О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция художественных выставок и аукционов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года № 651. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 369
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.04.2013 № 369.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприяти "Дирекция художественных выставок и аукционов" в Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция художественных выставок".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2003 г. N 1172 )
3. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную перерегистрацию РГКП "Дирекция художественных выставок" в органах юстиции.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Көркемсурет көрмелерi мен аукциондар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі N 651 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2013 № 369 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Көркемсурет көрмелерi мен аукциондар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны "Көркемсурет көрмелерi дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны болып қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.24 N 1172 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "Көркемсурет көрмелерi дирекциясы" РМҚК-ны әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркеудi қамтамасыз eтсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министpі