О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 588
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год" следующие изменения и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 21, исключить;
в строке, порядковый номер 38, в графе "Ответственное лицо" слова "Кушкалиев Х.Д." заменить словами "Нургалиева Е.Н.";
дополнить строкой, порядковый номер 47, следующего содержания:
"47."Об обязательном   МООС       октябрь      декабрь Нургалиева
экологическом                     ноябрь          Е.Н.".
страховании"
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 588 қаулысы
Қазақстан Pecпубликасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Pecпубликасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарына:
реттiк нөмiрi 21-жол алынып тасталсын;
"Жауапты адам" деген бағандағы реттік нөмiрi 38-жолдағы "Х.Д.Құшқалиев" деген сөздер "Е.Н.Нұрғалиева" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 47-жолмен толықтырылсын:
"47   "Мiндеттi   ҚОҚМ  қазан  қараша  желтоқсан  E.H.Hұрғалиева".
экологиялық
сақтандыру
туралы"
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьep-Министрі