О переименовании территориальных подразделений Агентства таможенного контроля Республики Казахстан по вопросам таможенного дела по областям, городам Астане и Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 938
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать территориальные подразделения Агентства таможенного контроля Республики Казахстан по вопросам таможенного дела по областям, городам Астане и Алматы согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан в установленном порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 сентября 2003 года N 938
Перечень
переименовываемых территориальных подразделений
Агентства таможенного контроля Республики Казахстан
по вопросам таможенного дела по областям,
городам Астане и Алматы
Государственное учреждение "Таможенное управление по городу Астане Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по городу Астане Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по городу Алматы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по городу Алматы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Акмолинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Алматинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Алматинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Актюбинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Атырауской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Атырауской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Восточно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Жамбылской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Западно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Карагандинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Кустанайской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Кустанайской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Кызылординской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Мангистауской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Павлодарской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Северо-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан";
Государственное учреждение "Таможенное управление по Южно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" - в государственное учреждение "Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша кеден iсi мәселелерi жөнiндегi аумақтық бөлiмшелерiн қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 938 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша кеден iсi мәселелерi жөнiндегi аумақтық бөлiмшелерi қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi белгiленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 15 қыркүйектегі
N 938 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау
агенттігiнiң облыстар, Астана және Алматы
қалалары бойынша кеден iсi мәселелерi жөнiндегi
қайта аталған аумақтық бөлiмшелерiнiң тiзбесi
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Астана қаласы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Астана қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Алматы қаласы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Алматы қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Ақмола облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Ақмола облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Алматы облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Алматы облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Ақтөбе облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Ақтөбе облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Атырау облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Атырау облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Жамбыл облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Жамбыл облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қарағанды облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қарағанды облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қостанай облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қостанай облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қызылорда облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Қызылорда облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Маңғыстау облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Маңғыстау облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Павлодар облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi - "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінiң Павлодар облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне;
"Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кеден басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi" мемлекеттiк мекемесiне.