Об изменении границ города Костаная и Костанайского района Костанайской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 897
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Костанайского областного маслихата и акимата Костанайской области об изменении границ города Костаная и Костанайского района Костанайской области с включением в административные границы города Костаная 115 гектаров земли Костанайского района, в административные границы Костанайского района - части территории города Костаная общей площадью 53023 гектара.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қостанай облысы Қостанай қаласының және Қостанай ауданының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 қыркүйектегі N 897 қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қостанай облыстық мәслихатының және Қостанай облысы әкiмдiгiнiң Қостанай ауданының 115 гектар жерiн Қостанай қаласының әкiмшiлiк шекарасына, Қостанай қаласы аумағының жалпы алаңы 53023 гектар бiр бөлiгiн Қостанай ауданының әкiмшiлiк шекарасына қоса отырып, Қостанай облысының Қостанай қаласы мен Қостанай ауданының шекараларын өзгерту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі