О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 862. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1129 (P041129).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.10.2004 № 1129.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года N 626 "Вопросы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 22, ст. 215) следующее изменение:
в Положении о Комитете казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 17 слова "двух заместителей" заменить словами "трех заместителей, в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 тамыздағы N 862 қаулысы. Қаулысының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1129 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы N 626  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 22, 215-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті туралы ережеде:
17-тармақтағы "екі орынбасары" деген сөздер "үш, оның ішінде бір бірінші орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі