О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2003 года N 1149
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и в целях уточнения источников формирования Национального фонда Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 42; 2003 г., N 6, ст. 60), следующее дополнение:
в Правилах формирования и использования Национального фонда Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 7 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) средства, поступающие от продажи государством земельных участков сельскохозяйственного назначения в частную собственность;".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қарашадағы N 1149 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкіметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiне сәйкес және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру көздерiн нақтылау мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 42-құжат; 2003 ж., N 6, 60-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану ережесiнде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) мемлекеттiң ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiн жеке меншiкке сатуынан түсетiн қаражаттың;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi