Кадровые вопросы Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2003 года N 1014
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство культуры Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемых должностей:
Аманшаева Ермека Амирхановича - вице-министром;
Тлеухана Бекболата Канайулы   - вице-министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң кадр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 1014 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне мыналар тағайындалсын, олар бұрынғы атқарған қызметтерiнен босатылсын:
Аманшаев
Ермек Әмiрханұлы      - вице-министр;
Тiлеухан
Бекболат Қанайұлы     - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі