О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2003 года N 763. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 807.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2003 года N 763 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 807
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477 "О Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 134) следующие изменения и дополнения:
1) в Положении о Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 2 слова "Министерства науки-Академии наук" заменить словами "Министерства образования и науки";
в абзаце втором пункта 7 после слов "отбор работ" дополнить словами "и определение соответствия соискателя заявленному авторству (соавторству) по его реальному творческому вкладу";
2) в Положении о Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан в области науки, техники и образования при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 1 слова "Министерства науки-Академии наук" заменить словами "Министерства образования и науки";
абзац третий пункта 3 после слова "премий," дополнить словами "с определением соответствия соискателя заявленному авторству (соавторству) по его реальному творческому вкладу,";
в абзаце седьмом пункта 4 слова "Министерство науки-Академию наук" заменить словами "Министерство образования и науки";
3) в состав Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан в области науки, техники и образования при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, ввести:
Павлова                     - Первого заместителя Премьер-
Александра Сергеевича         Министра Республики Казахстан,
председателем
Кулекеева                   - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича      Республики Казахстан, заместителем
председателя
Доскалиева                  - Министра здравоохранения
Жаксылыка Акмурзаевича        Республики Казахстан
вывести из указанного состава: Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Беркимбаеву Шамшу Копбаевну, Сейсембаева Манаса Ахметжаровича.

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 30 шілдедегі N 763 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 807 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.  N 807  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы Мемлекеттiк сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 15, 134-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы Мемлекеттiк сыйлықтары туралы ережеде:
2-тармақтың екiншi абзацындағы "Ғылым министрлiгi-Ғылым академиясы" деген сөздер "Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың екiншi абзацындағы "алуды" деген сөзден кейiн "және iзденушiнiң нақты шығармашылық үлесi бойынша оның мәлiмделген авторлыққа (тең авторлыққа) сәйкестiгiн анықтауды" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комиссиясы туралы ережеде:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "Ғылым министрлiгi-Ғылым академиясының" деген сөздер "Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың үшiншi абзацы "Мемлекеттiк сыйлықтарды" деген сөздердiң алдынан "iзденушiнiң нақты шығармашылық үлесi бойынша оның мәлiмделген авторлыққа (тең авторлыққа) сәйкестiгiн анықтай отырып," деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтың жетiншi абзацындағы "Ғылым министрлiгiне-Ғылым академиясына" деген сөздер "Бiлiм және ғылым министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Yкiметi жанындағы Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Павлов                 - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич      Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға
Құлекеев               - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдiрахметұлы   Бiлiм және ғылым министрi,
төрағаның орынбасары
Досқалиев              - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы      Денсаулық сақтау министрi
көрсетiлген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Беркiмбаева Шәмша Көпбайқызы, Сейсембаев Манас Ахметжарұлы шығарылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі