О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2003 года N 1095
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Главы государства проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Алекперова                 - президента открытого акционерного
Вагита Юсуфовича             общества "ЛУКОЙЛ"
Аринова                    - председателя Комитета по инвестициям
Ерлана Асатаевича            Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Ахметова                   - Премьер-Министра Республики Казахстан
Даниала Кенжетаевича
Джаксыбекова               - Министра индустрии и торговли
Адильбека Рыскельдиновича    Республики Казахстан
Досаева                    - Министра финансов Республики Казахстан
Ерболата Аскарбековича
Келимбетова                - Министра экономики и бюджетного
Кайрата Нематовича           планирования Республики Казахстан
Лена Блаватника            - президента компании "Аксесс Индастриз,
Инк"
Мустафу Коча               - председателя Совета директоров
корпорации "Коч Холдинг"
Мынбаева                   - Заместителя Премьер-Министра
Сауата Мухаметбаевича        Республики Казахстан;
строки:
"Ву Тэк Чанг               - президент корпорации "Самсунг" в
странах Центральной Азии"
"Кристоф де Маржери        - президент компании "Тотальфина -
разведка, добыча", член
исполнительного комитета компании
"Тотальфина"
"Масаюки Такашима          - председатель и управляющий директор
компании "Мицубиси Корпорэйшн
Интернешнл"
"Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович           Республики Казахстан"
"Машкевич                  - председатель Совета директоров
Александр Антонович          закрытого акционерного общества
"Евразийский банк"
"Токаев                    - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич        Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан"
"Фрэнк Чапмэн              - исполнительный директор "Бритиш Газ
Интернешнл";
изложить в следующей редакции:
"Bу Тэк Чанг               - президент корпорации "Самсунг"
"Кристоф де Маржери        - старший вице-президент, генеральный
директор компании "Тоталь", разведка
и добыча"
"Масаюки Такашима          - старший исполнительный вице-президент
"Митсубиши Корпорэйшн"
"Масимов                   - помощник Президента Республики
Карим Кажимканович           Казахстан"
"Машкевич                  - президент Евразийской промышленной
Александр Антонович          ассоциации"
"Токаев                    - Министр иностранных дел Республики
Касымжомарт Кемелевич        Казахстан"
"Фрэнк Чапмэн              - исполнительный директор компании
"Бритиш Газ Групп";
вывести из указанного состава: Абильдаева Ерлана Адильхановича, Есенбаева Мажита Тулеубековича, Рахми Коча, Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича, Утемуратова Болата Джамитовича.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнің 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкіміне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 қарашадағы N 1095 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Мемлекет басшысының қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің
1998 жылғы 16 қыркүйектегі
N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Алекперов                     - "ЛУКОЙЛ" ашық акционерлiк
Вагит Юсуфович                  қоғамының президентi
Арынов                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ерлан Асатайұлы                 және сауда министрлiгi
Инвестициялар жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
Ахметов                       - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы              Премьер-Министрi
Жақсыбеков                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әдiлбек Рыскелдiұлы             және сауда министр
Досаев                        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерболат Асқарбекұлы             министрi
Келiмбетов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы                 және бюджеттiк жоспарлау министрi
Лен Блаватник                 - "Аксесс Индастриз, Инк"
компаниясының президентi
Мустафа Коч                   - "Коч Холдинг" корпорациясы
Директорлар кеңесiнiң төрағасы
Мыңбаев                       - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы             Премьер-Министрiнiң орынбасары
мына:
"Ву Тэк Чанг                  - "Самсунг" корпорациясының Орталық
Азия елдерiндегi президентi"
"Кристоф де Маржери           - "Тотальфина - барлау, өндiру"
компаниясының президенті,
"Тотальфина" компаниясы атқару
комитетiнің мүшесi"
"Масаюки Такашима             - "Мицубиси Корпорейшн Интернешнл"
компаниясының төрағасы әрi басқарушы
директоры"
"Мәсiмов                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы               Министрiнің орынбасары"
"Машкевич                     - "Еуразия банкi" жабық акционерлiк
Александр Антонович             қоғамы Директорлар кеңесiнiң
төрағасы"
"Тоқаев                       - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы            Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан
Республикасының Сыртқы iстер
министрi"
"Фрэнк Чапмэн                 - "Бритиш Газ Интернешнлдiң" атқарушы
директоры"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"By Тэк Чанг                  - "Самсунг" корпорациясының президентi
"Кристоф де Маржери           - "Тоталь" - барлау, өндiру
компаниясының аға вице-президентi,
бас директоры"
"Масаюки Такашима             - "Мицубиси Корпорейшн" аға атқарушы
вице-президент
"Мәсiмов                      - Қазақстан Республикасы Президентiнің
Кәрiм Қажымқанұлы               көмекшiсi"
"Машкевич                     - Еуразия өнеркәсiптiк
Александр Антонович             қауымдастығының президентi
"Тоқаев                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қасымжомарт Кемелұлы            iстер министрi"
"Фрэнк Чапмэн                 - "Бритиш Газ Групп" компаниясының
атқарушы директоры";
көрсетiлген құрамнан: Әбілдаев Ерлан Әдiлханұлы, Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы, Рахми Коч, Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы, Өтемұратов Болат Жәмитұлы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті