О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2002 года N 866 и от 11 октября 2002 года N 1117
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года N 969
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2002 года N 866 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам введения обязательных видов страхования";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1117 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2002 года N 866".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 3 тамыздағы N 866 және 2002 жылғы 11 қазандағы N 1117 қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 қыркүйектегі N 969 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) "Сақтандырудың мiндеттi түрлерiн енгiзу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияны кұру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 тамыздағы N 866 қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 тамыздағы N 866 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қазандағы N 1117 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі