Отдельные вопросы акционерного общества "Национальный инновационный фонд"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 582
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Дунаева Армана Галиаскаровича председателем правления акционерного общества "Национальный инновационный фонд", освободив от ранее занимаемой должности.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Ұлттық инновациялық қор" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 582 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен Арман Ғалиасқарұлы Дунаевтың "Ұлттық инновациялық қор" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі