О привлечении дополнительных средств к финансированию строительства железнодорожной линии "Алтынсарин - Хромтау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 781
С целью ускорения строительства железнодорожной линии "Алтынсарин - Хромтау" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан о привлечении дополнительных средств закрытого акционерного общества "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" к финансированию строительства железнодорожной линии "Алтынсарин - Хромтау" на договорных началах по принципу долевого участия.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1237 "Об утверждении Плана развития республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" на 2001-2005 годы" следующие изменения:
в Плане развития республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" на 2001-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3.4.3. Основные направления инвестирования":
в абзаце первом цифры "1184,6" и "3636,2" заменить соответственно цифрами "1208,94" и "3660,54";
в таблице "Инвестиционная программа железнодорожного транспорта на 2001-2014 годы, млн. долл. США":
в строке порядковый номер "2.2 Алтынсарино - Хромтау" цифры "13,2", "27,5" и "27,5" заменить соответственно цифрами "37,54", "51,84" и "51,84";
в строке "Всего по ж.д. отрасли" цифры "239,4", "1184,5" и "3636,2" заменить соответственно цифрами "263,74", "1208,84" и "3660,54";
в подпункте "3.4.4.1. Техническое развитие":
в таблице "Экономический эффект Инвестиционной программы за счет оптимизации эксплуатационных расходов (млн. долларов США)":
в строке "Инвестиции" цифры "1184,5" и "3636,2" заменить соответственно цифрами "1208,84" и "3660,54".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Алтынсарин-Хромтау" темір жол желісі құрылысын қаржыландыруға қосымша қаражат тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 тамыздағы N 781 қаулысы
"Алтынсарин-Хромтау" темір жол желісі құрылысын жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алтынсарин-Хромтау" темір жол желісі құрылысын қаржыландыруға үлестік қатысу қағидаты бойынша шарттық негізде "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының қосымша қаражатын тарту туралы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің ұсынысы қабылдансын.
2. "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қыркүйектегі N 1237 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспарында:
"3.4.3. Инвестициялаудың негізгі бағыттары" деген бөлімде:
бірінші абзацта "1184,6" және "3636,2" деген сандар тиісінше "1208,94" және "3660" деген сандармен ауыстырылсын;
"2015 жылдарға дейінгі болашақты қамтыған 2001-2005 жылдарға арналған теміржол көлігінің инвестициялық бағдарламасы" деген кестеде:
реттік нөмірі "2.2 Алтынсарин-Хромтау" деген жолдағы "13,2", "27,5" және "27,5" деген сандар тиісінше "37,54", "51,84" және "51,84" деген сандармен ауыстырылсын;
"Т.ж. саласы бойынша барлығы" деген жолдағы "239,4", "1184,5" және "3636,2" деген сандар тиісінше "263,74", "1208,84" және "3660,54" деген сандармен ауыстырылсын;
"3.4.4.1. Техникалық даму" деген тармақшада:
"Пайдалану шығындарын оңтайландыру есебінен Инвестициялық бағдарламаның экономикалық тиімділігі (млн. АҚШ доллары)" деген кестеде:
"Инвестициялар" деген жолда "1184,5" және "3636,2" деген сандар тиісінше "1208,84" және "3660,54" деген сандармен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі