О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2003 года N 1127. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 960.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного контроля за оборотом отдельных видов оружия и охранной деятельности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст.399) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "УВД города Астаны, ГУВД города Алматы" заменить словами "ГУВД городов Астаны и Алматы";
в пункте 2:
в абзаце первом слова "в МВД" заменить словами "по территориальности в Главные управления внутренних дел городов Астаны и Алматы, Главные управления и управления внутренних дел областей и на транспорте (далее - ГУВД городов Астаны и Алматы, ГУВД, УВД областей и на транспорте)";
абзац третий дополнить словами "(за исключением служб инкассации);"
в абзаце первом пункта 3:
слова "гражданское и" исключить;
слова "в приложениях 1, 2, 3, 4, 4-1 (секретно), 4-2 (секретно), 5, 6, 7," заменить словами "в приложениях 2, 3, 4, 4-1 (секретно), 4-2 (секретно), 6, 7, 7-1, 7-2,";
абзац первый пункта 22 изложить в следующей редакции:
"ГУВД городов Астаны и Алматы, ГУВД, УВД областей и на транспорте по ходатайствам руководителей организаций выдают разрешения на хранение и ношение служебного оружия работникам этих организаций, указанных в приложениях 2, 3, 4, 4-1 (секретно), 4-2 (секретно), 6, 7, 7-1, 7-2, 8, 9 и 10 к настоящим Правилам.";
в пункте 24:
в абзаце первом слово "судьями," исключить;
абзацы третий и пятый исключить;
в абзаце четырнадцатом слова "- Командующим внутренними войсками" исключить;
в абзаце пятнадцатом слова "судьям и" исключить;
в абзаце шестнадцатом слово "судьями," исключить;

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 қарашадағы N 1127 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актілерiне жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттiк бақылау жасау және күзет қызметi мәселелерi бойынша өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 22 ақпандағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттiк бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 32-33, 399-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасындағы қару мен оның патрондары айналымының ережесiнде:
мәтiндегi "Астана қаласының IIБ, Алматы қаласының IIББ", "Астана қаласы IIБ, Алматы қаласы IIББ" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларының IIББ" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "Iшкi iстер министрлiгiне" деген сөздер "аумақтығы бойынша Астана және Алматы қалаларының Iшкi iстер бас басқармаларына, облыстардың және көлiктегi Iшкi iстер бас басқармалары мен басқармаларына (бұдан әрi - Астана және Алматы қалаларының IIББ, облыстардың және көлiктегi IIББ, IIБ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзац "(инкассация қызметтерiн қоспағанда)" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақтың бiрiншi абзацында:
"азаматтық және" деген сөздер алынып тасталсын;
"1, 2, 3, 4, 4-1 (құпия), 4-2 (құпия), 5, 6, 7" деген сөздер "2, 3, 4, 4-1 (құпия), 4-2 (құпия), 6, 7, 7-1, 7-2" деген сөздермен ауыстырылсын;
22-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының IIББ, облыстардың және көлiктегi IIББ, IIБ ұйымдар басшыларының ұсынымхаттары бойынша бұл ұйымдардың осы Epeжeгe 2, 3, 4, 4-1 (құпия), 4-2 (құпия), 6, 7, 7-1, 7-2, 8, 9 және 10-қосымшаларда көрсетiлген қызметкерлерiне қызметтік қаруды сақтау мен алып жүруге рұқсаттар бередi.";
24-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "судьялардың," деген сөз алынып тасталсын;
үшiншi және бесiншi абзацтар алынып тасталсын;
он төртiншi абзацтағы "- Iшкi әскерлер қолбасшысы" деген сөздер алынып тасталсын;
он бесiншi абзацтағы "Судьялар мен" деген сөздер алынып тасталсын;
он алтыншы абзацтағы "судьялардың," деген сөз алынып тасталсын;

в пункте 35, в подпункте 1) пункта 65 и в подпункте 3) пункта 110 слово "энергетики," исключить;
пункт 63 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Физическим лицам охотничий порох отпускается после предъявления разрешения на право хранения или хранения и ношения огнестрельного оружия. Вес проданного пороха заносится в охотничий билет и книгу учета.";
в пункте 64:
после слов "проданного оружия" дополнить словами "и патронов к нему";
после слов "в дубликат" дополнить словами "лицензии или";
после слова "огнестрельного" дополнить словами "и газового";
после слов "в дубликате" дополнить словами "лицензии или";
в абзаце втором пункта 84 слова "выплачиваются единовременные сборы" заменить словами "уплачивается государственная пошлина";
в подпункте 2) пункта 89 слова "единовременных сборов" исключить;
первое предложение пункта 91 изложить в следующей редакции:
"Огнестрельное оружие и патроны к нему должны храниться в прочно прикрепленном к полу или стене металлическом шкафу (сейфе), толщина стенок которого должна быть не менее 3 мм, с надежным внутренним замком, или ином сооружении, исключающем доступ к оружию посторонних лиц, в местах постоянного проживания владельцев.";
в пункте 105:
подпункт 6) исключить;
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) квитанция об уплате государственной пошлины за выдачу разрешения на хранение и ношение оружия и патронов к нему;";
в абзаце втором пункта 114 слова "взимаются единовременные сборы, поступающие в республиканский бюджет" заменить словами "взимается государственная пошлина.";
приложения 2, 4-1 (секретно), 6, 7, 8 и 9 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 (секретно), 3, 4, 7 и 8 к настоящему постановлению;
в заголовке приложения 4 слова "гражданского и" исключить;
в приложении 4-2 (секретно);
дополнить приложениями 7-1 и 7-2 согласно приложениям 5 и 6 к настоящему постановлению;
заголовок приложения 10 изложить в следующей редакции:
"Виды, типы, модели и количество оружия и патронов к нему, установленные для вооружения работников охотничьих хозяйств организаций, находящихся в ведении Управления делами Президента Республики Казахстан и охотничьих хозяйств закрытого акционерного общества "ХОЗУ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127
"Приложение 2
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников организаций,
осуществляющих инкассацию на территории
Республики Казахстан
Оружие:

35-тармақтағы, 65-тармақтың 1) тармақшасындағы және 110-тармақтың 3) тармақшасындағы "Энергетика," деген сөз алынып тасталсын;
63-тармақ мынадай мазмұндағы үшiншi абзацпен толықтырылсын:
"Жеке тұлғаларға аңшылық оқ-дәрі атыс қаруын сақтау немесе сақтау мен алып жүру құқығына рұқсатын көрсеткеннен кейiн берiледi. Сатылған оқ-дәрінiң салмағы аңшылық билетке және есепке алу кiтабына жазылады.";
64-тармақта:
"сатылған қарудың" деген сөздерден кейiн "және оның патрондарының" деген сөздермен толықтырылсын;
"сатып алу" деген сөздерден кейiн "лицензиясының немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
"атыс" деген сөзден кейін "және газ" деген сөздермен толықтырылсын;
"Рұқсаттың" деген сөздiң алдынан "Лицензияның немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
84-тармақтың екiншi абзацындағы "бip жолғы алымдар төлейдi" деген сөздер "мемлекеттiк баж төлейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
89-баптың 2) тармақшасындағы "бiржолғы алымдарды" деген сөздер алынып тасталсын;
91-тармақтың бiрiншi сөйлемi мынадай редакцияда жазылсын:
"Атыс қаруы мен оның патрондары қабырғаларының қалыңдығы кемiнде 3 мм болатын, сенiмдi ішкi құлпы бар, еденге немесе қабырғаға берiк бекiтiлген металл шкафта (сейфте) немесе қаруды бөгде адамдардың алуын болдырмайтын өзге де құрылыста, иесiнің тұрғылықты тұратын жерінде сақталуы тиiс.";
105-тармақта:
6) тармақша алынып тасталсын;
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) қару мен оның патрондарын сақтауға және алып жүруге рұқсат берiлу үшiн мемлекеттік баждың төленгенi туралы түбіртек;";
114-тармақтың екiншi абзацындағы "республикалық бюджетке түсетiн бiр жолғы алымдар алынады" деген сөздер "мемлекеттiк баж алынады" деген сөздермен ауыстырылсын;
2, 4-1 (құпия), 6, 7, 8 және 9-қосымшалар осы қаулыға 1, 2 (құпия), 3, 4, 7 және 8-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4-қосымшаның тақырыбындағы "азаматтық және" деген сөздер алынып тасталсын;
4-2-қосымшада (құпия);
осы қаулыға 5 және 6-қосымшаларға сәйкес 7-1 және 7-2-қосымшалармен толықтырылсын;
10-қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының қарауындағы ұйымдар аңшылық шаруашылықтары мен "Шаруашылық басқармасы" жабық акционерлік қоғамы аңшылық шаруашылықтарының қызметкерлерiн қаруландыру үшiн белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгілерi, модельдерi мен саны".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
2-қосымша
Қазақстан Республикасының аумағында инкассацияны жүзеге асыратын ұйымдардың қызметкерлерiн қаруландыру үшiн белгіленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
Қару:

1. Работники службы инкассации 1 пистолет или револьвер на
(инкассаторы), осуществляющие каждого инкассатора
инкассацию денежной выручки и
перевозку ценностей
1 винтовка или карабин, или
автомат, переделанный под
одиночное ведение огня на
бригаду инкассаторов (3-5
чел.) или 6 винтовок или
карабинов или автоматов,
переделанных под одиночное
ведение огня на команду
инкассаторов (10-15 чел.)
2. Водители специальных автомобилей 1 пистолет или револьвер на
службы инкассации, предназначенные каждого водителя
для инкассации денежной выручки и
перевозки ценностей
3. Резерв оружия 1 единица на каждые 10
единиц оружия
Боеприпасы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Наименование ! Количество патронов, штук
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !инкассаторы,!неснижаемый! расход в год для:
! !водители !запас на !---------------------
! !спец.автомо-!единицу !практических!проверки
! !билей, сна- !оружия !стрельб на !боя на
! !ряженные на ! !одного !единицу
! !инкассацию ! !человека !оружия
--------------------------------------------------------------------
1 Автомат, пере- 30 60 10 8
деланный под (в 1
одиночное магазине)
ведение огня
2 Винтовка, 15 30 10 8
карабин (в обоймах)
3 Пистолет 16 32 12 8
(в 2
магазинах)
4 Револьвер 14 28 12 8
(в пачках)
--------------------------------------------------------------------
Примечание. Боеприпасы, предназначенные для проверки боя оружия, расходовать на другие цели запрещается".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127
"Приложение 6
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников
открытого акционерного общества "Казпочта"
1 Фельдъегерь 1 пистолет на каждого фельдъегеря
1 АКС-74У, АКМ, переделанный под
одиночное ведение огня, на бригаду
фельдъегерей из 2 человек
2 Экспедитор 1 пистолет на смену из 2-3
работников
3 Фельдъегерь-водитель 1 пистолет на каждого
фельдъегеря-водителя
4 Начальник отделения
специальной связи 1 пистолет
5 Начальник (заместитель
начальника) производственного
участка 1 пистолет
6 Начальник (заместитель
начальника) цеха 1 пистолет
7 Начальник (директор)
(заместитель начальника,
директора) областной,
городской службы специальной
связи 1 пистолет
8 Старший диспетчер (диспетчер) 1 пистолет
9 Начальник узла почтовой связи 1 пистолет
10 Начальник отделения
почтовой связи 1 пистолет
11 Начальник почтового вагона 1 пистолет
12 Ответственный дежурный
по обмену почты отделений
перевозки почты,
ответственный дежурный
(помощник ответственного
дежурного) службы
специальной связи 1 пистолет
13 Начальник (заведующий)
главной кассы и отдела
кассовых операций почтамта
и узла почтовой связи 1 пистолет
14 Кассир узла (отделения)
почтовой связи, ведающий
основной кассой 1 пистолет
15 Почтальон по сопровождению
и обмену почты 1 пистолет
16 Начальник Республиканской
службы специальной связи
и его заместители 1 пистолет
17 Охранник по охране кассового
узла, кассовых помещений,
службы специальной связи 1 пистолет

1. Ақшалай түсiмдердi инкасса. Әрбiр инкассаторға 1
циялау мен құндылықтарды тапанша немесе револьвер
тасымалдауды жүзеге асыратын Инкассаторлар бригадасына
инкассация қызметiнiң қызмет. (3-5 адам) 1 винтовка
керлерi (инкассаторлар) немесе карабин немесе
жекелей атуға қайта
жасалған автомат немесе
инкассаторлар командасына
(10-15 адам) 6 винтовка
немесе карабин немесе
жекелей атуға қайта
жасалған автомат
2. Инкассация қызметiнің ақшалай Әрбiр жүргiзушiге 1 тапан.
түсiмдердi инкассациялау мен ша немесе револьвер
құндылықтарды тасымалдауға
арналған арнайы автомобиль.
дерiнің жүргізушілерi
3. Қару резервi Әрбiр 10 бiрлiк қаруға
1 бiрлік
Оқ-дәрiлер:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |инкассаторлар, |қару | жылдық шығын:
| |инкассациялауға|бірлігінің|___________________
| |жарақталған |азаймайтын|бір адамға|қару
| |арнайы авто. |қоры |практика. |бірлігіне
| |мобильдердің | |лық атыс. |атылыс
| |жүргiзушiлерi | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________
1 Жекелей
атуға қайта
жасалған 30 60 10 8
автомат (1 оқжатарда)
2 Винтовка, 15 30 10 8
кaрабин (оқтізерлерде)
3 Тапанша 16 32 12 8
(2 оқжатарда)
4 Револьвер 14 28 12 8
(қорапта)
____________________________________________________________________
Ескерту. Қарудың атылысын тексеруге арналған оқ-дәрiлердi басқа мақсаттарға жұмсауға тыйым салынады".
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
3-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
6-қосымша
"Қазпочта" ашық акционерлiк қоғамының қызметкерлерiн қаруландыру үшін белгіленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
1 Фельдъегерь Әрбiр фельдъегерге 1 тапанша
2 адамнан құралған фельдъегерлер
бригадасына жекелей атуға қайта
жасалған 1 AКC-74У, АКМ
2 Экспедитор 2-3 қызметкерден тұратын
ауысымға 1 тапанша
3 Фельдъегерь-жүргізушi Әрбiр фельдьегерге-жүргiзушiге
1 тапанша
4 Арнайы байланыс бөлімшесiнің 1 тапанша
бастығы
5 Өндiрiстiк учаске бастығы 1 тапанша
(бастықтың орынбасары)
6 Цех бастығы (бастықтың 1 тапанша
орынбасары)
7 Облыстық, қалалық арнайы 1 тапанша
байланыс қызметiнің бастығы
(директоры) (бастықтың,
директордың орынбасары)
8 Аға диспетчер (диспетчер) 1 тапанша
9 Почта байланысы торабының 1 тапанша
бастығы
10 Почта байланысы бөлiмшесiнің 1 тапанша
бастығы
11 Почта вагонының бастығы 1 тапанша
12 Почта тасымалдау бөлiмшесiнің 1 тапанша
почта алмасу жөніндегi
жауапты кезекшiсi, арнайы
байланыс қызметiнің жауапты
кезекшiсi (жауапты
кезекшiнің көмекшiсi)
13 Почтамттың және почта 1 тапанша
байланысы торабының бас
кассасы мен кассалық
операциялар бөлiмiнің бастығы
(меңгерушiсi)
14 Почта байланысы торабының 1 тапанша
(бөлімшесінің) негізгі
кассаны меңгерушi кассирi
15 Почтаны алып жүру және 1 тапанша
алмастыру жөніндегi почташы
16 Республикалық арнайы байланыс 1 тапанша
қызметiнің бастығы және оның
орынбасарлары
17 Касса торабын, кассалық 1 тапанша
үй-жайларды күзету жөніндегі,
арнайы байланыс қызметiнің
күзетшiсi

18 Работники службы инкассации 1 пистолет на каждого инкассатора
(инкассаторы), осуществляющие 1 АКС-74У, АКМ, переделанный под
инкассацию денежной выручки и одиночное ведение огня, на бригаду
перевозку ценностей инкассаторов не менее 3 человек
19 Водители специальных 1 пистолет на каждого водителя
автомобилей службы инкассации,
предназначенных для инкассации
денежной выручки и перевозки
ценностей
Примечания:
1. Начальники узлов и отделений почтовой связи, ответственные дежурные отделений перевозки почты, начальники главной кассы и отдела кассовых операций почтамтов и узлов почтовой связи, кассиры, ведающие основной кассой, вооружаются в рабочее время в случае служебной необходимости.
2. Начальники почтовых вагонов вооружаются при исполнении ими служебных обязанностей, когда они следуют по маршрутам, на которых осуществляется перевозка денежных сумм.
3. Почтальоны по сопровождению и обмену почты вооружаются только в рабочее время при следовании их по автомобильным, железнодорожным маршрутам в случае перевозки ими страховой почты.
Боеприпасы:
___________________________________________________________________
N ! Наименование ! Количество патронов (штук)
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !снаряженные !неснижаемый! расход в год для:
! !на пост, !запас на !---------------------
! !сопровожде- !единицу !практических!проверки
! !ние, инкас- !оружия !стрельб на !боя на
! !сацию ! !одного !единицу
! ! ! !человека !оружия
-------------------------------------------------------------------
1 АКС-74У, АКМ, 30 60 10 8
переделанный под (в 1
одиночное ведение магазине)
огня
2 Пистолет 16 32 12 8
(в 2
магазинах)
--------------------------------------------------------------------
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127
"Приложение 7
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения ведомственным оружием
государственных инспекторов Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
____________________________________________________________________
N ! Должность ! Пистолет или
п/п! ! револьвер
-------------------------------------------------------------------
1 Государственный инспектор по охране окружающей
среды - работник центрального аппарата 1
2 Государственный инспектор по охране окружающей
среды - работник территориального органа
государственного контроля 1
3 Региональный государственный инспектор охраны
окружающей среды Республиканского
инспекционного управления 1
-------------------------------------------------------------------
Нормы боеприпасов устанавливаются из расчета:
--------------------------------------------------------------------
N ! Наименование ! Количество патронов (штук)
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !государствен!неснижаемый! расход в год для:
! !ный инспек- !запас на !---------------------
! !тор, должнос!единицу !практических!проверки
! !тное лицо, !оружия !стрельб на !боя на
! !снаряженное ! !одного !единицу
! !на смену ! !человека !оружия
-------------------------------------------------------------------

18 Ақшалай түсімдердi Әрбiр инкассаторға 1 тапанша
инкассациялау мен бағалы Кeмінде 3 адамнан тұратын
заттарды тасымалдауды инкассаторлар бригадасына
жүзеге асыратын инкассация жекелей атуға қайта жасалған
қызметiнің қызметкерлерi 1 AКC-74У, АКМ
(инкассаторлар)
19 Ақшалай түсiмдердi Әрбiр жүргiзушiге 1 тапанша
инкассациялау мен бағалы
заттарды тасымалдауға
арналған инкассация
қызметiнің арнайы
автомобильдерiнің
жүргізушілері
Ескерту:
1. Почта байланысы тораптары мен бөлiмшелерiнің бастықтары, почта тасымалдау бөлiмшелерінің жауапты кезекшiлерi, почтамттың және почта байланысы торабының бас кассасы мен кассалық операциялар бөлiмiнің бастықтары, негiзгi кассаны меңгерушi кассирлер қызметтiк қажеттiлiк болған жағдайда жұмыс уақытында қаруланады.
2. Почта вагондарының бастықтары ақшалай сомаларды тасымалдау жүзеге асырылатын бағыттар бойынша жол жүргенде өз қызметтiк міндеттерiн орындаған кезде қаруланады.
3. Почтаны алып жүру мен алмастыру жөніндегi почташылар сақтандыру почтасын тасымалдау кезінде олар автомобиль, темiр жол бағыттары бойынша жол жүрген жағдайда тек қана жұмыс уақытында қаруланады.
Оқ-дәрiлер:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |постқа, бірге |қару | жылдық шығын:
| |жүруге, |бірлігінің|_____________________
| |инкассациялауға|азаймайтын|бір адамға|қару
| |жарақталған |қоры |практика. |бірлігіне
| | | |лық атыс. |атылыс
| | | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________
1 Жекелей
атуға қайта
жасалған 30 60 10 8
АКС-74У, АКМ (1 оқжатарда)
2 Тапанша 16 32 12 8
(2 оқжатарда)
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
4-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мемлекеттiк инспекторларын ведомстволық қарумен қаруландыру үшiн белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
____________________________________________________________________
P/c | | Тапанша
N | Лауазымы | немесе
| | револьвер
____________________________________________________________________
1 Қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi мемлекеттік
инспектор-орталық аппараттың қызметкерi 1
2 Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі мемлекеттiк
инспектор-аумақтық мемлекеттiк бақылау органының
қызметкерi 1
3 Республикалық инспекциялау басқармасының қоршаған
ортаны қорғау өңірлiк мемлекеттiк инспекторы 1
____________________________________________________________________
Оқ-дәрiлердiң нормалары мынадай есеппен белгiленедi:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |ауысымға |қару | жылдық шығын:
| |жарақталған |бірлігінің|_____________________
| |мемлекеттік |азаймайтын|бір адамға|қару
| |инспектор, |қоры |практика. |бірлігіне
| |лауазымды | |лық атыс. |атылыс
| |адам | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________

1 Пистолет 16 24 8 4
(в 2
магазинах)
2 Револьвер 14 28 8 4
(в пачках)
-------------------------------------------------------------------
Примечание. Общее количество оружия не должно превышать общей численности работников по утвержденному штатному расписанию, при этом на 10 единиц разрешается иметь один резервный".
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127
"Приложение 7-1
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения государственных инспекторов
и работников системы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________________________________________________________
N ! Должность ! Пистолет или ! Карабин
п/п! ! револьвер !
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4
-------------------------------------------------------------------
1 Государственный инспектор охраны
рыбных ресурсов - работник
территориального управления
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан 1
2 Государственный инспектор охраны
рыбных запасов - работник
регионального учреждения по охране
рыбных ресурсов и регулированию
рыболовства 1
3 Государственный инспектор - работник
центрального аппарата Комитета
лесного и охотничьего хозяйства 1
4 Государственный инспектор - работник
территориального управления лесного
и охотничьего хозяйства Комитета
лесного и охотничьего хозяйства 1 или 1
5 Государственный инспектор по охране
особо охраняемых природных территорий
Комитета лесного и охотничьего
хозяйства 1 или 1
6 Должностные лица, ведающие вопросами
охраны лесов и животного мира,
специализированных организаций Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан 1 или 1
--------------------------------------------------------------------
Нормы боеприпасов устанавливаются из расчета:
___________________________________________________________________
N ! Наименование ! Количество патронов (штук)
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !государст- !неснижаемый! расход в год для:
! !венный инс- !запас на !---------------------
! !пектор, !единицу !практических!проверки
! !должностное !оружия !стрельб на !боя на
! !лицо, снаря-! !одного !единицу
! !женное на ! !человека !оружия
! !смену !
-------------------------------------------------------------------
1 Пистолет 16 24 8 4
(в 2 магазинах)
2 Револьвер 14 28 8 4
(в пачках)
3 Карабин 15 30 10 5
(в обоймах)
--------------------------------------------------------------------
Примечание. Общее количество оружия не должно превышать общей численности работников по утвержденному штатному расписанию, при этом на 10 единиц разрешается иметь один резервный".
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127

1 Тапанша 16 24 8 4
(2 оқжатарда)
2 Револьвер 14 28 8 4
(қорапта)
____________________________________________________________________
Ескерту. Қарудың жалпы саны бекiтiлген штаттық кесте бойынша қызметкерлердiң жалпы санынан аспауы тиiс, бұл ретте 10 бiрлiк қаруға 1 резервтiк қару ұстауға рұқсат берiледі".
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
5-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
7-1-қосымша
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі жүйесiнiң мемлекеттік инспекторлары мен қызметкерлерiн қаруландыру үшiн белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгілерi, модельдерi, саны
____________________________________________________________________
P/c | | Тапанша |
N | Лауазымы | немесе | Карабин
| | револьвер|
____________________________________________________________________
1 2 3 4
____________________________________________________________________
1 Балық ресурстарын қорғау мемлекеттiк
инспекторы-Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлiгi аумақтық 1
басқармасының қызметкерi
2 Балық қорын қорғау мемлекеттiк
инспекторы-балық ресурстарын қорғау және
балық аулауды ретке келтiру жөнiндегi 1
өңірлік мекеменің қызметкерi
3 Мемлекеттiк инспектор-Орман және
аңшылық шаруашылығы комитетi орталық
аппаратының қызметкерi 1
4 Мемлекеттiк инспектор-Орман және
аңшылық шаруашылығы комитетi орман
және аңшылық шаруашылығы аумақтық 1 немесе 1
басқармасының қызметкерi
5 Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетінің ерекше қорғалатын табиғи
аумақтарды қорғау жөнiндегi мемлекеттiк 1 немесе 1
инспекторы
6 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетi мамандандырылған
ұйымдарының ормандарды және жануарлар
әлемiн қорғау мәселелерiн шешетiн 1 немесе 1
лауазымды адамдары
____________________________________________________________________
Оқ-дәрiлердiң нормалары мынадай есеппен белгiленедi:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |ауысымға |қару | жылдық шығын:
| |жарақталған |бірлігінің|_____________________
| |мемлекеттік |азаймайтын|бір адамға|қару
| |инспектор, |қоры |практика. |бірлігіне
| |лауазымды | |лық атыс. |атылыс
| |адам | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________
1 Тапанша 16 24 8 4
(2 оқжатарда)
2 Револьвер 14 28 8 4
(қорапта)
3 Карабин 15 30 10 5
(оқтізерде)
____________________________________________________________________
Ескерту. Қарудың жалпы саны бекiтiлген штаттық кесте бойынша қызметкерлердің жалпы санынан аспауы тиiс, бұл ретте 10 бiрлiк қаруға 1 peзepвтiк қару ұстауға рұқсат беріледі".
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
6-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне

"Приложение 7-2
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников государственной
лесной охраны областных исполнительных органов
____________________________________________________________________
N ! Должность ! Пистолет или
п/п! ! револьвер
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
--------------------------------------------------------------------
1 Работник структурного подразделения по лесному
и охотничьему хозяйству областного
исполнительного органа 1
2 Работник службы по охране лесов и животного
мира 1
-------------------------------------------------------------------
Нормы боеприпасов устанавливаются из расчета:
___________________________________________________________________
N ! Наименование ! Количество патронов (штук)
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !государст- !неснижаемый! расход в год для:
! !венный инс- !запас на !---------------------
! !пектор, !единицу !практических!проверки
! !должностное !оружия !стрельб на !боя на
! !лицо, снаря-! !одного !единицу
! !женное на ! !человека !оружия
! !смену !
-------------------------------------------------------------------
1 Пистолет 16 24 8 4
(в 2 магазинах)
2 Револьвер 14 28 8 4
(в пачках)
-------------------------------------------------------------------
Примечание. Общее количество оружия не должно превышать общей численности работников по утвержденному штатному расписанию, при этом на 10 единиц разрешается иметь один резервный.
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников штатных должностей
охотничье-рыболовных хозяйств, которым в установленном
законодательством порядке предоставлено право ведения
охотничье-рыболовного хозяйства
____________________________________________________________________
N ! Должность ! Пистолет или
п/п! ! револьвер
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3
--------------------------------------------------------------------
1 Директор 1
2 Охотовед, егерь охотничье-рыболовного
хозяйства 1
3 Начальник охотучастка, рыбучастка 1
-------------------------------------------------------------------
Нормы боеприпасов устанавливаются из расчета:
___________________________________________________________________
N ! Наименование ! Количество патронов (штук)
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !государст- !неснижаемый! расход в год для:
! !венный инс- !запас на !---------------------
! !пектор, !единицу !практических!проверки
! !должностное !оружия !стрельб на !боя на
! !лицо, снаря-! !одного !единицу
! !женное на ! !человека !оружия
! !смену ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1 Пистолет 16 24 8 4
(в 2 магазинах)
2 Револьвер 14 28 8 4
(в пачках)
-------------------------------------------------------------------
Примечание. Общее количество оружия не должно превышать общей численности работников по утвержденному штатному расписанию, при этом на 10 единиц разрешается иметь один резервный".
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127
"Приложение 8
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для работников штатных должностей в
организациях и учреждениях Общества охотников и рыболовов
Республики Казахстан (Казохотрыболовсоюз), которым
разрешается выдавать служебное нарезное
и гладкоствольное оружие
______________________________________________________________
N ! Наименование ! Пистолет или ! Карабин !Гладко-
п/п! должностей ! револьвер ! или !ствольное
! ! ! винтовка !оружие
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5
--------------------------------------------------------------------
Областные общества охотников и рыболовов
1 Председатель,
заместитель
председателя 1 или 1

7-2-қосымша
Облыстық атқарушы органдардың мемлекеттiк орман күзетi қызметкерлерiн қаруландыру үшiн белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгілерi, модельдерi, саны
____________________________________________________________________
P/c | | Тапанша
N | Лауазымы | немесе
| | револьвер
____________________________________________________________________
1 2 3
____________________________________________________________________
1 Облыстық атқарушы орган орман және аңшылық
шаруашылығы жөнiндегi құрылымдық
бөлiмшесiнің қызметкерi 1
2 Ормандарды және жануарлар әлемiн қорғау
жөніндегi қызметтің қызметкерi 1
____________________________________________________________________
Оқ-дәрiлердің нормалары мынадай есеппен белгiленедi:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |ауысымға |қару | жылдық шығын:
| |жарақталған |бірлігінің|_____________________
| |мемлекеттік |азаймайтын|бір адамға|қару
| |инспектор, |қоры |практика. |бірлігіне
| |лауазымды | |лық атыс. |атылыс
| |адам | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________
1 Тапанша 16 24 8 4
(2 оқжатарда)
2 Револьвер 14 28 8 4
(қорапта)
____________________________________________________________________
Ескерту. Қарудың жалпы саны бекiтiлген штаттық кесте бойынша қызметкерлердің жалпы санынан аспауы тиiс, бұл ретте 10 бiрлiк қаруға 1 резервтiк қару ұстауға рұқсат беріледi.
Заңнамада белгіленген тәртiппен аңшылық-балық аулау шаруашылығын жүргiзу құқығы берiлген аңшылық-балық аулау шаруашылығының штаттық лауазымды қызметкерлерiн қаруландыру үшiн белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
____________________________________________________________________
P/c | | Тапанша
N | Лауазымы | немесе
| | револьвер
____________________________________________________________________
1 2 3
____________________________________________________________________
1 Директор 1
2 Аңшылық маманы, аңшылық-балық аулау
шаруашылығының қорықшысы 1
3 Аңшылық учаскесiнің, балық аулау учаскесiнің
бастығы 1
____________________________________________________________________
Оқ-дәрiлердің нормалары мынадай есеппен белгiленедi:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |ауысымға |қару | жылдық шығын:
| |жарақталған |бірлігінің|_____________________
| |мемлекеттік |азаймайтын|бір адамға|қару
| |инспектор, |қоры |практика. |бірлігіне
| |лауазымды | |лық атыс. |атылыс
| |адам | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________
1 Тапанша 16 24 8 4
(2 оқжатарда)
2 Револьвер 14 28 8 4
(қорапта)
____________________________________________________________________
Ескерту. Қарудың жалпы саны бекiтiлген штаттық кесте бойынша қызметкерлердің жалпы санынан аспауы тиiс, бұл ретте 10 бiрлiк қаруға 1 резервтiк қару ұстауға рұқсат берiледі".
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
7-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Аңшылар мен балық аулаушылар қоғамының (Қазақ аңшылары мен балық аулаушыларының одағы) қызметтiк ойықты және тегiс ұңғылы қаруды беру рұқсат етiлетiн ұйымдары мен мекемелерiндегі штаттық лауазым қызметкерлерiне белгiленген қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
____________________________________________________________________
P/c| |Тапанша |Карабин| Тегіс
N | Лауазымдардың атауы | немесе |немесе |ұңғылы
| |револьвер|винтов.| қару
| | |ка |
____________________________________________________________________
1 2 3 4 5
____________________________________________________________________
Аңшылар мен балық аулаушылардың облыстық қоғамдары
____________________________________________________________________
1 Төраға, төрағаның орынбасары 1 немесе 1

2 Старший охотовед 1 или 1
3 Охотовед 1 или 1
4 Директор, заведующий
охотничье-рыболовным
хозяйством 1
5 Штатный охотник-
промысловик 1 или 1
6 Охотник-любитель,
заключивший договор
на поставку пушнины
и мясодичной продукции 1 или 1
--------------------------------------------------------------------
Районные общества охотников и рыболовов
--------------------------------------------------------------------
7 Председатель общества 1 или 1
8 Старший егерь охотничье-
рыболовного хозяйства 1
9 Егерь охотничье-
рыболовного хозяйства 1
10 Районный охотовед 1
11 Заведующий охотничье-
рыболовным хозяйством,
участком 1
--------------------------------------------------------------------
Общества или стрелково-спортивные клубы,
имеющие стрелково-охотничьи стенды,
занимающиеся стендовым спортом, подготовкой
стрелков или охотников согласно утвержденной
программе охотминимума
____________________________________________________________________
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5
--------------------------------------------------------------------
12 На каждые 10 начинающих
стрелков и охотников 4
13 На стрелков 2 и 3
разрядов 1 на двоих
14 На каждого стрелка
первого разряда,
мастера спорта 1
--------------------------------------------------------------------
Нормы боеприпасов устанавливаются из расчета:
___________________________________________________________________
N ! Наименование ! Количество патронов (штук)
п/п! оружия !----------------------------------------------
! !должностное !неснижаемый! расход в год для:
! !лицо, !запас на !---------------------
! !снаряженное !единицу !практических!проверки
! !на смену !оружия !стрельб на !боя на
! ! ! !одного !единицу
! ! ! !человека !оружия
! ! ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1 Пистолет 16 24 8 4
(в 2 магазинах)
2 Револьвер 14 28 12 8
(в пачках)
3 Карабин 15
(в обоймах) 30 10 5
-------------------------------------------------------------------
Примечание. Общее количество оружия не должно превышать общей численности работников по утвержденному штатному расписанию, при этом на 10 единиц разрешается иметь один резервный".
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2003 года N 1127
"Приложение 9
к Правилам оборота оружия
и патронов к нему
в Республике Казахстан
Виды, типы, модели, количество спортивного оружия
и патронов к нему в детско-юношеских спортивных школах,
специализированных детско-юношеских школах олимпийского резерва,
школах высшего спортивного мастерства, центрах олимпийской
подготовки, спортивных клубах, федерациях, школах-интернатах
для одаренных в спорте детей, дирекции штатных национальных команд
и спортивного резерва, физкультурно-спортивных обществах
Нормы
содержания спортивного оружия в организациях, в детско-юношеских
спортивных школах, специализированных детско-юношеских школах
олимпийского резерва, школах высшего спортивного мастерства,
центрах олимпийской подготовки, спортивных клубах, федерациях, школах-интернатах для одаренных в спорте детей,
дирекции штатных национальных команд и спортивного резерва,
физкультурно-спортивных обществах (в штуках на одну организацию)
____________________________________________________________________
N ! Наименование ! Федерация ! Другие организации
п/п! оружия !-----------------------------------------------
! !Республи-!Фили-!Облас-!Дирекция!Школы !Школы-
! !канские !алы !тные !штатных !высшего!интер-
! ! ! ! !нацио- !спор- !наты
! ! ! ! !нальных !тивного!для
! ! ! ! !команд и!мастер-!одарен-
! ! ! ! !спортив-!ства !ных в
! ! ! ! !ного ! !спорте
! ! ! ! !резерва ! !детей
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7 ! 8
--------------------------------------------------------------------
1 Винтовки 7,62 мм 30 6 12 20 12 10
2 Винтовки 5,6 мм

2 Аға аңшылық маманы 1 немесе 1
3 Аңшылық маманы 1 немесе 1
4 Аңшылық-балық аулау
шаруашылығының директоры,
меңгерушісі 1
5 Штаттық кәсiпқой аңшы 1 немесе 1
6 Аң терiсi мен жабайы құс етi
өнiмiн жеткiзуге шарт жасасқан
әуесқой аңшы 1 немесе 1
____________________________________________________________________
Аңшылар мен балық аулаушылардың аудандық қоғамдары
____________________________________________________________________
7 Қоғамның төрағасы 1 немесе 1
8 Аңшылық-балық аулау
шаруашылығының аға
қорықшысы 1
9 Аңшылық-балық аулау
шаруашылығының қорықшысы 1
10 Аудандық аңшылық маманы 1
11 Аңшылық-балық аулау
шаруашылығының, учаскенің
меңгерушісі 1
____________________________________________________________________
Аңшылық ату стендтерi бар, стендтік спортпен, аңшылық минимумның бекітілген бағдарламасына сәйкес атқыштар мен аңшыларды даярлаумен айналысатын қоғамдар немесе спорттық ату клубтары
____________________________________________________________________
1 | 2 | 3 | 4 | 5
____________________________________________________________________
12 Әрбiр 10 бастаушы атқыштар
мен аңшыларға 4
13 2 және 3-разрядты атқыштарға екеуіне 1
14 Әрбiр бiрiншi разрядты
атқышқа, спорт шеберіне 1
____________________________________________________________________
Оқ-дәрiлердің нормалары мынадай есеппен белгiленедi:
____________________________________________________________________
| | Патрондардың саны (дана)
P/c| Қарудың |________________________________________________
N | атауы |ауысымға |қару | жылдық шығын:
| |жарақталған |бірлігінің|_____________________
| |лауазымды |азаймайтын|бір адамға|қару
| |адам |қоры |практика. |бірлігіне
| | | |лық атыс. |атылыс
| | | |тар үшін |тексеруі
| | | | |үшін
____________________________________________________________________
1 Тапанша 16 24 8 4
(2 оқжатарда)
2 Револьвер 14 28 12 8
(қорапта)
3 Карабин 15 30 10 5
(оқтізерде)
____________________________________________________________________
Ескерту. Қарудың жалпы саны бекiтiлген штаттық кесте бойынша қызметкерлердің жалпы санынан аспауы тиiс, бұл ретте 10 бiрлiк қаруға 1 резервтiк қару ұстауға рұқсат берiледi".
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 қарашадағы
N 1127 қаулысына
8-қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесiне
9-қосымша
Балалар-жасөспiрiмдер спорт мектептерiндегi, олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспiрiмдер мектептеріндегі, жоғары спорттық шеберлiк мектептерiндегi, олимпиадалық даярлық орталықтарындағы, спорт клубтарындағы, федерацияларындағы, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардағы, штаттық ұлттық командалар мен спорттық резерв дирекциясындағы, дене шынықтыру-спорт қоғамдарындағы спорттық қару мен оның патрондарының түрлерi, үлгiлерi, модельдерi, саны
Ұйымдарда, балалар-жасөспірiмдер спорт мектептерiнде, олимпиадалық резервтiң мамандандырылған балалар-жасөспірiмдер мектептерiнде, жоғары спорттық шеберлiк мектептерiнде, олимпиадалық даярлық орталықтарында, спорт клубтарында, федерацияларында, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттарда, штаттық ұлттық командалар мен спорттық резерв дирекцияларында, дене шынықтыру-спорт қоғамдарында спорттық қаруды ұстау нормалары
(бiр ұйымға арналған данада)
____________________________________________________________________
| | Федерация | Басқа ұйымдар
Р/с| |_______________________________________________
N | Қару атауы |Республи.|Фили.|Облыс.|Штаттық |Жоғары|Спортта
| | калық |алдар| тық | ұлттық |спорт.|дарынды
| | | | |команда.| тық |балалар.
| | | | |лар мен |шебер.|ға ар.
| | | | |спорттық| лік |налған
| | | | | резерв | мек. |мектеп-
| | | | | дирек. |тепте.|интер.
| | | | | циясы | рі |наттар
____________________________________________________________________
1 Винтовкалар
7,62 мм 30 6 12 20 12 10
2 Винтовкалар
5,6 мм

Стрельба пулевая 250 50 100 200 50 10
Биатлон (Би-8-2),
Антшутц 60 30 20 40 30 10
3 Пистолеты и
револьверы 7,62 мм 100 20 40 40 20 10
4 Пистолеты 5,6 мм 250 50 100 100 50 10
5 Пневматические
винтовки 4,5 мм 250 50 100 100 50 10
6 Пневматические
пистолеты 4,5 мм
Стрельба пулевая 250 50 100 100 50 10
Современное
пятиборье 30 20 20 30 20 30
7 Спортивно-
охотничье
гладкоствольное
оружие калибра 12
и менее (16, 20) 50 30 40 30 25 10
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
N ! Другие организации
п/п!----------------------------------------------------------------
!Центр !Детско- !Специали- !Спортивные!Физкультурно-
!олимпий-!юношесские!зированные !клубы !спортивные
!ской !спортивные!детско- ! !общества
!подго- !школы !юношеские ! !
!товки ! !школы ! !
! ! !олимпийс- ! !
! ! !кого ! !
! ! !резерва ! !
--------------------------------------------------------------------
1 ! 9 ! 10 ! 11 ! 12 ! 13
-------------------------------------------------------------------

Оқ ату 250 50 100 200 50 10
Биатлон (Би-8-2),
Антшутц 60 30 20 40 30 10
3 Тапаншалар мен
револьверлер
7,62 мм 100 20 40 40 20 10
4 Тапаншалар 5,6 мм 250 50 100 100 50 10
5 Дыбыссыз винтовка.
лар 4,5 мм 250 50 100 100 50 10
6 Дыбыссыз тапанша.
лар 4,5 мм
Оқ ату 250 50 100 100 50 10
Қазіргі заманғы
бессайыс 30 20 20 30 20 30
7 Калибрі 12 және
одан кіші (16, 20)
спорттық-
аңшылық тегіс
ұңғылы қару 50 30 40 30 25 10
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
_______________________________________________________
| Басқа ұйымдар
Р/с|___________________________________________________
N |Олимпи. | Балалар- | Олимп. | Спорт | Дене
|адалық | жасөспі. | резерв. |клубтары|шынықтыру-
|даярлық | рімдер |маманданд. | | спорт
|орталығы| спорт | балалар- | | қоғамдары
| |мектептері|жасөспірім.| |
| | | дер | |
| | |мектептері | |
________________________________________________________

1 12 12 12 12 5
2 100 100 100 100 30
30 20 20 20 15
3 20 20 20 20 10
4 50 50 50 50 25
5 50 50 50 50
6 50 50 50 50 10
20 20 20 20 10
7 25 20 20 25 10
--------------------------------------------------------------------
Количество патронов к спортивному оружию, необходимых для подготовки
спортсменов в детско-юношеских спортивных школах, специализированных
детско-юношеских школах олимпийского резерва, школах высшего спортивного
мастерства, центрах олимпийской подготовки, спортивных клубах, федерациях,
школах-интернатах для одаренных в спорте детей, дирекции штатных национальных
команд и спортивного резерва, физкультурно-спортивных обществах
(в тысячах штук на одного спортсмена, на один год)
____________________________________________________________________

1 12 12 12 12 5
2 100 100 100 100 30
30 20 20 20 15
3 20 20 20 20 10
4 50 50 50 50 25
5 50 50 50 50
6 50 50 50 50 10
20 20 20 20 10
7 25 20 20 25 10
________________________________________________________
Балалар-жасөспiрiмдер спорт мектептерiнде, олимпиадалық резервтiң мамандандырылған балалар-жасөспiрiмдер мектептерiнде, жоғары спорттық шеберлiк мектептерiнде, олимпиадалық даярлық орталықтарында, спорт клубтарында, федерацияларында, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттарда, штаттық ұлттық командалар мен спорттық резерв дирекцияларында, дене шынықтыру-спорт қоғамдарында спортшылар даярлауға қажеттi спорттық қару патрондарының саны
____________________________________________________________________

N !Подготавливаемый!Пули ! Патроны калибра 5,6 мм
п/п! контингент !калибра!---------------------------------------
! !4,5 мм !Производство!Зарубежного!Целевые!Биат-
! ! ! Россия !производст-!укоро- !лон
! ! !("Целевые", !ва (Италия,!ченные !
! ! ! "Темп", !Англия, ! !
! ! ! "Олимп") !Германия, ! !
! ! ! !США) ! !
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
Винтовка
-------------------------------------------------------------------
1 Мастера спорта
международного
класса 20000 23000 23000 4000
2 Мастера спорта 16000 22500 12500 3000
3 Кандидаты
в мастера спорта 10000 17000 7000 2000
4 1 разряд 5000 11000 1000 1000
5 2 разряд 3000 5500 500 500
6 3 разряд 3000 2000 500
7 1 юношеский
разряд 1000 1000
--------------------------------------------------------------------
Пистолет
--------------------------------------------------------------------
1 Мастера спорта
международного

| Даярланатын |Калибрі| Калибрі 5,6 мм патрондар
Р/с| контингент |4,5 мм |_______________________________________
N | |оқтары | Ресейде | Шетелде |Мақсатты|Биат-
| | | шығарылған |шығарылған |қысқар. |лон
| | |("Целевые", |(Италия, |тылған |
| | | "Темп", |Англия, | |
| | | "Олимп") |Германия, | |
| | | |АҚШ) | |
____________________________________________________________________
Винтовка
____________________________________________________________________
1 Халықаралық
дәреж. спорт
шеберлері 20000 23000 23000 4000
2 Спорт шеберлері 16000 22500 12500 3000
3 Спорт шеберлігіне
кандидаттар 10000 17000 7000 2000
4 1 разряд 5000 11000 1000 1000
5 2 разряд 3000 5500 500 500
6 3 разряд 3000 2000 500
7 1 жасөспірім
разряды 1000 1000
____________________________________________________________________
Тапанша
____________________________________________________________________
1 Халықаралық
дәреж. спорт

класса 34400 20000 20000 35000
2 Мастера спорта 25000 20000 10000 25000
3 Кандидаты в
мастера спорта 19000 15000 5000 20000
4 1 разряд 11000 10000 20000
5 2 разряд 9000 5000 10000
6 3 разряд 3000 2000 10000
7 1 юношеский
разряд 1000 1000
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
___________________________________________________
N ! Патроны ! Патроны калибра 7,62 мм
п/п! калибра 12!

шеберлері 34400 20000 20000 35000
2 Спорт шеберлері 25000 20000 10000 25000
3 Спорт шеберлігіне
кандидаттар 19000 15000 5000 20000
4 1 разряд 11000 10000 20000
5 2 разряд 9000 5000 10000
6 3 разряд 3000 2000 10000
7 1 жасөспірім
разряды 1000 1000
____________________________________________________________________
кестенің жалғасы
___________________________________________________
| Калибрі 12 | Калибрі 7,62 мм патрондар