О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2003 года N 778
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575
В целях установления дополнительных гарантий военнослужащим Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, непосредственно выполняющим международные обязательства Республики Казахстан по поддержанию мира и безопасности на территориях других государств, постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" следующие дополнения:
пункт 3 дополнить подпунктами 8) и 9) следующего содержания:
"8) военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы), непосредственно выполняющим международные обязательства Республики Казахстан по поддержанию мира и безопасности на территориях других государств, ежемесячное денежное содержание, предусмотренное по занимаемой должности, повышается в три раза.
Военнослужащим срочной службы, непосредственно выполняющим международные обязательства Республики Казахстан по поддержанию мира и безопасности на территориях других государств, выплачиваются должностные оклады по I-VI тарифным разрядам согласно приложению 16 и соответствующие надбавки за особые условия прохождения службы, предусмотренные настоящим Указом, для военнослужащих;
9) всем категориям военнослужащих, непосредственно выполняющих международные обязательства Республики Казахстан по поддержанию мира и безопасности на территориях других государств, за непосредственное участие в боевых действиях (боевых вылетах) выплачивается повышенное денежное содержание, предусмотренное подпунктом 8) настоящего пункта, с коэффициентом 3,0 за каждый день участия в боевых действиях.".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 тамыздағы N 778 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы
25 наурыздағы N 575 Жарлығына толықтырулар
енгiзу туралы
Шетел мемлекеттерi аумағында бейбiтшiлiк пен қауіпсiздіктi қолдау жөнiндегi Қазақстан Республикасының халықаралық мiндеттемелерiн тікелей орындайтын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнің, басқа да әскерлерi мен әскери құрылымдарының әскери қызметшілерiне қосымша кепілдiктер белгiлеу мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 8) және 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) басқа мемлекеттердің аумағында бейбiтшiлiк пен қауiпсiздiктi қолдау жөнiндегi Қазақстан Республикасының халықаралық міндеттемелерін тікелей орындайтын әскери қызметшiлерге (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа) атқарып жүрген лауазымы бойынша көзделген ай сайынғы ақшалай үлесi үш есе арттырылады.
Басқа мемлекеттердiң аумағында бейбiтшiлiк пен қауiпсiздiктi қолдау жөнiндегi Қазақстан Республикасының халықаралық мiндеттемелерiн тiкелей орындайтын мерзімдi қызметтегi әскери қызметшiлерге 16-қосымшаға сәйкес I-VI тарифтiк разрядтар бойынша лауазымдық жалақылар және әскери қызметшiлер үшiн осы Жарлықта көзделген қызмет өткерудiң ерекше жағдайлары үшiн тиiстi үстемақылар төленедi;
9) басқа мемлекеттердiң аумағында бейбiтшiлiк пен қауiпсiздiктi қолдау жөнiндегi Қазақстан Республикасының халықаралық мiндеттемелерiн тiкелей орындайтын әскери қызметшілердiң барлық санаттарына жауынгерлiк iс-қимылдарға (жауынгерлiк ұшуларға) тiкелей қатысқаны үшiн жауынгерлік iс-қимылдарға қатысқан әрбiр күнiне 3,0 коэффициентiмен осы тармақтың 8) тармақшасында көзделген арттырылған ақшалай үлес төленедi.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi