Об образовании конкурсной комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2003 года N 1053
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1011 "Об утверждении Правил выбора независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. С учетом представлений членов Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан образовать комиссию для проведения конкурса по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан в следующем составе:
Павлов                    - Первый заместитель Премьер-
Александр Сергеевич         Министра Республики Казахстан,
председатель
Досаев                    - Министр финансов Республики
Ерболат Аскарбекович        Казахстан, заместитель председателя
Члены комиссии:
Муханов                   - заведующий Отделом
Максат Нурдаулетович        социально-экономического анализа
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Саткалиева                - председатель Комитета
Валентина Адамовна          казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан
Аман                      - депутат, член Комитета по
Евгений Иосифович           экономике, финансам и бюджету
Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Космамбетов               - депутат, член Комитета по
Тулебек Космамбетович       финансам и бюджету Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Айтекенов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич           планирования Республики Казахстан
Сейткул                   - член Счетного комитета
Кайырбек Сейткулулы         по контролю за исполнением
республиканского бюджета
(по согласованию)
Альжанов                  - директор Департамента монетарных
Батырбек Асылбекович        операций Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
2. Конкурсной комиссии в установленном законодательством порядке провести конкурс до 31 декабря 2003 года по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан за 2003-2004 годы и определить по его результатам победителя конкурса.

Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсiз аудиторды таңдау жөнiндегi конкурстық комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қазандағы N 1053 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына , "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргiзу үшiн тәуелсiз аудиторды таңдау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 26 шiлдедегi N 1011 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөнiндегi кеңес мүшелерiнiң ұсыныстарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргiзу үшiн тәуелсiз аудиторды таңдау жөнiндегi конкурсты өткiзу үшiн мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Павлов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич           Министрiнiң бiрiншi орынбасары, төраға
Досаев                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерболат Асқарбекұлы           министрi, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Мұқанов                     - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Мақсат Нұрдәулетұлы           Әкiмшiлiгi Әлеуметтiк-экономикалық
талдау бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм
бойынша)
Сәтқалиева                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Валентина Адамовна            министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң
төрайымы
Аман                        - Қазақстан Республикасының Парламентi
Евгений Иосифович             Сенатының депутаты, Экономика, қаржы
және бюджет жөнiндегi комитетiнiң
мүшесi (келiсiм бойынша)
Қосмамбетов                 - Қазақстан Республикасының Парламентi
Төлебек Қосмамбетұлы          Мәжiлiсiнiң депутаты, Қаржы және
бюджет жөнiндегi комитетiнiң мүшесi
(келiсiм бойынша)
Әйтекенов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы             және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Сейiткұл                    - Республикалық бюджеттiң атқарылуын
Қайырбек Сейiтқұлұлы          бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң
мүшесi (келiсiм бойынша)
Әлжанов                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Батырбек Асылбекұлы           Монетарлық операциялар департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша).
2. Конкурстық комиссия заңнамада белгiленген тәртiппен 2003 жылғы 31 желтоқсанға дейiн Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргiзу үшiн 2003-2004 жылдарға тәуелсiз аудиторды таңдау жөнiндегi конкурсты өткiзсiн және оның нәтижелерi бойынша конкурстың жеңiмпазын анықтасын.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі