О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 915. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) исключен - от 30 июня 2007 года N 549 .
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 543 "Об утверждении Положения о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 149):
в Положении о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи".
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 915 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 14 149-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
7-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттігi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі