Кадровые вопросы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года N 717
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Агентство таможенного контроля Республики Казахстан:
Ержанова Аманияза Касымовича   - первым заместителем Председателя;
Мулькина
Сейтгали Джальмухамедовича     - заместителем Председателя;
Акчанова Болата Касымовича     - заместителем Председателя.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң кадр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 шілдедегі N 717 қаулысы
"Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетiлген лауазымды адамдардың орнынан түсуiн қабылдамау жөнiндегi шешiмнiң қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгiне мыналар тағайындалсын:
Ержанов               - төрағаның бiрiншi орынбасары;
Аманияз Қасымұлы
Мүлкин                - төрағаның орынбасары;
Сейiтғали
Жалмұхамедұлы
Ақшанов               - төрағаның орынбасары.
Болат Қасымұлы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі