О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2003 года N 252
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 592
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2003 года N 252 "О некоторых вопросах реализации зерна государственных ресурсов" следующее изменение:
в пункте 1 слова "до 200 тысяч" заменить словами "до 300 тысяч".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 наурыздағы N 252 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы N 592 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік ресурстар астығын сатудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 наурыздағы N 252 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта "200 мың тоннаға дейінгі" деген сөздер "300 мың тоннаға дейінгі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі