигиеналық заттармен     1100000
қамтамасыз ету

037  Обеспечение воинских частей связью             500000
040  Изготовление бланков военных билетов            19464
041  Обеспечение противопожарной защиты             100000
Вооруженных Сил Республики Казахстан
200     Обеспечение жильем военнослужащих              300000
308        Агентство Республики Казахстан                3364640
по чрезвычайным ситуациям
001     Административные затраты                       639696
001  Аппарат центрального органа                     84846
002  Аппараты территориальных органов               554850
031     Организация ликвидации чрезвычайных            380300
ситуаций природного и техногенного
характера
030  Республиканский оперативно-спасательный         29193
отряд
032  Содержание воинских частей                     267441
033  Аэромобильные региональные                      66669
оперативно-спасательные отряды
035  Республиканский кризисный центр                 16997
032     Эксплуатация объектов селезащиты               249243
030  "Казселезащита"                                223243
032  Проведение ремонтно-восстановительных           26000
работ и мероприятий по
материально-техническому обеспечению
объектов селезащиты
034     Эксплуатация вертолетов                        249687
036     Проведение ежегодного республиканского           1500
(международного) сбора-семинара
спасателей подразделения "Казспас"
050     Анализ и проведение испытаний в области          5000
пожарной безопасности
051     Передислокация Агентства Республики            275000
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
в город Астану
079     Выполнение функций лицензиаров                     68
208     Материально-техническое оснащение              449146
учреждении по чрезвычайным ситуациям
030  Приобретение активов Республиканским            70046
оперативно-спасательным отрядом
031  Приобретение активов воинскими частями         106300
032  Приобретение активов региональными              35000
аэромобильными аварийно-спасательными
отрядами
036  Приобретение активов государственным            37800
учреждением "Казселезащита"
037  Централизованное приобретение специальной      200000
техники для проведения работ по
предупреждению и ликвидации чрезвычайных
ситуации
216     Создание автоматизированных систем              50000
наблюдения за селевыми потоками
300     Строительство селезадерживающей плотины        600000
на реке Талгар
302     Строительство противоселевого сооружения       180000
на реке Каргалинке
400     Целевые трансферты Жамбылскому областному      105000
бюджету на ликвидацию последствий,
вызванных паводками в Кордайском районе

037 Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету     500000
040 Әскери билеттердің бланкілерін дайындау          19464
041 Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерін өртке     100000
қарсы қорғаумен қамтамасыз ету
200  Әскери қызметшiлердi тұрғын үймен                300000
қамтамасыз ету
308     Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар     3364640
жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               639696
001 Орталық органның аппараты                         84846
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 554850
031  Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше        380300
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
030 Республикалық жедел құтқару жасағы               29193
032 Әскери бөлімдерді ұстау                          267441
033 Аэромобильді аймақтық жедел құтқару жасақтары    66669
035 Республикалық дағдарыс орталығы                  16997
032  Селден қорғау объектiлерiн пайдалану             249243
030 "Қазселденқорғау"                                223243
032 Селденқорғау объектілерін материалдық-            26000
техникалық қамтамасыз ету жөніндегі
жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары мен
іс-шараларын жүргізу
034  Тiкұшақтарды пайдалану                           249687
036  "Қазқұтқару" бөлiмшесi құтқарушыларының жыл        1500
сайынғы республикалық (халықаралық)
жиын-семинарын өткiзу
050  Өрт қауiпсiздiгi саласындағы сынақтарды талдау     5000
және жүргiзу
051  Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар      275000
жөніндегі агенттігін Астана қаласына көшіру
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау                 68
208  Төтенше жағдайлар жөнiндегі мекемелердi          449146
материалдық-техникалық жарақтандыру
030 Республикалық жедел құтқару жасағының активтер    70046
сатып алу
031 Әскери бөлімдердің активтер сатып алуы           106300
032 Аймақтық аэромобильдік авариялық-құтқару          35000
жасақтарының активтер сатып алуы
036 "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесінің
активтер сатып алуы                               37800
037 Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою          200000
жұмыстарын жүргізу үшін арнайы техниканы
орталықтандырылған түрде сатып алу
216  Сел тасқындарын бақылаудың автоматтандырылған     50000
жүйелерiн жасау
300  Талғар өзенінде сел ұстайтын бөгет салу          600000
302  Қарғалы өзенінде селге қарсы құрылыс салу        180000
400  Қордай ауданындағы су тасқынының зардаптарын     105000
жоюға Жамбыл облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер

501     Сопровождение информационных систем             11000
Агентства Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
601     Создание информационных систем Агентства         4000
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
700     Подготовка проектно-сметной документации       165000
защиты от паводкового затопления
застройки левобережной части города
Астаны
678        Республиканская гвардия Республики            1205897
Казахстан
076     Участие в обеспечении безопасности             733037
охраняемых лиц и выполнении
церемониальных ритуалов
030  Центральный аппарат                             48469
031  Содержание воинских частей                     684568
304     Строительство комплексного здания              470360
Республиканской гвардии в городе Астане
600     Обеспечение вычислительной и                     2500
организационной техникой Республиканской
гвардии
3             Общественный порядок и безопасность          73886286
104        Канцелярия Премьер-Министра Республики         184264
Казахстан
033     Организация технической защиты информации        7105
в государственных органах
030  Центр по организации технической защиты          7105
информации в государственных органах
034     Обеспечение специальной связью                 152159
030  Фельдъегерская служба                          152159
035     Обеспечение средствами защиты информации        15000
государственных органов
036     Обеспечение информационной безопасности         10000
государственных органов
201        Министерство внутренних дел Республики       20633708
Казахстан
001     Административные затраты                      6782578
001  Аппарат центрального органа                    888074
002  Аппараты территориальных органов              5894504
004     Оплата труда адвокатов на следствии             95101
006     Выполнение обязательств прошлых лет            159700
031  Погашение кредиторской задолженности           159700
по строительству административного здания
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан в городе Астане
014     Государственная программа борьбы               413200
с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма
021     Охрана общественного порядка и                4164665
обеспечение общественной безопасности
на республиканском уровне
030  Соединения и части внутренних войск           4164665
031     Содержание следственно-арестованных лиц       1663996
031  Следственные изоляторы                        1663996
035     Изготовление паспортов и удостоверений         529150
личности граждан Республики Казахстан

501  Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар          11000
жөнiндегі агенттігінiң ақпараттық жүйелерiн
сүйемелдеу
601  Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар        4000
жөніндегі агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
700  Астана қаласының сол жақ жағалауының             165000
құрылыстарын тасқын судың басып қалуынан
қорғаудың жобалау-сметалық құжаттамаларын
дайындау
678     Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы   1205897
076  Күзетілетін тұлғалардың қауiпсiздiгiн            733037
қамтамасыз етуге және рәсiмдi салтанаттарды
орындауға қатысу
030 Орталық аппарат                                   48469
031 Әскери бөлімдерді ұстау                          684568
304  Астана қаласында Республикалық ұланның кешендiк  470360
ғимаратын салу
600  Республикалық ұланын есептеу және ұйымдастыру      2500
техникасымен қамтамасыз ету
3          Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік               73886286
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің       184264
Кеңсесі
033  Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық        7105
қорғауды ұйымдастыру
030 Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық        7105
қорғауды ұйымдастыру жөніндегі орталық
034  Арнаулы байланыспен қамтамасыз ету               152159
030 Фельдъегерлік қызмет                             152159
035  Мемлекеттiк органдардың ақпаратын қорғау          15000
құралдарымен қамтамасыз ету
036  Мемлекеттiк органдардың ақпараттық қауiпсiздiгiн  10000
қамтамасыз ету
201     Қазақстан Республикасының Ішкі iстер           20633708
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              6782578
001 Орталық органның аппараты                        888074
002 Аумақтық органдардың аппараттары                5894504
004  Тергеу iсiнде адвокаттардың еңбегiне ақы төлеу    95101
006  Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау          159700
031 Астана қаласындағы Қазақстан Республикасының     159700
Ішкі істер министрлігінің әкімшілік ғимараты
құрылысы бойынша кредиторлық берешекті өтеу
014  Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң    413200
өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң мемлекеттiк
бағдарламасы
021  Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi қорғау 4164665
және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
030 Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері       4164665
031  Тергеудегi-тұтқынға алынған адамдарды ұстау     1663996
031 Тергеу изоляторлары                             1663996
035  Қазақстан Республикасы азаматтарының             529150
төлқұжаттары мен жеке куәлiктерiн дайындау

039     Оперативно-розыскная деятельность              923738
030  Оперативно-розыскная деятельность              923738
органов внутренних дел
040     Организация автотранспортного                  158143
обслуживания органов внутренних дел
030  Учреждение автотранспортного обслуживания      158143
043     Возмещение процессуальных издержек               7000
045     Охрана дипломатических представительств        260212
046     Государственная защита лиц, участвующих         20000
в уголовном процессе
047     Специальные перевозки                           50906
049     Повышение боеготовности воинских частей        750000
внутренних войск Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
050     Изготовление водительских удостоверений,      1275109
документов, номерных знаков для
государственной регистрации транспортных
средств
030  Изготовление государственных                   677108
регистрационных номерных знаков
031  Изготовление свидетельств о регистрации        330000
транспортных средств
032  Изготовление водительских удостоверений        268001
052     Обеспечение органов внутренних дел              30090
и внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
материально-техническими ресурсами,
военной техникой и специальными
средствами
030  База военного и специального имущества          30090
053     Обеспечение миграционными карточками            11000
иностранных лиц, прибывающих в Республику
Казахстан
056     Обеспечение деятельности органов                22007
внутренних дел по борьбе с наркобизнесом
с применением служебно-розыскных собак
030  Кинологический центр                            22007
061     Служба оперативного реагирования                82913
030  Подразделение специального назначения           82913
"Сункар"
062     Противодействие эпидемии СПИДа                   1000
в следственных изоляторах
063     Обеспечение форменным обмундированием          119594
сотрудников и военнослужащих центрального
аппарата и территориальных органов
064     Компенсация расходов на содержание жилища      709228
и коммунальные услуги сотрудникам
центрального аппарата и территориальных
органов
104     Государственная программа борьбы                86260
с наркоманией и наркобизнесом
202     Оснащение органов внутренних дел               191589
оборудованием, средствами специального
назначения и транспортом
203     Оснащение следственных изоляторов               25000
инженерно-техническими средствами охраны
206     Оснащение следственных изоляторов               91774
оборудованием, средствами связи и
автотранспортом

039  Жедел-iздестiру қызметi                          923738
030 Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметі  923738
040  Ішкi iстер органдарына автокөлiк қызметiн        158143
көрсетудi ұйымдастыру
030 Автокөліктік қызмет көрсету мекемесі             158143
043  Iс-жүргізу шығындарын өтеу                         7000
045  Дипломатиялық өкiлдiктердi қорғау                260212
046  Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды            20000
мемлекеттiк қорғау
047  Арнайы тасымалдар                                 50906
049  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер                750000
министрлiгiнiң iшкi әскерлерi әскери
бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру
050  Көлiк құралдарын мемлекеттiк тiркеу үшiн        1275109
жүргiзушi куәлiктерiн, құжаттарды, нөмiр
белгiлерiн дайындау
030 Мемлекеттік тіркеу нөмірлері белгілерін дайындау 677108
031 Көлік құралдарын тіркеу туралы куәліктерді       330000
дайындау
032 Жүргізуші куәліктерін дайындау                   268001
052  Қазақстан Республикасы Ішкi iстер                 30090
министрлiгiнiң iшкi iстер органдары мен iшкi
әскерлерiн материалдық-техникалық ресурстармен,
әскери техникамен және арнайы құралдармен
қамтамасыз ету
030 Әскери және арнайы мүлік базасы                   30090
053  Қазақстан Республикасына келген шетелдік          11000
адамдарды миграциялық карточкалармен
қамтамасыз ету
056  Қызметтiк-iздестiру иттерiн қолдана отырып,       22007
есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi iшкi
iстер органдарының қызметiн қамтамасыз ету
030 Кинологиялық орталық                              22007
061  Жедел әрекет ету қызметi                          82913
030 "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлімшесі              82913
062  Тергеу изоляторларында СПИД iндетiне қарсы         1000
әрекет
063  Орталық аппарат пен аумақтық органдардың         119594
қызметкерлерi мен әскери қызметшiлерiн нысанды
киiм-кешекпен қамтамасыз ету
064  Орталық аппарат пен аумақтық органдардың         709228
қызметкерлерiне тұрғын үйдi күтіп-ұстауға және
коммуналдық қызметтерге шығыстарды өтеу
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      86260
мемлекеттiк бағдарламасы
202  Ішкi iстер органдарын жабдықтармен, арнайы       191589
мақсаттағы құралдармен және көлiкпен
жарақтандыру
203  Тергеу изоляторларын инженерлiк-техникалық        25000
күзет құралдарымен жарақтандыру
206  Тергеу изоляторларын медициналық жабдықтармен     91774
жарақтандыру

207     Материально-техническое оснащение              240000
саперных подразделений
211     Материально-техническое оснащение              191455
административного здания
304     Строительство, реконструкция и                 998900
капитальный ремонт следственных
изоляторов
306     Реконструкция питомника Кинологического         40400
центра
501     Сопровождение информационных систем             23655
органов внутренних дел
600     Государственный проект 3                       400000
601     Создание информационных систем органов         115345
внутренних дел
221        Министерство юстиции Республики Казахстан    12589377
001     Административные затраты                      1338311
001  Аппарат центрального органа                    160928
002  Аппараты территориальных органов               660960
030  Аппарат Комитета уголовно-исполнительной       101703
системы
031  Аппараты и подразделения территориальных       414720
органов уголовно-исполнительной системы
032     Проведение судебных экспертиз                  315054
030  Центр судебной экспертизы                      315054
035     Законопроектные работы                         154100
030  Ведение анализа действующего                     4100
законодательства
031  Консультационные и экспертные услуги по        150000
разработке законопроектов
037     Оплата труда адвокатов за участие в суде        86394
040     Содержание осужденных                         7571726
030  Исправительные учреждения                     7571726
041     Оперативно-розыскная деятельность               28604
030  Оперативно-розыскная деятельность органов       28604
уголовно-исполнительной системы
042     Противодействие эпидемии СПИДа в                 3000
исправительных учреждениях
043     Сводная программа по реализации прав             4408
интеллектуальной собственности
044     Государственная регистрация прав на            333941
недвижимое имущество и сделок с ним
048     Правовая пропаганда                             20000
050     Обеспечение правовой информацией                59062
030  Ведение Государственного реестра                 5700
нормативных правовых актов
031  Обеспечение правовой информацией                53362
051     Защита интересов государства в судах           125000
030  Защита интересов государства в судах             2648
Республики Казахстан
031  Защита интересов государства в судах           122352
иностранных государств
053     Погашение задолженности по налогам            1114516
в бюджет учреждений
уголовно-исполнительной системы
079     Выполнение функций лицензиаров                   1720

207  Саперлiк бөлiмшелердi материалдық-техникалық     240000
жарақтандыру
211  Әкiмшiлiк ғимаратты материалдық-техникалық       191455
жарақтандыру
304  Тергеу изоляторларын салу, қайта жаңарту және    998900
күрделi жөндеу
306  Кинология орталығының питомнигін қайта жаңарту    40400
501  Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін      23655
сүйемелдеу
600  3-мемлекеттiк жоба                               400000
601  Ішкi iстер органдарының ақпараттық жүйелерiн     115345
құру
221     Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі   12589377
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1338311
001 Орталық органның аппараты                        160928
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 660960
030 Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты     101703
031 Қылмыстық-атқару жүйесі аумақтық органдарының    414720
аппараттары мен бөлімшелері
032  Сот сараптамаларын жүргiзу                       315054
030 Сот сараптамасы орталығы                         315054
035  Заң жобалау жұмыстары                            154100
030 Қолданыстағы заңдарға талдау жасау                 4100
031 Заң жобаларын әзірлеу жөніндегі консультациялық  150000
және сараптамалық қызметтер
037  Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға еңбекақы        86394
төлеу
040  Сотталғандарды ұстау                            7571726
030 Түзеу мекемелері                                7571726
041  Жедел-iздестiру қызметi                           28604
030 Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының жедел-       28604
іздестіру қызметі
042  Түзеу мекемелерiнде СПИД індетiне қарсы әрекет     3000
043  Санаткерлiк меншiк құқығын iске асыру жөнiндегі    4408
жиынтық бағдарлама
044  Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле          333941
жасау құқығын мемлекеттік тіркеу
048  Құқықтық насихат                                  20000
050  Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                59062
030 Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік        5700
тізілімін жүргізу
031 Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                53362
051  Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау             125000
030 Қазақстан Республикасының соттарында мемлекет      2648
мүддесін қорғау
031 Шет мемлекеттердің соттарында мемлекет мүддесін  122352
қорғау
053  Қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнiң бюджетке  1114516
түсетiн салықтары жөнiндегi берешегін өтеу
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               1720

104     Государственная программа борьбы                75750
с наркоманией и наркобизнесом
200     Оснащение уголовно-исполнительной системы      150000
оборудованием, инвентарем, средствами
специального назначения и транспортными
средствами
201     Оснащение исправительных учреждений             89000
инженерно-техническими средствами охраны
303     Реконструкция под исправительную колонию       310000
общего режима на базе завода стеновых
материалов в городе Кызылорде
304     Реконструкция психоневрологического            300000
дома-интерната под исправительную колонию
общего режима в Жамбылской области
305     Реконструкция военного городка в поселке       137900
Солнечный под исправительную колонию для
женщин в Восточно-Казахстанской области
306     Реконструкция военного объекта "Эмба-5"        300000
в поселке Жем под исправительную колонию
строгого режима в Актюбинской области
500     Сопровождение информационно-справочной          59924
системы органов юстиции
501     Сопровождение информационной системы             1000
Комитета уголовно-исполнительной системы
600     Создание информационной системы Комитета         5000
уголовно-исполнительной системы
601     Создание информационно-справочной системы        4967
органов юстиции
225        Министерство образования и науки                21770
Республики Казахстан
104     Государственная программа борьбы                21770
с наркоманией и наркобизнесом
226        Министерство здравоохранения Республики          7730
Казахстан
104     Государственная программа борьбы                 7730
с наркоманией и наркобизнесом
230        Министерство культуры, информации и             19500
общественного согласия Республики
Казахстан
104     Государственная программа борьбы                19500
с наркоманией и наркобизнесом
233        Министерство индустрии и торговли                2680
Республики Казахстан
104     Государственная программа борьбы                 2680
с наркоманией и наркобизнесом
410        Комитет национальной безопасности            27886624
Республики Казахстан
045     Погашение задолженности по таможенным          188099
пошлинам и платежам
050     Обеспечение национальной безопасности        27615315
104     Государственная программа борьбы                83210
с наркоманией и наркобизнесом
501        Верховный Суд Республики Казахстан            5725510
001     Административные затраты                      1195884
001  Аппарат центрального органа                    367659
031  Администраторы в областях, городах             828225
Астане и Алматы

104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      75750
мемлекеттiк бағдарламасы
200  Қылмыстық-атқару жүйесiн жабдықтармен,           150000
мүкаммалмен, арнайы мақсаттағы құралдармен
және көлiк құралдарымен жарақтандыру
201  Түзеу мекемелерiн инженерлiк-техникалық күзет     89000
құралдарымен жарақтандыру
303  Қызылорда қаласында қабырға материалдарын        310000
жасайтын зауыттың базасын жалпы режимдегі
түзеу колониясы етiп қайта жаңарту
304  Жамбыл облысында Психоневрологиялық интернат     300000
үйiн жалпы режимдегi түзеу колониясы етiп
қайта жаңарту
305  Шығыс Қазақстан облысы Солнечный кентiндегi      137900
әскери қалашықты әйелдерге арналған түзеу
колониясы етiп қайта жаңарту
306  Ақтөбе облысы Жем кентiндегi "Ембi-5" әскери     300000
объектiсiн қатаң режимдегi түзеу колониясы
етiп қайта жаңарту
500  Әдiлет органдарының ақпараттық-анықтамалық        59924
жүйесiн сүйемелдеу
501  Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң                1000
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
600  Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ақпараттық     5000
жүйесiн құру
601  Әділет органдарының ақпараттық-анықтамалық         4967
жүйесін құру
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым        21770
министрлiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      21770
мемлекеттiк бағдарламасы
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау         7730
министрлiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес       7730
мемлекеттiк бағдарламасы
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат       19500
және қоғамдық келiсiм министрлiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      19500
мемлекеттiк бағдарламасы
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және           2680
сауда министрлігі
104  Нашақорлық пен есірткі бизнесіне қарсы күрес       2680
мемлекеттік бағдарламасы
410     Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк   27886624
комитеті
045  Кеден баждары мен төлемдері бойынша берешекті    188099
өтеу
050  Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету            27615315
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      83210
мемлекеттiк бағдарламасы
501     Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты          5725510
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1195884
001 Орталық органның аппараты                       367659
031 Облыстардағы, Астана мен Алматы қалаларындағы   828225
әкімшілер

032     Отправление правосудия                        4094444
033  Местные суды                                  4094444
033     Обеспечение деятельности                         5182
Квалификационной коллегии юстиции
201     Материально-техническое и иное                 400000
обеспечение органов судебной системы
500     Сопровождение единой автоматизированной         15000
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан
600     Создание единой автоматизированной              15000
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан
502        Генеральная прокуратура Республики            3602265
Казахстан
001     Административные затраты                      3192360
001  Аппарат центрального органа                    322226
002  Аппараты территориальных органов              2870134
030     Ведение криминального и оперативного             1750
учетов
031  Долевое содержание Межгосударственного           1750
информационного банка ГИЦ МВД Российской
Федерации
039     Обеспечение экстрадиции лиц, совершивших         9262
преступления
040     Погашение задолженности по таможенным          298893
пошлинам и платежам
600     Создание информационной системы Комитета        50000
по правовой статистике и специальным
учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
602     Обеспечение вычислительной и                    50000
организационной техникой органов
прокуратуры
613        Агентство Республики Казахстан по туризму        8200
и спорту
104     Государственная программа борьбы                 8200
с наркоманией и наркобизнесом
618        Агентство финансовой полиции Республики       1999424
Казахстан
001     Административные затраты                      1634511
001  Аппарат центрального органа                     90795
002  Аппараты территориальных органов              1317350
030  Погашение задолженности прошлых лет            226366
004     Оплата труда адвокатов на следствии              1800
030     Материально-техническое обеспечение            100000
органов финансовой полиции
032     Оперативно-розыскная деятельность               30000
органов финансовой полиции
033     Возмещение процессуальных издержек              16500
участвующим в уголовном судопроизводстве
034     Обеспечение органов финансовой полиции           7400
нормативными правовыми актами и бланками
строгой отчетности
036     Государственная защита лиц, участвующих           750
в уголовном процессе
037     Компенсация расходов на содержание жилища      107263
и коммунальные услуги сотрудникам
центрального аппарата и территориальных
органов

032  Coт төрелігін жүзеге асыру                      4094444
033 Жергілікті соттар                               4094444
033  Әдiлет бiлiктiлiк алқасының қызметiн               5182
қамтамасыз ету
201  Сот жүйесiнiң органдарын материалдық-техника.    400000
лық және өзге де қамтамасыз ету
500  Қазақстан Республикасы сот жүйесi органдарының    15000
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесін сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы сот жүйесi органдарының    15000
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесiн құру
502     Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы     3602265
001  Әкiмшiлiк шығындар                              3192360
001 Орталық органның аппараты                       322226
002 Аумақтық органдардың аппараттары                2870134
030  Қылмыстық және жедел есептердi жүргiзу             1750
031 Ресей Федерациясы ІІМ БАО Мемлекетаралық           1750
ақпараттық банкін үлестік ұстау
039  Қылмыс жасаған адамдардың экстрадициялауды         9262
қамтамасыз ету
040  Кеден баждары мен төлемдері бойынша берешекті    298893
өтеу
600  Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы       50000
жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат
орталығының ақпараттық жүйесiн құру
602  Прокуратура органдарын есептеу және ұйымдастыру   50000
техникасымен қамтамасыз ету
613     Қазақстан Республикасының Туризм және спорт        8200
жөнiндегi агенттiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес       8200
мемлекеттiк бағдарламасы
618     Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы       1999424
агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              1634511
001 Орталық органның аппараты                         90795
002 Аумақтық органдардың аппараттары                1317350
030 Өткен жылдардың берешегін өтеу                   226366
004  Тергеу iсiнде адвокаттардың еңбегiне ақы төлеу     1800
030  Қаржы полициясы органдарын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету                                   100000
032  Қаржы полициясы органдарының жедел-iздестiру      30000
қызметi
033  Қылмыстық сот iстерiне қатысушыларға iс жүргiзу   16500
шығындарын өтеу
034  Қаржы полициясы органдарын нормативтiк құқықтық    7400
актiлермен және қатаң есептiлiк бланкiлерiмен
қамтамасыз ету
036  Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды              750
мемлекеттік қорғау
037  Орталық аппарат пен аумақтық органдардың         107263
қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстауға және
коммуналдық қызметтерге шығыстарды өтеу

038     Создание специального архива финансовой         43200
полиции
104     Государственная программа борьбы                 8000
с наркоманией и наркобизнесом
500     Сопровождение информационных систем             25000
органов финансовой полиции
600     Создание единой автоматизированной              25000
информационно-телекоммуникационной
системы Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
619        Агентство таможенного контроля Республики       61900
Казахстан
104     Государственная программа борьбы                61900
с наркоманией и наркобизнесом
680        Служба охраны Президента Республики           1143334
Казахстан
030     Обеспечение безопасности глав государств      1143334
и отдельных должностных лиц
4             Образование                                  23450397
101        Администрация Президента Республики              1537
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          1537
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1537
служащих
102        Хозяйственное управление Парламента              2177
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          2177
кадров
005  Повышение квалификации государственных           2177
служащих
104        Канцелярия Премьер-Министра Республики           1128
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          1128
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1128
служащих
201        Министерство внутренних дел Республики        1392327
Казахстан
007     Подготовка специалистов со средним             291555
профессиональным образованием
030  Актюбинский юридический колледж                 65850
033  Шымкентский юридический колледж                 86191
034  Семипалатинский юридический колледж             80734
035  Алматинский юридический колледж                 58780
009     Подготовка кадров в высших учебных             989487
заведениях
032  Костанайский юридический институт              134345
033  Высшее военное училище внутренних войск,       283071
город Петропавловск
034  Академия Министерства внутренних дел           347599
Республики Казахстан
035  Карагандинский юридический институт            224472
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка         34285
кадров
030  Училище профессиональной подготовки             34285
309     Строительство главного учебного корпуса         20000
Актюбинского юридического колледжа
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
313     Строительство учебно-жилищного комплекса        57000
в Петропавловском высшем военном училище
внутренних войск

038  Қаржы полициясының арнайы мұрағатын құру          43200
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес       8000
мемлекеттiк бағдарламасы
500  Қаржы полициясы органдарының ақпараттық           25000
жүйелерiн сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы            25000
агенттiгiнiң бiрыңғай автоматтандырылған
ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру
619     Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау        61900
агенттiгi
104  Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес      61900
мемлекеттiк бағдарламасы
680     Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет      1143334
қызметі
030  Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды   1143334
адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
4          Бiлiм беру                                     23450397
101     Қазақстан Республикасы Президентінің               1537
Әкімшілігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1537
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1537
102     Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық    2177
басқармасы
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2177
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    2177
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң         1128
Кеңсесi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1128
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1128
201     Қазақстан Республикасының Ішкi iстер            1392327
министрлiгi
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           291555
030 Ақтөбе заң колледжі                               65850
033 Шымкент заң колледжі                              86191
034 Семей заң колледжі                                80734
035 Алматы заң колледжі                               58780
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           989487
032 Қостанай заң институты                           134345
033 Ішкі әскерлердің жоғары әскери училищесі,        283071
Петропавл қаласы
034 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 347599
академиясы
035 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 224472
Қарағанды заң институты
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       34285
қайта даярлау
030 Кәсіби даярлау училищесі                          34285
309  Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлі.
гінің Ақтөбе заң колледжінің бас оқу корпусын     20000
салу
313  Ішкі әскерлердің Петропавл жоғары әскери училище.
сіндегі оқу тұрғын-үй кешенін салу                57000

204        Министерство иностранных дел Республики         21672
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка         21672
кадров
005  Повышение квалификации государственных            637
служащих
030  Повышение квалификации и переподготовка         21035
кадров для выполнения государственных
функций
208        Министерство обороны Республики Казахстан     1592188
007     Подготовка специалистов со средним             334351
профессиональным образованием
034  Учреждения среднего профессионального          334351
образования
009     Подготовка кадров в высших учебных            1257837
заведениях
034  Учреждения высшего образования                1257837
212        Министерство сельского хозяйства                10414
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка         10414
кадров
005  Повышение квалификации государственных           9479
служащих
006  Повышение квалификации и переподготовка           935
кадров государственных учреждений
213        Министерство труда и социальной защиты           2045
населения Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          2045
кадров
005  Повышение квалификации государственных           2045
служащих
215        Министерство транспорта и коммуникаций         272151
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          2456
кадров
005  Повышение квалификации государственных           2456
служащих
030     Субсидирование общеобразовательного            269695
обучения на республиканском уровне
217        Министерство финансов Республики                26925
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка         26925
кадров
005  Повышение квалификации государственных          26925
служащих
220        Министерство экономики и бюджетного               624
планирования Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка           624
кадров
005  Повышение квалификации государственных            624
служащих
221        Министерство юстиции Республики Казахстан       81683
007     Подготовка специалистов со средним              79189
профессиональным образованием
030  Павлодарский юридический колледж                79189
010     Повышение квалификации и переподготовка          2494
кадров
005  Повышение квалификации государственных           2494
служащих
225        Министерство образования и науки             17551390
Республики Казахстан
007     Подготовка специалистов со средним             384346
профессиональным образованием
009     Подготовка кадров в высших учебных             839658
заведениях

204     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер            21672
министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       21672
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     637
030 Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кадрлардың  21035
біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi  1592188
007  Орта кәсiптiк білiмдi мамандар даярлау           334351
034 Орта кәсіби білім беру мекемелері                334351
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау          1257837
034 Жоғары білім беру мекемелері                    1257837
212     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы        10414
министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       10414
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    9479
006 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін      935
арттыру және оларды қайта даярлау
213     Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты       2045
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2045
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    2045
215     Қазақстан Республикасының Көлік және             272151
коммуникациялар министрлігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2456
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    2456
030  Республикалық деңгейде жалпы бiлiм беретiн       269695
оқуды субсидиялау
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі       26925
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       26925
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру   26925
220     Қазақстан Республикасының Экономика және            624
бюджеттік жоспарлау министрлігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         624
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     624
221     Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі      81683
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау            79189
030 Павлодар заң колледжі                             79189
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        2494
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    2494
225     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым     17551390
министрлігі
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           384346
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           839658

091  Подготовка кадров в высших учебных             839658
заведениях внутри страны
010     Повышение квалификации и переподготовка         35872
кадров
005  Повышение квалификации государственных            548
служащих
030  Повышение квалификации и переподготовка         35324
кадров государственных организаций
образования
031     Государственная поддержка одаренных детей      555487
030  Шымкентская республиканская военная             68885
школа-интернат
031  Карагандинская республиканская военная          78321
школа-интернат
032  Алматинская республиканская военная             81229
школа-интернат имени Б. Момышулы
033  Республиканская казахская средняя               87867
музыкальная школа-интернат имени
А. Жубанова
034  Республиканская физико-математическая           82870
школа-интернат имени О. Жаутыкова
035  Республиканская школа-интернат                  65018
с углубленным изучением казахского языка
и литературы
036  Республиканская средняя специализированная      91297
музыкальная школа-интернат для одаренных
детей имени К. Байсеитовой
037     Прикладные научные исследования в области       72988
образования
038     Проведение республиканских школьных             51984
олимпиад
039     Разработка методологических пособий             42110
044     Реализация специальных образовательных          32996
программ
030  Республиканский научно-практический центр       32996
социальной адаптации и
профессионально-трудовой реабилитации
детей и подростков с проблемами
в развитии
048     Проведение внешкольных мероприятий             288238
с детьми
049     Обеспечение непрерывного обучения              537742
в области культуры и искусства
030  Казахская национальная академия музыки         254935
032  Казахская национальная академия искусств       282807
им. Т.К. Жургенова
050     Подготовка кадров в высших учебных            4930952
заведениях внутри страны по
государственным образовательным грантам
034  Подготовка кадров в высших учебных             533447
заведениях страны в рамках нового приема
091  Подготовка кадров в высших учебных            4397505
заведениях внутри страны
051     Подготовка кадров в высших учебных             265454
заведениях за рубежом в рамках программы
"Болашак"
053     Подготовка кадров в филиале "Восход"             9735
Московского авиационного института
054     Обеспечение государственного кредитования       15313
подготовки кадров в высших учебных
заведениях
030  Финансовый центр                                15313
055     Подготовка кадров в Казахстанском филиале      124625
Московского государственного университета
им. М.В. Ломоносова

091 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрлар       839658
даярлау
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       35872
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    548
030 Мемлекеттік білім беру мекемелері кадрларының     35324
біліктілігін арттыру және қайта даярлау
031  Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау             555487
030 Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты     68885
031 Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты   78321
032 Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери   81229
мектеп-интернаты
033 А.Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта       87867
музыка мектеп-интернаты
034 О.Жәутіков атындағы республикалық физика-         82870
математика мектеп-интернаты
035 Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын      65018
республикалық мектеп-интернаты
036 К.Байсейітова атындағы дарынды балаларға          91297
арналған республикалық орта мамандандырылған
музыка мектеп-интернаты
037  Бiлiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми          72988
зерттеулер
038  Республикалық мектеп олимпиадаларын өткiзу        51984
039  Әдiснамалық оқу құралдарын әзiрлеу                42110
044  Арнайы бiлiм беру бағдарламаларын iске асыру      32996
030 Дамуы кеміс балалар мен жасөспірімдерді әлеу.     32996
меттік бейімдеу және кәсіби еңбекпен оңалту
республикалық ғылыми-практикалық орталығы
048  Балалармен мектептен тыс iс-шараларды өткiзу     288238
049  Мәдениет және өнер саласында үздiксiз бiлiм      537742
берудi қамтамасыз ету
030 Қазақ ұлттық музыка академиясы                   254935
032 Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер          282807
академиясы
050  Мемлекеттiк бiлiм беру гранттары бойынша        4930952
ел iшiндегi жоғары оқу орындарында кадрлар
даярлау
034 Жаңа қабылдау шеңберінде елдің жоғары оқу        533447
орындарында кадрлар даярлау
091 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрлар      4397505
даярлау
051  "Болашақ" бағдарламасы шеңберiнде шетелдегi      265454
жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
053  Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында    9735
кадрлар даярлау
054  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауды          15313
мемлекеттік кредиттеудi қамтамасыз ету
030 Қаржы орталығы                                    15313
055  М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттiк        124625
университетiнiң Қазақстандық филиалында
кадрлар даярлау

059     Оплата услуг связи для реализации               10000
программы "Болашак"
060     Подготовка офицеров запаса на военных          299906
кафедрах высших учебных заведений
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
063     Разработка, издание и доставка нового           88000
поколения учебников для специализированных
коррекционных детских учреждений
064     Разработка учебников и учебно-методических     178640
комплексов по специальным дисциплинам для
организаций начального и среднего
профессионального образования
065     Субсидии на выплату повышающего                567081
коэффициента к установленным окладам
профессорско-преподавательского состава и
руководящих работников национальных
высших учебных заведений
067     Стипендиальное обеспечение научных и           267380
научно-педагогических кадров
068     Подготовка научных и                           182784
научно-педагогических кадров
069     Проведение учебно-воспитательных                79775
мероприятий в Республиканском
учебно-оздоровительном центре "Бобек"
073     Подготовка кадров в высших                     162815
профессиональных учебных заведениях
030  Казахская национальная консерватория           162815
имени Курмангазы
102     Стипендиальное обеспечение студентов            89417
высших учебных заведений
092  Стипендиальное обеспечение студентов,           89417
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны
103     Стипендиальное обеспечение студентов,          958590
обучающихся по государственным
образовательным грантам
035  Стипендиальное обеспечение студентов,          123044
обучающихся по государственным
образовательным грантам в рамках нового
приема
092  Стипендиальное обеспечение студентов,          835546
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны
201     Приобретение основных средств для высших       322768
учебных заведений культуры и искусства
030  Приобретение основных средств для              320000
Казахской национальной академии музыки
031  Приобретение основных средств для                2328
Казахской национальной академии искусств
им. Т.К. Жургенова
032  Приобретение основных средств для                 440
Казахской национальной консерватории
им. Курмангазы
202     Приобретение основных средств для               32742
республиканских школ-интернатов
030  Приобретение основных средств для                3980
Шымкентской республиканской военной
школы-интерната
031  Приобретение основных средств для                3310
Карагандинской республиканской военной
школы-интерната
032  Приобретение основных средств для                5414
Алматинской республиканской военной
школы-интерната им. Б. Момышулы

059  "Болашақ" бағдарламасын iске асыру үшiн           10000
байланыс қызметтерiне ақы төлеу
060  Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым          299906
министрлiгi жоғары оқу орындарының әскери
кафедраларында запастағы офицерлердi даярлау
063  Балалардың мамандандырылған түзету мекемелерi     88000
үшiн жаңа буын оқулықтарын әзiрлеу, шығару және
жеткiзiп беру
064  Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру ұйымдары  178640
үшiн арнайы пәндер бойынша оқулықтар мен
оқу-әдiстемелiк кешендер әзiрлеу
065  Ұлттық жоғары оқу орындар профессор-оқытушы      567081
құрамының және басшы қызметкерлерiнiң
белгiленген жалақыларына арттыратын
коэффициенттi төлеуге субсидиялар
067  Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды       267380
стипендиямен қамтамасыз ету
068  Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды       182784
даярлау
069  "Бөбек" республикалық оқу-сауықтыру орталығында   79775
оқу-тәрбиелiк iс-шараларын өткiзу
073  Жоғары кәсiптiк оқу орындарында кадрлар даярлау  162815
030 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы 162815
102  Жоғары оқу орындарының студенттерiн               89417
стипендиямен қамтамасыз ету
092 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын         89417
студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
103  Мемлекеттiк бiлiм гранттары бойынша оқитын       958590
студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету
035 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білім беру  123044
гранттары бойынша оқитын студенттерді стипендия.
мен қамтамасыз ету
092 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын        835546
студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
201  Мәдениет пен өнер жоғарғы оқу орындары үшiн      322768
негiзгі құралдар сатып алу
030 Қазақ ұлттық музыка академиясы үшін негізгі      320000
құралдар сатып алу
031 Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер           2328
академиясы үшін негізгі құралдар сатып алу
032 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы   440
үшін негізгі құралдар сатып алу
202  Республикалық мектеп-интернаттар үшiн негiзгi     32742
құралдар сатып алу
030 Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты үшін 3980
негізгі құралдар сатып алу
031 Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты    3310
үшін негізгі құралдар сатып алу
032 Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери    5414
мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу

033  Приобретение основных средств для                6500
Республиканской казахской средней
музыкальной школы-интерната
им. А. Жубанова
034  Приобретение основных средств для                3300
Республиканской физико-математической
школы-интерната им. О. Жаутыкова
035  Приобретение основных средств для                3100
Республиканской школы-интерната
с углубленным изучением казахского
языка и литературы
036  Приобретение основных средств для                7138
Республиканской средней
специализированной музыкальной
школы-интерната для одаренных детей
им. К. Байсеитовой
214     Приобретение основных средств для                 420
Республиканского научно-практического
центра социальной адаптации и
профессионально-трудовой реабилитации
детей и подростков с проблемами
в развитии
220     Приобретение Евразийскому национальному         25000
университету им. Л.Н. Гумилева активов
для передачи в пользование Казахстанскому
филиалу МГУ им. М.В. Ломоносова
315     Капитальный ремонт здания Республиканского      19000
научно-практического центра социальной
адаптации и профессионально-трудовой
реабилитации детей и подростков
с проблемами в развитии
320     Завершение реконструкции и строительства       103000
объектов Республиканского детского
оздоровительного лагеря "Балдаурен"
321     Капитальный ремонт и реконструкция зданий      289670
высших учебных заведений культуры и
искусства
031  Капитальный ремонт зданий Казахской             47670
национальной академии искусств
им. Т.К. Жургенова
033  Капитальный ремонт учебных зданий              242000
Казахской национальной консерватории
имени Курмангазы
322     Строительство, капитальный ремонт и            115530
реконструкция зданий республиканских
школ-интернатов
033  Капитальный ремонт зданий Республиканской       17000
средней специализированной музыкальной
школы-интерната для одаренных детей
им. К. Байсеитовой
034  Реконструкция зданий Республиканской            90000
казахской средней музыкальной
школы-интерната им. А. Жубанова
036  Капитальный ремонт зданий республиканской        5330
физико-математической школы-интерната
им. О. Жаутыкова
037  Разработка проектно-сметной документации         3200
на строительство спортивного комплекса
Республиканской школы-интерната
с углубленным изучением казахского языка
и литературы
325     Реконструкция учебно-производственной базы      12000
Алматинского колледжа декоративно-
прикладного искусства имени О. Тансыкбаева
400     Целевые инвестиционные трансферты             3697600
областным бюджетам на строительство
сельских школ
032  Целевые инвестиционные трансферты              480000
Атыраускому областному бюджету на
строительство сельских школ

033 А.Жұбанов атындағы Республикалық қазақ орта        6500
музыка мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар
сатып алу
034 О.Жәутіков атындағы Республикалық физика-          3300
математика мектеп-интернаты үшін негізгі
құралдар сатып алу
035 Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын       3100
Республикалық мектеп-интернаты үшін негізгі
құралдар сатып алу
036 К.Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған  7138
Республикалық орта мамандандырылған музыка
мектеп-интернаты үшін негізгі құралдар сатып алу
214  Дамуы кеміс балалар мен жасөспiрiмдердi             420
әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби
еңбекпен оңалту республикалық ғылыми-практика.
лық орталығы үшiн негiзгi құралдар сатып алу
220  М.В. Ломоносов атындағы ММУ Қазақстандық          25000
филиалына пайдалануға беру үшiн Л.Гумилев
атындағы Еуразия ұлттық университетiне
активтер сатып алу
315  Дамуы кеміс балалар мен жасөспiрiмдердi           19000
әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби
еңбекпен оңалту республикалық ғылыми-практика.
лық орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
320  "Балдәурен" Республикалық балаларды сауықтыру    103000
лагері объектілерінің құрылысын және қайта
жаңартуды аяқтау
321  Мәдениет және өнер жоғары оқу орындарының        289670
ғимараттарын күрделi жөндеу және қайта жаңарту
031 Т.Қ.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер
академиясының ғимараттарын күрделі жөндеу         47670
033 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерватория.  242000
сының оқу ғимараттарын күрделі жөндеу
322  Республикалық мектеп-интернаттардың ғимаратта.   115530
рын салу, күрделi жөндеу және қайта жаңарту
033 К.Байсейітова атындағы дарынды балаларға арналған 17000
Республикалық орта мамандандырылған музыка
мектеп-интернатының ғимараттарын күрделі жөндеу
034 А.Жұбанов атындағы Республикалық қазақ орта       90000
музыка мектеп-интернатының ғимараттарын қайта
жаңарту
036 О.Жәутіков атындағы Республикалық физика-          5330
математика мектеп-интернаты ғимараттарын
күрделі жөндеу
037 Қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын       3200
Республикалық мектеп-интернаттың спорт кешенін
салудың жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
325  О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы    12000
өнер колледжі оқу-өндірістік базасын қайта құру
400  Ауыл мектептерiн салуға облыстық бюджеттерге    3697600
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
032 Ауыл мектептерiн салуға Атырау облыстық          480000
бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер

033  Целевые инвестиционные трансферты             1087400
Алматинскому областному бюджету на
строительство сельских школ
034  Целевые инвестиционные трансферты              432300
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету на строительство сельских школ
035  Целевые инвестиционные трансферты              682600
Жамбылскому областному бюджету на
строительство сельских школ
043  Целевые инвестиционные трансферты             1015300
Южно-Казахстанскому областному бюджету на
строительство сельских школ
401     Целевые трансферты областным бюджетам на       692442
обеспечение содержания типовых штатов
государственных организаций образования
402     Целевые трансферты областным бюджетам,         572319
бюджетам городов Астаны и Алматы на
обеспечение гарантированного норматива
сети государственных учреждений
образования
403     Целевые инвестиционные трансферты              171200
Павлодарскому областному бюджету на
строительство школы в селе Железинка
404     Целевые инвестиционные трансферты бюджету       50000
Южно-Казахстанской области на
реконструкцию недостроенного детского
сада под школу в селе Ынтымак
Сарыагашского района
405     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      150000
Павлодарской области на строительство
учебного корпуса на 198 мест для
Мичуринской средней школы Павлодарского
района
501     Сопровождение информационной системы            94440
образования
600     Создание информационной системы                100000
образования
701     Разработка и апробация учебников и              31371
учебно-методических комплексов нового
поколения, а также обеспечение учебниками
по циклу фондирования организаций на
республиканском уровне, предоставляющих
среднее общее образование, и казахской
диаспоры за рубежом
226        Министерство здравоохранения Республики       1454693
Казахстан
007     Подготовка специалистов со средним              67699
профессиональным образованием
009     Подготовка кадров в высших учебных             368618
заведениях
091  Подготовка кадров в высших учебных             368618
заведениях внутри страны
010     Повышение квалификации и переподготовка        135714
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1065
служащих
030  Повышение квалификации и переподготовка        134649
кадров государственных организаций
здравоохранения
045     Подготовка офицеров запаса на военных           20578
кафедрах высших учебных заведений
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
046     Субсидии на выплату повышающего                114937
коэффициента к установленным окладам
профессорско-преподавательского состава
и руководящих работников Казахского
национального медицинского университета
им. С.Д. Асфендиярова

033 Ауыл мектептерiн салуға Алматы облыстық         1087400
бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
034 Ауыл мектептерiн салуға Шығыс Қазақстан облыстық 432300
бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
035 Ауыл мектептерiн салуға Жамбыл облыстық          682600
бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
043 Ауыл мектептерiн салуға Оңтүстік Қазақстан       1015300
облыстық бюджетіне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
401  Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарының типтiк        692442
штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге облыстық
бюджеттерге берiлетін мақсатты трансферттер
402  Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi желiсiнiң      572319
кепілдендiрiлген нормативiн қамтамасыз етуге
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты
трансферттер
403  Железинка селолық мектебін салуға Павлодар       171200
облыстық бюджетіне түсетін мақсатты
инвестициялық трансферттер
404  Сарыағаш ауданының Ынтымақ селосындағы құрылысы
аяқталмаған балалар бақшасын мектепке лайықтап
салуға Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер     50000
405  Павлодар ауданының Мичурин орта мектебі үшін
198 орынға арналған оқу корпусын салуға
Павлодар облысының бюджетіне берілетін
мақсатты инвестициялық трансферттер              150000
501  Бiлiм берудiң ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу       94440
600  Бiлiм беру ақпараттық жүйесiн құру               100000
701  Жаңа буын оқулықтарын және оқу-әдiстемелiк        31371
кешендерiн әзiрлеу және сапасын анықтау,
сондай-ақ республикалық деңгейдегi орташа жалпы
бiлiм беретiн ұйымдарды және шетелдегi қазақ
диаспорасын қорландыру циклi бойынша
оқулықтармен қамтамасыз ету
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау      1454693
министрлiгi
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау            67699
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           368618
091 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрлар       368618
даярлау
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды      135714
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1065
030 Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемелері
кадрларының біліктілігін арттыру және оларды
қайта даярлау                                    134649
045  Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        20578
министрлiгi жоғары оқу орындарының әскери
кафедраларында запастағы офицерлердi даярлау
046  С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық           114937
университетi профессор-оқытушы құрамы мен
қызметкерлерiнiң белгiленген жалақыларына
арттыратын коэффициенттi төлеуге субсидиялар

049     Методологическая работа                          1648
050     Подготовка кадров в высших учебных             512540
заведениях по государственным
образовательным грантам
034  Подготовка кадров в вузах страны                47283
в рамках нового приема
091  Подготовка кадров в высших учебных             465257
заведениях внутри страны
057     Стипендиальное обеспечение научных кадров       35445
058     Подготовка научных кадров                       17703
102     Стипендиальное обеспечение студентов            64326
высших учебных заведений
092  Стипендиальное обеспечение студентов,           64326
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны
103     Стипендиальное обеспечение студентов,           90485
обучающихся по государственным
образовательным грантам
035  Стипендиальное обеспечение студентов,           10483
обучающихся по государственным
образовательным грантам в рамках нового
приема
092  Стипендиальное обеспечение студентов,           80002
обучающихся в высших учебных заведениях
внутри страны
306     Капитальный ремонт Республиканского             15000
медицинского колледжа
308     Капитальный ремонт Акмолинской                  10000
государственной медицинской академии
230        Министерство культуры, информации и               805
общественного согласия Республики
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка           805
кадров
005  Повышение квалификации государственных            805
служащих
231        Министерство энергетики и минеральных            1193
ресурсов Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          1193
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1193
служащих
233        Министерство индустрии и торговли                1023
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          1023
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1023
служащих
234        Министерство охраны окружающей среды             1353
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          1353
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1353
служащих
308        Агентство Республики Казахстан                 121460
по чрезвычайным ситуациям
009     Подготовка кадров в высших учебных             112411
заведениях
030  Кокшетауский технический институт              112411
010     Повышение квалификации и переподготовка          9049
кадров
006  Повышение квалификации и переподготовка          7549
кадров государственных учреждений
031  Повышение квалификации и переподготовка          1500
кадров за рубежом

049  Әдіснамалық жұмыс                                  1648
050  Мемлекеттiк бiлiм беру гранттары бойынша         512540
жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
034 Жаңа қабылдау шеңберінде елдің жоғары оқу
орындарында кадрлар даярлау                       47283
091 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрлар
даярлау                                          465257
057  Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету      35445
058  Ғылыми кадрларды даярлау                          17703
102  Жоғары оқу орындарының студенттерiн стипендиямен  64326
қамтамасыз ету
092 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын
студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету          64326
103  Мемлекеттiк бiлiм гранттары бойынша оқитын        90485
студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету
035 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білім беру
гранттары бойынша оқитын студенттерді
стипендиямен қамтамасыз ету                       10483
092 Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында оқитын
студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету          80002
306  Республикалық медициналық колледждi күрделi       15000
жөндеу
308  Ақмола мемлекеттiк медициналық академиясын        10000
күрделi жөндеу
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат         805
және қоғамдық келiсiм министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         805
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     805
231     Қазақстан Республикасының Энергетика және          1193
минералдық ресурстар министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1193
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1193
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда     1023
министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1023
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1023
234     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны          1353
қорғау министрлiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1353
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1353
308     Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар      121460
жөнiндегi агенттiгi
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           112411
030 Көкшетау техникалық институты                    112411
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        9049
қайта даярлау
006 Мемлекеттік мекемелер кадрларының біліктілігін
арттыру және оларды қайта даярлау                  7549
031 Шетелде кадрлардың біліктілігін арттыру
және оларды қайта даярлау                          1500

406        Счетный комитет по контролю за                    144
исполнением республиканского бюджета
010     Повышение квалификации и переподготовка           144
кадров
005  Повышение квалификации государственных            144
служащих
501        Верховный Суд Республики Казахстан              36366
010     Повышение квалификации и переподготовка         36366
кадров
005  Повышение квалификации государственных            928
служащих
030  Повышение квалификации судей и работников       35438
судебной системы
502        Генеральная прокуратура Республики              11173
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка         11173
кадров
005  Повышение квалификации государственных          11173
служащих
605        Агентство по миграции и демографии                490
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка           490
кадров
005  Повышение квалификации государственных            490
служащих
606        Агентство Республики Казахстан                   4019
по статистике
010     Повышение квалификации и переподготовка          4019
кадров
005  Повышение квалификации государственных           4019
служащих
608        Агентство Республики Казахстан по делам         41395
государственной службы
010     Повышение квалификации и переподготовка         41395
кадров
005  Повышение квалификации государственных            656
служащих
030  Академия государственной службы при             40739
Президенте Республики Казахстан
610        Агентство Республики Казахстан                    220
по государственным закупкам
010     Повышение квалификации и переподготовка           220
кадров
005  Повышение квалификации государственных            220
служащих
613        Агентство Республики Казахстан по туризму      574322
и спорту
007     Подготовка специалистов со средним              76539
профессиональным образованием
010     Повышение квалификации и переподготовка           250
кадров
005  Повышение квалификации государственных            250
служащих
031     Государственная поддержка одаренных детей      256404
030  Республиканская школа-интернат для              90844
одаренных в спорте детей имени
Х. Мунайтпасова
031  Республиканская школа-интернат для             104369
одаренных в спорте детей имени
К. Ахметова
032  Республиканская школа-интернат для              61191
одаренных в спорте детей в городе Риддер
033     Субсидирование школ олимпийского резерва        83029
и высшего спортивного мастерства
201     Укрепление материально-технической базы          8100
Республиканской школы-интерната для
одаренных в спорте детей имени
X. Мунайтпасова

406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау          144
жөнiндегi есеп комитетi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгін арттыру және оларды         144
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     144
501     Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты            36366
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       36366
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     928
030 Судьялардың және сот жүйесі қызметкерлерінің
біліктілігін арттыру                              35438
502     Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы       11173
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       11173
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру   11173
605     Қазақстан Республикасының Көші-қон және             490
демография жөнiндегi агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         490
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     490
606     Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi     4019
агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        4019
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    4019
608     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет      41395
iстерi жөнiндегi агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды       41395
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     656
030 Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы
Мемлекеттік қызмет академиясы                     40739
610     Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу     220
жөніндегі агенттігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         220
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     220
613     Қазақстан Республикасының Туризм және спорт      574322
жөнiндегі агенттігі
007  Орта кәсіптік бiлiмдi мамандар даярлау            76539
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         250
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     250
031  Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау             256404
030 Спорттағы дарынды балаларға арналған
Қ. Мұңайтпасов атындағы республикалық
мектеп-интернат                                   90844
031 Спорттағы дарынды балаларға арналған
К. Ахметов атындағы республикалық
мектеп-интернат                                  104369
032 Риддер қаласындағы спорттағы дарынды
балаларға арналған республикалық
мектеп-интернат                                   61191
033  Олимпиадалық резерв және жоғары спорт шеберлiгi   83029
мектептерiн субсидиялау
201  Спортқа дарынды балаларға арналған                8100
Қ. Мұңайтпасов атындағы республикалық
мектеп-интернаттың материалдық-техникалық
базасын нығайту

301     Строительство республиканской спортивной       150000
школы-интерната в городе Алматы
614        Агентство Республики Казахстан                   1653
по управлению земельными ресурсами
010     Повышение квалификации и переподготовка          1653
кадров
005  Повышение квалификации государственных           1653
служащих
617        Агентство Республики Казахстан                    197
по государственным материальным резервам
010     Повышение квалификации и переподготовка           197
кадров
005  Повышение квалификации государственных            197
служащих
618        Агентство финансовой полиции Республики        125515
Казахстан
009     Подготовка кадров в высших учебных             120437
заведениях
030  Академия финансовой полиции                    115497
031  Погашение кредиторской задолженности             4940
прошлых лет
010     Повышение квалификации и переподготовка          5078
кадров
005  Повышение квалификации государственных           5078
служащих
619        Агентство таможенного контроля Республики        8445
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка          8445
кадров
005  Повышение квалификации государственных           8445
служащих
620        Агентство Республики Казахстан по                 934
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
010     Повышение квалификации и переподготовка           934
кадров
005  Повышение квалификации государственных            934
служащих
637        Конституционный Совет Республики                  157
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка           157
кадров
005  Повышение квалификации государственных            157
служащих
690        Центральная избирательная комиссия                159
Республики Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка           159
кадров
005  Повышение квалификации государственных            159
служащих
694        Управление делами Президента Республики        108420
Казахстан
010     Повышение квалификации и переподготовка           420
кадров
005  Повышение квалификации государственных            420
служащих
306     Завершение строительства учебного корпуса      108000
с концертным залом Казахской национальной
академии музыки
5             Здравоохранение                              19003010
201        Министерство внутренних дел Республики         121539
Казахстан
012     Лечение военнослужащих, сотрудников            121539
правоохранительных органов и членов
их семей
030  Госпиталь с поликлиникой                        70096
031  Оказание медицинской помощи                     51443
военнослужащим и сотрудникам органов
внутренних дел, членам их семей,
проживающим с ними, и пенсионерам органов
внутренних дел

301  Алматы қаласындағы Республикалық спорттық        150000
мектеп-интернатын салу
614     Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын          1653
басқару жөнiндегi агенттігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        1653
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1653
617     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк               197
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгін арттыру және оларды         197
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     197
618     Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы        125515
агенттігі
009  Жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау           120437
030 Қаржы полициясы академиясы                       115497
031 Өткен жылдардың берешегін өтеу                     4940
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        5078
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    5078
619     Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау         8445
агенттiгi
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды        8445
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    8445
620     Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды     934
реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөніндегі
агенттігі
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         934
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     934
637     Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi     157
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         157
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     157
690     Қазақстан Республикасының Орталық сайлау            159
комиссиясы
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         159
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     159
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          108420
басқармасы
010  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды         420
қайта даярлау
005 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру     420
306  Қазақ ұлттық музыка академиясы оқу               108000
корпусының концерт залымен бірге құрылысын
аяқтау
5          Денсаулық сақтау                               19003010
201     Қазақстан Республикасының Ішкi iстер             121539
министрлігі
012  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының  121539
қызметкерлерiн және олардың отбасы
мүшелерiн емдеу
030 Емханалы госпиталь                                70096
031 Әскери қызметшілерге және ішкі істер
органдарының қызметкерлеріне, олардың
өздерімен бірге тұратын отбасы мүшелеріне
және ішкі істер органдарының зейнеткерлеріне
медициналық көмек көрсету                         51443

208        Министерство обороны Республики Казахстан      486038
012     Лечение военнослужащих, сотрудников            486038
правоохранительных органов и членов
их семей
044  Учреждения по лечению военнослужащих,          486038
сотрудников правоохранительных органов
и членов их семей
225        Министерство образования и науки                98945
Республики Казахстан
046     Реабилитация детей                              98945
226        Министерство здравоохранения Республики      17424401
Казахстан
001     Административные затраты                       303835
001  Аппарат центрального органа                     96070
002  Аппараты территориальных органов               207765
006     Выполнение обязательств прошлых лет           1653091
030  Погашение кредиторской задолженности          1653091
прошлых лет по таможенным и налоговым
платежам по объекту "Больничный комплекс
на 240 коек в городе Астане"
030     Прикладные научные исследования в области      324301
здравоохранения
031     Оснащение республиканских организаций         1186401
здравоохранения медицинским оборудованием,
санитарным и специализированным
транспортом
032     Анализ и оценка качества предоставляемых       141810
медицинских услуг
033     Централизованный закуп вакцин против           333587
вирусного гепатита "В"
035     Лечение больных за рубежом                      80000
036     Оказание специализированной медицинской        821368
помощи
030  Республиканский клинический госпиталь          222688
инвалидов
032  Республиканский научно-практический центр      153582
психиатрии, психотерапии и наркологии
033  Казахский республиканский лепрозорий           109208
035  Центр медицины катастроф                        40875
036  Республиканская психиатрическая больница       295015
специализированного типа с интенсивным
наблюдением
037     Судебно-медицинская экспертиза                 440239
030  Центр судебной медицины и его                  440239
территориальные подразделения
038     Программа "Туберкулез", выполняемая на        1598399
республиканском уровне
030  Национальный центр проблем туберкулеза         327576
Республики Казахстан
031  Республиканский туберкулезный детский           68001
санаторий "Боровое"
032  Республиканский туберкулезный взрослый         113449
санаторий "Боровое"
033  Централизованный закуп                        1089373
противотуберкулезных препаратов
039     Централизованный закуп                        1167691
противодиабетических препаратов

208     Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi   486038
012  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының  486038
қызметкерлерiн және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
044 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін
емдеу мекемелері                                 486038
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым        98945
министрлiгi
046  Балаларды оңалту                                  98945
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау     17424401
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               303835
001 Орталық органның аппараты                         96070
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 207765
006  Өткен жылдардың міндеттемелерін орындау         1653091
030 "Астана қаласындағы 240 төсекке арналған        1653091
аурухана кешені" нысаны бойынша кеден және
салық төлемдері бойынша өткен жылдардың
кредиторлық берешегін өтеу
030  Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы          324301
ғылыми зерттеулер
031  Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын        1186401
медициналық жабдықтармен, санитарлық және
мамандандырылған көлiкпен жарақтандыру
032  Көрсетiлетiн медициналық қызметтiң сапасын       141810
талдау және бағалау
033  "B" қоздырғышы гепатитiне қарсы вакциналарды     333587
орталықтандырылған сатып алу
035  Ауруларды шетелде емдеу                           80000
036  Мамандандырылған медициналық көмек көрсету       821368
030 Мүгедектердің республикалық клиникалық
госпиталі                                        222688
032 Республикалық психиатрия, психотерапия           153582
және наркология ғылыми-практикалық орталығы
033 Қазақ республикалық лепрозорийі                  109208
035 Апат медицинасы орталығы                          40875
036 Республикалық жіті бақыланатын                   295015
мамандандырылған үлгідегі психиатриялық аурухана
037  Сот-медициналық сараптамасы                      440239
030 Сот-медицинасы орталығы және оның аумақтық       440239
бөлімшелері
038  Республикалық деңгейде орындалатын              1598399
"Туберкулез" бағдарламасы
030 Қазақстан Республикасы туберкулез
проблемаларының ұлттық орталығы                  327576
031 "Бурабай" республикалық балалардың туберкулез
санаторийі                                        68001
032 "Бурабай" республикалық ересектердің             113449
туберкулез санаторийі
033 Туберкулезге қарсы қолданылатын препараттарды   1089373
орталықтандырылған сатып алу
039  Диабетке қарсы препараттарды орталықтан.        1167691
дырылған сатып алу

040     Централизованный закуп вакцин для              304609
проведения иммунопрофилактики
041     Субсидирование организаций по хранению           5238
ценностей в области медицины и
здравоохранения
042     Пропаганда здорового образа жизни               20852
населения
043     Предупреждение эпидемий                         56622
030  Исследование эпидемиологической ситуации        40000
на острове Возрождения
031  Мероприятия по предупреждению эпидемий          16622
044     Централизованный закуп лекарственных           400206
средств для больных после трансплантации
почек, диализаторов с расходными
материалами для больных с почечной
недостаточностью
047     Производство крови (заменителей) на            191223
республиканском уровне
048     Хранение специального медицинского               8337
резерва
030  Республиканский центр специального               8337
медицинского обеспечения
051     Профилактика и борьба с опасными               699733
инфекциями
030  Противочумные станции Атырауская,              556964
Араломорская, Актюбинская, Уральская,
Талдыкорганская, Мангистауская,
Шымкентская, Кызылординская,
Жамбылская, Шалкарская
031  Казахская республиканская                       49748
санитарно-эпидемиологическая станция
032  Юго-Восточный региональный центр                 5140
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте
033  Алматинский региональный центр                  28676
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на транспорте
034  Акмолинский региональный центр                  33030
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на железнодорожном транспорте
035  Западный региональный центр                     24000
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на железнодорожном транспорте
036  Северо-Западный региональный центр               2175
санитарно-эпидемиологической экспертизы
на воздушном транспорте
052     Охрана материнства и детства                   784135
030  Оказание специализированной медицинской        117858
помощи Республиканским
научно-исследовательским центром охраны
здоровья матери и ребенка
031  Оказание специализированной медицинской        205652
помощи Научным центром педиатрии
и детской хирургии
032  Реабилитация детей                             285233
033  Республиканский детский реабилитационный        41906
центр "Балбулак"
034  Централизованный закуп лекарственных           133486
препаратов для лечения детей, больных
лейкемией
054     Централизованный закуп лабораторного            22021
оборудования и расходных материалов
055     Противодействие эпидемии СПИДа                  42914

040  Иммунды алдын алуды жүргiзу үшiн вакциналарды    304609
орталықтандырылған сатып алу
041  Медицина және денсаулық сақтау саласындағы         5238
құндылықтарды сақтау жөнiндегi ұйымдарды
субсидиялау
042  Халықтың салауатты өмiр салтын насихаттау         20852
043  Індеттердiң алдын алу                             56622
030 Барсакелмес аралындағы эпидемиологиялық
жағдайды зерттеу                                  40000
031 Індеттердің алдын алу жөніндегі іс-шаралар        16622
044  Бүйрек ауыстырудан кейiнгi ауруларға дәрi-       400206
дәрмекті құралдарды, бүйрек жетімсiздiгі бap
aуpулapғa шығыс материалдарымен диализаторларды
орталықтандырылған сатып алу
047  Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштар)      191223
өндiру
048  Арнайы медициналық резервтi сақтау                 8337
030 Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз        8337
ету орталығы
051  Қатерлi жұқпалы аурулардың алдын алу және        699733
оларға қарсы күрес жүргiзу
030 Атырау, Арал теңізі, Ақтөбе, Орал,               556964
Талдықорған, Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда,
Жамбыл, Шалқар тырысқаққа қарсы станциялары
031 Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық   49748
станция
032 Оңтүстік Шығыс аймақтық әуе көлігіндегі            5140
санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы
033 Алматы аймақтық көліктегі санитарлық-             28676
эпидемиологиялық сараптама орталығы
034 Ақмола аймақтық темір жол көлігіндегі             33030
санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы
035 Батыс аймақтық темір жол көлігіндегі              24000
санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы
036 Солтүстік Батыс аймақтық әуе көлігіндегі           2175
санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы
052  Ана мен баланы қорғау                            784135
030 Республикалық ана мен баланың денсаулығын        117858
қорғау ғылыми-зерттеу орталығының
мамандандырылған медициналық көмек көрсетуі
031 Педиатрия мен балалар хирургиясы ғылыми          205652
орталығының мамандандырылған медициналық
көмек көрсетуі
032 Балаларды оңалту                                 285233
033 "Балбұлақ" республикалық балалар сауықтыру        41906
орталығы
034 Лейкемиямен ауыратын балаларды емдеу үшін        133486
дәрі-дәрмектерді орталықтандырылған сатып алу
054  Зертханалық жабдықтарды және шығыс                22021
материалдарын орталықтандырылған сатып алу
055  СПИД iндетiне қарсы әрекет                        42914

030  Республиканский центр по профилактике           38509
и борьбе со СПИДом
031  Противодействие распространению эпидемии         4405
СПИДа
056     Совершенствование управления медицинским        71786
обслуживанием населения
059     Закуп медицинского оборудования для            400000
Казахского научно-исследовательского
института онкологии и радиологии
060     Централизованный закуп химиопрепаратов         800000
для лечения онкологических больных
061     Приобретение расходных материалов,             123089
комплектующих изделий и сервисное
обслуживание дорогостоящего медицинского
оборудования республиканских организаций
здравоохранения
065     Специализированная медицинская помощь         1505029
населению на республиканском уровне
031  Оказание специализированной медицинской       1505029
помощи населению на республиканском
уровне
079     Выполнение функций лицензиаров                   8050
207     Материально-техническое обеспечение             24991
территориальных органов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
208     Централизованное оснащение медицинским         200000
оборудованием медицинских организаций
302     Подготовка проектно-сметной документации        54000
для строительства перинатального центра
в городе Астане
307     Капитальный ремонт объектов                    294300
здравоохранения
400     Целевые инвестиционные трансферты               33600
областным бюджетам на строительство
центральных районных больниц
034  Целевые инвестиционные трансферты               33600
Жамбылскому областному бюджету на
строительство центральных районных
больниц
401     Целевые инвестиционные трансферты              648360
областным бюджетам на строительство
сельских родильных домов
031  Целевые инвестиционные трансферты              413500
Жамбылскому областному бюджету на
строительство сельских родильных домов
032  Целевые инвестиционные трансферты              234860
Южно-Казахстанскому областному бюджету
на строительство родильного дома
с женской консультацией в городе
Туркестане
402     Целевые инвестиционные трансферты             2318120
областным бюджетам на строительство
туберкулезных организаций и районной
больницы
032  Целевые инвестиционные трансферты              358000
Атыраускому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций
033  Целевые инвестиционные трансферты              350000
Кызылординскому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций
034  Целевые инвестиционные трансферты              818420
Западно-Казахстанскому областному бюджету
на строительство туберкулезных организаций

030 СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес          38509
жүргізу жөніндегі республикалық орталық
031 ВИЧ-ті жұқтыруды алдын-алу шаралары                4405
056  Халыққа медициналық қызмет көрсетудi басқаруды    71786
жетiлдіру
059  Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу   400000
институты үшiн медициналық жабдықтар сатып алу
060  Онкологиялық ауруларды емдеу үшiн химиялық       800000
препараттарды орталықтандырылған сатып алу
061  Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының       123089
қымбат бағалы медициналық жабдықтарына
шығыс материалдарын, құрауыш бұйымдарын сатып
алу және сервистiк қызмет көрсету
065  Республикалық деңгейде халыққа мамандандырылған 1505029
медициналық көмек
031 Республикалық деңгейде халыққа                  1505029
мамандандырылған медициналық көмек көрсету
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               8050
207  Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        24991
министрлігінің аумақтық органдарын
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
208  Медициналық ұйымдарды орталықтандырылған         200000
медициналық жабдықтармен қамтамасыз ету
302  Астана қаласында перинаталдық орталық салу үшiн   54000
жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
307  Денсаулық сақтау объектiлерiн күрделi жөндеу     294300
400  Аудандық орталық ауруханаларды салуға облыстық    33600
бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
034 Орталық аудандық ауруханалар салуға Жамбыл        33600
облыстық бюджетіне берілетін мақсатты
инвестициялық трансферттер
401  Ауылдық перзентхана құрылысына облыстық          648360
бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
031 Ауылдық перзентхана үйлерін салуға Жамбыл        413500
облыстық бюджетіне берілетін мақсатты
инвестициялық трансферттер
032 Түркістан қаласында әйелдер кеңесі бар           234860
перзентхана үйін салуға Оңтүстік Қазақстан
облыстық бюджетіне берілетін мақсатты
инвестициялық трансферттер
402  Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана     2318120
салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
032 Туберкулез ұйымдарын салуға Атырау облыстық      358000
бюджетіне берілетін мақсатты инвестициялық
трансферттер
033 Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық   350000
бюджетіне берілетін мақсатты инвестициялық
трансферттер
034 Туберкулез ұйымдарын салуға Батыс Қазақстан      818420
облыстық бюджетіне берілетін мақсатты
инвестициялық трансферттер

035  Целевые инвестиционные трансферты              442100
Жамбылскому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций
036  Целевые инвестиционные трансферты              349600
Южно-Казахстанскому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций и
районной больницы
403     Целевые трансферты Кызылординскому             231976
областному бюджету для оказания
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи населению Аральского и
Казалинского районов
404     Целевые трансферты Актюбинскому                 32488
областному бюджету для оказания
гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи населению Шалкарского
района
405     Целевые трансферты бюджету                      65000
Северо-Казахстанской области на проведение
строительных работ по перебазированию
онкологического диспансера
500     Сопровождение информационных систем             20000
здравоохранения
600     Создание информационных систем                   7000
здравоохранения
678        Республиканская гвардия Республики              29330
Казахстан
012     Лечение военнослужащих, сотрудников             29330
правоохранительных органов и членов их
семей
030  Госпиталь Республиканской гвардии               29330
694        Управление делами Президента Республики        842757
Казахстан
031     Оказание медицинской помощи отдельным          702335
категориям граждан
032     Техническое и информационное обеспечение        17979
медицинских организаций
030  Центр технического и информационного            17979
обеспечения медицинских организаций
039     Санитарно-эпидемиологический надзор на          25443
республиканском уровне
030  Санитарно-эпидемиологическая станция            25443
042     Централизованный закуп медицинского             97000
оборудования
6             Социальное обеспечение и социальная         206424913
помощь
213        Министерство труда и социальной защиты      202940871
населения Республики Казахстан
001     Административные затраты                       568793
001  Аппарат центрального органа                     90893
002  Аппараты территориальных органов               477900
006     Выполнение обязательств прошлых лет            799907
030  Надбавки к пенсиям граждан, пострадавших       799907
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном ядерном
полигоне
030     Пенсионная программа                        147866034
030  Выплата солидарных пенсий                   147866034
031     Государственные социальные пособия           36115181
030  Пo инвалидности                              20106879

035 Туберкулез ұйымдарын салуға Жамбыл облыстық      442100
бюджетіне берілетін мақсатты инвестициялық
трансферттер
036 Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана      349600
салуға Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер
403  Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына терең 231976
медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету үшін
Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
404  Шалқар ауданының тұрғындарына терең              32488
медициналық көмектің кепілді көлемін көрсету үшін
Ақтөбе облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
405  Онкологиялық диспансерді көшіруге байланысты     65000
құрылыс жұмыстарын жүргізуге Солтүстік
Қазақстан облысының бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
500  Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерiн          20000
сүйемелдеу
600  Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерiн құру      7000
678     Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы     29330
012  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының   29330
қызметкерлерiн және олардың отбасы
мүшелерін емдеу
030 Республикалық ұланның госпиталі                   29330
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс          842757
басқармасы
031  Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық   702335
көмек көрсету
032  Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық  17979
қамтамасыз ету
030 Медициналық ұйымдарды техникалық және             17979
ақпараттық қамтамасыз ету орталығы
039  Республикалық деңгейде санитарлық-эпидемиоло.     25443
гиялық қадағалау
030 Санитарлық-эпидемиологиялық станция               25443
042  Медициналық жабдықты орталықтандырылған           97000
сатып алу
6          Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтік      206424913
көмек
213     Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты  202940871
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               568793
001 Орталық органның аппараты                         90893
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 477900
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          799907
030 Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық        799907
сынақтардың салдарынан зардап шеккен
азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
030  Зейнетақы бағдарламасы                        147866034
030 Ортақ зейнетақыларды төлеу                    147866034
031  Мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар            36115181
030 Мүгедектігі бойынша                            20106879

031  По случаю потери кормильца                   15458942
032  По возрасту                                    549360
032     Специальные государственные пособия           5686685
007  Инвалиды ВОВ                                  1373658
008  Участники ВОВ                                 1924185
009  Лица, приравненные к инвалидам BOB            1073736
013  Лица, приравненные к участникам ВОВ            756745
014  Вдовы воинов, погибших в ВОВ                   196944
016  Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ             321392
030  Герои Советского Союза, Герои                   40025
Социалистического труда, кавалеры орденов
Славы трех степеней, Трудовой Славы трех
степеней
033     Единовременные государственные денежные        378430
компенсации
030  Пенсионерам, получателям государственных       378430
социальных пособий, пострадавшим
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном ядерном
полигоне
035     Реабилитация инвалидов и ветеранов              51590
036     Исследования по вопросам занятости,              8250
социального страхования и труда
038     Предоставление медицинских услуг по            297491
протезированию и обеспечение
протезно-ортопедическими изделиями
042     Обеспечение сурдосредствами и                   92588
сурдопомощью инвалидов, в том числе
детей-инвалидов
043     Обеспечение тифлосредствами инвалидов,          65046
в том числе детей-инвалидов
044     Возмещение за вред, причиненный жизни         1011000
и здоровью, возложенное судом на
государство, в случае прекрашения
юридического лица
045     Пособие на погребение                         1761990
030  Пособие на погребение пенсионеров,            1435130
участников и инвалидов ВОВ
031  Пособие на погребение получателей              326860
государственных социальных пособий и
государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых
горных работах, на работах с особо
вредными и особо тяжелыми условиями труда
047     Государственные специальные пособия            998396
лицам, работавшим на подземных и открытых
горных работах, на работах с особо
вредными и особо тяжелыми условиями труда
049     Единовременная денежная компенсация            810360
реабилитированным гражданам-жертвам
массовых политических репрессий
055     Оплата услуг Государственного центра по       2887074
выплате пенсий
056     Единовременные выплаты родителям,                2502
усыновителям, опекунам погибших, умерших
военнослужащих
058     Обеспечение консультационными услугами           4512
работников государственных учреждений для
совершенствования системы оплаты труда и
социальной защиты населения

031 Асыраушысынан айырылуына байланысты            15458942
032 Жасы бойынша                                     549360
032  Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақылар                5686685
007 ҰОС мүгедектері                                 1373658
008 ҰОС қатысушылар                                 1924185
009 ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар         1073736
013 ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар          756745
014 ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері         196944
016 Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері        321392
(күйеулері)
030 Кеңес Одағының Батырлары, Социалистік Еңбек       40025
Ерлері, үш дәрежедегі Даңқ, үш дәрежедегі
Еңбек Даңқы ордендерінің кавалерлері
033  Бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақы             378430
030 Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын,         378430
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық
сынақтардың салдарынан зардап шеккен
зейнеткерлерге
035  Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту                51590
036  Жұмыспен қамту, әлеуметтiк сақтандыру және         8250
еңбек мәселелерi бойынша зерттеулер
038  Протездеу жөніндегі медициналық қызметтер        297491
көрсету және протездiк-ортопедиялық
бұйымдармен қамтамасыз ету
042  Мүгедектердi, оның iшiнде мүгедек балаларды       92588
сурдоқұралдармен және сурдокөмекпен
қамтамасыз ету
043  Мүгедектердi, оның iшiнде мүгедек балаларды       65046
тифлоқұралдармен қамтамасыз ету
044  Заңды тұлға тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке 101000
жүктеген, өмiрi мен денсаулыққа келтiрiлген
зиянды өтеу
045  Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы                    1761990
030 Зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен            1435130
мүгедектерін жерлеуге берілетін жәрдемақы
031 Жер астындағы және ашық кен жұмыстарында,        326860
еңбектiң ерекше зиян және ерекше ауыр
жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс iстеген,
мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар және
мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар алушыларды
жерлеуге берілетін жәрдемақы
047  Жер астындағы және ашық кен жұмыстарында,        998396
еңбектiң ерекше зиян және ерекше ауыр
жағдайларындағы жұмыстарда жұмыс iстеген адам.
дарға берiлетiн мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар
049  Ақталған азаматтар - жаппай саяси қуғын-сүргін   810360
құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
055  Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік           2887074
орталықтың қызметтерiне ақы төлеу
056  Қаза болған, қайтыс болған әскери                  2502
қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлемдер
058  Еңбекақы төлеу және халықты әлеуметтiк             4512
қорғау жүйесiн жетiлдiру үшiн мемлекеттiк
мекемелер қызметкерлерiн консультациялық
қызметтермен қамтамасыз ету

079     Выполнение функций лицензиаров                   1000
200     Материально-техническое оснащение               13600
территориальных органов
400     Выплата единовременных государственных        2914603
пособий в связи с рождением ребенка
401     Целевые трансферты Кызылординскому             270000
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Аральского
и Казалинского районов
402     Целевые трансферты Актюбинскому                 74354
областному бюджету для оказания адресной
социальной помощи населению Шалкарского
района
500     Сопровождение информационной базы               41613
занятости, бедности
600     Развитие информационной базы занятости,          3572
бедности
601     Развитие информационной системы                150000
Государственного центра по выплате пенсий
602     Обеспечение вычислительной и                    66300
организационной техникой Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
605        Агентство по миграции и демографии            3484042
Республики Казахстан
001     Административные затраты                        67032
001  Аппарат центрального органа                     18432
002  Аппараты территориальных органов                48600
030     Переселение на историческую родину и           793789
социальная защита оралманов
030  Переселенческие мероприятия                    777247
031  Центр адаптации оралманов                       16542
400     Целевые трансферты областным бюджетам,        2614221
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение, строительство,
реконструкцию и капитальный ремонт жилья
для предоставления семьям оралманов и
гражданам Республики Казахстан -
переселенцам из аула Туркестан
500     Информационно-вычислительное обслуживание        5000
Агентства по миграции и демографии
Республики Казахстан
600     Создание информационной системы Агентства        4000
по миграции и демографии Республики
Казахстан
7             Жилищно-коммунальное хозяйство               10368990
217        Министерство финансов Республики Казахстан    2400000
437     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2000000
Атырауской области на ремонт водопроводных
и канализационных сетей и газификацию
населенных пунктов
446     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      200000
Акмолинской области на начало
строительства третьего водогрейного
котлоагрегата районной котельной N 2
в городе Кокшетау
447     Целевые трансферты бюджету города Алматы       200000
для ремонтно-восстановительных работ
инженерных сетей и сооружений объектов,
переданных Министерством обороны

079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               1000
200  Аумақтық органдарды материалдық-техникалық        13600
жарақтандыру
400  Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік      2914603
жәрдемақылар төлеу
401  Арал және Қазалы аудандарының тұрғындарына       270000
атаулы әлеуметтік көмек көрсету үшін
Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
402  Шалқар ауданының тұрғындарына атаулы              74354
әлеуметтік көмек көрсету үшін Ақтөбе облыстық
бюджетіне берілетін мақсатты трансферттер
500  Жұмыспен қамтылудың, кедейшiлiктiң ақпараттық     41613
базасын сүйемелдеу
600  Жұмыспен қамтылудың, кедейшiлiктiң ақпараттық      3572
базасын дамыту
601  Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк            150000
орталықтың ақпараттық жүйесiн дамыту
602  Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты      66300
әлеуметтiк қорғау министрлiгiн есептеу және
ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
605     Қазақстан Республикасының Көшi-қон және         3484042
демография жөніндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                67032
001 Орталық органның аппараты                         18432
002 Аумақтық органдардың аппараттары                  48600
030  Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және    793789
әлеуметтiк қорғау
030 Қоныс аудару іс-шаралары                         777247
031 Оралмандарды бейімдеу орталығы                    16542
400  Оралмандардың отбасыларына тұрғын үй сатып      2614221
алуға облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн
мақсатты трансферттер
500  Қазақстан Республикасының Көшi-қон және            5000
демография жөнiндегi агенттiгiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету
600  Қазақстан Республикасы Көшi-қон және               4000
демография жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық
жүйесiн құру
7          Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы              10368990
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     2400000
437  Су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және    2000000
елдi мекендердi газбен жабдықтауға Атырау
облысының бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
446  Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың    200000
үшінші су жылыту қазандық агрегатының
құрылысын бастауға Ақмола облысының бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер
447  Қорғаныс министрлігінен берілген объектілердің   200000
құрылғысын және инженерлік желілерін
жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары үшін Алматы
қаласының бюджетіне берілетін мақсатты
трансферттер

231        Министерство энергетики и минеральных          350000
ресурсов Республики Казахстан
048     Целевые трансферты Жамбылскому областному      350000
бюджету для обеспечения региона
электроэнергией в осенне-зимний период
233        Министерство индустрии и торговли             7618990
Республики Казахстан
400     Целевые инвестиционные трансферты             1004000
бюджету города Астаны для строительства
инженерных сетей Правительственного
центра в городе Астане
401     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      145000
города Астаны для подготовки проекта
инженерной защиты от подтопления, дренажа
и понижения грунтовых вод в городе Астане
402     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      428000
города Астаны для ликвидации накопителя
сточных вод Талдыколь с рекультивацией в
городе Астане
403     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      354250
города Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе
404     Целевые инвестиционные трансферты бюджету       47740
города Астаны на водоснабжение и
водоотведение города Астаны
080  Реализация проекта за счет внешних займов       47740
405     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2910000
города Астаны для строительства круглой
площади в городе Астане
406     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2730000
города Астаны для строительства главной
площади в городе Астане
8             Культура, спорт, туризм и информационное     12941719
пространство
101        Администрация Президента Республики             41033
Казахстан
015     Обеспечение сохранности архивного фонда,        40022
печатных изданий и их специальное
использование
030  Архив Президента Республики Казахстан           40022
202     Укрепление материально-технической базы           311
Архива Президента Республики Казахстан
601     Обеспечение вычислительной и                      700
организационной техникой Архива
Президента Республики Казахстан
225        Министерство образования и науки                13655
Республики Казахстан
024     Обеспечение общедоступности информации          12674
035  Республиканская научно-педагогическая           12674
библиотека
200     Приобретение основных средств для                 981
Республиканской научно-педагогической
библиотеки
226        Министерство здравоохранения Республики          2600
Казахстан
024     Обеспечение общедоступности информации           2600
036  Республиканская научно-медицинская               2600
библиотека
230        Министерство культуры, информации и          10330650
общественного согласия Республики
Казахстан

231     Қазақстан Республикасының Энергетика және        350000
минералдық ресурстар министрлiгi
048  Күзгі-қысқы кезеңде аймақты электр энергиясын
қамтамасыз ету үшін Жамбыл облыстық бюджетіне    350000
берілетін мақсатты трансферттер
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  7618990
министрлiгi
400  Астана қаласындағы Үкiмет орталығының           1004000
инженерлiк желiлерiн салуға Астана қаласының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
401  Астана қаласында су шығудан, дренаж және         145000
грунт суының төмендеуінен инженерлік қорғау
жобасын әзiрлеу үшін Астана қаласының
бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
402  Астана қаласының бюджетiне Астана қаласындағы    428000
Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға
рекультивациялай отырып, жоюға берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
403  Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасын.  354250
дағы коллекторды шығаруға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер
404  Астана қаласын сумен қамтамасыз етуге және        47740
су бөлуге Астана қаласының бюджетіне бөлінген
мақсатты инвестициялық трансферттер
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру        47740
405  Астана қаласындағы айналма алаң құрылысы үшiн   2910000
Астана қаласының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
406  Астана қаласындағы бас алаң құрылысы үшiн       2730000
Астана қаласының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
8          Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық        12941719
кеңiстiк
101     Қазақстан Республикасы Президентiнiң              41033
Әкiмшiлiгi
015  Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын   40022
қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану
030 Қазақстан Республикасы Президентінің Мұрағаты     40022
202  Қазақстан Республикасының Президентi                311
Мұрағатының материалдық-техникалық
базасын нығайту
601  Қазақстан Республикасы Президентiнiң                700
Мұрағатын есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
225     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым        13655
министрлiгi
024  Ақпараттың жалпыға қол жетiмдiлiгiн               12674
қамтамасыз ету
035 Республикалық ғылыми-педагогикалық кітапхана      12674
200  Республикалық ғылыми-педагогикалық кітапхана        981
үшiн негізгі құралдарды сатып алу
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау         2600
министрлігі
024  Ақпараттың жалпыға қол жетiмдiлігін                2600
қамтамасыз ету
036 Республикалық ғылыми-медициналық кітапхана         2600
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат    10330650
және қоғамдық келiсiм министрлiгi

001     Административные затраты                       210845
001  Аппарат центрального органа                    120125
002  Аппараты территориальных органов                90720
015     Обеспечение сохранности архивного фонда,        46637
печатных изданий и их специальное
использование
030  Государственная национальная книжная            14122
палата
031  Центральный государственный архив               32515
024     Обеспечение общедоступности информации         123850
030  Национальная библиотека Республики              89120
Казахстан
032  Государственная республиканская юношеская       10562
библиотека имени Жамбыла
033  Государственная республиканская детская         14542
библиотека имени С. Бегалина
034  Республиканская библиотека для незрячих          9626
и слабовидящих граждан
031     Проведение государственной информационной      788054
политики через газеты и журналы
032     Проведение государственной информационной     4292005
политики через телерадиовещание
031  Аренда транспондера                            323991
032  Проведение государственной информационной     2085349
политики через Республиканскую корпорацию
"Телевидение и радио Казахстана"
033  Проведение государственной информационной     1642488
политики через Агентство "Хабар"
035  Проведение государственной информационной       36655
политики в рамках делового сотрудничества
со странами СНГ
037  Проведение государственной языковой            150000
политики через электронные средства
массовой информации
038  Внедрение и пропаганда налогового и             53522
таможенного законодательства
033     Формирование издательских программ по          250000
социально важным видам литературы
035     Проведение молодежной политики                 140571
030  Организация мероприятий по молодежной           10000
политике
031  Реализация социально-ориентированных           130571
молодежных программ
037     Проведение государственной политики в           35000
области обеспечения внутриполитической
стабильности и общественного согласия
038     Развитие государственного и других языков      100000
039     Субсидирование театрально-концертных           818545
организаций
040     Прикладные научные исследования в области       12538
культуры
041     Хранение историко-культурных ценностей         337423
030  Субсидирование организаций по хранению         172255
историко-культурных ценностей
032  Музей золота и драгоценных металлов              8334
034  Президентский центр культуры Республики        135651
Казахстан
035  Музей Первого Президента Республики             21183
Казахстан

001  Әкiмшiлiк шығындар                               210845
001 Орталық органның аппараты                        120125
002 Аумақтық органдардың аппараттары                  90720
015  Мұрағат қорының, баспа басылымдарының             46637
сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы
пайдалану
030 Мемлекеттік ұлттық кітап палатасы                 14122
031 Орталық мемлекеттік мұрағат                       32515
024  Ақпараттың жалпыға қол жетімділігін              123850
қамтамасыз ету
030 Қазақстан Республикасының ұлттық кітапханасы      89120
032 Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық         10562
жасөспірімдер кітапханасы
033 С.Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық      14542
балалар кітапханасы
034 Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған      9626
республикалық кітапхана
031  Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк        788054
ақпараттық саясатты жүргiзу
032  Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттiк          4292005
ақпараттық саясатты жүргiзу
031 Транспондер жалдау                               323991
032 "Қазақстан теледидары мен радиосы"              2085349
республикалық корпорациясы арқылы
мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
033 "Хабар" агенттігі арқылы мемлекеттік            1642488
ақпараттық саясат жүргізу
034 ТМД елдерімен іскерлік ынтымақтастық              36655
шеңберінде мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
037 Электронды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы    150000
мемлекеттік тіл саясатын жүргізу
038 Салық және кеден заңдарын енгізу және насихаттау  53522
033  Әдебиеттiң әлеуметтiк маңызды түрлерi бойынша    250000
баспа бағдарламаларын қалыптастыру
035  Жастар саясатын жүргiзу                          140571
030 Жастар саясаты жөнінде іс-шаралар ұйымдастыру     10000
031 Әлеуметтік бағдар ұстанған жастар                130571
бағдарламаларын іске асыру
037  Ішкi саяси тұрақтылықты және қоғамдық келiсiмдi   35000
қамтамасыз ету саласында мемлекеттiк
саясатты жүргiзу
038  Мемлекеттiк және басқа тiлдердi дамыту           100000
039  Театр-концерт ұйымдарын субсидиялау              818545
040  Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми            12538
зерттеулер
041  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау               337423
030 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі     172255
ұйымдарға субсидия бөлу
032 Алтын мен бағалы металдар мұражайы                 8334
034 Қазақстан Республикасының Президенттік           135651
мәдениет орталығы
035 Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің       21183
мұражайы

046     Проведение социально значимых и                 95000
культурных мероприятий
031  Проведение зрелищных мероприятий на             95000
республиканском уровне
047     Развитие архивного дела в Республике            28500
Казахстан
050     Содержание историко-культурных                  50323
заповедников и музеев
030  Отрарский государственный археологический       10949
заповедник
033  Национальный историко-культурный и               3691
природный заповедник "Улы-Тау"
034  Государственный историко-культурный              5159
заповедник-музей "Азрет-Султан"
035  Государственный историко-культурный и           20514
литературный мемориальный
заповедник-музей имени Абая
036  Государственный историко-культурный              3176
заповедник-музей "Памятник древнего
Тараза"
037  Государственный историко-культурный              6834
заповедник-музей "Тамгалы"
052     Производство национальных фильмов             1517663
030  Создание национальных фильмов                 1456959
031  Обеспечение кинотехнологического                60704
процесса, тиражирование и хранение
национальных фильмов
053     Государственные премии и стипендии              19750
056     Увековечение памяти деятелей государства        80972
058     Проведение ремонтно-реставрационных работ       90780
историко-культурных ценностей
059     Мероприятия по проведению Года Республики      794200
Казахстан в России
060     Разработка проектно-сметной документации        20000
по проекту строительства Государственного
музея археологии и этнографии в городе
Астане
200     Приобретение архивных документов для             5500
государственных архивов
212     Приобретение основных активов для              141757
организаций по хранению
историко-культурных ценностей
030  Приобретение основных активов для Музея         16827
золота и драгоценных металлов
031  Приобретение литературы и прочих основных       26500
активов для Президентского центра
культуры Республики Казахстан
032  Приобретение основных активов для Музея         28430
Первого Президента Республики Казахстан
033  Субсидирование организаций по хранению          70000
историко-культурных ценностей для
приобретения основных активов
213     Приобретение основных активов для               25152
организаций по хранению
историко-культурных заповедников и музеев
030  Приобретение основных активов для                 350
Государственного историко-культурного и
литературно-мемориального
заповедника-музея имени Абая
031  Приобретение основных активов для                1400
Государственного историко-культурного
заповедника-музея "Азрет-Султан"

046  Әлеуметтiк маңызды және мәдени iс-шаралар         95000
жүргiзу
031 Республикалық деңгейде ойын-сауық іс-шараларын
өткізу                                            95000
047  Қазақстан Республикасында мұрағат iсiн дамыту     28500
050  Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау     50323
030 Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы           10949
033 "Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы   3691
034 "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени          5159
қорық-мұражайы
035 Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және      20514
әдеби мемориалдық қорық-мұражайы
036 "Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік              3176
тарихи-мәдени қорық-мұражайы
037 "Тамғалы" мемлекеттік тарихи-мәдени                6834
қорық-мұражайы
052  Ұлттық фильмдер шығару                          1517663
030 Ұлттық фильмдер шығару                          1456959
031 Кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету,        60704
ұлттық фильмдерді көбейту және сақтау
053  Мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар            19750
056  Мемлекет қайраткерлерiн мәңгiлiк есте қалдыру     80972
058  Тарихи-мәдени құндылықтарды жөндеу-қайта          90780
жаңарту жұмыстарын жүргiзу
059  Ресейде Қазақстан Республикасы жылын өткізу      794200
жөніндегі іс-шаралар
060  Астана қаласындағы Мемлекеттік археология және    20000
этнография мұражайын салу жобасы бойынша
жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
200  Мемлекеттiк мұрағаттар үшiн мұрағат құжаттарын     5500
сатып алу
212  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөнiндегi     141757
ұйымдар үшiн негiзгi активтердi сатып алу
030 Алтын және бағалы металдар мұражайы үшін          16827
негізгі активтерді сатып алу
031 Қазақстан Республикасының Президенттік мәдени     26500
орталығы үшін әдебиеттер және өзге де негізгі
активтер сатып алу
032 Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің       28430
мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу
033 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау жөніндегі      70000
ұйымдарға негізгі активтер сатып алу үшін
субсидия бөлу
213  Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды сақтау    25152
жөнiндегі ұйымдар үшiн негiзгi активтердi
сатып алу
030 Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және        350
әдеби-мемориалдық қорық-мұражайы үшін негізгі
активтер сатып алу
031 "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени          1400
қорық-мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу

032  Приобретение основных активов для               23402
Государственного историко-культурного
заповедника-музея "Тамгалы"
214     Приобретение основных активов для архивных       1625
учреждений
030  Приобретение основных активов для                1625
Государственной национальной книжной
палаты Республики Казахстан
215     Приобретение литературы и прочих основных       37890
активов для республиканских библиотек
030  Приобретение литературы и прочих основных       20000
активов для Национальной библиотеки
Республики Казахстан
031  Приобретение литературы и прочих основных        1190
активов для Государственной
республиканской юношеской библиотеки
им. Жамбыла
032  Приобретение литературы и прочих основных         700
активов для Государственной
республиканской детской библиотеки
им. С. Бегалина
033  Приобретение литературы и прочих активов        16000
для Республиканской библиотеки для
незрячих и слабовидящих граждан
216     Приобретение основных активов для              248943
театрально-концертных организаций
305     Разработка проектно-сметной документации         1500
по капитальному ремонту Казахского театра
юного зрителя им. Г. Мусрепова
500     Информационно-вычислительное обслуживание       15627
Министерства культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан
613        Агентство Республики Казахстан по туризму     2032859
и спорту
001     Административные затраты                        41472
001  Аппарат центрального органа                     41472
030     Государственные премии                            192
032     Спорт высших достижений                       1477490
034     Мероприятия по туристской деятельности          32604
037     Подготовка олимпийского резерва на             386889
республиканском уровне
038     Мероприятия по развитию национальных и          45100
массовых видов спорта на республиканском
уровне
039     Разработка технико-экономического               42000
обоснования по проекту строительства базы
олимпийской подготовки в городе Алматы
079     Выполнение функций лицензиаров                   1434
500     Информационно-вычислительное обслуживание         696
Агентства Республики Казахстан по туризму
и спорту
600     Обеспечение вычислительной и                     4982
организационной техникой Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту
694        Управление делами Президента Республики        520922
Казахстан
051     Проведение государственной информационной      520922
политики через НЗАО "Телерадиокомплекс
Президента Республики Казахстан"
9             Топливно-энергетический комплекс и            8554673
недропользование

032 "Тамғалы" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық         23402
мұражайы үшін негізгі активтер сатып алу
214  Мұрағат мекемелерi үшiн негізгi активтердi         1625
сатып алу
030 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік ұлттық       1625
кітап палатасы үшін негізгі активтер сатып алу
215  Республикалық кiтапханалар үшiн әдебиеттердi      37890
және басқа да негiзгi активтердi сатып алу
030 Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы      20000
үшін әдебиеттер және өзге де негізгі активтер
сатып алу
031 Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық          1190
жасөспірімдер кітапханасы үшін әдебиеттер
және өзге де негізгі активтер сатып алу
032 С. Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық       700
балалар кітапханасы үшін әдебиеттер және
өзге де негізгі активтер сатып алу
033 Зағип және көзі нашар көретін азаматтарға         16000
арналған республикалық кітапхана үшін әдебиеттер
мен өзге активтер сатып алу
216  Театр-концерт ұйымдары үшiн негiзгi активтердi   248943
сатып алу
305  Ғ. Мүсiрепов атындағы қазақ жас көрермен театрын   1500
күрделi жөндеу бойынша жобалау-сметалық
құжаттамаларды әзiрлеу
500  Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат       15627
және қоғамдық келiсiм министрлiгiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету
613     Қазақстан Республикасының Туризм және спорт     2032859
жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                41472
001 Орталық органның аппараты                         41472
030  Мемлекеттiк сыйлықтар                               192
032  Жоғары жетiстiктi спорт                         1477490
034  Туристiк қызмет жөнiндегi iс-шаралар              32604
037  Республикалық деңгейде олимпиадалық резерв       386889
дайындау
038  Республикалық деңгейде спорттың ұлттық және       45100
бұқаралық түрлерiн дамыту жөнiндегi iс-шаралар
039  Алматы қаласының олимпиадалық дайындық базасын    42000
салу жобасы бойынша техникалық-экономикалық
негіздеме әзірлеу
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               1434
500  Қазақстан Республикасының Туризм және спорт         696
жөнiндегi агенттiгіне ақпараттық-есептеу
қызметiн көрсету
600  Қазақстан Республикасының Туризм және спорт        4982
жөнiндегi агенттiгiн есептеу және ұйымдастыру
техникасымен қамтамасыз ету
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          520922
басқармасы
051  "Қазақстан Республикасы Президентiнiң            520922
телерадиокешені" ҰЖАҚ арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу
9          Отын-энергетика кешені және жер қойнауын        8554673
пайдалану

217        Министерство финансов Республики Казахстан     240304
039     Исполнение обязательств                        104000
"Карагандашахтуголь" по возмещению
ущерба, нанесенного здоровью работников
ликвидированных шахт
040     Выплата задолженности по заработной плате      136304
работникам ликвидируемого
государственного предприятия
"Рудоуправление N 5"
231        Министерство энергетики и минеральных         7806369
ресурсов Республики Казахстан
001     Административные затраты                       310064
001  Аппарат центрального органа                    199904
002  Аппараты территориальных органов               110160
030     Прикладные научные исследования в                5000
области энергетики и нефтедобычи
034  Прикладные научные исследования по               5000
развитию нефтегазового комплекса и
нефтехимии
032     Закрытие шахт Карагандинского угольного        533499
бассейна
033     Освоение Амангельдинской группы               2800000
месторождений газа
037     Консервация и ликвидация урановых              439200
рудников, захоронение техногенных отходов
038     Представление интересов государства            500000
в соглашениях о разделе продукции через
ЗАО "Национальная компания "КазМунайГаз"
041     Прикладные научные исследования                457000
технологического характера
044     Программа развития единой                       60000
электроэнергетической системы Республики
Казахстан на период до 2010 года с
перспективой до 2015 года и завершение
разработки стратегии развития отраслей
топливно-энергетического комплекса до
2015 года
045     Формирование геологической информации           64645
030  Республиканский центр геологической             64645
информации
046     Государственное геологическое изучение         470206
030  Региональные и геологосъемочные работы         288500
031  Поисково-оценочные работы                      181706
047     Мониторинг недр и недропользования             479421
030  Мониторинг минерально-сырьевой базы             45715
и недропользования
031  Мониторинг подземных вод и опасных             433706
геологических процессов
050     Возмещение ущерба работникам                   198453
ликвидированных шахт, переданных в РГСП
"Карагандаликвидшахт"
059     Создание Казахстанского термоядерного          198036
материаловедческого реактора Токамак
060     Создание в Евразийском национальном            161000
университете им. Л.Н. Гумилева
междисциплинарного научно-исследователь-
ского комплекса на базе ускорителя
тяжелых ионов
062     Разработка нормативно-технической               22006
документации в области электроэнергетики
и нефтедобычи

217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі      240304
039  "Қарағандыкөмiршахтасы" жойылған шахталар        104000
қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген
зиянды өтеу жөнiндегi мiндеттемелердiң
орындалуы
040  "N5 Кенбасқармасы" таратылған мемлекеттік        136304
кәсіпорын қызметкерлерiне жалақы бойынша
бepeшекті төлеу
231     Қазақстан Республикасының Энергетика және       7806369
минералдық ресурстар министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               310064
001 Орталық органның аппараты                        199904
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 110160
030  Энергетика және мұнай өңдеу саласындағы            5000
қолданбалы ғылыми зерттеулер
034 Мұнай-газ кешені мен мұнай химиясын                5000
дамыту жөніндегі қолданбалы ғылыми зерттеулер
032  Қарағанды көмiр бассейнiнiң шахталарын жабу      533499
033  Амангелдi газ кен орындары топтарын игеру       2800000
037  Уран кенiштерiн консервациялау және жою,         439200
техногендiк қалдықтарды көму
038  "ҚазМұнайГаз" ЖАҚ ұлттық компаниясы арқылы       500000
өнімді бөлу туралы келісімдерде мемлекет
мүдделерін білдіру
041  Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми        457000
зерттеулер
044  Қазақстан Республикасының Бiрыңғай электр         60000
энергетикалық жүйесiн дамытудың 2015 жылға
дейiнгi перспективамен 2010 жылға дейiнгi
бағдарламасы және Отын-энергетика кешенi
салаларын дамытудың 2015 жылға дейiнгi
стратегиясын әзiрлеудi аяқтау
045  Геологиялық ақпаратты қалыптастыру                64645
030 Республикалық геологиялық ақпарат орталығы        64645
046  Мемлекеттiк геологиялық зерттеу                  470206
030 Аймақтық және геологиялық түсіру жұмыстары       288500
031 Іздестіру-бағалау жұмыстары                      181706
047  Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану           479421
мониторингi
030 Минералдық шикізат базасы және жер                45715
қойнауын пайдалану мониторингі
031 Жер асты суларының және қауіпті геологиялық      433706
процестер мониторингі
050  "Қарағандыликвидшахт" РМБК-ға берілген,          198453
жойылған шахталардың қызметкерлеріне залалды
өтеу
059  Тоқамақ Қазақстан термоядролық материалтану      198036
реакторын құру
060  Гумилев Л.Н. атындағы Еуразиялық ұлттық          161000
университетінде ауыр иондарды жеделдеткіш
негізінде пәнаралық ғылыми-зерттеу кешенін құру
062  Электр энергетикасы және мұнай өңдеу саласында    22006
нормативтiк-техникалық құжаттамаларды әзiрлеу

030  Выпуск противоаварийных, эксплуатационных       10665
и методических указаний по вопросам
надежности и безопасности эксплуатации
установок по производству, передаче и
распределению электрической и тепловой
энергии
031  Пересмотр и разработка                          11341
нормативно-технической документации в
области электроэнергетики
064     Учет государственного имущества по              10732
нефтегазовым проектам
030  Капиталнефтегаз                                 10732
065     Поисково-разведочные работы по изысканию        30000
дополнительных источников водообеспечения
города Астаны
066     Прикладные научные исследования в области       83869
геологии использования недр
067     Формирование и развитие технопарка "Парк        90000
информационных технологий"
069     Приобретение имущественного комплекса ОАО       50000
"Карачаганакгазпром" в рамках реализации
конкурсной массы
079     Выполнение функций лицензиаров                    450
201     Материально-техническое обеспечение              6782
государственного учреждения
"Капиталнефтегаз"
400     Целевые инвестиционные трансферты              112000
Кызылординскому областному бюджету на
разработку проектно-сметной документации
по проекту перевода теплоэнергоисточников
и жилого сектора в городе Кызылорде
на попутный газ
401     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      671206
города Астаны на энергетическое снабжение
строительства и эксплуатации
международного аэропорта
500     Сопровождение информационной системы            37800
о недрах и недропользователях
600     Развитие информационной системы о недрах        10000
и недропользователях
601     Создание информационно-коммуникационной          5000
системы мониторинга исполнения
лицензионных и контрактных условий
в сфере недропользования
233        Министерство индустрии и торговли              508000
Республики Казахстан
051     Подготовка к ликвидации и ликвидация           508000
рудников Миргалимсайского месторождения
10            Сельское, водное, лесное, рыбное             44451779
хозяйство и охрана окружающей среды
212        Министерство сельского хозяйства             40441501
Республики Казахстан
001     Административные затраты                      2717252
001  Аппарат центрального органа                    222437
002  Аппараты территориальных органов              2494815
030     Прикладные научные исследования                853617
в области сельского хозяйства
032     Оценка мелиоративного состояния орошаемых       61059
земель
030  Гидрогеологомелиоративные экспедиции            61059

030 Электр және жылу энергиясын өндіру, беру және     10665
бөлу жөніндегі қондырғыларды пайдалану
сенімділігі мен қауіпсіздігі мәселелері
бойынша аварияға қарсы, пайдалану және
әдістемелік нұсқаулар шығару
031 Электр энергетикасы саласында                     11341
нормативтік-техникалық құжаттаманы қайта
қарау және әзірлеу
064  Мұнай-газ жобалары бойынша мемлекеттiк мүлiктi    10732
есепке алу
030 Мұнайгазкапитал                                   10732
065  Астана қаласын сумен жабдықтаудың қосымша         30000
көздерiн iздестiру жөнiндегi iздестiру-барлау
жұмыстары
066  Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы     83869
қолданбалы ғылыми зерттеулер
067  "Ақпараттық технологиялар паркі" технопаркін      90000
құру және дамыту
069  "Қарашығанақгазөнеркәсіп" ААҚ мүліктік кешенін    50000
конкурстық массаны іске асыру шеңберінде сатып
алу
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау                450
201  "Капитал Мұнайгаз" мемлекеттік мекемесін           6782
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
400  Қызылорда қаласында жылу-энергетика көздерiн     112000
және тұрғын үй секторын iлеспе газға ауыстыру
жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды
әзiрлеуге Қызылорда облыстық бюджетiне
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
401  Халықаралық әуежайды салу мен iске қосуды        671206
энергетикалық жабдықтауға Астана қаласының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
500  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар      37800
туралы ақпараттық жүйенi сүйемелдеу
600  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар      10000
туралы ақпараттық жүйенi дамыту
601  Жер қойнауын пайдалану саласында лицензиялық       5000
және келiсiм-шарттық ережелердiң орындалу
мониторингiнiң ақпараттық-коммуникациялық
жүйесiн құру
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда   508000
министрлiгi
051  Мырғалымсай кен орнының кенiштерiн жоюға         508000
дайындау және жою
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        44451779
қоршаған ортаны қорғау
212     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы     40441501
министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                              2717252
001 Орталық органның аппараты                        222437
002 Аумақтық органдардың аппараттары                2494815
030  Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми   853617
зерттеулер
032  Суармалы жерлердiң мелиорациялық жай-күйiн        61059
бағалау
030 Гидрогеология-мелиоративті экспедициялар          61059

033     Защита растений                               2959494
030  Обследование угодий на выявление очагов        154636
особо опасных вредителей и болезней
сельскохозяйственных культур
031  Борьба с особо опасными вредителями и         2672203
болезнями сельскохозяйственных культур
032  Республиканский методический центр             132655
фитосанитарной диагностики и прогнозов
034     Ветеринарные мероприятия                      2865663
030  Национальный центр мониторинга,                 29675
референции, лабораторной диагностики и
методологии в ветеринарии
031  Диагностика заболеваний животных              1183488
032  Противоэпизоотия                              1500000
033  Борьба с туберкулезом и бруцеллезом             32500
сельскохозяйственных животных и птиц
034  Ликвидация очагов острых инфекционных          120000
заболеваний животных и птиц
037     Определение сортовых и посевных качеств        142265
семенного и посадочного материала
030  Определение сортовых и посевных качеств         43348
семенного и посадочного материала
элитсемхозов, государственных
сортоиспытательных участков и станций,
государственных ресурсов зерна
031  Экспертиза качества семян,                      98917
предназначенных для посева отечественными
сельхозтоваропроизводителями
038     Сохранение и развитие элитного                1612454
семеноводства и племенного дела
030  Сохранение и развитие элитного                 772454
семеноводства
031  Сохранение и развитие племенного дела          840000
042     Возмещение ставки вознаграждения               173491
(интереса) по лизингу сельскохозяйственной
техники, осуществляемому за счет средств
республиканского бюджета
043     Обеспечение закупа для обновления             5500000
государственного продовольственного
резерва зерна
045     Субсидирование сельскохозяйственных            800000
товаропроизводителей на приобретение
минеральных удобрений, протравителей
семян и гербицидов
047     Хранение зерна государственных резервов        805440
048     Сортоиспытание сельскохозяйственных             64631
культур
030  Государственная комиссия, областные             64631
инспектуры по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур
051     Перемещение государственного резерва            21000
зерна
052     Проведение мониторинга плодородия и             80000
определение химического состава почв
054     Усовершенствование ирригационных и             621936
дренажных систем
080  Реализация проекта за счет внешних займов      145352
081  Реализация проекта за счет внутренних          456356
источников

033  Өсiмдiктердi қорғау                             2959494
030 Ауылшаруашылық дақылдарының ерекше қауіпті       154636
зиянкестері мен кеселдерінің ошақтарын
анықтау үшін алқаптарды зерттеу
031 Ауылшаруашылық дақылдарының ерекше қауіпті      2672203
зиянкестерін және кеселдеріне қарсы күрес
032 Республикалық фитосанитариялық диагностика       132655
және болжамдар әдістемелік орталығы
034  Ветеринарлық iс-шаралар                         2865663
030 Ветеринариядағы мониторинг, референция,           29675
зертханалық диагностика және әдіснама
ұлттық орталығы
031 Жануарлар ауруларының диагностикасы             1183488
032 Эпизоотияға қарсы шаралар                       1500000
033 Ауыл шаруашылық жануарлары мен құстарының         32500
туберкулезі мен бруцеллез ауруларына қарсы
күрес
034 Жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы          120000
ауруларының ошақтарын жою
037  Тұқымдық және көшет материалының сорттық         142265
және себу сапаларын анықтау
030 Элиталық тұқым шаруашылықтарының,                 43348
мемлекеттік сорт сынау учаскелері мен
станцияларының, мемлекеттік астық
ресурстарының тұқымдық және отырғызылатын
материалдардың сорттық және егістік сапасын
анықтау
031 Отандық ауылшаруашылық тауар өндірушілерінің      98917
егуіне арналған тұқымдар сапасын сараптау
038  Элиталық тұқым шаруашылығы мен асылдандыру      1612454
iсiн сақтау және дамыту
030 Элиталық тұқым шаруашылығын сақтау мен дамыту    772454
031 Тұқым асылдандыру ісін сақтау және дамыту        840000
042  Республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге    173491
асырылатын ауыл шаруашылығы техникасының
лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкаларын өтеу
043  Астықтың мемлекеттiк азықтық резервiн жаңарту   5500000
үшiн сатып алуды қамтамасыз ету
045  Ауыл шаруашылық тауар өндiрушiлерiн минералдық   800000
тыңайтқыштар, тұқым улағыштарын және гербицидтер
сатып алуға субсидиялау
047  Мемлекеттiк резервтегі астықты сақтау            805440
048  Ауылшаруашылық дақылдарын тұқымдық сынау          64631
030 Ауылшаруашылық дақылдарының тұқымын сынау         64631
жөніндегі мемлекеттік комиссия, облыстық
инспекторлар
051  Мемлекеттік астық резервiн ауыстыру               21000
052  Құнарлылық мониторингiн жүргiзу және              80000
топырақтың химиялық құрамын анықтау
054  Мелиорация және дренаж жүйелерiн жетiлдiру       621936
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       145352
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру        456356

101  Приобретение услуг местных консультантов        20228
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
055     Совершенствование управления водными           881895
ресурсами и восстановление земель
080  Реализация проекта за счет внешних займов      102578
081  Реализация проекта за счет внутренних          741907
источников
101  Приобретение услуг местных консультантов        14868
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
102  Обеспечение консультационными услугами          22542
для осуществления детального
проектирования, технического надзора во
время строительства и срока обслуживания
из внутренних источников
057     Проект по постприватизационной поддержке         4620
сельского хозяйства
101  Приобретение услуг местных консультантов         4620
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
058     Субсидирование производства оригинальных        64800
семян
060     Государственная регистрация                     47598
сельскохозяйственной, мелиоративной и
дорожно-строительной техники
030  Изготовление технических паспортов              14989
031  Изготовление государственных                    32609
регистрационных номерных знаков
062     Участие в организации сети сельских            409000
кредитных товариществ ЗАО "Аграрная
кредитная корпорация"
064     Обеспечение создания, оснащения и             1000000
осуществление деятельности
машинно-технологических станций
(сервис-центров) ЗАО "КазАгроФинанс"
079     Выполнение функций лицензиаров                  19458
205     Материально-техническое оснащение              263929
учреждений Министерства сельского
хозяйства
033  Материально-техническое оснащение               24680
Национального центра мониторинга,
референции, лабораторной диагностики
и методологии в ветеринарии
034  Материально-техническое оснащение               28967
Государственной комиссии по сортоиспытанию
сельскохозяйственных культур
035  Материально-техническое оснащение                8705
Республиканской карантинной лаборатории
036  Материально-техническое оснащение                 806
Республиканского
интродукционно-карантинного питомника
плодово-ягодных культур
037  Материально-техническое оснащение               28300
гидрогеологомелиоративных экспедиций
038  Материально-техническое оснащение              141966
Республиканского методического центра
фитосанитарной диагностики и прогнозов
039  Материально-техническое оснащение                3078
Республиканского
интродукционно-карантинного питомника
зерновых культур

101 Ішкі көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу        20228
үшін жергілікті консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу
055  Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және          881895
жерлердi қалпына келтіру
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       102578
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру        741907
101 Ішкі көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу        14868
үшін жергілікті консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу
102 Ішкі көздерден салу уақытында және қызмет         22542
көрсету мерзімін егжей-тегжейлі жобалауды,
техникалық қадағалауды жүзеге асыру үшін
консультациялық қызметтер көрсетумен
қамтамасыз ету
057  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi         4620
қолдау жөнiндегi жоба
101 Ішкі көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу         4620
үшін жергілікті консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу
058  Бiрегей тұқымдық өндiрудi субсидиялау             64800
060  Ауыл шаруашылық, мелиоративтiк және               47598
жол-құрылыс техникаларын мемлекеттiк тiркеу
030 Техникалық паспорттар дайындау                    14989
031 Мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерін дайындау   32609
062  "Аграрлық кредит корпорациясы" ЖАҚ ауылдық       409000
несие серіктестіктері жүйесін ұйымдастыруға
қатысу
064  "Қазагроқаржы" ЖАҚ машина-технологиялық         1000000
станцияларын (қызмет-орталықтарын) құруды,
жабдықтауды ұйымдастыру және олардың қызметiн
жүзеге асыру
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау              19458
205  Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң мекемелерiн      263929
материалдық-техникалық жарақтандыру
033 Ветеринариядағы мониторинг, референция,           24680
зертханалық диагностика және әдіснама ұлттық
орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру
034 Ауылшаруашылық дақылдарының тұқымын сынау         28967
жөніндегі мемлекеттік комиссияны
материалдық-техникалық жарақтандыру
035 Республикалық карантиндік зертхананы               8705
материалдық-техникалық жарақтандыру
036 Республикалық жеміс-жидек дақылдарының              806
интродукциялық-карантиндік көшеттігін
материалдық-техникалық жарақтандыру
037 Гидрогеология-мелиоративтік экспедицияларды       28300
материалдық-техникалық жарақтандыру
038 Фитосанитарлық диагностика мен болжамдар         141966
республикалық әдіснамалық орталығын
материалдық-техникалық жарақтандыру
039 Республикалық астық дақылдарының                   3078
интродукциялық-карантиндік көшеттігін
материалдық-техникалық жарақтандыру

040  Материально-техническое оснащение               25000
Республиканского научно-методического
центра агрохимической службы
041  Материально-техническое оснащение                2427
Республиканского методического центра
"Казагромелиоводхоз"
209     Приобретение специального автотранспорта       269568
для территориальных органов Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
212     Развитие материально-технической базы           27124
учреждений по охране рыбных запасов и
регулированию рыболовства
215     Развитие материально-технической базы           90691
особо охраняемых природных территорий и
организаций лесного хозяйства
030  Развитие материально-технической базы            1237
Казахского государственного
республиканского лесосеменного учреждения
031  Развитие материально-технической базы           17000
Сандыктауского учебно-производственного
лесного хозяйства
032  Развитие материально-технической базы            4300
для проведения работ по лесоустройству
033  Развитие материально-технической базы           68154
особо охраняемых природных территорий
415     Целевые трансферты областным бюджетам на      1078454
содержание и развитие
материально-технической базы учреждений
по охране лесов и животного мира
030  Целевые трансферты Акмолинскому                113408
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
031  Целевые трансферты Актюбинскому                 37072
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
032  Целевые трансферты Алматинскому областному     192045
бюджету на содержание и развитие
материально-технической базы учреждений
по охране лесов и животного мира
033  Целевые трансферты Атыраускому областному       18122
бюджету на содержание и развитие
материально-технической базы учреждений
по охране лесов и животного мира
034  Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому      90967
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
035  Целевые трансферты Жамбылскому областному       81715
бюджету на содержание и развитие
материально-технической базы учреждений
по охране лесов и животного мира
036  Целевые трансферты Западно-Казахстанскому       89279
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира

040 Агрохимиялық қызметтің республикалық              25000
ғылыми-әдістемелік орталығын
материалдық-техникалық жарақтандыру
041 "Қазагромелиосушар" республикалық                  2427
әдістемелік орталығын
материалдық-техникалық жарақтандыру
209  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          269568
министрлiгiнiң аумақтық органдары үшiн арнайы
автокөлiк сатып алу
212  Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу   27124
жөнiндегi мекемелердiң материалдық-техникалық
базасын дамыту
215  Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мен орман       90691
шаруашылығы ұйымдарының материалдық-техника.
лық базасын дамыту
030 Қазақ мемлекеттік республикалық орман              1237
тұқымдары мекемесінің материалдық-техникалық
базасын дамыту
031 Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығының      17000
материалдық-техникалық базасын дамыту
032 Орманды орналастыру жөніндегі жұмыстарды           4300
жүргізу үшін материалдық-техникалық базаны
дамыту
033 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың              68154
материалдық-техникалық базасын дамыту
415  Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау     1078454
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
облыстық бюджеттерге арналған мақсатты
трансферттер
030 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау      113408
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Ақмола облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
031 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау       37072
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Ақтөбе облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
032 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау       192045
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Алматы облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
033 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        18122
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Атырау облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
034 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        90967
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне арналған
мақсатты трансферттер
035 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        81715
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Жамбыл облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
036 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        89279
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Батыс Қазақстан облыстық бюджетіне арналған
мақсатты трансферттер

037  Целевые трансферты Карагандинскому              52919
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
038  Целевые трансферты Костанайскому               106502
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
039  Целевые трансферты Кызылординскому              52291
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
040  Целевые трансферты Мангистаускому                5491
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
041  Целевые трансферты Павлодарскому                56363
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
042  Целевые трансферты Северо-Казахстанскому       118949
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
043  Целевые трансферты Южно-Казахстанскому          63331
областному бюджету на содержание и
развитие материально-технической базы
учреждений по охране лесов и животного
мира
417     Целевые трансферты бюджету Алматинской         150000
области на ремонт магистральных каналов
и коллекторно-дренажной сети на
Каратальской системе орошения
420     Пост-приватизационная поддержка                  4620
сельского хозяйства
029  Реализация гранта за счет внутренних             4620
источников
421     Мониторинг содержания ртути в реке Нуре и        4620
водохранилище Ынтымаке
029  Реализация гранта за счет внутренних             4620
источников
422     Повышение конкурентоспособности                   435
сельскохозяйственной продукции Казахстана
029  Реализация гранта за счет внутренних              435
источников
423     Сохранение лесов и увеличение лесистости         3850
территории республики
029  Реализация гранта за счет внутренних             3850
источников
424     Охрана подземных вод и очистка                   2310
промышленных стоков в городе
Усть-Каменогорске
029  Реализация гранта за счет внутренних             2310
источников
500     Сопровождение информационных систем             40000
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
600     Создание информационных систем                 119300
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
700     Карантин растений                              528992

037 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        52919
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Қарағанды облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
038 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау       106502
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Қостанай облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
039 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        52291
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Қызылорда облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
040 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау         5491
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Маңғыстау облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
041 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        56363
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Павлодар облыстық бюджетіне арналған мақсатты
трансферттер
042 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау       118949
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Солтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне арналған
мақсатты трансферттер
043 Ормандарды және хайуанаттар дүниесін қорғау        63331
жөніндегі мекемелерді ұстауға және олардың
материалдық-техникалық базасын дамытуға
Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне арналған
мақсатты трансферттер
417  Қаратал суару жүйесіндегі магистралдық            150000
каналдарды және коллекторлық-дренажды
желісін жөндеуге Алматы облыстық бюджетіне
берілетін мақсатты трансферттер
420  Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі         4620
қолдау
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру         4620
421  Нұра өзені мен Ынтымақ су қоймасындағы             4620
сынап құрамының мониторингі
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру         4620
422  Қазақстан ауылшаруашылық өнімінің бәсеке            435
қабілеттілігін арттыру
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру          435
423  Ормандарды сақтау және республика аумағының        3850
орманды жерлерін көбейту
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру         3850
424  Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау          2310
және өндірістік ағынды суларды тазалау
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру         2310
500  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы           40000
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
600  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          119300
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
700  Өсiмдiктер карантинi                             528992

030  Республиканская карантинная лаборатория          9392
031  Республиканский интродукционно-карантинный       2959
питомник плодово-ягодных культур
032  Республиканский интродукционно-карантинный       7903
питомник зерновых культур
033  Выявление, локализация и ликвидация очагов     508738
распространения карантинных вредителей,
болезней растений и сорняков
701     Проведение агрохимического обследования         76448
почв и восстановление плодородия земель
030  Республиканский научно-методический центр       61691
агрохимической службы
031  Подготовка производственной базы для            14757
государственного учреждения
"Республиканский научно-методический
центр агрохимической службы"
702     Координация разработки и внедрения              10272
проектно-изыскательских работ
гидромелиоративных систем
030  Республиканский методический центр              10272
"Казагромелиоводхоз"
703     Разработка нормативно-методической базы         50000
по регулированию развития отраслей
агропромышленного комплекса
704     Внедрение и развитие информационной            460000
инфраструктуры на селе
706     Обеспечение исполнения обязательств по         400000
зерновым распискам АО "Фонд
гарантирования исполнения обязательств
по зерновым распискам"
710     Организация заготовительной сети и             279445
производственной базы по переработке
животноводческого сырья ЗАО "Мал онiмдерi
корпорациясы"
713     Субсидирование стоимости услуг по              465000
доставке воды сельхозтоваропроизводителям
714     Субсидирование аттестованных хозяйств,        1479327
занимающихся элитным семеноводством и
племенным животноводством, для погашения
отсроченной задолженности по налоговым
платежам в бюджет по состоянию на 1 января
2000 года
716     Возмещение ставки вознаграждения                40500
(интереса) по лизингу оборудования для
предприятий по переработке
сельскохозяйственной продукции
717     Субсидирование ставки вознаграждения           395000
(интереса) по кредитам, выдаваемым банками
второго уровня предприятиям по переработке
сельскохозяйственной продукции на
пополнение их оборотных средств
718     Разработка технико-экономической и             250000
проектно-сметной документации и проведение
госэкспертизы на реконструкцию особо
аварийных участков межхозяйственных
каналов и гидромелиоративных сооружений
722     Разработка технической документации и          250000
опытных образцов сельскохозяйственных
машин, комплектующих и узлов
723     Содержание особо охраняемых природных          645624
территорий
030  Особо охраняемые природные территории          645624

030 Республикалық карантиндік зертхана                 9392
031 Жеміс-жидек дақылдарының республикалық             2959
интродукциялық-карантиндік көшеттігі
032 Дәнді дақылдардың республикалық                    7903
интродукциялық-карантиндік көшеттігі
033 Карантиндік зиянкестердің, өсімдіктер мен        508738
арамшөптер дерттерінің таралу ошақтарын
анықтау, оқшаулау және жою
701  Топырақты агрохимиялық тексерудi жүргiзу          76448
және жерлердiң құнарлылығын қалпына келтiру
030 Агрохимиялық қызметтің республикалық              61691
ғылыми-әдістемелік орталығы
031 "Агрохимиялық қызметтің республикалық             14757
ғылыми-әдістемелік орталығы" мемлекеттік
мекемесінің өндірістік базасын дайындау
702  Гидромелиоративтiк жүйелердiң жобалау-іздестіру   10272
жұмыстарын әзiрлеудi және енгiзуді үйлестіру
030 "Қазагромелиосушар" республикалық                 10272
ғылыми-әдістемелік орталығы
703  Агроөнеркәсiптiк кешен салаларын дамытуды         50000
реттеу жөнiндегi нормативтiк-әдiстемелiк базаны
әзірлеу
704  Ауылда ақпараттық инфрақұрылымды енгiзу және     460000
дамыту
706  "Астық қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң       400000
орындалуына кепiлдiк беру қоры" АҚ қолхаттары
бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз
ету
710  "Мал өнiмдерi корпорациясы" ЖАҚ мал шаруашылық   279445
шикiзатын қайта өңдеу жөніндегі дайындау
жүйесi мен өндiрiстiк базасын ұйымдастыру
713  Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне су         465000
жеткiзу жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
714  Элиталық тұқым өсiрумен және тұқымды асылданды. 1479327
румен айналысатын аттестатталған
шаруашылықтарды 2000 жылғы 1 қаңтардағы
жағдай бойынша бюджетке түсетiн салық
төлемдерi жөніндегі мерзiмi өткен берешектi
өтеу үшiн субсидиялау
716  Ауыл шаруашылық өнiмдерiн қайта өңдейтін          40500
кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингi бойынша
сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу
717  Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдейтін        395000
кәсiпорындарға олардың айналымды қаражатын
толықтыруға екiншi деңгейдегі банктер беретiн
кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын
субсидиялау
718  Шаруашылықаралық каналдардың аса апатты          250000
учаскелерiн және гидромелиоративтiк
құрылыстарды қайта жаңартуға техникалық
экономикалық және жобалау-сметалық
құжаттаманы әзiрлеу және мемлекеттiк
сараптама жүргiзу
722  Ауылшаруашылық машиналарының, жинақтаушылардың   250000
және тораптарының техникалық құжаттамасын және
тәжiрибелiк үлгiлерiн әзiрлеу
723  Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау  645624
030 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар                645624

724     Леса Казахстана                                917624
030  Казахское государственное                        6595
республиканское лесосеменное учреждение
031  Сандыктауское учебно-производственное            8904
лесное хозяйство
032  Санитарно-защитная зеленая зона города         617910
Астаны
033  Авиаохрана леса                                184589
034  Лесоохотоустройство и лесохозяйственное         78499
проектирование
035  Селекция и сортоиспытание                        5127
древесно-кустарниковых пород
036  Государственный учет и кадастр лесов            16000
и биоресурсов
725     Охрана и воспроизводство биоресурсов           141215
030  Воспроизводство рыбных запасов (молоди         141215
рыб)
726     Сохранение и восстановление имущества,         111164
находящегося в республиканской
собственности, по объектам
водоснабжения
030  Сохранение и восстановление имущества,         111164
находящегося на балансе РГП "Есил су"
по групповым водопроводам
727     Государственные кадастры природных              10000
ресурсов
030  Составление государственного водного            10000
кадастра
728     Восстановление промысловой численности          50000
сайги
030  Восстановление численности сайги                40000
031  Регулирование численности волков                10000
729     Эксплуатация водохозяйственных объектов        570740
республиканского значения, не связанных
с подачей воды
730     Проект регулирования русла реки Сырдарьи      2157108
и сохранение северной части Аральского
моря
080  Реализация проекта за счет внешних            1580353
займов
081  Реализация проекта за счет внутренних          381941
источников
101  Приобретение услуг местных консультантов        12222
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
102  Обеспечение консультационными услугами         182592
для осуществления детального
проектирования, технического надзора во
время строительства и срока обслуживания
из внутренних источников
731     Проект водоснабжения и санитарии               749914
населенных пунктов региона Аральского
моря
080  Реализация проекта за счет внешних займов      589342
081  Реализация проекта за счет внутренних          157702
источников
101  Приобретение услуг местных консультантов         2870
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
732     Программа поиска утечек водопроводной           26350
сети, установление водомеров в рамках
проекта "Водоснабжение
Казалинска/Новоказалинска"
029  Реализация гранта за счет внутренних            26350
источников

724  Қазақстанның ормандары                           917624
030 Қазақ мемлекеттік республикалық орман              6595
тұқымдары мекемесі
031 Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы         8904
032 Астана қаласының санитарлық-қорғау жасыл аймағы  617910
033 Орманды әуеден қорғау                            184589
034 Орманда аң аулауды ұйымдастыру және орман         78499
шаруашылығын жобалау
035 Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және              5127
сынақтан өткізу
036 Ормандар мен биоресурстардың мемлекеттік          16000
есебі және кадастры
725  Биоресурстарды қорғау және молайту               141215
030 Балық қорларын (балық шабақтарын) молайту        141215
726  Сумен жабдықтау объектiлерi бойынша              111164
республикалық меншiктегi мүлiктi сақтау және
қалпына келтiру
030 Топтық су құбырлары бойынша "Есіл су" РМК        111164
балансындағы мүлікті сақтау және қалпына келтіру
727  Табиғи ресурстардың мемлекеттiк кадастрлары       10000
030 Мемлекеттік су кадастрын жасау                    10000
728  Киiктiң кәсiпшiлiк санын қалпына келтiру          50000
030 Киік санын қалпына келтіру                        40000
031 Қасқырлар санын реттеу                            10000
729  Республикалық маңызы бар, су берумен байланысы   570740
жоқ су шаруашылығы объектiлерiн пайдалану
730  Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал      2157108
теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау жобасы
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      1580353
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру        381941
101 Ішкі көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу        12222
үшін жергілікті консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу
102 Ішкі көздерден салу уақытында және қызмет        182592
көрсету мерзімі егжей-тегжейлі жобалауды,
техникалық қадағалауды жүзеге асыру үшін
консультациялық қызметтер көрсетумен
қамтамасыз ету
731  Арал теңiзi аймағының елдi мекендерiн сумен      749914
жабдықтау және оның санитариясы жобасы
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       589342
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру        157702
101 Ішкі көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу         2870
үшін жергілікті консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу
732  "Қазалыны/Жаңа Қазалыны сумен жабдықтау"          26350
жобасы шеңберiнде су құбырлары желiсiнiң
су ағып кететiн iздеу бағдарламасы, су
өлшеуiштерiн құру
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру        26350

733     Охрана и рациональное использование             18000
водных ресурсов
030  Разработка схем, водохозяйственных              18000
балансов и нормативов в области охраны
и использования водных ресурсов
734     Трансграничный проект "Сохранение                6594
биоразнообразия Западного Тянь-Шаня"
029  Реализация гранта за счет внутренних             6594
источников
735     Разработка биологических обоснований            10000
в области леса и биоресурсов
736     Мероприятия по реализации отраслевой          6003892
программы "Питьевые воды"
030  Строительство и реконструкция объектов        3000000
питьевого водоснабжения сельских
населенных пунктов
031  Строительство и реконструкция систем          3003892
водоснабжения
737     Реконструкция левобережной части системы        56960
лиманного орошения "Акши" Иргизского
района Актюбинской области
738     Охрана рыбных запасов и регулирование          103458
рыболовства
032  Региональные учреждения по охране рыбных       103458
запасов и регулированию рыболовства
740     Реконструкция гидротехнических сооружений      363800
030  Разработка проектно-сметной документации        42800
по реконструкции гидротехнических
сооружений
031  Реконструкция гидротехнических сооружений      321000
741     Сохранение и развитие племенного                45000
коневодства
742     Агрометереологическое обеспечение                4500
сельскохозяйственного производства
743     Разработка технико-экономического                4000
обоснования строительства Национального
хранилища генетических ресурсов растений
и животных
233        Министерство индустрии и торговли              898400
Республики Казахстан
408     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      898400
города Астаны для реконструкции русла
реки Ишим
234        Министерство охраны окружающей среды          1907050
Республики Казахстан
001     Административные затраты                       391340
001  Аппарат центрального органа                     65315
002  Аппараты территориальных органов               326025
031     Проведение экологического мониторинга          136200
и охрана окружающей среды
030  Оперативные мероприятия по охране               15000
окружающей среды
031  Проведение государственной экологической        10000
экспертизы
032  Проведение экологического мониторинга          108000
033  Мониторинг охраны окружающей среды и             3200
здоровья населения в городе Кызылорде
032     Экологические исследования, разработка          40000
стандартов и нормативов в области охраны
окружающей среды
036     Мониторинг экологического состояния             40000
участков территории Республики
Казахстан, подверженной воздействию
ракетно-космической деятельности

733  Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану       18000
030 Су ресурстарын қорғау және пайдалану саласында    18000
су шаруашылығы баланстары мен нормативтерінің
схемаларын әзірлеу
734  "Батыс Тянь-Шань биоәралуандығын сақтау"           6594
трансшекаралық жобасы
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру         6594
735  Орман және биоресурстар саласындағы               10000
биологиялық негіздемелердi әзiрлеу
736  "Ауыз су" салалық бағдарламасын iске асыру      6003892
жөнiндегi iс-шаралар
030 Ауылдық елді мекендерді ауыз сумен қамтамасыз   3000000
ету объектілерін салу және қайта жаңарту
031 Сумен қамтамасыз ету жүйелерін салу және        3003892
қайта жаңарту
737  Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының "Ақши" көлдетiп     56960
суару жүйесiнiң сол жақ жағалау бөлiгiн
қайта жаңарту
738  Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу  103458
032 Балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу  103458
жөніндегі аймақтық мекемелері
740  Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту       363800
030 Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту        42800
бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзірлеу
031 Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту       321000
741  Асыл тұқымды жылқы шаруашылығын сақтау және
дамыту                                            45000
743  Өсімдіктер мен жануарлардың генетикалық ресурс.
тарының Ұлттық сақтау орнын салу бойынша
техникалық-экономикалық мінездемесін әзірлеу       4000
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда   898400
министрлiгi
408  Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң         898400
арнасын қайта жаңартуға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер
234     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны       1907050
қорғау министрлігі
001  Әкiмшiлiк шығындар                               391340
001 Орталық органның аппараты                         65315
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 326025
031  Экологиялық мониторинг жүргiзу және қоршаған     136200
ортаны қорғау
030 Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі шұғыл            15000
іс-шаралар
031 Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу         10000
032 Экологиялық мониторинг жүргізу                   108000
033 Қызылорда қаласында қоршаған ортаны қорғау         3200
мен халық денсаулығын сақтау мониторингі
032  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы экологиялық    40000
зерттеулер, стандарттар мен нормативтер әзiрлеу
036  Зымыран-ғарыштық қызмет әсерiне ұшыраған          40000
Қазақстан Республикасы аумағындағы
учаскелердiң экологиялық жағдайының
мониторингi

037     Проект реабилитации залежных земель             12320
Шетского района Карагандинской области
029  Реализация гранта за счет внутренних            12320
источников
200     Материально-техническое обеспечение              1210
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
030  Материально-техническое обеспечение              1210
аппарата центрального органа
203     Материально-техническое обеспечение              4300
центра мониторинга охраны окружающей
среды и здоровья населения города
Кызылорды
300     Строительство станции биологической            500000
очистки сточных вод в городе Кызылорде
401     Целевые трансферты Павлодарскому               242000
областному бюджету для продолжения
демеркуризационных работ на ОАО
"Павлодарский химический завод"
402     Целевые инвестиционные трансферты              500000
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету на строительство сооружения
биологической очистки сточных вод
в городе Семипалатинске
500     Сопровождение информационной базы данных        39680
"Государственные кадастры природных
ресурсов"
614        Агентство Республики Казахстан                1101538
по управлению земельными ресурсами
001     Административные затраты                       261138
001  Аппарат центрального органа                     23808
002  Аппараты территориальных органов               237330
031     Подготовка проекта строительства                36000
Республиканской картографической фабрики
036     Мероприятия по землеустройству                 294034
030  Земельно-кадастровые работы                    171898
031  Ведение мониторинга земель                      14036
032  Земельно-хозяйственное устройство                8100
территорий сельских населенных пунктов
033  Инвентаризация земель                           21200
сельскохозяйственного назначения
034  Определение бонитета почв земель                76600
сельскохозяйственного назначения
035  Разработка методики определения                  2200
кадастровой стоимости земель
сельскохозяйственного назначения
038     Отвод земель и выдача правоудостоверяющих       20002
документов на землю крестьянским
(фермерским) хозяйствам
043     Обеспечение топографо-геодезической и           73951
картографической продукцией и ее хранение
500     Сопровождение автоматизированной                10000
информационной системы Государственного
земельного кадастра
600     Создание автоматизированной информационной     406413
системы Государственного земельного
кадастра
694        Управление делами Президента Республики        103290
Казахстан

037  Қарағанды облысы Шет ауданының тыңайған жерлерін  12320
оңалту жобасы
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру        12320
200  Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау      1210
министрлiгiн материалдық-техникалық
қамтамасыз ету
030 Орталық орган аппаратын материалдық-техникалық     1210
қамтамасыз ету
203  Қызылорда қаласының Қоршаған ортаны және           4300
тұрғындар денсаулығын қорғау мониторингі
орталығын материалдық-техникалық қамтамасыз ету
300  Қызылорда қаласында сарқынды суларды биология.   500000
лық тазалау станциясын салу
401  "Павлодар химия зауыты" ААҚ-та демеркуризация.   242000
лық жұмыстарды жалғастыру үшiн Павлодар
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
трансферттер
402  Семей қаласында сарқынды суды биологиялық жолмен 500000
тазарту құрылғысын салуға Шығыс Қазақстан
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
500  "Табиғи ресурстардың мемлекеттiк кадастры"        39680
ақпараттық деректер базасын сүйемелдеу
614     Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын       1101538
басқару жөніндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               261138
001 Орталық органның аппараты                         23808
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 237330
031  Республикалық картография фабрикасы               36000
құрылысының жобасын дайындау
036  Жерге орналастыру жөнiндегi iс-шаралар           294034
030 Жер-кадастрлық жұмыстар                          171898
031 Жер мониторингін жүргізу                          14036
032 Ауылдық елді мекендер аумақтарының                 8100
жер-шаруашылық құрылымы
033 Ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлерді түгендеу      21200
034 Ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлер топырағының     76600
бонитетін анықтау
035 Ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлердің кадастрлық    2200
құнын анықтау әдістемесін әзірлеу
038  Шаруа (фермер) қожалықтарына жер бөлу және        20002
жерге құқығын растайтын құжаттарды беру
043  Топографиялық-геодезиялық және картографиялық     73951
өнiмдермен қамтамасыз ету және оны сақтау
500  Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған    10000
ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
600  Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған   406413
ақпараттық жүйесiн құру
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          103290
Басқармасы

037     Охрана, защита, воспроизводство лесов           80430
и животного мира
030  Государственный национальный природный          80430
парк "Бурабай"
044     Развитие спортивного коневодства                22860
11            Промышленность и строительство                1482559
220        Министерство экономики и бюджетного            322113
планирования Республики Казахстан
034     Мобилизационная подготовка                      19113
035     Разработка и экспертиза                        303000
технико-экономических обоснований
республиканских инвестиционных проектов
225        Министерство образования и науки               124348
Республики Казахстан
040     Мониторинг сейсмологической информации         117348
030  Сейсмологическая опытно-методическая           117348
экспедиция
219     Развитие материальной базы                       7000
сейсмологической опытно-методической
экспедиции
233        Министерство индустрии и торговли             1036098
Республики Казахстан
030     Государственная программа развития и           200000
конверсии оборонной промышленности
Республики Казахстан на долгосрочный
период
031     Прикладные научные исследования в области       24000
строительства
032     Проектно-изыскательские, конструкторские        60000
и технологические работы на
республиканском уровне
033     Приобретение международных, региональных        15000
и национальных стандартов в области
строительства
035     Проведение конкурсов по государственному         1000
закупу подрядных работ на строительство
объектов нового центра города Астаны
036     Разработка типовых проектов                    150000
038     Научные исследования в области                  79058
микрографии
030  Институт микрографии                            79058
039     Прикладные научные исследования                507040
технологического характера
12            Транспорт и связь                            60956974
215        Министерство транспорта и коммуникаций       58254374
Республики Казахстан
001     Административные затраты                       698554
001  Аппарат центрального органа                    279379
002  Аппараты территориальных органов               419175
006     Выполнение обязательств прошлых лет            342671
031  Удовлетворение требований по погашению          34389
основного долга, вытекающих из
правоотношений упраздненного Дорожного
фонда
034  Возмещение затрат ЗАО "Национальная            308282
компания "Казакстан темiр жолы" по
воинским перевозкам
033     Обеспечение водных путей в судоходном          360431
состоянии и содержание шлюзов

037  Ормандарды және жануарлар дүниесiн сақтау,        80430
қорғау және молықтыру
030 "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи саябағы       80430
044  Спорттық жылқы шаруашылығын дамыту                22860
11         Өнеркәсiп және құрылыс                          1482559
220     Қазақстан Республикасының Экономика және         322113
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
034  Жұмылдыру дайындығы                               19113
035  Республикалық инвестициялық жобалардың           303000
техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу
және сараптамалау
225     Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым       124348
министрлiгi
040  Сейсмологиялық ақпарат мониторингi               117348
030 Сейсмологиялық тәжiрибелiк-әдiстемелiк           117348
экспедиция
219  Сейсмологиялық тәжiрибелiк-әдiстемелiк             7000
экспедицияның материалдық базасын дамыту
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  1036098
министрлiгi
030  Қазақстан Республикасының қорғаныс өнеркәсiбiн   200000
дамытудың және конверсиялаудың ұзақ мерзiмдi
кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы
031  Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер  24000
032  Республикалық деңгейдегi жобалау-iздестiру,       60000
конструкторлық және технологиялық жұмыстар
033  Құрылыс саласындағы халықаралық, аймақтық және    15000
ұлттық стандарттарды сатып алу
035  Астана қаласы жаңа орталығының объектiлерiн        1000
салуға мердiгерлiк жұмыстарды мемлекеттiк
сатып алу жөнiндегi конкурстар өткізу
036  Yлгi жобаларды әзiрлеу                           150000
038  Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер         79058
030 Микрография институты                             79058
039  Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми        507040
зерттеулер
12         Көлiк және байланыс                            60956974
215     Қазақстан Республикасының Көлiк және           58254374
коммуникациялар министрлiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               698554
001 Орталық органның аппараты                        279379
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 419175
006  Өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау          342671
031 Таратылған жол қорының құқықтық қатынастарынан    34389
туындайтын негізгі берешекті өтеу жөніндегі
талаптарын қанағаттандыру
034 "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы"        308282
ЖАҚ-ның әскери тасымалдар жөніндегі
шығындарын өтеу
033  Су жолдарын кеме жүретін жағдайда болуын         360431
қамтамасыз ету және шлюздердi күтіп-ұстау

035     Подготовка документов по ведению                14784
государственных регистров воздушных
судов, трасс и аэродромов для гражданской
авиации
036     Строительство и реконструкция                 9824950
автомобильных дорог республиканского
значения
035  Реконструкция участка автомобильной           2200000
дороги Астана-Боровое
040  Строительство автомобильной дороги             446000
в городе Риддер - граница Республики
Алтай
044  Мост через реку Сырдарья у города             1450500
Кызылорда
048  Реконструкция автодороги Бейнеу - Акжигит -    356392
граница Узбекистана
049  Реконструкция Северной объездной дороги        749950
города Астана на участке км 0-6,5
"Северо-западный участок"
050  Реконструкция автодороги Карабутак -           800000
Иргиз - граница Кызылординской области
051  Реконструкция автодороги граница               849508
Российской Федерации - Уральск - Актобе
052  Реконструкция автодороги Кызылорда -           960000
Жезказган
053  Реконструкция автодороги Ушарал - Достык       300000
058  Обустройство объездной дороги города           612600
Астаны
060  Реконструкция участка проезда через           1100000
город Караганду
037     Строительство международного аэропорта       10283565
в городе Астане
080  Реализация проекта за счет внешних            8624000
займов
081  Реализация проекта за счет внутренних         1659565
источников
041     Прикладные научные исследования в области      173000
транспорта и коммуникаций
030  Прикладные научные исследования в области      140000
дорожной отрасли
031  Прикладные научные исследования в области       33000
связи и телекоммуникаций
042     Проведение проектно-изыскательских работ,       53788
модернизация и передислокация постов
транспортного контроля
044     Создание системы мониторинга                   254809
радиочастотного спектра и радиоэлектронных
средств
052     Реконструкция автодорог Западного             7739131
Казахстана
080  Реализация проекта за счет внешних займов     4745304
081  Реализация проекта за счет внутренних         2993827
источников
054     Текущий ремонт, содержание, озеленение        2233429
автодорог республиканского значения
060     Проектно-изыскательские работы по              251000
реконструкции автодорог республиканского
значения
033  Подготовка проекта реконструкции                40000
автодороги Омск-Павлодар-Майкапшагай
036  Подготовка проекта реконструкции               100000
автодороги Актау-Атырау
037  Подготовка проекта реконструкции                40000
автодороги Кызылорда-Жезказган
038  Подготовка проекта реконструкции                33000
автодороги Бейнеу - Акжигит - граница
Узбекистана

035  Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерiнiң,     14784
әуе жолдарының және әуе айлақтарының мемлекеттiк
тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi құжаттарды дайындау
036  Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын    9824950
салу және оны қайта жаңарту
035 Астана-Бурабай автомобиль жолының учаскесін     2200000
қайта жаңарту
040 Риддер қаласы - Алтай Республикасы шекарасы      446000
автомобиль жолын салу
044 Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзені       1450500
арқылы өтетін көпір
048 Бейнеу-Ақжігіт-Өзбекстан шекарасы автожолын      356392
қайта жаңарту
049 Астана қаласының Солтүстік айналма жолын         749950
0-6,5 км. "Солтүстік-Батыс учаскесі"
учаскесінде қайта жаңарту
050 Қызылорда облысының шекарасы - Қарабұтақ-Ырғыз   800000
автожолын қайта жаңарту
051 Ресей Федерациясы шекарасы - Орал-Ақтөбе         849508
автожолын қайта жаңарту
052 Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту      960000
053 Үшарал-Достық автожолын қайта жаңарту            300000
058 Астана қаласының айналма жолын қалыпқа келтіру   612600
060 Қарағанды қаласы арқылы өту учаскесін қайта     1100000
жаңарту
037  Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы 10283565
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      8624000
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру       1659565
041  Көлiк және коммуникациялар саласындағы           173000
қолданбалы ғылыми зерттеулер
030 Жол саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер     140000
031 Байланыс және телекоммуникация саласындағы        33000
қолданбалы ғылыми зерттеулер
042  Көлiктiк бақылау бекеттерiн жобалау-iздестiру     53788
жұмыстарын жүргiзу, жаңғырту және көшiру
044  Радиожиiлiк спектрі мен радиоэлектрондық         254809
құралдардың мониторингі жүйесін құру
052  Батыс Қазақстанның автожолдарын қайта жаңарту   7739131
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      4745304
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру       2993827
054  Республикалық маңызы бар автожолдарды ағымдағы  2233429
жөндеу, ұстау, көгалдандыру
060  Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта      251000
жаңарту жөнiндегi жобалау-iздестiру жұмыстары
033 Омбы-Павлодар-Майқапшағай автожолын қайта         40000
жаңарту жобасын дайындау
036 Ақтау-Атырау автожолын қайта жаңарту жобасын     100000
дайындау
037 Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту       40000
жобасын дайындау
038 Бейнеу-Ақжігіт-Өзбекстан шекарасы автожолын       33000
қайта жаңарту жобасын дайындау

040  Подготовка проекта строительства моста          38000
через реку Кигач
062     Диагностика и инструментальное                  35000
обследование состояния автодорог и мостов
республиканского значения
063     Содержание функционального имущества            21186
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
064     Увеличение уставного капитала РГП              241650
"Международный аэропорт Астана"
068     Изготовление паспорта моряка Республики           500
Казахстан
072     Строительство Шульбинского шлюза               550000
074     Субсидирование регулярных внутренних           300000
авиаперевозок
079     Выполнение функций лицензиаров                  26767
301     Строительство железнодорожной линии           7539460
Алтынсарин-Хромтау
403     Целевые инвестиционные трансферты              193200
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету для завершения строительства
коммуникационного тоннеля под рекой
Иртыш в городе Семипалатинске
404     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      300000
Атырауской области на строительство
мостового перехода через реку Урал
в городе Атырау
501     Сопровождение информационных систем             37064
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
700     Реконструкция взлетно-посадочной полосы       1515588
аэропорта в городе Астане
707     Средний ремонт автодорог республиканского     3700000
значения
708     Капитальный ремонт автодорог                   850020
республиканского значения
709     Сопровождение системы мониторинга               12824
радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств
714     Реабилитация автодороги Алматы-Астана         7347216
032  Реализация проекта на участках                1690952
Алматы-Гульшад и Акчатау-Караганда
за счет внешних займов
033  Реализация проекта на участках                 664189
Алматы-Гульшад и Акчатау-Караганда
за счет внутренних источников
034  Реализация проекта на участке                   44054
Алматы-Гульшад (88 км) за счет внешних
займов
035  Реализация проекта на участке                  514406
Алматы-Гульшад (88 км) за счет внутренних
источников
036  Реализация проекта на участке                  683191
Осакаровка-Вишневка за счет внешних
займов
037  Реализация проекта на участке                  120992
Осакаровка-Вишневка за счет внутренних
источников
038  Реализация проекта на участке                  843899
Вишневка-Астана за счет внешних займов
039  Реализация проекта на участке                  143948
Вишневка-Астана за счет внутренних
источников
040  Реализация проекта на участке                 1880912
Караганда-Осакаровка за счет внешних
займов

040 Қиғаш өзені арқылы өтетін көпір құрылысының       38000
жобасын дайындау
062  Республикалық маңызы бар автожолдар мен           35000
көпірлер жай-күйiнiң диагностикасы мен оны
аспаптық тексеру
063  Қазақстан Республикасы Көлiк және                 21186
коммуникациялар министрлiгiнiң функционалды
мүлкiн ұстау
064  "Астана" халықаралық әуежайы" РМК жарғылық       241650
капиталын ұлғайту
068  Қазақстан Республикасы теңiзшiсiнiң паспортын       500
дайындау
072  Шульба шлюзiн салу                               550000
074  Жүйелi iшкi авиатасымалдарды субсидиялау         300000
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау              26767
301  Алтынсарин-Хромтау темiр жолының желiсiн салу   7539460
403  Семей қаласында Ертіс өзені астымен өтетін       193200
коммуникациялық тоннельдің құрылысын аяқтау
үшін Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер
404  Атырау қаласында Жайық өзені арқылы өтетін       300000
көпір өткелінің құрылысы үшін Атырау
облыстық бюджетіне бөлінген мақсатты
инвестициялық трансферттер
501  Қазақстан Республикасы Көлiк және                 37064
коммуникациялар министрлiгiнiң ақпараттық
жүйелерiн cүйемелдеу
700  Астана қаласындағы әуежайдың ұшу-қону жолағын   1515588
қайта жаңарту
707  Республикалық маңызы бар автожолдарды орташа    3700000
жөндеу
708  Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделi    850020
жөндеу
709  Радиожиiлiк спектрi және радиоэлектрондық         12824
құралдар мониторингi жүйесiн сүйемелдеу
714  Алматы-Астана автожолын оңалту                  7347216
032 Сыртқы қарыздар есебінен Алматы-Гүлшат және     1690952
Ақшатау-Қарағанды учаскесі жобасын іске асыру
033 Ішкі көздердің есебінен Алматы-Гүлшат және       664189
Ақшатау-Қарағанды учаскесі жобасын іске асыру
034 Сыртқы қарыздар есебінен Алматы-Гүлшат            44054
учаскесі (88км) жобасын іске асыру
035 Ішкі көздердің есебінен Алматы-Гүлшат            514406
учаскесі (88км) жобасын іске асыру
036 Сыртқы қарыздар есебінен Осакаровка-Вишневка     683191
учаскесі жобасын іске асыру
037 Ішкі көздердің есебінен Осакаровка-Вишневка      120992
учаскесі жобасын іске асыру
038 Сыртқы қарыздар есебінен Вишневка-Астана         843899
учаскесі жобасын іске асыру
039 Ішкі көздердің есебінен Вишневка-Астана          143948
учаскесі жобасын іске асыру
040 Сыртқы қарыздар есебінен Қарағанды-Осакаровка   1880912
учаскесі жобасын іске асыру

041  Реализация проекта на участке                  760673
Караганда-Осакаровка за счет внутренних
источников
715     Реабилитация автодороги Алматы-Бишкек         3351372
030  Реализация проекта на участке                  756247
Алматы-Георгиевка за счет внешних займов
031  Реализация проекта на участке                  288330
Алматы-Георгиевка за счет внутренних
источников
032  Реализация проекта на участке                 1644132
Узынагач-Георгиевка за счет внешних
займов
033  Реализация проекта на участке                  662663
Узынагач-Георгиевка за счет внутренних
источников
716     Реабилитация автодороги Боровое-Кокшетау-        2415
Петропавловск
029  Реализация гранта за счет внутренних             2415
источников
233        Министерство индустрии и торговли             2702600
Республики Казахстан
407     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2702600
города Астаны для строительства
магистральной автодороги в городе Астане
"Центр левого берега - проспект Абылай
хана" с автодорожным мостом через реку
Ишим
13            Прочие                                       70038230
204        Министерство иностранных дел Республики        602935
Казахстан
041     Заграничные командировки                       378000
042     Представительские затраты                      224935
215        Министерство транспорта и коммуникаций        1221201
Республики Казахстан
207     Развитие материально-технической базы            8721
государственного учреждения-балансодержа-
теля арендованного имущества комплекса
"Байконур"
303     Строительство здания серверного центра         215936
для государственных органов в городе
Астане
500     Сопровождение информационной                     7811
инфраструктуры государственных органов
601     Создание государственной базы данных             4994
"Юридические лица"
602     Создание государственной базы данных           178208
"Физические лица"
604     Создание единой системы электронного           499540
документооборота государственных органов
605     Создание информационной инфраструктуры         254140
государственных органов
606     Создание системы мониторинга состояния          24063
информационно-телекоммуникационных
ресурсов
610     Создание государственной базы данных            14016
"Ресурсы Казахстана"
710     Учет арендованного имущества комплекса           6689
"Байконур"
030  Государственное учреждение-                      6689
балансодержатель арендованного имущества
комплекса "Байконур"
711     Подготовка кандидатов в космонавты               7083
Республики Казахстан

041 Ішкі көздердің есебінен Қарағанды-Осакаровка     760673
учаскесі жобасын іске асыру
715  Алматы-Бішкек автожолын оңалту                  3351372
030 Сыртқы қарыздар есебінен Алматы-Георгиевка       756247
учаскесі жобасын іске асыру
031 Ішкі көздердің есебінен Алматы-Георгиевка        288330
учаскесі жобасын іске асыру
032 Сыртқы қарыздар есебінен Ұзынағаш-Георгиевка    1644132
учаскесі жобасын іске асыру
033 Ішкі көздердің есебінен Ұзынағаш-Георгиевка      662663
учаскесі жобасын іске асыру
716  "Бурабай-Көкшетау-Петропавл" автомобиль            2415
жолын оңалту
029 Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру         2415
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  2702600
министрлiгi
407  Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында     2702600
Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса
алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан
даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған
мақсатты инвестициялық трансферттер
13         Өзгелер                                        70038230
204     Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер           602935
министрлiгi
041  Шетелдiк iссапарлар                              378000
042  Өкiлдiк шығындар                                 224935
215     Қазақстан Республикасының Көлiк және            1221201
коммуникациялар министрлiгi
207  "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берілген мүлкiн         8721
баланста ұстаушы - мемлекеттік мекеменiң
материалдық-техникалық базасын дамыту
303  Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн       215936
серверлiк орталық ғимаратын салу
500  Мемлекеттік органдардың ақпараттық инфрақұрылымын  7811
сүйемелдеу
601  "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын     4994
құру
602  "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын     178208
құру
604  Мемлекеттiк органдардың электронды құжат         499540
айналымының бiрыңғай жүйесiн құру
605  Мемлекеттік органдардың ақпараттық               254140
инфрақұрылымын құру
606  Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың       24063
жай-күйi мониторингiнiң жүйесiн құру
610  "Қазақстан ресурстары" мемлекеттік деректер       14016
базасын құру
710  "Байқоңыр" кешенiнiң жалға берiлген мүлкiн         6689
есепке алу
030 Мемлекеттік мекеме - "Байқоңыр" кешенінің жалға    6689
алынған мүлкінің мемлекеттік баланс ұстаушы
711  Қазақстан Республикасының ғарышкерлігіне           7083
кандидаттар дайындау

217        Министерство финансов Республики             40784047
Казахстан
032     Создание Инвестиционного фонда Казахстана    23000000
046     Резерв Правительства Республики Казахстан     9428000
для ликвидации чрезвычайных ситуаций
природного и техногенного характера и
иных непредвиденных расходов
052     Выплата курсовой разницы по льготным           146618
жилищным кредитам
053     Участие в уставном капитале жилищного         1500000
строительного сберегательного банка
064     Содержание здания "Дом министерств"            149528
065     Страхование здания "Дом министерств"            12534
436     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     3000000
города Алматы на развитие города
030  Строительство транспортной развязки           1000000
проспект Райымбека - улица Саина
031  Строительство школы в поселке Ужет             249700
032  Строительство дорог в микрорайонах             226500
индивидуальной застройки
033  Капитальный ремонт дорог                      1000000
034  Завершение строительства школы-                273500
интерната для детей с нарушением
опорно-двигательного аппарата на 144
места
035  Строительство водопровода, канализации,        250300
тепловых и электрических сетей в районах
массового индивидуального жилищного
строительства
438     Целевые трансферты бюджету города Астаны       132797
для погашения задолженности по таможенным
пошлинам и платежам за переоформление
товаров, ранее оформленных в режиме
"Свободная таможенная зона"
449     Целевые трансферты бюджету города Астаны       750000
на долевое участие в строительстве и
приобретение жилья для работников
центральных государственных органов
708     Приобретение государством акций ЗАО           2390700
"Эйр Казахстан"
709     Увеличение государственной доли ЗАО            273870
"Эйр Астана"
220        Министерство экономики и бюджетного          10700000
планирования Республики Казахстан
040     Создание Национального инновационного         3000000
фонда
041     Пополнение уставного капитала АО "Банк        7700000
Развития Казахстана"
221        Министерство юстиции Республики Казахстан      230913
046     Резерв для погашения обязательств              230913
Правительства Республики Казахстан,
центральных государственных органов и их
территориальных подразделений по решениям
судов
230        Министерство культуры, информации и            548581
общественного согласия Республики
Казахстан
400     Целевые трансферты Атыраускому областному      548581
бюджету на подготовку к празднованию
200-летнего юбилея Махамбета Утемисова
233        Министерство индустрии и торговли             8857343
Республики Казахстан

217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі    40784047
032  Қазақстанның инвестициялық қорын құру          23000000
046  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Табиғи және   9428000
техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға
арналған резервi
052  Жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi бойынша          146618
бағамдық айырманы төлеу
053  Тұрғын үй құрылыс жинақ банкiсiнiң жарғылық     1500000
капиталына қатысу
064  "Министрлiктер үйi" ғимаратын күтіп-ұстау        149528
065  "Министрлiктер үйi" ғимаратын сақтандыру          12534
436  Алматы қаласының бюджетiне қаланы дамытуға      3000000
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
030 Райымбек даңғылы-Сайын көшесі бойынша көлік     1000000
тарату желісінің құрылысы
031 Өжет кентіндегі мектеп құрылысы                  249700
032 Жеке құрылыс шағын аудандарында жол салу         226500
033 Жолды күрделі жөндеу                            1000000
034 Тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларға          273500
арналған 144 орындық мектеп-интернатының
құрылысын аяқтау
035 Жаппай жеке тұрғын-үй салу аудандарында         250300
су құбыры, арна тарту, жылу және электр
жүйелерін салу
438  Бұрын "Еркін кедендік аймақ" режимінде           132797
ресімделген тауарларды қайта ресімдеу үшін
кедендік баждар мен төлемдер бойынша қарызды
өтеуге Астана қаласының бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
449  Орталық мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiне  750000
үй салуға және сатып алуға үлестiк қатысу үшiн
Астана қалалық бюджетiне берiлетiн
мақсатты трансферттер
708  "Эйр Қазақстан" ЖАҚ акцияларын мемлекеттің      2390700
сатып алуы
709  "Эйр Астана" ЖАҚ-тың мемлекеттік үлесін          273870
ұлғайту
220     Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігі                10700000
040  Ұлттық инновациялық қорын құру                  3000000
041  "Қазақстан Даму Банкі" АҚ жарғылық              7700000
капиталын толықтыру
221     Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi     230913
046  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық       230913
мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық
бөлiмшелерiнiң соттардың шешiмдерi бойынша
мiндеттемелерiн өтеуге арналған резервi
230     Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат      548581
және қоғамдық келісім министрлігі
400  Атырау облыстық бюджетiне Махамбет Өтемiсовтың   548581
200 жылдық мерейтойын мерекелеуге дайындыққа
берiлетiн мақсатты трансферттер
233     Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда  8857343
министрлiгi

001     Административные затраты                       317202
001  Аппарат центрального органа                    199752
002  Аппараты территориальных органов               117450
034     Создание Государственной страховой            7700000
корпорации по страхованию экспортных
кредитов и инвестиций
040     Прикладные научные исследования в области       10000
стандартизации, сертификации, метрологии
и систем качества
030  Прикладные научные исследования в области        5000
качества
032  Прикладные научные исследования в области        5000
метрологии
041     Разработка и приобретение международных,        47970
региональных н национальных стандартов в
области стандартизации, метрологии и
сертификации
042     Создание национальной эталонной базы           185000
единиц физических величин республики
043     Вступление Казахстана во Всемирную              52000
торговую организацию
044     Ведение каталогов продукции                      1000
045     Техническое обслуживание и сопровождение        18879
государственных эталонов
046     Проведение конкурса "Лучшие товары               5000
Казахстана" и присуждение премии
Правительства Республики Казахстан
047     Ведение Государственного кадастра                1000
гражданского и служебного оружия и
патронов к нему
050     Поддержка малого и среднего бизнеса            159120
030  Поддержка малого и среднего бизнеса на          90791
республиканском уровне
031  Поддержка малого и среднего бизнеса на          68329
региональном уровне
053     Аккредитация органов по сертификации             2000
испытательных и измерительных лабораторий
057     Обеспечение деятельности торговых               17123
представительств за рубежом
058     Гуманитарная помощь Правительству              225000
Российской Федерации на строительство
жилого дома в городе Грозном
079     Выполнение функций лицензиаров                   5649
300     Подготовка проектно-сметной документации        45000
строительства эталонного центра в городе
Астане
500     Сопровождение системы информационного            4379
центра по взаимодействию со Всемирной
торговой организацией по вопросам
аккредитации, стандартизации, метрологии
и сертификации
501     Сопровождение информационной системы            17295
импортно-экспортного контроля Республики
Казахстан
502     Сопровождение информационных систем              3463
Государственного фонда стандартов
503     Сопровождение информационной системы по         13000
Государственной программе развития и
поддержки предпринимательства в
Республике Казахстан на 2003-2005 годы

001  Әкiмшiлiк шығындар                               317202
001 Орталық органның аппараты                        199752
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 117450
034  Экспорттық кредиттерді және инвестицияларды     7700000
сақтандыру жөніндегі мемлекеттік сақтандыру
корпорациясын құру
040  Стандарттау, сертификаттау, метрология және       10000
сапа жүйелерi саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
030 Сапа саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер      5000
032 Метрология саласындағы қолданбалы ғылыми           5000
зерттеулер
041  Стандарттау, метрология және сертификаттау        47970
саласындағы халықаралық, аймақтық және
ұлттық стандарттарды әзiрлеу және сатып алу
042  Республиканың нақты шамалар өлшемдерiнiң         185000
ұлттық эталондық базасын жасау
043  Қазақстанның Дүниежүзiлiк сауда ұйымына кiруi     52000
044  Өнiмдер каталогын жүргізу                          1000
045  Мемлекеттiк эталондарға техникалық қызмет         18879
көрсету және оларды сүйемелдеу
046  "Қазақстанның үздiк тауарлары" конкурсын өткiзу    5000
және Қазақстан Республикасы Үкіметінің сыйлығын
беру
047  Азаматтық және қызметтiк қарулардың және олардың   1000
оқтарының мемлекеттiк кадастрын жүргізу
050  Шағын және орта бизнестi қолдау                  159120
030 Республикалық деңгейде шағын және орта            90791
бизнесті қолдау
031 Аймақтық деңгейде шағын және орта бизнесті        68329
қолдау
053  Сертификаттау жөніндегі органдарды, сынау және     2000
өлшеу зертханаларын тіркеу
057  Шет елдердегі сауда өкілдіктерінің қызметін       17123
қамтамасыз ету
058  Грозный қаласындағы тұрғын үй құрылысына         225000
Ресей Федерациясының Үкіметіне ізгілік көмек
079  Лицензиарлардың функцияларын орындау               5649
300  Астана қаласындағы эталондық орталық құрылысы.    45000
ның жобалау-сметалық құжаттамасын дайындау
500  Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу,           4379
стандарттау, метрология және сертификаттау
мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi
ақпараттық орталық жүйесiн сүйемелдеу
501  Қазақстан Республикасы импорттық-экспорттық       17295
бақылауының ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу
502  Мемлекеттiк стандарттар қорының ақпараттық         3463
жүйелерiн сүйемелдеу
503  Қазақстан Республикасында Кәсiпкерлiктi дамыту    13000
мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық
жүйенi сүйемелдеу

504     Сопровождение информационных систем              3600
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
600     Развитие информационного центра по               5463
взаимодействию со Всемирной торговой
организацией по вопросам аккредитации,
стандартизации, метрологии и сертификации
601     Развитие информационной системы                  2000
Государственного фонда стандартов
602     Создание информационной системы по              16200
Государственной программе развития и
поддержки предпринимательства в
Республике Казахстан на 2003-2005 годы
234        Министерство охраны окружающей среды           550245
Республики Казахстан
033     Ведение гидрометеорологического                467145
мониторинга
034     Техническое перевооружение служб                43000
гидрометеорологического наблюдения
041     Создание экологического поста на                40100
территории специальной экономической
зоны "Морпорт Aктay"
610        Агентство Республики Казахстан                  57786
по государственным закупкам
601     Создание системы электронной коммерции,         57786
аукционов и тендеров
617        Агентство Республики Казахстан                 813587
по государственным материальным резервам
001     Административные затраты                        33600
001  Аппарат центрального органа                     33600
032     Хранение государственного резерва              500000
033     Формирование мобилизационного резерва          100000
034     Хранение мобилизационного резерва              175887
500     Информационно-вычислительное обслуживание        2100
Агентства Республики Казахстан по
государственным материальным резервам
600     Обеспечение вычислительной и                     2000
организационной техникой Агентства
Республики Казахстан по государственным
материальным резервам
620        Агентство Республики Казахстан                 765519
по регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
001     Административные затраты                       287652
001  Аппарат центрального органа                    116337
002  Аппараты территориальных органов               171315
030     Программа по проведению экспертных              25505
оценок деятельности субъектов естественных
монополий
031     Программа по привлечению консультантов          85362
к разработке и совершенствованию
нормативной правовой базы
032     Проведение финансовой и технической            350000
экспертизы деятельности субъектов
естественных монополий
200     Укрепление материально-технической базы         17000
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции

504  Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда        3600
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу
600  Дүниежүзiлiк сауда ұйымымен аккредиттеу,           5463
стандарттау, метрология және сертификаттау
мәселелерi бойынша өзара iс-қимыл жөнiндегi
ақпараттық орталықты дамыту
601  Мемлекеттiк стандарттар қорының ақпараттық         2000
жүйесiн дамыту
602  Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi дамыту    16200
мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарламасы бойынша ақпараттық
жүйенi құру
234     Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны        550245
қорғау министрлiгi
033  Гидрометеорологиялық мониторингті жүргізу        467145
034  Гидрометеорологиялық байқау қызметтерiн           43000
техникалық қайта жарақтандыру
041  "Ақтау Теңіз порты" арнайы экономикалық           40100
аймағының аумағында экологиялық бекет құру
610     Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып       57786
алу жөніндегі агенттігі
601  Электрондық коммерция, аукциондар және            57786
тендерлер жүйесін құру
617     Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк            813587
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                                33600
001 Орталық органның аппараты                         33600
032  Мемлекеттiк резервтi сақтау                      500000
033  Жұмылдыру резервiн қалыптастыру                  100000
034  Жұмылдыру резервін сақтау                        175887
500  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк              2100
материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгiне
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету
600  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материал.    2000
дық резервтер жөнiндегi агенттiгiн есептеу
және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету
620     Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды  765519
реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi
001  Әкiмшiлiк шығындар                               287652
001 Орталық органның аппараты                        116337
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 171315
030  Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне     25505
сараптамалық бағалауды жүргiзу жөнiндегi
бағдарлама
031  Нормативтiк құқықтық базаны әзiрлеуге және        85362
жетiлдiруге консультанттарды тарту жөніндегi
бағдарлама
032  Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң қызметiне    350000
қаржылық және техникалық сараптама жүргiзу
200  Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды   17000
реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнің материалдық-техникалық базасын
нығайту

694        Управление делами Президента Республики       4906073
Казахстан
033     Строительство и реконструкция объектов        4872524
Управления делами Президента Республики
Казахстан
052     Страхование административных зданий             11917
053     Страхование государственных резиденций           6632
305     Разработка проектно-сметной документации        15000
строительства общежития Парламента
Республики Казахстан
14            Обслуживание долга                           37815364
217        Министерство финансов Республики             37815364
Казахстан
042     Обслуживание правительственного долга        37815364
011  Выплата вознаграждений (интересов)           36927589
по займам
030  Выплата комиссионных за размещение займов      887775
15            Официальные трансферты                       93823922
217        Министерство финансов Республики             93823922
Казахстан
066     Официальные трансферты, передаваемые из      12496732
республиканского бюджета в Национальный
фонд
400     Субвенция Акмолинскому областному бюджету     9353447
401     Субвенция Алматинскому областному бюджету    10125030
402     Субвенция Жамбылскому областному бюджету     10409918
403     Субвенция Костанайскому областному            5191128
бюджету
404     Субвенция Кызылординскому областному          8972104
бюджету
405     Субвенция Северо-Казахстанскому               6205549
областному бюджету
406     Субвенция Южно-Казахстанскому областному     19072344
бюджету
407     Субвенция Восточно-Казахстанскому             9348241
областному бюджету
409     Субвенция Карагандинскому областному          1835487
бюджету
465     Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому     813942
областному бюджету для выполнения
сложившихся и неисполненных контрактных
обязательств в рамках проекта
"Строительство моста через реку Иртыш в
городе Семипалатинске"
080  Реализация проекта за счет внешних займов      193942
081  Реализация проекта за счет внутренних          620000
источников
V. Кредиты                                   41021616
1             Государственные услуги общего характера        265828
217        Министерство финансов Республики               265828
Казахстан
084     Приобретение акций международных               265828
финансовых организаций
4             Образование                                   3744573
225        Министерство образования и науки              3646189
Республики Казахстан
091     Государственное образовательное               3646189
кредитование подготовки кадров в высших
учебных заведениях страны

694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс         4906073
басқармасы
033  Қазақстан Республикасы Президентi Іс            4872524
басқармасының объектiлерiн салу және қайта
жаңарту
052  Әкiмшiлiк ғимараттарды сақтандыру                 11917
053  Мемлекеттік резиденцияларды сақтандыру             6632
305  Қазақстан Республикасы Парламентінің              15000
жатақханасын салу бойынша жобалау-сметалық
құжаттамасын әзірлеу
14         Борышқа қызмет көрсету                         37815364
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    37815364
042  Үкiметтiк борышқа қызмет көрсету               37815364
011 Заемдар бойынша сыйақыларды (мүдделерді)       36927589
төлеу
030 Заемдарды орналастырғаны үшін комиссиялық        887775
төлем
15         Ресми трансферттер                             93823922
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    93823922
066  Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға           12496732
берiлетiн ресми трансферттер
400  Ақмола облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция   9353447
401  Алматы облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция  10125030
402  Жамбыл облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция  10409918
403  Қостанай облыстық бюджетiне берiлетiн субвенция 5191128
404  Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетін          8972104
субвенция
405  Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджетiне          6205549
берiлетiн субвенция
406  Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетіне беріле.  19072344
тін субвенция
407  Шығыс Қазақстан облыстық бюджетіне берiлетін    9348241
субвенция
409  Қарағанды облыстық бюджетiне берiлетін          1835487
субвенция
465  "Семей қаласында Ертіс өзенi арқылы көпiр салу"  813942
жобасы шеңберiнде қалыптасқан және орындалмаған
келiсiм-шарттық мiндеттемелердi орындау үшiн
Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн
мақсатты трансферттер
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       193942
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру        620000
V. Кредиттep                                   41021616
1          Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету    265828
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі      265828
084  Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын         265828
сатып алу
4          Бiлiм беру                                      3744573
225     Қазақстан Республикасының Білім және ғылым      3646189
министрлiгi
091  Елдiң жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауға  3646189
мемлекеттiк бiлiмдiк кредит беру

034  Подготовка кадров по государственным           323366
образовательным кредитам в рамках нового
приема
090  Подготовка кадров по государственным          3272423
образовательным кредитам
098  Предоставление государственных                  50400
студенческих кредитов
226        Министерство здравоохранения Республики         98384
Казахстан
091     Государственное образовательное                 98384
кредитование подготовки кадров в высших
учебных заведениях страны
034  Подготовка кадров по государственным             8954
образовательным кредитам в рамках нового
приема
035  Предоставление государственных                    736
студенческих кредитов в рамках нового
приема
090  Подготовка кадров по государственным            86194
образовательным кредитам
098  Предоставление государственных                   2500
студенческих кредитов
7             Жилищно-коммунальное хозяйство                1248069
217        Министерство финансов Республики              1248069
Казахстан
082     Кредитование проекта водоснабжения и            15304
санитарии города Атырау
088  Кредитование местного бюджета для               15304
реализации проекта за счет внешних
займов
083     Кредитование проекта водоснабжения и          1232765
водоотведения города Алматы
088  Кредитование местного бюджета для             1232765
реализации проекта за счет внешних
займов
10            Сельское, водное, лесное, рыбное             14286574
хозяйство и охрана окружающей среды
212        Министерство сельского хозяйства             14286574
Республики Казахстан
082     Кредитование проекта усовершенствования        785521
ирригационных и дренажных систем
080  Реализация проекта за счет внешних             785521
займов
083     Кредитование проекта совершенствования        1612238
управления водными ресурсами и
восстановления земель
080  Реализация проекта за счет внешних            1328944
займов
081  Реализация проекта за счет внутренних          283294
источников
084     Кредитование местных бюджетов на              4500000
организацию проведения весенне-полевых
и уборочных работ
085     Обеспечение сельскохозяйственной техникой     3776811
на лизинговой основе
086     Кредитование проекта по                        165404
постприватизационной поддержке сельского
хозяйства
080  Реализация проекта за счет внешних займов      165404
087     Кредитование сельскохозяйственного            1446600
производства через систему сельских
кредитных товариществ
088     Кредитование производства животноводческой    1500000
продукции и ее закупа
802     Лизинг оборудования для предприятий по         500000
переработке сельскохозяйственной продукции

034 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білімдік    323366
кредиттер бойынша кадрлар даярлау
090 Мемлекеттік білімдік кредиттер бойынша кадрлар  3272423
даярлау
098 Мемлекеттік студенттік кредиттер беру             50400
226     Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        98384
министрлігі
091  Елдiң жоғары оқу орындарында кадрлар даярлауға    98384
мемлекеттiк бiлiмдiк кредит беру
034 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік білімдік      8954
кредиттер бойынша кадрлар даярлау
035 Жаңа қабылдау шеңберінде мемлекеттік                736
студенттік кредиттер беру
090 Мемлекеттік білімдік кредиттер бойынша            86194
кадрлар даярлау
098 Мемлекеттік студенттік кредиттер беру              2500
7          Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы               1248069
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi     1248069
082  Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның          15304
санитариясы жобасына кредит беру
088 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру         15304
үшін жергілікті бюджетке кредит беру
083  Алматы қаласын сумен жабдықтау және             1232765
суды бұру жобасына кредит беру
088 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру       1232765
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және        14286574
қоршаған ортаны қорғау
212     Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы     14286574
министрлiгi
082  Ирригациялық және дренаж жүйелерiн               785521
жетiлдiру жобасына кредит беру
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       785521
083  Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және         1612238
жерлердi қалпына келтiру жобасына кредит беру
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      1328944
081 Ішкі көздердің есебінен жобаны іске асыру        283294
084  Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын        4500000
жүргізудi ұйымдастыруға жергілiктi бюджеттерге
кредит беру
085  Лизингтiк негiзде ауыл шаруашылық               3776811
техникасымен қамтамасыз ету
086  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi       165404
қолдау жобасына кредит беру
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       165404
087  Ауылдық кредит серiктестiктерi жүйесі арқылы    1446600
ауыл шаруашылық өндiрiсiне кредит беру
088  Мал шаруашылығы өнiмiн өндiруге және оны        1500000
сатып алуға кредит беру
802  Ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу           500000
жөніндегі кәсіпорындар үшін жабдықтар лизингі

12            Транспорт и связь                             2156000
215        Министерство транспорта и коммуникаций        2156000
Республики Казахстан
084     Кредитование РГП "Международный аэропорт      2156000
Астана" для реализации проекта
строительства международного аэропорта
в городе Астане
080  Реализация проекта за счет внешних            2156000
займов
13            Прочие                                       19320572
217        Министерство финансов Республики             15020572
Казахстан
081     Выполнение обязательств по                   14420572
государственным гарантиям
030  Выполнение обязательств по                   13265572
государственным гарантиям
031  Выплаты, связанные с мировыми                 1155000
соглашениями
086     Специальный резерв Правительства               600000
Республики Казахстан для кредитования
нижестоящих бюджетов на покрытие
кассового разрыва
220        Министерство экономики и бюджетного           4300000
планирования Республики Казахстан
080     Предоставление кредитных ресурсов             4300000
АО "Банк Развития Казахстана"
VI. Дефицит бюджета                         -82840000
VII. Финансирование дефицита бюджета         82840000
-------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2003 года N 580
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2002 года N 1379
Перечень республиканских бюджетных программ на 2003 год,
направленных на реализацию инвестиционных проектов
-------------------------------------------------------------------
Функциональная группа
Администратор               Наименование               Сумма
Программа                                         тыс. тенге
Подпрограмма
-------------------------------------------------------------------
1        !                    2                   !     3
-------------------------------------------------------------------
Государственные услуги общего характера
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
303     Строительство административного здания        1503000
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан в городе Астане
305     Строительство объектов обслуживания            371620
дипломатического городка в городе Астане
306     Строительство инженерных сетей 2-ой           1700000
очереди дипломатического городка в городе
Астане
Министерство финансов Республики Казахстан
600     Создание информационных систем органов        1889904
Министерства финансов Республики
Казахстан

12         Көлiк және байланыс                             2156000
215     Қазақстан Республикасының Көлік және            2156000
коммуникациялар министрлiгi
084  Астана қаласындағы халықаралық әуежайдың        2156000
құрылысы жобасын iске асыру үшiн "Астана
халықаралық әуежайы" РМК-ға кредит беру
080 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      2156000
13         Өзгелер                                        19320572
217     Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi    15020572
081  Мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндетте.      14420572
мелерді орындау
030 Мемлекеттік кепілдіктер бойынша                13265572
міндеттемелерді орындау
031 Бітім шартымен байланысты төлеу                 1155000
086  Кассалық алшақтықты жабуға төмен тұрған          600000
бюджеттерге кредит беру үшiн Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң арнайы резервi
220     Қазақстан Республикасының Экономика және        4300000
бюджеттік жоспарлау министрлігі
080  "Қазақстан Даму Банкі" АҚ кредиттік             4300000
ресурстар беру
VI. Бюджет тапшылығы                     -82840000
VII. Бюджет тапшылығын қаржыландыру       82840000
-------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 19 маусымдағы
N 580 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1379 қаулысына
2-қосымша
Инвестициялық жобаларды iске асыруға бағытталған 2003 жылға
арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi
___________________________________________________________________
Функционалдық топ                                     |Сомасы, мың
Әкімші                      Атауы                   |   теңге
Бағдарлама                                        |
Кiші бағдарлама                                 |
______________________________________________________|____________
1    |                    2                       |      3
_________|____________________________________________|____________
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
303    Астана қаласында Қазақстан Республикасы Сыртқы   1503000
iстер министрлiгiнiң әкiмшiлiк ғимаратын салу
305    Астана қаласында дипломатиялық қалашыққа қызмет   371620
көрсету объектiлерiн салу
306    Астана қаласында дипломатиялық қалашықтың        1700000
2-кезектi инженерлiк желiлерiн салу
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
600    Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі      1889904
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру

030  Создание информационных систем органов         770596
Министерства финансов Республики
Казахстан
031  Создание и развитие информационных            1119308
систем, телекоммуникаций общего
назначения и систем налогового
администрирования
605     Развитие информационной системы "Контроль       16708
за оборотом и производством акцизной
продукции"
Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
600     Создание информационных систем                 141228
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
601     Создание ситуационной системы                  200000
государственного управления
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского
бюджета
602     Создание информационной базы данных по           6000
объектам финансового контроля
Агентство Республики Казахстан по статистике
600     Создание информационных систем органов          35000
государственной статистики
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
600     Развитие информационной государственной          3500
системы управления кадрами
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
600     Создание информационных систем Агентства         2602
Республики Казахстан по государственным
закупкам
Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
300     Строительство здания таможенного поста на       35000
территории СЭЗ "Морпорт-Актау"
301     Строительство таможенных постов и              355631
объектов таможенной инфраструктуры
600     Развитие таможенной информационной             162078
системы "ТАИС"
Управление делами Президента Республики Казахстан
600     Развитие информационных систем Управления       69731
делами Президента Республики Казахстан
Оборона
Министерство обороны Республики Казахстан
034     Создание информационной системы                450000
управления Вооруженными Силами
042     Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил       4063104
из них на инвестиционные проекты:            2363582
Строительство лечебно-оздоровительного        150000
комплекса на 60 койко-мест в санатории
"Боровое"
Строительство 100-квартирного жилого          400000
дома в городе Астане
Строительство 70-квартирного жилого           200500
дома в городе Актау
Завершение строительства 100-квартирного       44000
жилого дома в городе Астане
Строительство административного здания         46000
Министерства обороны Республики
Казахстан в городе Астане
Строительство объектов мазутного               39000
хозяйства Южного военного округа
Строительство объектов военного городка        25000
в городе Нуринск Карагандинской области
Строительство объектов военного городка        80500
в городе Арысь Южно-Казахстанской
области
Строительство объектов военного городка        18000
в городе Капчагай Алматинской области
Строительство объектов военного городка        37000
в городе Сары-Озек Алматинской области
Строительство объектов военного городка       250000
в городе Атырау Атырауской области
Строительство объектов военного городка       531922
в городе Бейнеу Мангистауской области
Строительство объектов военного городка       109500
в городе Актау Мангистауской области
Строительство объектов военного городка       235000
в городе Караганда Карагандинской
области
Строительство объектов военного городка        18000
в городе Учарал Восточно-Казахстанской
области
Строительство объектов военного городка         9000
в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области
Реконструкция объекта военного городка         18000
в городе Капчагай Алматинской области
Строительство повышающей насосной               7200
станции системы водоснабжения в городе
Капчагай Алматинской области
Строительство линий связи                     144960
Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям

030 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi       770596
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру
031 Ақпараттық жүйелердi, жалпы мақсаттағы           1119308
телекоммуникацияларды және салық әкімшiлiгін
жүргізу жүйелерін құру және дамыту
605    "Акциз өнiмдерiнiң айналымын және оларды өндiрудi  16708
бақылау" ақпараттық жүйесiн дамыту
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
600    Қазақстан Республикасының Экономика және бюджет.  141228
тік жоспарлау министрлiгінiң ақпараттық жүйелерiн
құру
601    Мемлекеттiк басқарудың ахуал жүйесiн құру         200000
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
602    Қаржы бақылау объектiлерi бойынша ақпараттық        6000
деректер базасын құру
Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi
600    Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық     35000
жүйелерiн құру
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет icтepi жөнiндегi
агенттiгi
600    Кадрларды басқарудың ақпараттық мемлекеттiк        3500
жүйесiн дамыту
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
600    Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу        2602
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттiгi
300    "Ақтау Теңiзпорты" АЭА аумағында кеден бекетiнiң   35000
ғимаратын салу
301    Кеден бекеттерін және кедендік инфрақұрылым       355631
нысандарын салу
600    "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн дамыту         162078
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
600    Қазақстан Республикасының Президентi Іс
басқармасының ақпараттық жүйелерiн дамыту          69731
Қорғаныс
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгі
034    Қарулы Күштердi басқарудың ақпараттық жүйесiн     450000
құру
042    Қарулы Күштердiң инфрақұрылымын дамыту           4063104
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:             2363582
"Бурабай" санаторийiнде 60 төсек-орынға арналған  150000
емдеу-сауықтыру кешенiн салу
Астана қаласында 100 пәтерлiк тұрғын үй салу      400000
Ақтау қаласында 70 пәтерлiк тұрғын үй салу        200500
Астана қаласында 100 пәтерлiк тұрғын үй            44000
құрылысын аяқтау
Астана қаласында Қазақстан Республикасы            46000
Қорғаныс министрлiгінiң әкiмшiлiк ғимаратын салу
Оңтүстiк әскери округының мазут шаруашылығы        39000
объектiлерiн салу
Қарағанды облысының Нұра қаласында әскери қалашық  25000
объектiлерiн салу
Оңтүстiк Қазақстан облысының Арыс қаласында        80500
әскери қалашық объектiлерiн салу
Алматы облысының Қапшағай қаласында әскери         18000
қалашық объектілерiн салу
Алматы облысының Сарыөзек қаласында әскери         37000
қалашық объектiлерiн салу
Атырау облысының Атырау қаласында әскери қалашық  250000
объектілерiн салу
Маңғыстау облысының Бейнеу қаласында әскери       531922
қалашық объектiлерiн салу
Маңғыстау облысының Ақтау қаласында әскери        109500
қалашық объектiлерiн салу
Қарағанды облысының Қарағанды қаласында әскери    235000
қалашық объектiлерiн салу
Шығыс Қазақстан облысының Yшарал қаласында         18000
әскери қалашық объектiлерiн салу
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында         9000
әскери қалашық объектiлерiн салу
Алматы облысының Қапшағай қаласында әскери         18000
қалашық объектiлерiн жаңарту
Алматы облысының Қапшағай қаласында сумен           7200
жабдықтау жүйесiнiң жоғарылатқыш сорғы
станциясын салу
Байланыс желiлерiн салу                           144960
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi

300     Строительство селезадерживающей плотины        600000
на реке Талгар
302     Строительство противоселевого сооружения       180000
на реке Каргалинке
601     Создание информационных систем Агентства         4000
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
700     Подготовка проектно-сметной документации       165000
защиты от паводкового затопления
застройки левобережной части города
Астаны
Республиканская гвардия Республики Казахстан
304     Строительство комплексного здания              470360
Республиканской гвардии в городе Астане
Общественный порядок и безопасность
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
304     Строительство, реконструкция и                 998900
капитальный ремонт следственных
изоляторов
в том числе:
Строительство следственного изолятора         340600
в городе Алматы
Строительство следственного изолятора         100000
в городе Шымкент
Строительство следственного изолятора         101000
в городе Павлодар
Строительство следственного изолятора         457300
в городе Актау
306     Реконструкция питомника Кинологического         40400
центра
600     Государственный проект 3                       400000
601     Создание информационных систем органов         115345
внутренних дел
Министерство юстиции Республики Казахстан
303     Реконструкция под исправительную колонию       310000
общего режима на базе завода стеновых
материалов в городе Кызылорде
304     Реконструкция психоневрологического            300000
дома-интерната под исправительную
колонию общего режима в Жамбылской
области
305     Реконструкция военного городка в поселке       137900
Солнечный под исправительную колонию для
женщин в Восточно-Казахстанской области
306     Реконструкция военного объекта "Эмба-5"        300000
в поселке Жем под исправительную колонию
строгого режима в Актюбинской области
600     Создание информационной системы Комитета         5000
уголовно-исполнительной системы
601     Создание информационно-справочной                4967
системы органов юстиции
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
050     Обеспечение национальной безопасности        27615315
из них на инвестиционные проекты:            3343115
Верховный Суд Республики Казахстан
600     Создание единой автоматизированной              15000
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
600     Создание информационной системы Комитета        50000
по правовой статистике и специальным
учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан

300    Талғар өзенiнде сел ұстайтын бөгет салу           600000
302    Қарғалы өзенiнде селге қарсы құрылыс салу         180000
601    Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегі агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру   4000
700    Астана қаласының сол жақ жағалауының құрылыстарын 165000
тасқын судың басып қалуынан қорғаудың
жобалау-сметалық құжаттамаларын дайындау
Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
304    Астана қаласында Республикалық ұланның кешендi    470360
ғимаратын салу
Қоғамдық тәртiп және қауiпсіздік
Қазақстан Республикасының Iшкi icтep министрлiгі
304    Тергеу изоляторларын салу, қайта жаңарту және     998900
күрделi жөндеу
оның iшiнде:
Алматы қаласында тергеу изоляторын салу           340600
Шымкент қаласында тергеу изоляторын салу          100000
Павлодар қаласында тергеу изоляторын салу         101000
Ақтау қаласында тергеу изоляторын салу            457300
306    Кинология орталығының питомнигін қайта жаңарту     40400
600    3-мемлекеттiк жоба                                400000
601    Ішкi істер органдарының ақпараттық жүйелерiн құpу 115345
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
303    Қызылорда қаласында қабырға материалдарын         310000
жасайтын зауыттың базасын жалпы режимдегi түзеу
колониясы етiп қайта жаңарту
304    Жамбыл облысында психоневрологиялық интернат      300000
үйiн жалпы режимдегi түзеу колониясы етіп қайта
жаңарту
305    Шығыс Қазақстан облысы Солнечный кентiндегi       137900
әскери қалашықты әйелдерге арналған түзеу
колониясы етiп қайта жаңарту
306    Ақтөбе облысы Жем кентiндегi "Ембi-5" әскери      300000
объектiсiн қатаң режимдегi түзеу колониясы етiп
қайта жаңарту
600    Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң ақпараттық      5000
жүйесiн құру
601    Әдiлет органдарының ақпараттық-анықтамалық          4967
жүйесiн құру
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
050    Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету             27615315
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:             3343115
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
600    Қазақстан Республикасы сот жүйесi органдарының     15000
бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесін құру
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
600    Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының     50000
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің ақпараттық жүйесін құру
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi

600     Создание единой автоматизированной              25000
информационно-телекоммуникационной
системы Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
Служба охраны Президента Республики Казахстан
030     Обеспечение безопасности глав государств      1143334
и отдельных должностных лиц
из них на инвестиционный проект:
Строительство учебно-тренировочного           250900
центра по подготовке сотрудников
Службы охраны Президента Республики
Казахстан в городе Астане
Образование
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
309     Строительство главного учебного корпуса         20000
Актюбинского юридического колледжа
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
313     Строительство учебно-жилищного комплекса        57000
в Петропавловском высшем военном училище
внутренних войск
Министерство образования и науки Республики Казахстан
320     Завершение реконструкции и строительства       103000
объектов Республиканского детского
оздоровительного лагеря "Балдаурен"
322     Строительство, капитальный ремонт и            115530
реконструкция зданий республиканских
школ-интернатов
из них на инвестиционные проекты:
034  Реконструкция зданий Республиканской            90000
казахской средней музыкальной
школы-интерната имени А. Жубанова
037  Разработка проектно-сметной документации         3200
на строительство спортивного комплекса
Республиканской школы-интерната
с углубленным изучением казахского языка
и литературы
325     Реконструкция учебно-производственной           12000
базы Алматинского колледжа
декоративно-прикладного искусства
имени О. Тансыкбаева
400     Целевые инвестиционные трансферты             3697600
областным бюджетам на строительство
сельских школ
032  Целевые инвестиционные трансферты              480000
Атыраускому областному бюджету на
строительство сельских школ
в том числе:
Строительство школы на 1200 мест в            480000
поселке Доссор Макатского района
033  Целевые инвестиционные трансферты             1087400
Алматинскому областному бюджету на
строительство сельских школ
в том числе:
Строительство школы им. Байсалбаева           136400
на 660 мест в селе Турар Карасайского
района
Строительство школы на 1200 мест              283500
в селе Шамалган Карасайского района
Строительство школы на 1200 мест              340300
в селе Верхняя Каменка Карасайского
района
Строительство школы на 550 мест               156500
в селе Бесагаш Талгарского района
Строительство школы на 600 мест               170700
в селе Узын-Агаш Жамбылского района
034  Целевые инвестиционные трансферты              432300
Восточно-Казахстанскому областному бюджету
на строительство сельских школ
в том числе:
Строительство школы им. С. Сейфуллина          95800
на 200 мест в селе Жаналык
Тарбагатайского района

600    Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы             25000
агенттiгінiң бiрыңғай автоматтандырылған
ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
030    Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды    1143334
адамдардың қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
оның iшiнде инвестициялық жобаға:
Астана қаласында Қазақстан Республикасы           250900
Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерін
даярлау жөнiндегi оқу-жаттығу орталығын салу
Бiлiм беру
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі
309    Қазақстан Республикасының Iшкi icтep               20000|
министрлiгiнiң Ақтөбе заң колледжiнiң бас оқу
корпусын салу
313    Iшкi әскерлердiң Петропавл жоғары әскери           57000
училищесiндегi оқу-тұрғын үй кешенiн салу
Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгі
320    "Балдәурен" Республикалық балаларды сауықтыру      103000
лагерi объектiлерiнiң құрылысын және қайта
жаңартуды аяқтау
322    Республикалық мектеп-интернаттардың ғимараттарын   115530
салу, күрделi жөндеу және қайта жаңарту
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
034  А. Жұбанов атындағы Республикалық қазақ орта       90000
музыка мектеп-интернатының ғимараттарын қайта
жаңарту
037  Қазақ тiлi мен әдебиетiн тереңдетiп оқытатын        3200
Республикалық мектеп-интернаттың спорт кешенiн
салудың жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
325    О.Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы      12000
өнер колледжi оқу-өндiрiстiк базасын қайта құру
400    Ауыл мектептерiн салуға облыстық бюджеттерге      3697600
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
032  Ауыл мектептерін caлуға Атырау облыстық бюджетiне  480000
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
оның ішiнде:
Мақат ауданының Доссор кентiнде 1200 орындық     480000
мектеп салу
033    Ауыл мектептерiн салуға Алматы облыстық         1087400
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
оның iшiнде:
Қарасай ауданының Тұрар ауылында 660 орындық     136400
Байсалбаев атындағы мектеп салу
Қарасай ауданының Шамалған ауылында 1200         283500
орындық мектеп салу
Қарасай ауданының Жоғары Каменка ауылында        340300
1200 орындық мектеп салу
Талғар ауданының Бесағаш ауылында 550 орындық    156500
мектеп салу
Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылында 600 орындық   170700
мектеп салу
034    Ауыл мектептерiн салуға Шығыс Қазақстан облыстық  432300
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
оның iшiнде:
Тарбағатай ауданының Жаңалық ауылында 200         95800
орындық С.Сейфуллин атындағы мектеп салу

Строительство школы на 140 мест в селе         50000
Алгабас Курчумского района
Строительство школы им.Чапаева на 240          91400
мест в селе Жана-Озен Жарминского района
Строительство школы N 2 на 160 мест            97900
в селе Предгорное Глубоковского района
Строительство школы на 80 мест в селе          31500
Шариптогай Кокпектинского района
Строительство школы на 80 мест в селе          31700
Красный Яр Бородулихинского района
Строительство школы на 80 мест в селе          34000
Бобровка, город Семипалатинск
035  Целевые инвестиционные трансферты              682600
Жамбылскому областному бюджету на
строительство сельских школ
в том числе:
Строительство школы им. Акшабаева на 800      260300
мест в селе Кызылжулдыз Байзакского
района
Строительство школы им. Сартбаева на 400      135000
мест в селе Пионер Жамбылского района
Строительство школы на 400 мест в селе        133700
Кулан, район им. Рыскулова
Завершение строительства школы на 200          63500
мест в селе Актогай Сарысуского района
Завершение строительства школы на 540          90100
мест им. Жамбыла в селе Коктобе Шуского
района
043  Целевые инвестиционные трансферты             1015300
Южно-Казахстанскому областному бюджету
на строительство сельских школ
в том числе:
Строительство школы N 54 им. Аймаутова        109300
на 719 мест в селе Карабастау
Сайрамского района
Завершение строительства школы                120200
им. Бектаева на 345 мест в селе Ынталы
Ордабасынского района
Строительство двух школ на 1266 и 1200        410000
мест в селе Яссы, город Туркестан
Завершение строительства школы                270900
им. Жамбыла на 800 мест в селе Шаульдер
Отырарского района
Завершение строительства школы N 26           104900
им. Кашгари на 450 мест в селе Аксу
Сайрамского района
403     Целевые инвестиционные трансферты              171200
Павлодарскому областному бюджету на
строительство школы в селе Железинка
404     Целевые инвестиционные трансферты               50000
бюджету Южно-Казахстанской области на
реконструкцию недостроенного детского
сада под школу в селе Ынтымак
Сарыагашского района
405     Целевые инвестиционные трансферты              150000
бюджету Павлодарской области на
строительство учебного корпуса на 198
мест для Мичуринской средней школы
Павлодарского района
600     Создание информационной системы                100000
образования
Управление делами Президента Республики Казахстан
306     Завершение строительства учебного              108000
корпуса с концертным залом Казахской
национальной академии музыки
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту

Күршiм ауданының Алғабас ауылында 140 орындық     50000
мектеп салу
Жарма ауданының Жаңаөзен ауылында 240 орындық     91400
Чапаев атындағы мектеп салу
Глубоковское ауданының Предгорный ауылында        97900
160 орындық N 2 мектеп салу
Көкпектi ауданының Шәрiптоғай ауылында 80         31500
орындық мектеп салу
Бородулиха ауданының Красный Яр ауылында          31700
80 орындық мектеп салу
Семей қаласының Бобровка ауылында 80 орындық      34000
мектеп салу
035    Ауыл мектептерiн салуға Жамбыл облыстық бюджетiне 682600
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
оның ішiнде:
Байзақ ауданының Қызылжұлдыз ауылында 800        260300
орындық Ақшабаев атындағы мектеп салу
Жамбыл ауданының Пионер ауылында 400 орындық     135000
Сартбаев атындағы мектеп салу
Т.Рысқұлов атындағы ауданының Құлан ауылында     133700
400 орындық мектеп салу
Сарысу ауданының Ақтоғай ауылында 200 орындық    63500
мектептiң құрылысын аяқтау
Шу ауданының Көктөбе ауылында 540 орындық        90100
Жамбыл атындағы мектептiң құрылысын аяқтау
043    Ауыл мектептерiн салуға Оңтүстiк Қазақстан      1015300
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
оның iшiнде:
Сайрам ауданының Қарабастау ауылында 719        109300
орындық Аймауытов атындағы N 54 мектептi салу
Ордабасы ауданының Ынталы ауылындағы 345        120200
орындық Бектаев атындағы мектептiң құрылысын
аяқтау
Түркiстан қаласы Яссы ауылында 1266 орындық     410000
мектеп салу
Отырар ауданының Шәуiлдiр ауылында 800 орындық  270900
Жамбыл атындағы мектептiң құрылысын аяқтау
Сайрам ауданының Ақсу ауылындағы 450 орындық    104900
Қашқари атындағы N 26 мектептiң құрылысын аяқтау
403    Железинка селолық мектебiн салуға Павлодар        171200
облыстық бюджетiне түсетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
404    Сарыағаш ауданының Ынтымақ селосындағы құрылысы
аяқталмаған балалар бақшасын мектепке лайықтап
салуға Оңтүстік Қазақстан облысының бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер      50000
405    Павлодар ауданының Мичурин орта мектебі үшін
198 орынға арналған оқу корпусын салуға
Павлодар облысының бюджетіне берілетін мақсатты
инвестициялық трансферттер                        150000
600    Бiлiм беру ақпараттық жүйесiн құру                100000
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
306    Қазақ ұлттық музыка академиясы оқу корпусының
концерт залымен бірге құрылысын аяқтау            108000
Қазақстан Республикасының Туризм және cпopт жөнiндегi агенттiгі

301     Строительство республиканской спортивной       150000
школы-интерната в городе Алматы
Здравоохранение
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
302     Подготовка проектно-сметной документации        54000
для строительства перинатального центра
в городе Астане
400     Целевые инвестиционные трансферты               33600
областным бюджетам на строительство
центральных районных больниц
034  Целевые инвестиционные трансферты               33600
Жамбылскому областному бюджету на
строительство центральных районных
больниц
в том числе:
Мойынкумская центральная районная              33600
больница на 125 коек, село Мойынкум
401     Целевые инвестиционные трансферты              648360
областным бюджетам на строительство
сельских родильных домов
031  Целевые инвестиционные трансферты              413500
Жамбылскому областному бюджету на
строительство сельских родильных домов
в том числе:
Родильный дом Жамбылского района              213500
на 60 коек, село Аса
Родильный дом Рыскуловского района            200000
на 76 коек, село Кулан
032  Целевые инвестиционные трансферты              234860
Южно-Казахстанскому областному бюджету
на строительство родильного дома
с женской консультацией в городе
Туркестане
402     Целевые инвестиционные трансферты             2318120
областным бюджетам на строительство
туберкулезных организаций и районной
больницы
032  Целевые инвестиционные трансферты              358000
Атыраускому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций
в том числе:
Туберкулезная больница Курмангазинского       358000
района на 100 коек, поселок Ганюшкино
033  Целевые инвестиционные трансферты              350000
Кызылординскому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций
в том числе:
Туберкулезный диспансер Аральского            150000
района на 100 коек, город Аральск
Туберкулезная больница Сырдарьинского         100000
района на 50 коек, поселок Теренозек
Туберкулезная больница Кармакшинского         100000
района на 60 коек, поселок Джосалы
034  Целевые инвестиционные трансферты              818420
Западно-Казахстанскому областному
бюджету на строительство туберкулезных
организаций
в том числе:
Туберкулезная больница Бурлинского            286120
района на 50 коек, город Аксай
Туберкулезная больница Казталовского          303400
района на 50 коек, село Казталовка
Туберкулезное отделение при центральной       228900
районной больнице Сырымского района
на 25 коек, село Джамбейта
035  Целевые инвестиционные трансферты              442100
Жамбылскому областному бюджету на
строительство туберкулезных организаций
в том числе:
Противотуберкулезный диспансер                166000
Сарысуского района на 40 коек, село
Саудакент
Туберкулезная больница Моинкумского           162000
района на 40 коек, село Мойынкум
Детский противотуберкулезный санаторий        114100
на 75 коек в поселке Каракыстак района
им. Рыскулова

301    Алматы қаласында республикалық спорттық           150000
мектеп-интернатын салу
Денсаулық сақтау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгі
302    Астана қаласында перинаталдық орталық салу үшiн    54000
жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
400    Аудандық орталық ауруханаларды салуға облыстық     33600
бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
034  Орталық аудандық ауруханалар caлуғa Жамбыл         33600
облыстық бюджетіне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
оның ішінде:
125 төсектiк Мойынқұм орталық аудандық ауруханасы,  33600
Мойынқұм ауылы
401    Ауылдық перзентхана құрылысына облыстық            648360
бюджеттерге берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
031  Ауылдық перзентхана үйлерiн салуға Жамбыл          413500
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
оның iшiнде:
Жамбыл ауданының 60 төсектiк перзентханасы,      213500
Acа ауылы
Т.Рысқұлов атындағы ауданының 76 төсектiк        200000
перзентханасы, Құлан ауылы
032  Түркістан қаласында әйелдер кеңесi бар             234860
перзентхана үйiн салуға Оңтүстiк Қазақстан
облыстық бюджетiне берілетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
402    Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана        2318120
салуға облыстық бюджеттерге берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
032  Туберкулез ұйымдарын салуға Атырау облыстық        358000
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
оның iшiнде:
Құрманғазы ауданының 100 төсектiк туберкулез     358000
ауруханасы, Ганюшкино кентi
033  Туберкулез ұйымдарын салуға Қызылорда облыстық     350000
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
оның iшiнде:
Арал ауданының 100 төсектiк туберкулез           150000
диспансері, Арал қаласы
Сырдария ауданының 50 төсектiк туберкулез        100000
ауруханасы, Тереңөзек кентi
Қармақшы ауданының 60 төсектiк туберкулез        100000
ауруханасы, Жосалы кентi
034  Туберкулез ұйымдарын салуға Батыс Қазақстан        818420
облыстық бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
оның ішiнде:
Бөрiлi ауданының 50 төсектiк туберкулез          286120
ауруханасы, Ақсай қаласы
Казталов ауданының 50 төсектiк туберкулез        303400
ауруханасы, Казталов ауылы
Сырым ауданының 25 төсектiк орталық аудандық     228900
ауруханасының жанындағы туберкулез бөлiмi,
Жәмбейiт ауылы
035  Туберкулез ұйымдарын салуға Жамбыл облыстық        442100
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансфеpттеp
оның iшiнде:
Сарысу ауданының 40 төсектiк туберкулезге        166000
қарсы диспансерi, Саудакент ауылы
Мойынқұм ауданының 40 төсектiк туберкулез        162000
ауруханасы, Мойынқұм ауылы
Т.Рысқұлов атындағы ауданның Қарақыстақ          114100
кентiнде 75 төсектiк туберкулезге қарсы
балалар санаторийi

036  Целевые инвестиционные трансферты              349600
Южно-Казахстанскому областному бюджету
на строительство туберкулезных
организаций и районной больницы
в том числе:
Туберкулезный диспансер на 60 коек,           226700
город Туркестан
Мактааральская районная больница              122900
на 150 коек с поликлиникой, город
Жетысай
405     Целевые трансферты бюджету                      65000
Северо-Казахстанской области на
проведение строительных работ по
перебазированию онкологического
диспансера
600     Создание информационных систем                   7000
здравоохранения
Социальное обеспечение и социальная помощь
Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
600     Развитие информационной базы занятости,          3572
бедности
601     Развитие информационной системы                150000
Государственного центра по выплате пенсий
Агентство по миграции и демографии Республики Казахстан
400     Целевые трансферты областным бюджетам,        2614221
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение, строительство,
реконструкцию и капитальный ремонт жилья
для предоставления семьям оралманов и
гражданам Республики Казахстан -
переселенцам из аула Туркестан
600     Создание информационной системы Агентства        4000
по миграции и демографии Республики
Казахстан
Жилищно-коммунальное хозяйство
Министерство финансов Республики Казахстан
082     Кредитование проекта водоснабжения и            15304
санитарии города Атырау
088  Кредитование местного бюджета для               15304
реализации проекта за счет внешних
займов
083     Кредитование проекта водоснабжения и          1232765
водоотведения города Алматы
088  Кредитование местного бюджета для             1232765
реализации проекта за счет внешних
займов
437     Целевые инвестиционные трансферты             2000000
бюджету Атырауской области на ремонт
водопроводных и канализационных сетей
и газификацию населенных пунктов
из них на инвестиционный проект:
Газификация населенных пунктов               1302400
Атырауской области
446     Целевые инвестиционные трансферты              200000
бюджету Акмолинской области на начало
строительства третьего водогрейного
котлоагрегата районной котельной N 2
в городе Кокшетау
447     Целевые трансферты бюджету города Алматы       200000
для ремонтно-восстановительных работ
инженерных сетей и сооружений объектов,
переданных Министерством обороны
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
400     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     1004000
города Астаны для строительства
инженерных сетей Правительственного
центра в городе Астане

036  Туберкулез ұйымдарын және аудандық аурухана        349600
caлуға Оңтүстік Қазақстан облыстық бюджетiне
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
оның ішiнде:
60 төсектiк туберкулез диспансерi, Түркiстан      226700
қаласы
150 төсектiк Мақтаарал аудандық ауруханасы        122900
емханасымен, Жетiсай қаласы
405    Онкологиялық диспансерді көшіруге байланысты        65000
құрылыс жұмыстарын жүргізуге Солтүстік Қазақстан
облысының бюджетіне берілетін мақсатты
трансферттер
600    Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерiн құру        7000
Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi
600    Жұмыспен қамтылудың, кедейшiлiктiң ақпараттық        3572
базасын дамыту
601    3ейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттiк орталықтың   150000
ақпараттық жүйесін дамыту
Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi
400    Оралмандардың отбасыларына тұрғын үйді сатып      2614221
алуға, салуға, қайта құруға және күрделі
жөндеуге және ҚР-ның азаматтары - Түркістан
ауылынан қоныс аударушыларға облыстық,
Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне
берілетін мақсатты трансферттер
600    Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография     4000
жөнiндегi агенттiгінiң ақпараттық жүйесiн құру
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
082    Атырау қаласын сумен жабдықтау және оның            15304
санитариясы жобасына кредит беру
088   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру үшiн      15304
жергілiктi бюджетке кредит беру
083    Алматы қаласын сумен жабдықтау және суды бұру     1232765
жобасына кредит беру
088   Сыртқы заемдар есебiнен жобаны iске асыру         1232765
үшін жергілікті бюджетке кредит беру
437    Су құбырлары мен кәрiз желiсiн жөндеуге және елдi 2000000
мекендердi газбен жабдықтауға Атырау облысының
бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
оның iшiнде инвестициялық жобаға:
Атырау облысының елдi мекендерiн газдандыру     1302400
446    Көкшетау қаласындағы N 2 аудандық қазандықтың      200000
үшінші су жылыту қазандық агрегатының
құрылысын бастауға Ақмола облысының бюджетіне
берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер
447    Қорғаныс министрлігінен берілген объектілердің     200000
құрылғысын және инженерлік желілерін
жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары үшін Алматы
қаласының бюджетіне берілетін мақсатты
трансферттер
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
400    Астана қаласындағы Үкiмет орталығының инженерлiк  1004000
желiлерiн салуға Астана қаласының бюджетiне
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер

401     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      145000
города Астаны для подготовки проекта
инженерной защиты от подтопления, дренажа
и понижения грунтовых вод в городе Астане
402     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      428000
города Астаны для ликвидации накопителя
сточных вод Талдыколь с рекультивацией
в городе Астане
403     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      354250
города Астаны для выноса коллектора на
Кургальджинской трассе
404     Целевые инвестиционные трансферты бюджету       47740
города Астаны на водоснабжение и
водоотведение города Астаны
080  Реализация проекта за счет внешних займов       47740
405     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2910000
города Астаны для строительства круглой
площади в городе Астане
406     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2730000
города Астаны для строительства главной
площади в городе Астане
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Министерство культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан
060     Разработка проектно-сметной документации        20000
по проекту строительства Государственного
музея археологии и этнографии в городе
Астане
Топливно-энергетический комплекс
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
033     Освоение Амангельдинской группы               2800000
месторождений газа
059     Создание Казахстанского термоядерного          198036
материаловедческого реактора Токамак
060     Создание в Евразийском национальном            161000
университете им. Л.Н. Гумилева
междисциплинарного
научно-исследовательского комплекса
на базе ускорителя тяжелых ионов
067     Формирование и развитие технопарка              90000
"Парк информационных технологий"
400     Целевые инвестиционные трансферты              112000
Кызылординскому областному бюджету на
разработку проектно-сметной документации
по проекту перевода теплоэнергоисточников
и жилого сектора в городе Кызылорде на
попутный газ
600     Развитие информационной системы о недрах        10000
и недропользователях
601     Создание информационно-коммуникационной          5000
системы мониторинга исполнения
лицензионных и контрактных условий в
сфере недропользования
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана
окружающей среды
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
054     Усовершенствование ирригационных и             621936
дренажных систем
080  Реализация проекта за счет внешних займов      145352
081  Реализация проекта за счет внутренних          456356
источников

401    Астана қаласында су шығудан, дренаж және грунт    145000
суының төмендеуiнен инженерлiк қорғау жобасын
әзiрлеу үшiн Астана қаласының бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
402    Астана қаласының бюджетiне Астана қаласындағы      428000
Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын рекультивациялай
отырып, жоюға берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер
403    Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасындағы 354250
коллекторды шығаруға арналған мақсатты инвестициялық
трансферттер
404    Астана қаласын сумен қамтамасыз етуге және су       47740
бөлуге Астана қаласының бюджетiне бөлiнген мақсатты
инвестициялық трансферттер
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру           47740
405    Астана қаласындағы айналма алаң құрылысы үшiн     2910000
Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
406    Астана қаласындағы бас алаң құрылысы үшiн Астана  2730000
қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты
инвестициялық трансферттер
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi
060    Астана қаласындағы Мемлекеттiк археология және     20000
этнография мұражайын салу жобасы бойынша
жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлiгi
033    Амангелдi газ кен орындары топтарын игеру         2800000
059    Тоқамақ Қазақстан термоядролық материалтану       198036
реакторын құру
060    Гумилев Л.Н. атындағы Еуразиялық ұлттық           161000
университетiнде ауыр иондарды жеделдеткiш
негiзiнде пәнаралық ғылыми-зерттеу кешенiн құру
067    "Ақпараттық технологиялар паркi" технопаркін      90000
құру және дамыту
400    Қызылорда қаласында жылу-энергетика көздерiн      112000
және тұрғын үй секторын ілеспе газға ауыстыру
жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды
әзiрлеуге Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
600    Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар       10000
туралы ақпараттық жүйенi дамыту
601    Жер қойнауын пайдалану саласында лицензиялық және   5000
келiсiм-шарттық ережелердiң орындалу мониторингінiң
ақпараттық-коммуникациялық жүйесiн құру
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі
054    Ирригация және дренаж жүйелерiн жетiлдiру         621936
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру        145352
081  Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру         456356

101  Приобретение услуг местных консультантов        20228
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
055     Совершенствование управления водными           881895
ресурсами и восстановление земель
080  Реализация проекта за счет внешних займов      102578
081  Реализация проекта за счет внутренних          741907
источников
101  Приобретение услуг местных консультантов        14868
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
102  Обеспечение консультационными услугами          22542
для осуществления детального
проектирования технического надзора
во время строительства и срока
обслуживания из внутренних источников
057     Проект по постприватизационной поддержке         4620
сельского хозяйства
101  Приобретение услуг местных консультантов         4620
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
082     Кредитование проекта усовершенствования        785521
ирригационных и дренажных систем
080  Реализация проекта за счет внешних займов      785521
083     Кредитование проекта совершенствования        1612238
управления водными ресурсами и
восстановления земель
080  Реализация проекта за счет внешних займов     1328944
081  Реализация проекта за счет внутренних          283294
источников
086     Кредитование проекта по                        165404
постприватизационной поддержке сельского
хозяйства
060  Реализация проекта за счет внешних займов      165404
417     Целевые трансферты бюджету Алматинской         150000
области на ремонт магистральных каналов и
коллекторно-дренажной сети на Каральской
системе орошения
600     Создание информационных систем                 119300
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
730     Проект регулирования русла реки Сырдарьи      2157108
и сохранение северной части Аральского
моря
080  Реализация проекта за счет внешних займов     1580353
081  Реализация проекта за счет внутренних          381941
источников
101  Приобретение услуг местных консультантов        12222
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников
102  Обеспечение консультационными услугами         182592
для осуществления детального
проектирования, технического надзора во
время строительства и срока обслуживания
из внутренних источников
731     Проект водоснабжения и санитарии               749914
населенных пунктов региона Аральского
моря
080  Реализация проекта за счет внешних займов      589342
081  Реализация проекта за счет внутренних          157702
источников
101  Приобретение услуг местных консультантов         2870
для оказания содействия в управлении
проектом из внутренних источников

101  Iшкi көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу үшiн    20228
жергiлiктi консультанттардың қызметтер көрсетуiн
сатып алу
055    Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және жерлердi  881895
қалпына келтiру
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру        102578
081  Ішкі көздердiң есебiнен жобаны iске асыру         741907
101  Iшкi көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу үшiн    14868
жергiлiктi консультанттардың қызметтер
көрсетуiн сатып алу
102  Iшкi көздерден салу уақытында және қызмет          22542
көрсету мерзiмiн егжей-тегжейлi жобалауды,
техникалық қадағалауды жүзеге асыру үшiн
консультациялық қызметтер көрсетумен
қамтамасыз ету
057    Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi          4620
қолдау жөнiндегі жоба
101  Iшкi көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу          4620
үшiн жергiлiктi консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу
082    Ирригациялық және дренаж жүйелерiн жетiлдiру      785521
жобасына кредит беру
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру        785521
083    Су ресурстарын басқаруды жетiлдiру және жерлердi 1612238
қалпына келтiру жобасына кредит беру
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны icкe асыру       1328944
081  Ішкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру         283294
086    Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi        165404
қолдау жобасына кредит беру
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру        165404
417    Қаратал суару жүйесіндегі магистралдық            150000
каналдарды және коллекторлық-дренажды желісін
жөндеуге Алматы облыстық бюджетіне берілетін
мақсатты трансферттер
600    Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы           119300
министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру
730    Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал       2144276
теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау жобасы
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру       1580353
081  Iшкi көздердiң есебiнен жобаны icкe асыру         381941
101  Iшкi көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу         12222
үшiн жергiлiктi консультанттардың қызметтер
көрсетуiн сатып алу
102  Iшкi көздерден салу уақытында және қызмет         182592
көрсету мерзiмiн егжей-тегжейлi жобалауды,
техникалық қадағалауды жүзеге асыру үшiн
консультациялық қызметтер көрсетумен
қамтамасыз ету
731    Арал теңiзi аймағының елдi мекендерiн сумен       749914
жабдықтау және олардың санитариясы жобасы
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны iске асыру        589342
081  Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру         157702
101  Iшкi көздерден жобаны басқаруға жәрдемдесу үшiн     2870
жергiлiктi консультанттардың қызметтер
көрсетуін сатып алу

736     Мероприятия по реализации отраслевой          6003892
программы "Питьевые воды"
030  Строительство и реконструкция объектов        3000000
питьевого водоснабжения сельских
населенных пунктов
в том числе:
Реконструкция Нуринского группового           280000
водопровода (1-я очередь) Акмолинской
области
Реконструкция Нуринского группового             8500
водопровода (2-я очередь) Акмолинской
области
Реконструкция Селетинского группового           9600
водопровода Акмолинской области
Строительство Кояндинского группового          21000
водопровода (2-я очередь) Атырауской
области
Реконструкция Тургенского водовода            140000
Алматинской области
Реконструкция Белагашского группового         400000
водопровода (1-я очередь)
Восточно-Казахстанской области
Реконструкция Белагашского группового          15000
водопровода (2-я очередь)
Восточно-Казахстанской области
Реконструкция северной ветки Каменского       442720
группового водопровода (1-я очередь)
Западно-Казахстанской области
Реконструкция северной ветки Каменского        12000
группового водопровода (2-я очередь)
Западно-Казахстанской области
Реконструкция Урдинского группового             5600
водопровода Западно-Казахстанской области
Строительство Узункольского водопровода       137680
(2-я очередь) Костанайской области
Строительство Жиделинского группового         319800
водопровода (1-я очередь) Кызылординской
области
Строительство Жиделинского группового          32000
водопровода (2-я очередь) Кызылординской
области
Водоснабжение населенных пунктов              309000
Уалихановского и Акжарского районов
Северо-Казахстанской области
Строительство кустовых скваженных              25600
водозаборов в Жамбылском районе
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Булаевского группового          350000
водопровода (1-я очередь)
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Булаевского группового           28300
водопровода (2-я очередь)
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Ишимского группового            300000
водопровода (1-я очередь)
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Ишимского группового             27000
водопровода (2-я очередь)
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Соколовского группового         100000
водопровода (1-я очередь)
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Соколовского группового          16200
водопровода (2-я очередь)
Северо-Казахстанской области
Реконструкция Пресновского группового          20000
водопровода Северо-Казахстанской
области
031  Строительство и реконструкция систем          3003892
водоснабжения
в том числе:
Реконструкция и ремонт водопроводных          232500
сооружений города Шалкар Актюбинской
области
Реконструкция комплекса сооружений             50000
водопровода в селе Байганин
Байганинского района Актюбинской
области
Реконструкция водопровода в селе               19200
Кенгирбай Абайского района
Восточно-Казахстанской области
Реконструкция водопровода в селе               43800
Архат Абайского района
Восточно-Казахстанской области
Реконструкция водопровода в селе               19300
Кундызды Абайского района
Восточно-Казахстанской области
Реконструкция водопровода в селе               31600
Каскабулак и Медеу Абайского района
Восточно-Казахстанской области
Водоснабжение города Риддер                    47310
Восточно-Казахстанской области из
подземного источника
Строительство 2-й очереди                      76800
внутрипоселковой разводящей сети села
Кордай в Кордайском районе Жамбылской
области
Водоснабжение села Жана-Турмыс в               74369
Кордайском районе Жамбылской области
Капитальный ремонт насосных станций           300000
канала им. К. Сатпаева в Карагандинской
области
Реконструкция 1-й очереди канала имени         16900
Каныша Сатпаева в Карагандинской области
Строительство водовода от Жездинского         323532
водохранилища до балки Костен-Голсай
Карагандинской области
Реконструкция сетей в поселке Карагайлы        30000
Карагандинской области
Водопровод Саламат-Улытау и сети в             10000
поселке Улытау Карагандинской области
Реконструкция внутриквартальных                47592
водопроводных сетей города Каркаралинска
Карагандинской области
Строительство Лихачевского группового         150000
водопровода (2-я очередь) Костанайской
области
Реконструкция водоснабжения Федоровского       36214
района Костанайской области
Строительство Арало-Сарыбулакского            335330
группового водопровода (3-я очередь)
Кызылординской области
Строительство водопровода в районном           97487
центре Жосалы Кармакчинского района
Кызылординской области (1-я очередь)
Реконструкция водопроводных сетей              49100
в селе Иртышск Павлодарской области
Третья очередь локальной системы               60217
строительства водоснабжения населенных
пунктов Павлодарской области, город Аксу
(сельская зона)
Третья очередь локальной системы               62785
строительства водоснабжения населенных
пунктов Павлодарской области, город
Екибастуз (сельская зона)
Третья очередь локальной системы               48510
строительства водоснабжения населенных
пунктов Павлодарской области,
Баянаульский район. Пункты водоснабжения
Строительство Арысского группового            185800
водопровода Южно-Казахстанской области
Строительство Шаульдерского группового         36600
водопровода Южно-Казахстанской области
Водоснабжение города Сарыагаш                 233600
Южно-Казахстанской области
Строительство Кентау-Туркестанского           300000
группового водопровода
Южно-Казахстанской области
Водоснабжение сельских населенных              59830
пунктов Махтааральского района из
Абайского группового водопровода
Южно-Казахстанской области
Водоснабжение населенного пункта               25516

736    "Ауыз cу" салалық бағдарламасын iске асыру        6003892
жөнiндегi iс-шаралар
030  Ауылдық елдi мекендердi ауыз сумен қамтамасыз     3000000
ету объектiлерiн салу және қайта жаңарту
оның iшiнде:
Ақмола облысының Нұра топтық су құбырын         280000
(1-кезегi) қайта жаңарту
Ақмола облысының Нұра топтық су құбырын           8500
(2-кезегi) қайта жаңарту
Ақмола облысының Ciлeтi топтық су құбырын         9600
қайта жаңарту
Атырау облысының Қоянды топтық су құбырын        21000
(2-кезегі) салу
Алматы облысы Түрген суағарын қайта жаңарту     140000
Шығыс Қазақстан облысының Белағаш топтық су     400000
құбырын (1-кезегi) қайта жаңарту
Шығыс Қазақстан облысының Белағаш топтық су     15000
құбырын (2-кезегi) қайта жаңарту
Батыс Қазақстан облысының Каменский топтық су   442720
құбырының солтүстiк тармағын (1-кезегі) қайта
жаңарту
Батыс Қазақстан облысының Каменский топтық су   12000
құбырының солтүстiк тармағын (2-кезегі) қайта
жаңарту
Батыс Қазақстан облысының Орда топтық су         5600
құбырын қайта жаңарту
Қостанай облысының Ұзынкөл су құбырын (2-кеэегі) 137680
салу
Қызылорда облысының Жиделi топтық су құбырын     319800
(1-кезегі) салу
Қызылорда облысының Жиделi топтық су құбырын     32000
(2-кезегi) салу
Солтүстiк Қазақстан облысы Уәлиханов және Ақжар  309000
аудандарының елдi мекендерiн сумен жабдықтау
Солтүстiк Қазақстан облысының Жамбыл ауданында   25600
топталған бұрғылық су жинау құрылысы
Солтүстiк Қазақстан облысының Булаев топтық су   350000
құбырын (1-кезегi) қайта жаңарту
Солтүстiк Қазақстан облысының Булаев топтық су   28300
құбырын (2-кезегi) қайта жаңарту
Солтүстiк Қазақстан облысының Есiл топтық су     300000
құбырын (1-кезегi) қайта жаңарту
Солтүстiк Қазақстан облысының Есiл топтық су     27000
құбырын (2-кезегi) қайта жаңарту
Солтүстiк Қазақстан облысының Соколов топтық     100000
су құбырын (1-кезегi) қайта жаңарту
Солтүстiк Қазақстан облысының Соколов топтық су  16200
құбырын (2-кезегі) қайта жаңарту
Солтүстiк Қазақстан облысының Преснов топтық су  20000
құбырын қайта жаңарту
031  Сумен қамтамасыз ету жүйелерін салу және қайта    3003892
жаңарту
оның iшiнде:
Ақтөбе облысы Шалқар қаласының су құбырлары     232500
құрылыстарын қайта жаңарту және жөндеу
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Байғанин       50000
ауылындағы су құбыры құрылыстарының кешенiн
қайта жаңарту
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Кеңгiрбай  19200
ауылында су құбырын қайта жаңарту
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Архат      43800
ауылында су құбырын қайта жаңарту
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Құндызды   19300
ауылында су құбырын қайта жаңарту
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының            31600
Қасқабұлақ және Медеу ауылдарында су құбырын
қайта жaңаpту
Шығыс Қазақстан облысының Риддер қаласын жерасты  47310
көздерiнен сумен қамтамасыз ету
Жамбыл облысының Қордай ауданы Қордай ауылының    76800
кентішiлiк бөлу желiсi 2-кезегінiң құрылысы
Жамбыл облысының Қордай ауданындағы Жаңатұрмыс    74369
ауылын сумен қамтамасыз ету
Қарағанды облысындағы Қ.Сәтбаев ат. каналдың     300000
сорғыш станциясын күрделi жөндеу
Қарағанды облысындағы Қ.Сәтбаев ат. каналдың     16900
1-кезегiн қайта жаңарту
Қарағанды облысының Жездi су қоймасынан         323532
Костен-Голсай сайына дейiн су құбырын салу
Қарағанды облысының Қарағайлы кентiндегі        30000
желiлердi қайта жаңарту
Қарағанды облысының Саламат-Ұлытау су құбыры    10000
және Ұлытау кентiндегі желiлер
Қарағанды облысы Қарқаралы қаласының көшеаралық  47592
су құбыры желiлерiн қайта жаңарту
Қостанай облысының Лихачев топтық су құбырының   150000
құрылысы (2-кезегі)
Қостанай облысы Федоров ауданының сумен          36214
жабдықтау жүйелерiн қайта жаңарту
Қызылорда облысының Арал-Сарыбұлақ топтық су     335330
құбырының құрылысы (3-кезегi)
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Жосалы       97487
аудандық орталығындағы су құбырының құрылысы
(1-кезегi)
Павлодар облысының Ертiс ауылында су құбыры      49100
желiлерiн қайта жаңарту
Павлодар облысының елдi мекендерін сумен         60217
жабдықтау құрылысының жергiлiктi жүйесiнiң
үшiншi кезегі, Ақсу қаласы (ауылдық аймақ)
Павлодар облысының елдi мекендерiн сумен         62785
жабдықтау құрылысының жергілiктi жүйесiнiң
үшiншi кезегі, Екiбастұз қаласы (ауылдық аймақ)
Павлодар облысының елдi мекендерiн сумен         48510
жабдықтау құрылысының жергiлiктi жүйесiнiң
үшiншi кезегі, Баянауыл ауданы. Сумен жабдықтау
бекеттерi.
Оңтүстiк Қазақстан облысының Арыс топтық су      185800
құбырының құрылысы
Оңтүстiк Қазақстан облысының Шәуiлдiр топтық су  36600
құбырының құрылысы
Оңтүстiк Қазақстан облысының Сарыағаш қаласын    233600
сумен қамтамасыз ету
Оңтүстiк Қазақстан облысының Кентау-Түркістан    300000
топтық су құбырының құрылысы
Оңтүстiк Қазақстан облысының Абай топтық су      59830
құбырынан Мақтаарал ауданының ауылдық елдi
мекендерін сумен қамтамасыз ету
Оңтүстiк Қазақстан облысының Молбұлақ елдi       25516
мекенiн және Қазығұрт аудандық орталығының

Молбулак и 2, 4, 6, 13, 16 кварталов
районного центра Казыгурт
Южно-Казахстанской области
737     Реконструкция левобережной части системы        56960
лиманного орошения "Акши" Иргизского
района Актюбинской области
740     Реконструкция гидротехнических сооружений      363800
030  Разработка проектно-сметной документации        42800
по реконструкции гидротехнических
сооружений
в том числе:
Повышение сейсмоустойчивости плотины           17000
Терс-Ащибулакского водохранилища
Жамбылской области
Реконструкция гидроузла Тасоткельского         25800
водохранилища Жамбылской области
031  Реконструкция гидротехнических сооружений      321000
в том числе:
Ремонтно-восстановительные работы на          150000
Бартогайском водохранилище Алматинской
области
Реконструкция Сергеевского гидроузла           75000
Северо-Казахстанской области
Ремонтно-восстановительные работы на           96000
Бугуньском водохранилище
Южно-Казахстанской области
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
408     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      898400
города Астаны для реконструкции русла
реки Ишим
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
037     Проект реабилитации залежных земель             12320
Шетского района Карагандинской области
029  Реализация гранта за счет внутренних            12320
источников
300     Строительство станции биологической            500000
очистки сточных вод в городе Кызылорде
401     Целевые трансферты Павлодарскому               242000
областному бюджету для продолжения
демеркуризационных работ на ОАО
"Павлодарский химический завод"
402     Целевые трансферты Восточно-Казахстанскому     500000
областному бюджету на строительство
сооружения биологической очистки сточных
вод в городе Семипалатинске
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
031     Подготовка проекта строительства                36000
Республиканской картографической фабрики
600     Создание автоматизированной                    406413
информационной системы Государственного
земельного кадастра
Транспорт и связь
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
036     Строительство и реконструкция                 9824950
автомобильных дорог республиканского
значения
035  Реконструкция участка автомобильной           2200000
дороги Астана-Боровое
040  Строительство автомобильной дороги в           446000
городе Риддер - граница Республики Алтай
044  Мост через реку Сырдарья у города             1450500
Кызылорда
048  Реконструкция автодороги Бейнеу-Акжигит        356392
- граница Узбекистана

2, 4, 6, 13, 16 бөлiктерiн сумен қамтамасыз ету
737    Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының "Ақши" көлдетіп      56960
суару жүйесiнiң сол жақ жағалау бөлiгiн қайта
жаңарту
740    Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту         363800
030  Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту         42800
бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу
оның iшiнде:
Жамбыл облысының Терiс-Ащыбұлақ су қоймасы        17000
бөгетінiң сейсмикалық тұрақтылығын арттыру
Жамбыл облысының Тасөткел су қоймасының су        25800
торабын қайта жаңарту
031  Гидротехникалық құрылғыларды қайта жаңарту         321000
оның ішiнде:
Алматы облысының Бартоғай су қоймасындағы         150000
жөндеу-қалпына келтiру жұмыстары
Солтүстiк Қазақстан облысының Сергеев су          75000
торабын қайта жаңарту
Оңтүстiк Қазақстан облысының Бөген су             96000
қоймасындағы жөндеу-қалпына келтiру жұмыстары
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
408    Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң арнасын   898400
қайта жаңартуға арналған мақсатты инвестициялық
трансферттер
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
037    Қарағанды облысы Шет ауданының тыңайған жерлерiн    12320
оңалту жобасы
029 Iшкi көздердiң есебiнен грантты iске асыру          12320
300    Қызылорда қаласында сарқынды суларды биологиялық   500000
тазалау станциясын салу
401    "Павлодар химия зауыты" ААҚ-та демеркуризациялық   242000
жұмыстарды жалғастыру үшін Павлодар облыстық
бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
402    Семей қаласында сарқынды суды биологиялық жолмен   500000
тазарту құрылғысын салуға Шығыс Қазақстан облыстық
бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
031    Республикалық картография фабрикасы құрылысының    36000
жобасын дайындау
600    Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған    406413
ақпараттық жүйесiн құру
Көлiк және байланыс
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
036    Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын      9824950
салу және оны қайта жаңарту
035  Астана-Бурабай автомобиль жолының учаскесiн қайта 2200000
жаңарту
040  Риддер қаласы - Алтай Республикасы шекарасы       446000
автомобиль жолын салу
044  Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзенi арқылы  1450500
өтетiн көпiр
048  Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан шекарасы автожолын қайта 356392
жаңарту

049  Реконструкция Северной объездной дороги        749950
города Астана на участке км 0-6,5
"Северо-западный участок"
050  Реконструкция автодороги                       800000
Карабутак-Иргиз-граница Кызылординской
области
051  Реконструкция автодороги граница               849508
Российской Федерации - Уральск - Актобе
052  Реконструкция автодороги                       960000
Кызылорда-Жезказган
053  Реконструкция автодороги Ушарал-Достык         300000
058  Обустройство объездной дороги города           612600
Астаны
060  Реконструкция участка проезда через           1100000
город Караганду
037     Строительство международного аэропорта       10283565
в городе Астане
080  Реализация проекта за счет внешних займов     8624000
081  Реализация проекта за счет внутренних         1659565
источников
044     Создание системы мониторинга                   254809
радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств
052     Реконструкция автодорог Западного             7739131
Казахстана
080  Реализация проекта за счет внешних займов     4745304
081  Реализация проекта за счет внутренних         2993827
источников
060     Проектно-изыскательские работы по              251000
реконструкции автодорог республиканского
значения
033  Подготовка проекта реконструкции                40000
автодороги Омск-Павлодар-Майкапшагай
036  Подготовка проекта реконструкции               100000
автодороги Актау-Атырау
037  Подготовка проекта реконструкции                40000
автодороги Кызылорда-Жезказган
038  Подготовка проекта реконструкции                33000
автодороги Бейнеу-Акжигит-граница
Узбекистана
040  Подготовка проекта строительства моста          38000
через реку Кигач
072     Строительство Шульбинского шлюза               550000
084     Кредитование РГП "Международный аэропорт      2156000
Астана" для реализации проекта
строительства международного аэропорта
в городе Астане
080  Реализация проекта за счет внешних займов     2156000
301     Строительство железнодорожной линии           7539460
Алтынсарин-Хромтау
403     Целевые инвестиционные трансферты              193200
Восточно-Казахстанскому областному
бюджету для завершения строительства
коммуникационного тоннеля под рекой
Иртыш в городе Семипалатинске
404     Целевые инвестиционные трансферты бюджету      300000
Атырауской области на строительство
мостового перехода через реку Урал
в городе Атырау
700     Реконструкция взлетно-посадочной полосы       1515588
аэропорта в городе Астане
714     Реабилитация автодороги Алматы-Астана         7347216
032  Реализация проекта на участках Алматы-        1690952
Гульшад и Акчатау-Караганда за счет
внешних займов

049  Астана қаласының "Солтүстік айналма жолын         749950
0-6,5 км. Солтүстік-Батыс учаскесi" учаскесiнде
қайта жаңарту
050  Қызылорда облысының шекарасы - Қарабұтақ-Ырғыз     800000
автожолын қайта жаңарту
051  Ресей Федерациясы шекарасы - Орал-Ақтөбе автожолын 849508
қайта жаңарту
052  Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту        960000
053  Yшарал-Достық автожолын қайта жаңарту              300000
058  Астана қаласының айналма жолын қалыпқа келтiру     612600
060  Қарағанды қаласы арқылы өту учаскесiн қайта       1100000
жаңарту
037     Астана қаласындағы халықаралық әуежай құрылысы   10283565
080  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны iске асыру        8624000
081  Iшкi көздердiң есебінен жобаны iске асыру         1659565
044     Радиожиiлiк спектрi мен радиоэлектрондық           254809
құралдардың мониторингi жүйесiн құру
052     Батыс Қазақстанның автожолдарын қайта жаңарту     7739131
080  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру        4745304
081  Iшкi көздердiң есебiнен жобаны iске асыру         2993827
060     Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта       251000
жаңарту жөнiндегi жобалау-іздестiру жұмыстары
033  Омбы-Павлодар-Майқапшағай автожолын қайта         40000
жаңарту жобасын дайындау
036  Ақтау-Атырау автожолын қайта жаңарту жобасын      100000
дайындау
037  Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту       40000
жобасын дайындау
038  Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан шекарасы автожолын       33000
қайта жаңарту жобасын дайындау
040  Қиғаш өзенi арқылы өтетiн көпiр құрылысының       38000
жобасын дайындау
072     Шульба шлюзiн салу                                550000
084     Астана қаласындағы халықаралық әуежайдың         2156000
құрылысы жобасын iске асыру үшiн "Астана
халықаралық әуежайы" РМК-ға кредит беру
080  Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске асыру       2156000
301     Алтынсарин-Хромтау темiр жолының желiсiн салу    7539460
403     Семей қаласында Ертiс өзенi астымен өтетiн        193200
коммуникациялық тоннельдiң құрылысын аяқтау үшiн
Шығыс Қазақстан облыстық бюджетiне берiлетiн
мақсатты инвестициялық трансферттер
404     Атырау қаласында Жайық өзені арқылы өтетін        300000
көпір өткелінің құрылысы үшін Атырау облыстық
бюджетіне бөлінген мақсатты инвестициялық
трансферттер
700     Астана қаласындағы әуежайдың ұшу-қоны жолағын    1515588
қайта жаңарту
714     Алматы-Астана автожолын оңалту                   7347216
032  Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы-Гүлшат және      1690952
Ақшатау-Қарағанды учаскесi жобасын іске асыру

033  Реализация проекта на участках Алматы-         664189
Гульшад и Акчатау-Караганда за счет
внутренних источников
034  Реализация проекта на участке                   44054
Алматы-Гульшад (88 км) за счет внешних
займов
035  Реализация проекта на участке                  514406
Алматы-Гульшад (88 км) за счет внутренних
источников
036  Реализация проекта на участке                  683191
Осакаровка-Вишневка за счет внешних
займов
037  Реализация проекта на участке                  120992
Осакаровка-Вишневка за счет внутренних
источников
038  Реализация проекта на участке                  843899
Вишневка-Астана за счет внешних займов
039  Реализация проекта на участке                  143948
Вишневка-Астана за счет внутренних
источников
040  Реализация проекта на участке                 1880912
Караганда-Осакаровка за счет внешних
займов
041  Реализация проекта на участке                  760673
Караганда-Осакаровка за счет внутренних
источников
715     Реабилитация автодороги Алматы-Бишкек         3351372
030  Реализация проекта на участке                  756247
Алматы-Георгиевка за счет внешних займов
031  Реализация проекта на участке                  288330
Алматы-Георгиевка за счет внутренних
источников
032  Реализация проекта на участке                 1644132
Узынагач-Георгиевка за счет внешних
займов
033  Реализация проекта на участке                  662663
Узынагач-Георгиевка за счет внутренних
источников
716     Реабилитация автодороги                          2415
Боровое-Кокшетау-Петропавловск
029  Реализация гранта за счет внутренних             2415
источников
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
407     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     2702600
города Астаны для строительства
магистральной автодороги в городе Астане
"Центр левого берега - проспект Абылай хана"
с автодорожным мостом через реку Ишим
Прочие
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
303     Строительство здания серверного центра         215936
для государственных органов в городе
Астане
601     Создание государственной базы данных             4994
"Юридические лица"
602     Создание государственной базы данных           178208
"Физические лица"
604     Создание единой системы электронного           499540
документооборота государственных органов
605     Создание информационной инфраструктуры         254140
государственных органов
606     Создание системы мониторинга состояния          24063
информационно-телекоммуникационных
ресурсов
610     Создание государственной базы данных            14016
"Ресурсы Казахстана"
Министерство финансов Республики Казахстан

033  Ішкi көздердiң есебiнен Алматы-Гүлшат және        664189
Ақшатау-Қарағанды учаскесi жобасын іске асыру
034  Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы-Гүлшат учаскесi    44054
(88 км) жобасын іске асыру
035  Iшкi көздердiң есебiнен Алматы-Гүлшат учаскесi    514406
(88 км) жобасын iске асыру
036  Сыртқы қарыздар есебiнен Осакаровка-Вишневка      683191
учаскесi жобасын iске асыру
037  Iшкi көздердiң есебiнен Осакаровка-Вишневка       120992
учаскесi жобасын iске асыру
038  Сыртқы қарыздар есебiнен Вишневка-Астана          843899
учаскесi жобасын iске асыру
039  Iшкi көздердiң есебiнен Вишневка-Астана           143948
учаскесi жобасын iске асыру
040  Сыртқы қарыздар есебiнен Қарағанды-Осакаровка    1880912
учаскесi жобасын iске асыру
041  Ішкі көздердiң есебiнен Қарағанды-Осакаровка      760673
учаскесi жобасын iске асыру
715     Алматы-Бішкек автожолын оңалту                   3351372
030  Сыртқы қарыздар есебiнен Алматы-Георгиевка        756247
учаскесi жобасын iске асыру
031  Ішкi көздердiң есебiнен Алматы-Георгиевка         288330
учаскесi жобасын iске асыру
032  Сыртқы қарыздар есебінен Ұзынағаш-Георгиевка     1644132
учаскесi жобасын iске асыру
033  Ішкі көздердiң есебінен Ұзынағаш-Георгиевка       662663
учаскесi жобасын iске асыру
716     "Бурабай-Көкшетау-Петропавл" автомобиль             2415
жолын оңалту
029  Ішкі көздердің есебінен грантты іске асыру          2415
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi
407     Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында       2702600
Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса
алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы"
магистралды автожолын салуға арналған мақсатты
инвестициялық трансферттер
Өзгелер
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі
303    Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн        215936
серверлiк орталық ғимаратын салу
601    "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын     4994
құру
602    "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын құру 178208
604    Мемлекеттiк органдардың электронды құжат          499540
айналымының бірыңғай жүйесiн құру
605    Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын 254140
құру
606    Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың       24063
жай-күйi мониторингiнiң жүйесiн құру
610    "Қазақстан ресурстары" мемлекеттiк деректер       14016
базасын құру
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi

436     Целевые инвестиционные трансферты бюджету     3000000
города Алматы на развитие города
из них на инвестиционные проекты:
030  Строительство транспортной развязки           1000000
проспект Райымбека-улица Саина
031  Строительство школы в поселке Ужет             249700
032  Строительство дорог в микрорайонах             226500
индивидуальной застройки
034  Завершение строительства школы-интерната       273500
для детей с нарушением опорно-двигательного
аппарата на 144 места
035  Строительство водопровода, канализации,        250300
тепловых и электрических сетей в
районах массового индивидуального
жилищного строительства
449     Целевые трансферты бюджету города Астаны       750000
на долевое участие в строительстве и
приобретение жилья для работников
центральных государственных органов
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
300     Подготовка проектно-сметной документации        45000
строительства эталонного центра в городе
Астане
601     Развитие информационной системы                  2000
Государственного фонда стандартов
602     Создание информационной системы по              16200
Государственной программе развития и
поддержки предпринимательства в Республике
Казахстан на 2003-2005 годы
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
601     Создание системы электронной коммерции,         57786
аукционов и тендеров
Управление делами Президента Республики Казахстан
033     Строительство и реконструкция объектов        4872524
Управления делами Президента Республики
Казахстан
в том числе:
Строительство здания Мажилиса Парламента       29000
Республики Казахстан в городе Астане
Строительство Дома Правительства             1777090
Республики Казахстан в городе Астане
Строительство зала совместных заседаний      1611000
Мажилиса и Сената Парламента Республики
Казахстан в городе Астане
Строительство Института стратегических        480600
исследований, офиса и фонда в городе
Алматы
Объекты государственных резиденций            481927
Реконструкция санатория "Ок-жетпес"           190100
Строительство школы сержантов на 180          154700
учащихся
Проектирование и строительство станций,       148107
абонентных установок, соединительных
линий и других сооружений
правительственной связи
305     Разработка проектно-сметной документации        15000
строительства общежития Парламента
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------

436    Алматы қаласының бюджетiне қаланы дамытуға        3000000
берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер
оның ішiнде инвестициялық жобаларға:
030  Райымбек даңғылы-Сайын көшесi бойынша көлiк       1000000
тарату желiсiнiң құрылысы
031  Өжет кентiндегi мектеп құрылысы                   249700
032  Жеке құрылыс шағын аудандарында жол салу          226500
034  Тiрек-қимыл аппараты бұзылған балаларға           273500
арналған 144 орындық мектеп-интернатының
құрылысын аяқтау
035  Жаппай жеке тұрғын үй салу аудандарында су        250300
құбыры, арна тарту, жылу және электр жүйелерін
салу
449     Орталық мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiне   750000
үй салуға және caтып алуға үлестiк қатысу үшiн
Астана қалалық бюджетiне берiлетiн мақсатты
трансферттер
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі
300    Астана қаласындағы эталондық орталық құрылысының  45000
жобалау-сметалық құжаттамасын дайындау
601    Мемлекеттiк стандарттар қорының ақпараттық жүйесiн 2000
дамыту
602    Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi дамыту мен 16200
қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттік
бағдарламасы бойынша ақпараттық жүйенi құру
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
601    Электрондық коммерция, аукциондар және тендерлер   57786
жүйесiн құру
Қазақстан Республикасының Президентiнiң Iс басқармасы
033    Қазақстан Республикасы Президентi Іс басқармасының 4872524
объектiлерiн салу және қайта жаңарту
оның ішiнде:
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Парламентi  29000
Мәжiлісінiң ғимаратын салу
Астана қаласында Қазақстан Республикасының Yкiмет 1777090
үйiн салу
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Сенаты    1611000
мен Мәжiлiсiнiң бiрлескен мәжiліс залын салу
Алматы қаласында Стратегиялық зерттеулер          480600
институтын, кеңсесiн және қорын caлу
Мемлекеттiк резиденциялар объектiлер              481927
"Оқжетпес" санаторийiн қайта жаңарту              190100
180 оқушыға арналған сержанттар мектебi құрылысы  154700
Yкiметтiк байланыс станцияларын, абоненттiк       148107
қондырғыларын, жалғастырушы желiлерiн және басқа
да құрылыстарын жобалау және салу
305     Қазақстан Республикасы Парламентiнiң жатақханасын  15000
салу бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
------------------------------------------------------------------