О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2003 года N 782. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 1 строку "Налибаев Абдукалык Закирович - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания "Лавриненко Юрий Иванович - первый вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в пункте 2:
в строке "Жабагиев Кожахан Кокрекбаевич - заведующий Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;" слово "председатель;" исключить;
строку "Оразбаев Бырлык Есиркепович - вице-министр энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан;" дополнить словом "председатель;";
дополнить строкой следующего содержания "Дукенбаев Кенжемурат Дукенбаевич - советник Премьер-Министра Республики Казахстан";
в пункте 3:
строку "Налибаев Абдукалык Закирович - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;" заменить строкой следующего содержания "Айтжанов Дулат Нулиевич - вице-министр сельского хозяйства;";
строку "Жумагалиев Аскар Куанышевич - заместитель Председателя Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания "Оразалинов Дулат Султанович - заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, председатель;";
в пункте 6:
строку "Утембаев Ержан Абулхаирович - заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, председатель;" заменить строкой следующего содержания "Масимов Карим Кажимканович - помощник Президента Республики Казахстан, председатель;";
строку "Лавриненко Юрий Иванович - первый вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания "Байдаулетов Нуржан Талипович - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;";
строку "Налибаев Абдукалык Закирович - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания "Жабагиев Кожахан Кокрекбаевич - заведующий Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;";
строку "Токсеитов Ракимберген Курмангалиевич - вице-министр финансов Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания "Исекешев Асет Орентаевич - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан;";
в пункте 9:
строку "Джандосов Ораз Алиевич - помощник Президента Республики Казахстан, председатель;" заменить строкой следующего содержания "Узбеков Гани Нурмуханбетович - вице-министр финансов Республики Казахстан;";
строку "Нигматулин Нурлан Зайруллаевич - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;" дополнить словом ", председатель;";
в пункте 10 строку "Метте Виталий Леонидович - президент ОАО "Национальная компания "Казахстан-инжиниринг" заменить строкой следующего содержания "Оразбаков Галым Избасарович - президент ОАО "Национальная компания "Казахстан-инжиниринг";
в пункте 11 строки "Искалиев Ерхат Серикович - заместитель директора Департамента Министерства финансов Республики Казахстан;" и "Муканов Ельтай Жанабилович - заместитель директора Департамента Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;" исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 2:
строку "Налибаев Абдукалык Закирович - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания "Масимов Карим Кажимканович - помощник Президента Республики Казахстан,";
строку "Нигматулин Нурлан Зайруллаевич - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания "Жумагалиев Аскар Куанышевич - заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи;".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 тамыздағы N 782 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерiнiң құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1-тармақта "Нәлiбаев Әбдiхалық Зәкiрұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Басшысының орынбасары" деген жол мынадай мазмұндағы "Лавриненко Юрий Иванович - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар бiрiнші вице-министрi" деген жолмен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"Жабағиев Қожахан Көкiрекбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмiнің меңгерушiсi, төраға;" деген жолда "төраға;" деген сөз алынып тасталсын;
"Оразбаев Бiрлiк Есiркепұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрi;" деген жол ", төраға" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы "Дүкенбаев Кенжемұрат Дүкенбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің кеңесшiсi" деген жолмен толықтырылсын;
3-тармақта:
"Нәлiбаев Әбдiхалық Зәкiрұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесi Басшысының орынбасары, төраға;" деген жол мынадай мазмұндағы "Айтжанов Дулат Нулиұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi;" деген жолмен ауыстырылсын;
"Жұмағалиев Асқар Қуанышұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi комитетi төрағасының орынбасары;" деген жол мынадай мазмұндағы "Оразалинов Дулат Сұлтанұлы - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары, төраға;" деген жолмен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"Өтембаев Ержан Әбiлхайырұлы - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары, төраға;" деген жол мынадай мазмұндағы "Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы - Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшiсi, төраға;" деген жолмен ауыстырылсын;
"Лавриненко Юрий Иванович - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар бiрiншi вице-министрi" деген жол мынадай мазмұндағы "Байдәулетов Нұржан Тәліпұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi;" деген жолмен ауыстырылсын;
"Нәлiбаев Әбдiхалық Зәкiрұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Басшысының орынбасары;" деген жол мынадай мазмұндағы "Жабағиев Қожахан Көкiрекбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiмiнің меңгерушiсi;" деген жолмен ауыстырылсын;
"Тоқсейiтов Рақымберген Құманғалиұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;" деген жол мынадай мазмұндағы "Исекешев Әсет Өрентайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi;" деген жолмен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"Жандосов Ораз Әлиұлы - Қазақстан Республикасы Президентiнің көмекшiсi, төраға;" деген жол мынадай мазмұндағы "Өзбеков Ғани Нұрмұханбетұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;" деген жолмен ауыстырылсын;
"Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi;" деген жол ", төраға;" деген сөзбен толықтырылсын;
10-тармақта "Метте Виталий Леонидович - "Қазақстан-инжиниринг" ұлттық компаниясы" ААҚ-тың президентi" деген жол мынадай мазмұндағы "Оразбақов Ғалым Iзбасарұлы - "Қазақстан-инжиниринг" ұлттық компаниясы" ААҚ-тың президентi" деген жолмен ауыстырылсын;
11-тармақта "Есқалиев Ерхат Серiкұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Департамент директорының орынбасары;" және "Мұқанов Елтай Жанәбілұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Департамент директорының орынбасары;" деген жолдар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
2-тармақта:
"Нәлiбаев Әбдiхалық Зәкiрұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Кеңсесi Басшысының орынбасары;" деген жол мынадай мазмұндағы "Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы - Қазақстан Республикасы Президентiнің көмекшiсi;" деген жолмен ауыстырылсын;
"Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi" деген жол мынадай мазмұндағы "Жұмағалиев Асқар Қуанышұлы - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөніндегi агенттiгi төрағасының орынбасары;" деген жолмен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі